» »

Kaj bomo ali smo?

Kaj bomo ali smo?

Pepo ::

Dekleta (sej sta samo dve, se mi zdi) in fantje ter mozakarji, vemo, kako nam sibajo racunalniki, nase pijace poznamo, tud leta smo mal tezje priznaval pa se kej druzga. Kaj pa studiramo ali smo dostudirali: se mi zdi, da niso samo empiriki na techu, ampak tudi kaksen humanist, kaksen obrtnik, delavec, umetnik?

Jaz sem sociolog in literarni komparativist. Kaj ste vi?
Tehnika ljudstvu!

jeti ::

Jazst sem študent prvega letnika Fakultete za računalništvo in informatiko v Ljubljani (FRI) ter znam programirati v Oberonu.:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Aggressor ::

Huh, bivši Jetijev sošolec, sedaj pa študent prvega letnika Fizike na FMF (ma ne).
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Rott-von-weiler ::

strenđer in d rejn ju kil maj brader la la la la la la la la la la la laaaaaaa8-O

trillian ::

slo-tech bojda sedaj premore 4 dekleta.. samo za informacijo.
pepsi, tinkapinka, goddess in seveda moja malenkost.

kaj sem in kaj bom?
se mi niti ne sanja.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Yohan del Sud ::

izobrazba: faliranc
poklic: freelancer - pridem tudi na dom
preživljam se: s prosjačenjem za denar

Neverjetno kolko nas ta naša družba sili v beračenje za denar za že opravljeno delo. Nc, nc.

TinkaPinka ::

Studentka prava (absolventka, se pet izpitov do konca, pol pa juhu...), potem pa takoj racunalnistvo kot hobi, za racunalnik ze skoraj vec casa porabim kot za studij...

Kaj bom? NImam pojma. Zaenkrat me caka praksa pri mojem ocetu odvetniku, ce pa bom tam ostala, pa nimam pojma. Zivljenje je nepredvidljivo, pa se bom pustila presenetit. :)

OrlyTM ::

dokončal sm Ekonomsko šolo, pol sm se pa zaposlu v domačem podjetju: Trgovina, Tiskarna pa še marskej kr gre zraven ... pač domače podjetje.

Kaj bom pa pojma nimam, precej me vleče v računalniške vode, sam me mal materialna garancija doma zadržuje ... bomo vidl ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

miranpozar ::

Končana gimnazija. Preveč len, samosvoj in svobodomiselen, da bi lahko zaključil fakulteto za elektrotehniko in fakulteto za pomorstvo in promet.

Življenje je polno presenečenj... če si priden in delaš z veseljem, lahko tudi brez šole narediš marsikaj... kurc... saj smo v gnilem kapitalizmu, a ne?

Trenutno na nadomestnem civilnem služenju vojaškega roka, sicer pa sem zaposlen v majhnem računalniškem podjetju, kjer delam praktično vse (hardware, software, internet, prodaja,...)

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Matek ::

Jest sem pa v sedmem razredu OŠ
8-)
naj se javi če je še tu gor kdo mlajši od mene:D

Ja mislim pa bit pol če bo sreča kaki programer, al pa poklicni overclocker, če jih bojo kaj rabl;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

msmiha ::

Sem osmošolec. Še mal pa bom fazan na SERŠu v Mariboru. Šel pa bom za Elektrotehnika - Elektronika.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

MaJsTeR ::

Jaz pa sem v 1.letnika na SERŠU dalje pa ša sam dobro nea vem .. v glavnem grem študirat dalje na TF.8-)

tropinovec ::

najmlajšega že imamo, nekaj se mi dozdeva , da bi lahko bil jaz najstarejši (ne pa tudi najpametnejši :'( (kmalu bo veselo zagorelo 43. svečk)
ko bom velik, bom poklicni general s petimi zvezdicami na tem forumu!!

