» »

Od 10 do 99% Špar

Od 10 do 99% Špar

«
1
2

Vazelin ::

Večino nakupov opravljam v Šparu.

Če je kakšen kupon ali bon ali kaj podobnega izkoristim, saj se "podarjenemu konju ne gleda v zobe". Sem pa še vedno impresioniran kako mi ni niti enkrat do sedaj pri kuponu "od 10 do 99% popusta" uspelo dobiti več kot osnovih 10%.:D

Je kdo od vas že kdaj dobil kaj več od 10%? Je vse skupaj fake? Glede na dejstvo, da sem izkoristil že več 10 teh kuponov je tudi statistično izjemno čudno, da ne bi enkrat fasal 12% popusta ali več.

Res me zanima, če je komu že ratalo dobiti več, da ne gre vse skupaj samo za fake oglaševanje.
  • spremenilo: Vazelin ()

Realist ::

Vedno 10.

LeQuack ::

99% najbrž dobiš če kupiš Tic Tac ali kaj podobnega.
Quack !

Old Spice ::

Enaka fora kot Merkur. Kjer maš od 5-99% popuste, s tem da je v štartu roba min. 10% predraga. Seveda več kot 5% ne dobi skoraj nihče. Prodajalko sem ob priliki vprašal, pa je rekla da se ne spomni/spomnijo, da bi kdaj kdo dobil 99%.

-ninja-91- ::

Razporeditev je najbrž enaka kot za loto, tudi tam se ne čudit če 10x nič ne dobiš :D

M-XXXX ::

Old Spice je izjavil:

Enaka fora kot Merkur. Kjer maš od 5-99% popuste, s tem da je v štartu roba min. 10% predraga. Seveda več kot 5% ne dobi skoraj nihče. Prodajalko sem ob priliki vprašal, pa je rekla da se ne spomni/spomnijo, da bi kdaj kdo dobil 99%.

Hm, v lokalnem merkurju so imeli (če se ne motim, že nekaj časa nazaj sem se pogovarjal) 6x 99% popust če se ne motim? Definitivno je bila številka presenetljivo visoka.

bvt ::

Vazelin je izjavil:

Večino nakupov opravljam v Šparu.

Če je kakšen kupon ali bon ali kaj podobnega izkoristim, saj se "podarjenemu konju ne gleda v zobe". Sem pa še vedno impresioniran kako mi ni niti enkrat do sedaj pri kuponu "od 10 do 99% popusta" uspelo dobiti več kot osnovih 10%.:D

Je kdo od vas že kdaj dobil kaj več od 10%? Je vse skupaj fake? Glede na dejstvo, da sem izkoristil že več 10 teh kuponov je tudi statistično izjemno čudno, da ne bi enkrat fasal 12% popusta ali več.

Res me zanima, če je komu že ratalo dobiti več, da ne gre vse skupaj samo za fake oglaševanje.

To je fora. Skoraj vsi so 10%. Eden izmed zelo zelo redkih je kaj vec kot 10%. Glih tolk, da lahk recejo od 10% do 99%. Marketing. Ampak tudi 10% je kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Steinkauz ::

Merkur dejansko poznam 2, ki sta dobila 90 al 99% dol.

Spar pa pomoje ima dejansko samo 10% in potem 0.0000001% šans za 99%.
Torej nič vmes.

6151 ::

Jaz sem do sedaj 3krat tole uporabil, dvakrat dobil 20%, enkrat pa mislim da 30%

Nakup je bil vedno od 30-35€, tako da zgleda da malo preferirajo nižje zneske

Vazelin ::

6151 je izjavil:

Jaz sem do sedaj 3krat tole uporabil, dvakrat dobil 20%, enkrat pa mislim da 30%

Nakup je bil vedno od 30-35€, tako da zgleda da malo preferirajo nižje zneske

V Šparu ali kje drugje? Si kar srečko zgleda, jaz kot že rečeno več 10x in vedno osnovnih 10%. :D Ok, hvala za potrditev, da je mogoče več. Upam da ni trolanje ali Šparov PR

tikitoki ::

Vedno sem dobil minimalen popust

Ajrina ::

Jaz sem enkrat v Sparu dobila 30% :)

Kolos ::

Včeraj prvič dobil 99% v Šparu pri znesku 50€. V Spar le redko hodim. Plačal samo čike in drobiž.
Pri Tušu že dobil 2x 25% in 1x 75%. Nikoli pri večjem nakupu.

bvt ::

Ajrina je izjavil:

Jaz sem enkrat v Sparu dobila 30% :)

Je bil manjsi ali vecji nakup?

dragana ::

Jaz sem enkrat v Šparu dobil 99% popusta za nakup vreden dobrih 15€. Drugače vedno 10%.

