» »

Papir za tiskalnik

Papir za tiskalnik

Bikica195 ::

Lep pozdrav!
Imam večfunkcijsko napravo Epson L386 in me zanima kakšen papir naj nabavim da mi fotografij ne bo printal kot da bi se vse razlilo (rjavkasti odtenki se skoraj samo vidijo, nenatančni obrisi..) - zelo slabo. Tekst je uredu sprintan, tudi če je barven ali pomarkiran... Imam ga že eno leto, barve so pa tiste ki so v stekleničkah in se jih vliva notri in do sedaj mi jih še nisem menjala (zelo dolgo jih lahko imaš - ne gre hitro po njih).
 Epson L386

Epson L386



Hvala za pomoč!

Mare2 ::

Za fotografije obstoja poseben papir. :)

https://www.google.com/search?client=fi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Bikica195 ::

Večinoma časa delam WORD - dokumente.... tekst in zraven slike (šolsko delo...), prav fotografij si še nisem zamislila printat a vseeno hvala za pomoč, mogoče pa res kdaj to nabavim.

Mare2 ::

Bikica195 je izjavil:

Večinoma časa delam WORD - dokumente.... tekst in zraven slike (šolsko delo...), prav fotografij si še nisem zamislila printat a vseeno hvala za pomoč, mogoče pa res kdaj to nabavim.


Obstoja tudi A4 verzija, je malo boljše kvalitete kot navaden A4 papir. Če rabiš za kako seminarsko nalogo in podobno. Sicer si pa nastavi printanje visoke kvalitete (ločljivosti).

Bikica195 ::

Mare2 je izjavil:

Bikica195 je izjavil:

Večinoma časa delam WORD - dokumente.... tekst in zraven slike (šolsko delo...), prav fotografij si še nisem zamislila printat a vseeno hvala za pomoč, mogoče pa res kdaj to nabavim.


Obstoja tudi A4 verzija, je malo boljše kvalitete kot navaden A4 papir. Če rabiš za kako seminarsko nalogo in podobno. Sicer si pa nastavi printanje visoke kvalitete (ločljivosti).


Najlepša hvala!

d3m1g0d ::

Poglej si tudi nastavitve pred tiskanjem. Velikokrat lahko nastaviš vrsto papirja, količino črnila itd. Če je tiskalnik nastavljen na debel ali fotopapir, dejansko pa je v njem navaden papir, zna izbrizgati preveč črnila, ki se potem razmaže.
Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet!

blackbfm ::

Če je tiskalnik nastavljen na debel ali fotopapir, dejansko pa je v njem navaden papir, zna izbrizgati preveč črnila, ki se potem razmaže.


lih kontra, na sijaj papir gre praviloma manj barve, na navadnega pa več ker jo vpije

d3m1g0d ::

Prav imaš, zmotil sem se. Princip je pa isti. Napačne nastavitve = napačen tisk.
Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
735154524 (1537) kika55
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17038607 (22321) gazer
»

Laserski vs Injket TISKALNIK

Oddelek: Kaj kupiti
263756 (3117) styrian
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422846 (15120) Spock83
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213872 (3301) 1309976

Več podobnih tem