» »

Od 10 do 99% Špar

Od 10 do 99% Špar

1
2
»

m0LN4r ::

Eh ma kaki, oni si lahko privoscijo tudi ce ti zadanes 99% na 10.000evrov samo da v sparu tega ne bos kupil.
Dovolj je ce v vsaki regiji ujamejo ene par z 99% in to potem povzroci verizno reakcijo za se vec nakupa.


Enkrat sem jaz videl, da pise nekje pod pogoji neki v smislu "za gospodinjstvo obicajnih kolicinah"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DePalmo ::

Nisem (še) šel brat pravil, ampak kako vam rata uveljavit ta kupon pri nakupih manjših od 30 EUR? Ravno to soboto sem bil v CityParku v Lj in sem rekel da mi naj dajo še ta kupon, pa mi je prodajalka zatrdila da je mogoč samo za nakupe nad 30 EUR. Se pa gre za Špar.

Nisem pa še nikoli zadel kakšnega večjega popusta, redno pa uporabljam 25%.

Jure14 ::

V Sparu sem dobil 15% na cca 40€ nakupa.

V Merkurju, enkrat pred moooogo leti, ko so mislim da prvič zaželi s tem 9-99% popusta, sem šel v lokalni Merkur, vrste za popi**it, ampak med tistim čakanjem cca 1 ura, je 4 ali 5x pri blagajnah zacingljalo za 90% popusta.

Reaper ::

Jaz sem tudi v Merkurju nekaj mesecev nazaj dobil 90 % pri nakupu malo nad 20 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

koyotee ::

Sigurno imaš več šans za popust, če so kartice s popusti fizične in ne virtualne. Seveda v primeru, da take z 90% dejansko natisnejo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

otago ::

Merkur: v zlahti kupovali belo tehniko, cez 700eur, dobili 50%.

avtek ::

V Sparu 2x 20% (znesek cca 40-50€), ostalo vedno 10%.

MostWanted ::

DePalmo je izjavil:

Nisem (še) šel brat pravil, ampak kako vam rata uveljavit ta kupon pri nakupih manjših od 30 EUR? Ravno to soboto sem bil v CityParku v Lj in sem rekel da mi naj dajo še ta kupon, pa mi je prodajalka zatrdila da je mogoč samo za nakupe nad 30 EUR. Se pa gre za Špar.

Nisem pa še nikoli zadel kakšnega večjega popusta, redno pa uporabljam 25%.


imaškupon 10-90% nad 30€ nakupa. in paje kupon 10-99% na celotn nakup, znesek ni omeejen.

Filip8 ::

babica kakšna dva mesca nazaj dobila 99% na se mi zdi okoli 80 eur.

pastir1234 ::

zindo23 je izjavil:

Tudi jaz sem že v Merkurju enkrat dobil 99% popust, vendar je bil nakup vreden le 4€ :))
Vprašanje je tudi kako algoritem za določanje popustov deluje, je zgolj naključen ali pa se upošteva tudi kakšna utež glede na višino nakupa.
Čeprav dvomim, da se to dogaja, verjetno bi imela lahko podjetja s takšnim početjem kakšne pravne težave z zavajanjem kupcev. Ampak nikoli ne veš dokler ne pogledaš :P


naključen. Povem iz prve roke :)

c3p0 ::

VaeVictis je izjavil:


Pri Merkur-ju je pa kolega kupil en sprej za cca. 10 EUR in je tudi dobil 99% popust, še danes je jezen, ker je glih en dan prej kupil nov pralni stroj v Merkurju pa je dobil sam 10% popust, ki si ga je zdilal.


Mala verjetnost, da bi ravno ob istem času prišel na blagajno, četudi ga bi tisti dan kupil, ko je zadel 99% popust.

Če je dodana kaka utež na vrednost nakupa, pa sploh.

0bv10uStr0ll ::

od 10% do 99% je 89%. Zelo težek problem.....

HappyPills ::

Been there done that :)



Old Spice je izjavil:

Enaka fora kot Merkur. Kjer maš od 5-99% popuste, s tem da je v štartu roba min. 10% predraga. Seveda več kot 5% ne dobi skoraj nihče. Prodajalko sem ob priliki vprašal, pa je rekla da se ne spomni/spomnijo, da bi kdaj kdo dobil 99%.


Moj fotr dobil 99% kupu robe za 300€ :)
Očitno se nas drži sreča haha.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Očitno sem jaz med tistimi nesrečnimi kar se teh stvari tiče. :D

Vazelin ::

Še do danes mi ni uspelo dobiti več bonusa kot 10%:)) Mislim enkrat samkrat ne! In tisto sigurno vedno koristim, ker grem enkrat tedensko v trgovino po večji nakup in potem izkoristim tisti bonus
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Filip8 ::

fotr kupu hladilnik za 200 eur v merkurju, dobil 90%.. je blo kr prijetno presenečenje. je potem šel v trgovino pa vsem zaposlenim prinesel za 20 eur priboljškov, ker jih pozna, čeprav nimajo nič s tem :D

Vazelin ::

Moram reč, da mi je enkrat ratalo dobiti večji popust od 10%.8-) Po več letih koriščenja teh kuponov :D Par tednov nazaj. Še trgovka je povedala u malo večji popust :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kvinta ::

Vazelin je izjavil:

Moram reč, da mi je enkrat ratalo dobiti večji popust od 10%.8-) Po več letih koriščenja teh kuponov :D Par tednov nazaj. Še trgovka je povedala u malo večji popust :D


dnara maš ko salate pa se s temi kuponi ubijaš :))

Vazelin ::

Ne vidim razloga zakaj ne bi dal še kupona zraven, če grem že tako nakupovat? :D Tudi če kuponsko razliko potem zagonim v kafiču zraven na sladkem Jagermaistru
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

mtosev ::

Nikoli dobil vec kot 10%. Oh well. No luck.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bauci ::

Lani Merkur, nakup cca 1.000EUR popust 50%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bauci ()

zeleni ::

Pri nas smo dobili v sparu 20% nekajkrat. Mislim, da celo 2x 30%. Kupujemo pa kar pogosto na te kupone, ker imamo spar v bližini in tudi zneski so solidni - 50-150e. Velika večina je bila tako 10% popustov. Je pa trgovka rekla, da so ze nekajkrat dobili 99%.