Tac20 ::

Jaz sem enkrat v Merkurju dobil 90% skonto, začela je igrat muzika, prodajalci začnejo ploskati (sej ne), nabavil sem kanglo za 5€ - lol.

Dimnik ::

V merkurju je brat kupil belo tehniko v vrednosti nad 2000eur, na koncu plačal nekih 240e s popustom, mislim da je dobil 90%

techuser ::

Kupi tisto, kar rabiš in ne kupovat izdelkov v akciji, ki jih ne potrebuješ.

GupeM ::

Jaz sem v Šparu dobil 30%, ko sem kupil za okrog 100€ izdelkov, večinoma tehničnih.

Punca je v Merkurju dobila 90%, ko je kupila nekaj za ~30 €. Je pa kolega tudi v Merkurju dobil 90 ali 95%, ko je kupil nekaj večjega. Ne vem več točno kaj, mislim, da je bilo nekaj od bele tehnike v vrednosti ~500 €.

Vazelin ::

techuser je izjavil:

Kupi tisto, kar rabiš in ne kupovat izdelkov v akciji, ki jih ne potrebuješ.

Gre se za to, da je akcija neodvisna od izdelkov. Pač daš tisti kupon in odšteje.

GupeM ::

Sem pa že razmišljal, da bi malo "goljufal." Greš na blagajno z recimo 200€ vrednim nakupom. Pri sebi imaš eno delujočo in eno nedelujočo kreditno kartico. Če dobiš dober popust, plačaš z delujočo, če je popust slab, se narediš francoza in daš nedelujočo kartico. 2x probaš, nato rečeš da nimaš druge kartice ali denarja in da pač ne moreš kupit :D Z N26 kartico niti dveh kartic ne rabiš, ker kar on the fly omogočiš plačevanje, prej imaš pač onemogočenega.

VaeVictis ::

Pri Sparu je dobila od kolega mama in je bil znesek okoli 200 EUR, na koncu je plačala 2 EUR ali nekaj podobnega.

Pri Merkur-ju je pa kolega kupil en sprej za cca. 10 EUR in je tudi dobil 99% popust, še danes je jezen, ker je glih en dan prej kupil nov pralni stroj v Merkurju pa je dobil sam 10% popust, ki si ga je zdilal.

bvt ::

Tac20 je izjavil:

Jaz sem enkrat v Merkurju dobil 90% skonto, začela je igrat muzika, prodajalci začnejo ploskati (sej ne), nabavil sem kanglo za 5€ - lol.

:D

valdo ::

Tac20 je izjavil:

Jaz sem enkrat v Merkurju dobil 90% skonto, začela je igrat muzika, prodajalci začnejo ploskati (sej ne), nabavil sem kanglo za 5€ - lol.

enako, nakup zjutraj 7:05, znesek 6,30€, luči utripajo, nastane celi light swhov , maxilmalni popust, ob tako zgodni uri sploh nisem dojel kaj zakaj ...
lahko se pohvalim da sem dobil max. popust, to je to
Lp

Vazelin ::

Vedno, ko dam ta kupon presenečenja v Šparu na koncu pogledam kakšen je bil popust.:D

pastir1234 ::

Old Spice je izjavil:

Enaka fora kot Merkur. Kjer maš od 5-99% popuste, s tem da je v štartu roba min. 10% predraga. Seveda več kot 5% ne dobi skoraj nihče. Prodajalko sem ob priliki vprašal, pa je rekla da se ne spomni/spomnijo, da bi kdaj kdo dobil 99%.


jaz sem dobil v Merkurju 99% popust na nakup. Znesek (pred popustom) je bila 4-mestna cifra. Tako da ne perferirajo samo nizkih zneskov.

MarkoMan ::

Pise na merkur strani: V akciji "Izberi svoj popust" ima kupec naslednje možnosti za pridobitev oglaševanih popustov:
o90 % popust (1 % možnosti)
o50 % popust (1 % možnosti)
o25 % popust (1 % možnosti)
o10 % popust (2 % možnosti)
o5 % popust (95 % možnosti)
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Domobrancek ::

Jaz sem samo enkrat dobil nekje okrog 40% popusta v Sparu, ko sem kupil nekaj za okrog 50€. Drugače pa večinoma dobim 10%.

stara mama ::

Spar 10 do 99 pomeni, da v 99% dobiš samo 10% popusta, preostali procent pa mogoč 12% :))
Ekologija™ in Trajnost™

bvt ::

Vidim, da vas je kar nekaj takih, ki ste dobili vecji popust. Sem vesel za vas. Pa zadovoljen, da je legit. Pri Merkurju so zgleda malo bolj radodarni. Zakaj?