:D

whatson ::

Sem ekonomski-gimnazijec:))... Nimam pa pojma kaj bom studiral... nekaj ze...i hope

whatson.xmix.net

Tomi ::

Sedanji sošolec bivše jetijeve in Aggressorjeve sošolke, drugače pa študent 1.letnika FFA ( saj bi morali vsi vedeti, kaj to je, ampak za vsak slučaj, Fakulteta za farmacijo.. )8-)
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Hm... no ce ste eni mladi eni pa stari pa sem jaz vmes.) Sem namrec student 3.letnika FERI Maribor smer Racunalnisto in Informatika. Upam da bom vsaj do absulventa prisel da lahko ze enkrat popucam manjkajoce izpite:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Misty ::

Student prvega letnika FRI-ja v Lj, drgač pa še izšolan strojni tehnik :D in pa avtomehanik :D:D
Beat this!

dizel ::

Študent tretjega letnika fakultete za strojništvo Lublana, tud jest izšolan strojni tehnik, v prostem času tudi kmet:D>:D
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

andrej ::

TinkaPinka: a si mogoce iz okolice MB, ime tvojega fanta na B in dela v eni rac. trgovino v MB? just checking:D

TinkaPinka ::

Andrej, sem sicer iz centra MB, ostalo pa je popolnoma pravilno! :))

Svet je majhen, ne? 8-)

ANLASER ::

Jaz sem pa AVTOMEHANIK in popravljam,zapravljam,obnavljam,raztavljamsestavljam razna oplova vozila.Nudim veliko raznih delov za ople skratka zivim za opel.:D:D:D:D P.S. v naslednjem zivljenju bom dirkac v oplovem bolidu.:D:D:D:D

Izak ::

Drugi letni.....računalniški tehnik...:|

poweroff ::

Diplomirani sociolog, smeri druzboslovna informatika... kar pomeni da sem imel poleg socioloskih predmetov tudi nekaj malega matematike in programiranja ter veliko statistike. Sicer se v glavnem ukvarjam s statistiko in internetom... :D

GripTape ::

2. letnik GimB Lj. Za naprej pa FRI alpa ekonomija... who knows

Laplace ::

Sem absolvent na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Študiram pa Avtomatiko. Trenutno sem na praktičnem izbraževanju.

Miran ::

"Sem absolvent na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Študiram pa Avtomatiko. Trenutno sem na praktičnem izbraževanju."null

Jest isto kot Laplace, očitno sva sošolca pa tega sploh nism vedu ...:|>:D

Who the fuck are you spljoh ???
Overclock yourself !

Thomas ::

:)

enkrat bom odpru extra topic - samo o tem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

noogy2noogy ::

večni študent na FOV - smer informatika, sicer pa že zaposlen in delam z računalniki...
lp noogy

OrlyTM ::

Thomas, zdaj je čas :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sonix ::

Sem v 2. letniku za računalniškega tehnika. Ka pa bom...
-[ Sonix ]-

Sergio ::

Jaz hodim v 3 letnik Gimnazije Bežigrad. Mislim pa postati - računalničar... What else do u think? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

Gimnazija Jurija Vege v Idriji, 4 letnik, naprej najbrž na štrom, možno da pol na komunikacije...hehe, vam bom jest zagotovu ultra - wide bandwith za socialno ceno:P.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TESKAn ::

Gimnazija Jurija Vege Idrija, 4. letnik, naprej študirat najbrž štrom, telekomunikacije.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jetam ::

Večni študent na FA (uradno absolvent), kaj bom pa delu pa se ne vem...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Zipper ::

T H O M A S: Lansko leto sem mislil odpreti prav to vprasanje tebi. Posebno zadnje case, ko prebiramo najvecji ,,HIT,, v zgodovini nasega Slo-Techa imam neustavljivo zeljo, da bi zvedel kaj vec o tebi. L.p
P.S
Enkrat bom glasbenik, ce bo sreca mila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466344542 (6734) nejc_nejc
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256198 (5696) AmaranthK
»

FRI vs. Ekonomska fakulteta - Poslovna informatika

Oddelek: Šola
3613564 (7604) barb99
»

Končni šolski uspeh (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
635395 (4130) drejc
»

kam ste se/se boste vpisali?

Oddelek: Šola
281913 (1373) tx-z

Več podobnih tem