Sedaj pa že nekaj časa ni bilo akcije 10-99%. Danes imam na voljo celo 2 kupona z 10%. So ukinili do 99%?

Pred časom sem iskal kakšne so možnosti za določen procent in nisem našel. Verjetno je to objavljeno? Podobno kot je nekdo prilepil za Merkur ima verjetno tudi Spar?

jabe ::

Že ene 2 leti nazaj, kaj te vem kdaj točno, je moj dobil 99%, nabavil pa za 100€ robe, tako da se je kar poznalo. Jaz sem menezdi enkrat 20% (več kot osnovnih 10%, v glavnem) to je bilo pa to. Pa vedno koristila te kupone pa kupujeva praktično izključno v Sparu že 10 let.

Kroos ::

Sam načeloma kupujem v Sparu vsak teden že vsaj zadnjih nekaj let in sem do sedaj le 2x dobil 20%, vse ostalo pa je bilo 10%. Znesek nakupa je več ali manj vedno 40+ eur.

Enkrat sem prodajalko prav vprašal, če sploh kdo dobi kaj več kot 10% pri teh kuponih, pa je dejala, da je menda ravno nekdo malce pred mano dobil 99% na njeni blagajni, sem pa tudi sam takrat dobil 20% (prvič v parih letih).

Starša sta v Sparu "na vsake svete cajte" in sta iz prve dobila 25%.

c3p0 ::

Pri teh akcijah, bi vedno moralo zraven biti napisano verjetnosti za nek dobitek. Da je verjetnost vezana na velikost nakupa, pa strogo kaznovat.

Kroos ::

Se popolnoma strinjam.

Ne vem, kako ima Slovenija to porihtano v zakonodaji, ampak da ne bo potem tako, kot ima to EA pri svojih lootbox-ih, in sicer, da je verjetnost "< 1%", potem si pa razlagaj, ali je to 0.9% ali 0.00000001%.

Horas ::

c3p0 je izjavil:

Pri teh akcijah, bi vedno moralo zraven biti napisano verjetnosti za nek dobitek. Da je verjetnost vezana na velikost nakupa, pa strogo kaznovat.


zakaj že? vsak z normlnim iq bo vedu kolk je vrejetnost lep prosim no :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c3p0 ::

Ker potem lahko nastaviš za 99% verjetnost 1:1G in ga nihče ne bo zadel, no, skoraj.

Isto kot pri popustih. Neko grdo majco, ki ti že 3 leta stoji, znižaš za 80%, velike table "akcija do -80%", ostalo pa znižaš 10%. No, tako je bilo včasih čisto legalno, danes pa mora najvišji odstotek znižanja veljati za vsaj 25% vseh artiklov na razprodaji.

DjTonic ::

V merkurju enkrat pred leti dobil višji popust, vendar sem kupil eno hladilno torbo, navadno in še nekaj zadev vse skupaj za cca 50 EUR. V Šparu ne več, kot najnižji popust.

AndrejS ::

Bodite srečni da vsaj popust dobite- eni se še pa pritožujejo če je samo 10% . razvajen folk!

janezvalva ::

Vazelin je izjavil:

Večino nakupov opravljam v Šparu.

Če je kakšen kupon ali bon ali kaj podobnega izkoristim, saj se "podarjenemu konju ne gleda v zobe". Sem pa še vedno impresioniran kako mi ni niti enkrat do sedaj pri kuponu "od 10 do 99% popusta" uspelo dobiti več kot osnovih 10%.:D

Je kdo od vas že kdaj dobil kaj več od 10%? Je vse skupaj fake? Glede na dejstvo, da sem izkoristil že več 10 teh kuponov je tudi statistično izjemno čudno, da ne bi enkrat fasal 12% popusta ali več.

Res me zanima, če je komu že ratalo dobiti več, da ne gre vse skupaj samo za fake oglaševanje.

sej bo, sej bo. sam ne obupat.
vi kar veselo kupujte še naprej.
:))
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

barakus ::

Ali ne bi bilo bolje da bi vse cene bile za 10-15% nizje vedno za vse, ne pa da eni plačajo manj drugi več, meni se tako početje ne dopade.

showsover ::

barakus je izjavil:

Ali ne bi bilo bolje da bi vse cene bile za 10-15% nizje vedno za vse, ne pa da eni plačajo manj drugi več, meni se tako početje ne dopade.

Ne, gre za igro in navdušenje, da te namamijo... Trgovci niso dobrodelneži, žal.

Horas ::

špar ima ta teden 2x 10% nad 30€, v četrtek, in petek+soboto.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14221961 (12540) janezvalva
»

Lopata za kidanje snega (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7319889 (4852) kuglvinkl
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411308 (9007) HappyPills
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5911930 (9909) 111111111111
»

Kartice ugodnosti - zakaj ne?

Oddelek: Loža
457879 (6435) matobeli

Več podobnih tem