Cruz ::

Morali bi narediti 0-99% pa se ljudje ne bi pritoževali, če bi dobili 10%. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

CrustyDOD ::

Merkur enkrat potegnil ven 90%. Sem imel srečo, ker sem prenavlal kopalnico in ravno na tisti dan sem na hitro skočil v Merkur in kupil en trak v znesku malo čez evro. Sem bil tako vesel, da sem tako veliko prišparal, da sem si še en trak privoščil.

rogi2010 ::

Spar ravno ta teden na 10%-99% dobil 20%. Znesek brez popusta je bil okrog 75 eu.

Dr_M ::

V sparu sem dobil enkrat 20%, nakup je bil cca 90e. Je pa enkrat nekdo pred mano v vrsti dobil 99%.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

6151 ::

Vazelin je izjavil:

6151 je izjavil:

Jaz sem do sedaj 3krat tole uporabil, dvakrat dobil 20%, enkrat pa mislim da 30%

Nakup je bil vedno od 30-35€, tako da zgleda da malo preferirajo nižje zneske

V Šparu ali kje drugje? Si kar srečko zgleda, jaz kot že rečeno več 10x in vedno osnovnih 10%. :D Ok, hvala za potrditev, da je mogoče več. Upam da ni trolanje ali Šparov PR


V Šparu ja. Škoda da nimam na loteriji takšne sreče :)

Besna Glista ::

Dobil v Sparu enkrat 99%! Kakih 5 let nazaj verjetno. Žal je bil nakup v vrednosti 6EUR :))

Dokaz:

Zgodovina sprememb…

nikjozo ::

GupeM je izjavil:

Sem pa že razmišljal, da bi malo "goljufal." Greš na blagajno z recimo 200€ vrednim nakupom. Pri sebi imaš eno delujočo in eno nedelujočo kreditno kartico. Če dobiš dober popust, plačaš z delujočo, če je popust slab, se narediš francoza in daš nedelujočo kartico. 2x probaš, nato rečeš da nimaš druge kartice ali denarja in da pač ne moreš kupit :D Z N26 kartico niti dveh kartic ne rabiš, ker kar on the fly omogočiš plačevanje, prej imaš pač onemogočenega.



Mislim da se popust prikaze sele ko se da zahtevek za izplacilo racuna, ne prej. Sicer bi trgovec ze ko bi skeniral izdelke videl popust in bi komot zlorabil.

Sam sem velikokrat kupoval v Sparu, nikoli razen enkrat zadel vec kot 10% popusta. Ko sem pa zadel 30%, pa je bilo za sendvic v vrednosti €1,5.

Najbolj transparentno bi bilo nekaksno kolo srece, kjer se jasno vidi, kaj si zadel.

Tole z dvojno kartico sem tudi sam tuhtal, ampak tudi ce gre skozi... malo neumno je s kartico ki ni aktivirana nonstop se delati neumnega, ces da kartica ne dela. Najbrz bi te tudi iz banke poklicali, zakaj se tvoja kartica uporablja, ce si jo deaktiviral?

xda develope ::

Besna Glista je izjavil:

Dobil v Sparu enkrat 99%! Kakih 5 let nazaj verjetno. Žal je bil nakup v vrednosti 6EUR :))

Dokaz:


verjetno si dobil ker je bilo vse šparovo.

bvt ::

Ne, jaz mislim, da to bog izreba. Vsaj v merkurju. Merkur je po mitologiji drugac bog trgovcev. Poguglajte ce ne verjamete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

looser ::

nekaj bi vam povedal, samo vam ne bom, ampak jaz pa imam s tem žrebanji dobre izkušnje, tudi, če ne gre samo za tic-tace :)

bvt ::

Merkur (latinsko Mercurius) je bil rimski bog trgovine, obrti in blagovnega prometa

Merkur (mitologija) @ Wikipedia

TO VAS BOG IZZREBA!:)

Cruz ::

bvt je izjavil:

Merkur (latinsko Mercurius) je bil rimski bog trgovine, obrti in blagovnega prometa

Merkur (mitologija) @ Wikipedia

TO VAS BOG IZZREBA!:)


Punkt.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

johanblond ::

Večinoma 10 %, enkrat 20 % pri nakupu okoli 90 €.

tikitoki ::

GupeM je izjavil:

