» »

Ugasnitev igre, hladilnik ... prenosni računalnik

Ugasnitev igre, hladilnik ... prenosni računalnik

Johaness ::

Zdravo!

Na svojem gaming prenosniku sem igral strelsko igro Wolfenstein: The Old Blood, ko me je kar naenkrat vrglo ven - na namizje ... pač igra se je kar ugasnila.

Gre za igranje, ko se moraš prej registrirati na Steam platformi.

V tem času, ko se je to zgodilo sem bil na Wifi povezavi. Je možno, da me je vrglo ven zaradi kakšne motnje v Wifi povezavi? Je mogoče ta izklop povezan s temperaturo računalnika? Je mogoče kaj drugega?

Naj povem še, da je računalnik skoraj nov (star je cca. mesec in pol) ... Asus gaming.


Potem je pa zanima še nekaj. Nabavil sem si tudi hladilnik - podstavek za prenosnik (štirje ventilatorji). Zdaj pa ne vem kako naj ta hladilnik imam nastavljen ... ali naj nastavim da hladi (piha) minimalno, ali naj ga nastavim na maksimum. Kako je s tem?


V znanju računalništva sem bolj bogi, zato prosim za uvidevnost he, he ...


Lp




J.
  • spremenilo: Johaness ()

MIHAc27 ::

Lahko da je samo bug v kodi. Ne boš verjel, kake hroščate igre vse lahko najdeš. Če je samo občasno se ne sekiraj preveč. Če je pa moteče pa je to drugo.

Hladilno podlago imej na minimum, ko ne igraš in daj na max ko igraš. Ali pa daj na neko srednjo vrednost in pozabi nanjo.

Johaness ::

Hvala!

Bug v kodi. Igra je original. A misliš, da je to možno? Kaj je to sploh ni bug v kodi? ... v kodi igre?

Ali hladilnik lahko kako škodljivo vpliva na računalnik? Mislim, da bi računalnik - prenosnik preveč hladilo, čeprav ne bi bilo potrebe za to.

Oprosti mogoče za neumna vprašanja, pač nimam veliko znanja o teh zadevah ... priznam he, he.


Lp

connel ::

Ni panike če preveč hladi, igre pa tudi ven meče sem in tja, nič novega nisi izkusil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kritična ranljivost v GnuTLS neodkrita skoraj devet let (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
13427955 (23513) jype
»

Problem s kuhinjskim hladilnikom

Oddelek: Loža
92938 (2845) Pyr0Beast
»

Odkrita resna varnostna pomankljivost v GPG

Oddelek: Novice / Varnost
243747 (3003) jype
»

Črv Santy.A preko napake v phpBB briše spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
737280 (7280) *******
»

Microsoft bo delil izvorno kodo Offica 2003

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
352975 (2975) medjugorje-si

Več podobnih tem