Sem pa že razmišljal, da bi malo "goljufal." Greš na blagajno z recimo 200€ vrednim nakupom. Pri sebi imaš eno delujočo in eno nedelujočo kreditno kartico. Če dobiš dober popust, plačaš z delujočo, če je popust slab, se narediš francoza in daš nedelujočo kartico. 2x probaš, nato rečeš da nimaš druge kartice ali denarja in da pač ne moreš kupit :D Z N26 kartico niti dveh kartic ne rabiš, ker kar on the fly omogočiš plačevanje, prej imaš pač onemogočenega.


ce se ti da:)

Cruz ::

GupeM je izjavil:

Sem pa že razmišljal, da bi malo "goljufal." Greš na blagajno z recimo 200€ vrednim nakupom. Pri sebi imaš eno delujočo in eno nedelujočo kreditno kartico. Če dobiš dober popust, plačaš z delujočo, če je popust slab, se narediš francoza in daš nedelujočo kartico. 2x probaš, nato rečeš da nimaš druge kartice ali denarja in da pač ne moreš kupit :D Z N26 kartico niti dveh kartic ne rabiš, ker kar on the fly omogočiš plačevanje, prej imaš pač onemogočenega.


r/frugal is leaking.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Meiniken ::

Fotr je ene dve leti nazaj v merkurju kupoval neko cisterno ali nekej takega. Ni blo ravno pocen, je pa šel v nakup ravno takrat ko je lavfal 5% do 90% popust. Se mu je usral in potegne 90% :D Škoda da tist večer ni šel na loto :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

koyotee ::

Meiniken je izjavil:

Fotr je ene dve leti nazaj v merkurju kupoval neko cisterno ali nekej takega. Ni blo ravno pocen, je pa šel v nakup ravno takrat ko je lavfal 5% do 90% popust. Se mu je usral in potegne 90% :D Škoda da tist večer ni šel na loto :))


Če bi šel na loto ne bi dobil niti 90% popusta niti zadel sedmice :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

GupeM ::

nikjozo je izjavil:

GupeM je izjavil:

Sem pa že razmišljal, da bi malo "goljufal." Greš na blagajno z recimo 200€ vrednim nakupom. Pri sebi imaš eno delujočo in eno nedelujočo kreditno kartico. Če dobiš dober popust, plačaš z delujočo, če je popust slab, se narediš francoza in daš nedelujočo kartico. 2x probaš, nato rečeš da nimaš druge kartice ali denarja in da pač ne moreš kupit :D Z N26 kartico niti dveh kartic ne rabiš, ker kar on the fly omogočiš plačevanje, prej imaš pač onemogočenega.



Mislim da se popust prikaze sele ko se da zahtevek za izplacilo racuna, ne prej. Sicer bi trgovec ze ko bi skeniral izdelke videl popust in bi komot zlorabil.

Sam sem velikokrat kupoval v Sparu, nikoli razen enkrat zadel vec kot 10% popusta. Ko sem pa zadel 30%, pa je bilo za sendvic v vrednosti €1,5.

Najbolj transparentno bi bilo nekaksno kolo srece, kjer se jasno vidi, kaj si zadel.

Tole z dvojno kartico sem tudi sam tuhtal, ampak tudi ce gre skozi... malo neumno je s kartico ki ni aktivirana nonstop se delati neumnega, ces da kartica ne dela. Najbrz bi te tudi iz banke poklicali, zakaj se tvoja kartica uporablja, ce si jo deaktiviral?

Saj zato bi pa potreboval kartico, da se zahtevek za plačilo računa izda. Saj se mi ne da, pa ne bi mogel tega redno početi, ampak je pa en od načinov, kako kupiti drago blago in si povečati možnost za višji popust. Probaš enkrat, dobiš 10%, greš popoldne še enkrat, pa mogoče dobiš kaj več. Al pa kolega pošlješ. Da bi pa vztrajal in sprobaval dokler ne dobiš 90%, je pa brezveze...

PromeuZ ::

Verjetno koristili kot familija ene 50+ krat in enkrat celo dobili 15%, ostalo 10%.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

zindo23 ::

Tudi jaz sem že v Merkurju enkrat dobil 99% popust, vendar je bil nakup vreden le 4€ :))
Vprašanje je tudi kako algoritem za določanje popustov deluje, je zgolj naključen ali pa se upošteva tudi kakšna utež glede na višino nakupa.
Čeprav dvomim, da se to dogaja, verjetno bi imela lahko podjetja s takšnim početjem kakšne pravne težave z zavajanjem kupcev. Ampak nikoli ne veš dokler ne pogledaš :P
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222241 (12820) janezvalva
»

Lopata za kidanje snega (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7319962 (4925) kuglvinkl
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411469 (9168) HappyPills
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912119 (10098) 111111111111
»

Kartice ugodnosti - zakaj ne?

Oddelek: Loža
457919 (6475) matobeli

Več podobnih tem