» »

Izvajalci za gradnjo kleti ali klasicne hise

Izvajalci za gradnjo kleti ali klasicne hise

TheBlueOne ::

Drugo leto bova z mojo gradila hisko in trenutno mi manjka samo predracun za klet in morebiti predracun ce bi gradila "klasicno".

Gradilo bi se takoj cez mejo v Avstriji. Ali ima kdo izkusnje s kaksnim dobrim izvajalcem iz Gorenjske ali Lj? Lahko tudi od drugod iz Slovenije ali morda Hrvaske, ce so se pripravljeni pripeljati do Rozne doline.

looser ::

Napiši Rožne doline v Avstriji, jasno, ker ni jasno, ali hočeš izvajalca na terenu ali samo sestanek prej... Ja, je implicirano, da gre za Rosental, ampak vseeno, sem moral it preverit, da je mišljeno to.

TheBlueOne ::

TheBlueOne je izjavil:



Gradilo bi se takoj cez mejo v Avstriji.


Ti ni dovolj jasno? Kliknes na temo, kjer nimas kaj za povedat, vse kar naredis pa je da brezveze pizdakas. Jasno ali ni jasno?

looser ::

Pa Rožnih dolin je več, jaz sem bil (priznam, sem bolj tumaste sorte) prepričan, da hočeš sestanek v Rožni dolini v LJ...

Razen, če pričakuješ od slo-tech foruma, da ti bo rihtal izvajalce na lepe oči v Avstriji, ko jih je že v Sloveniji težko dobiti...

Kdo je v bistvu zdaj tisti, ki mu ni vse dovolj jasno? :-)

No, verjetno pričakuješ že kar predračun, ker pač preko slo-tech foruma iščeš izvajalca za Rožno dolino v Avstriji, kjer, razen, da gre za hiško, ne poveš ničesar več...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

TheBlueOne ::

Kaj imas hobi, da hodis okrog in tezis?

1. Izrecno sem povedal, da je v Avstriji. Ce bi bral preden, da pises, bi se tega zavedal, ampak ti nadaljujes se potem, ko ti povzamem kljucen del.

2. Sprasujem po tem, ce ima kdo s kom dobre izkusnje in ne, da mi kaj rihta. Naprej se bom ze pogovarjal sam, verjamem, pa da jih je tebi tezko dobit, ce je to edina relevantna izkusnja, ki ji lahko delis.

Kar se tice, da pricakujem predracun od forumasev, si to predstavljas ti, da bi potem lahko tecnaril kako sprasujem, kar se ti ne zdi primerno, ceprav lahko poscrolas nazaj na vrh in bos opazil, da temu ni tako.

Zgodovina sprememb…

looser ::

OK, lahko posredujem 5-10 registriranih izvajalcev.
Kdaj in kje se dobimo, da dorečemo? Ne bom se sramotil kar tako, ker bi rad nek forumaš imel predračun za klet v Avstriji...
A kar na tvoji parceli v Rožni dolini v Avstriji? Se mi splača voziti? Se splača voziti izvajalcem? Lahko daš načrt, da lahko ocenimo velikost posla?
Pa, mimogrede, čakalna doba je kakšne pol leta :-)
Faaak, stari :-)

TheBlueOne ::

TheBlueOne je izjavil:

D Ali ima kdo izkusnje s kaksnim dobrim izvajalcem iz Gorenjske ali Lj?


Ko enkrat zapnes ne odpnes?

looser ::

Tilko, malo sem zapel, priznam, ampak tudi tvoje osnovno vprašanje je na nivoju 10 letnega otroka :-)
Da ne omenjam umestitve povpraševanja :-)

In iskanja izvajalcev od drugod iz Slovenije in Hrvaške.

Daj tole malo strukturiraj, pa tudi jaz ne bom razloga imel, da pizdakam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

TheBlueOne ::

looser je izjavil:

Tilko, malo sem zapel, priznam, ampak tudi tvoje osnovno vprašanje je na nivoju 10 letnega otroka :-)
Da ne omenjam umestitve povpraševanja :-)

In iskanja izvajalcev od drugod iz Slovenije in Hrvaške.

Daj tole malo strukturiraj, pa tudi jaz ne bom razloga imel, da pizdakam...


Kaj ko kdo vprasa koga tretjega kam je fino iti jest v Lj, mu ti poves, da se te sicer ne tice in nimas kaj za predlagat, ampak da bi moral bolj definirati vprasanje?

Umestil sem v Lozo, dalec ni edina tema iz tega podrocja.

Ti trolas? Ali bi se dejansko rad kregal in zato pac gres malo zalit?

looser ::

Oprosti, če si tako razumel, nič te ne žalim, te pa malo hecam, ker mi je dolgčas, priznam.

Torej, če bi JAZ (bolj, saj veš, tumast) vprašal, bi napisal v smislu:
- za hiško tlorisa 8x10 m potrebujemo klet v izmeri priloženega tlorisa
- seveda bomo potrebovali hidro izolacijo...
- gradbišče je v Rožni dolini v Avstriji
- vsi, ki vas zanima, ali poznate, koga, da bi ga zanimalo, me naj kontaktira na .... številko ali mi piše zasebno sporočilo

Po mojem mnenju bi bil izkupiček 0,000 obvestil, ampak ok, ti imaš upanje, da boš našel gradbene izvajalce na slo-tech forumu...

Jaz osebno, spet, moja kaprica, prej kaj poguglal in direktno poklical.

Tako, moderator, svoje sem povedal, dal sem verjetnost (po mojem mnenju) uporabnosti te ponudbe (v bistvu je povpraševanje, a ne), zdaj pa čez nekaj minut, vsaj moja sporočila, izbriši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

TheBlueOne ::

Ja ni panike....

Ne pisem natancno, ker ne potrebujem predracuna, ampak samo kaksno referenco. Za izvajalce imam pripravljeno dokumentacijo, kjer je od geoloske slike, to prvih nacrtov in vsega vmes. Na priblizno, kakor predlagas ne pisem ravno za to, ker na podlagi tega ne gre narediti predracuna.

Pac zanima me, ce je kdo slucajno imel dobro izskusnjo s kom, ker ko si v mojem polozaju je boljse ena referenca kot nic referenc, dobra je se posebej, ce pride iz foruma, kjer so vecinoma stranke in vecinoma tehniki.

Ampak ni edini forum, kjer sprasujem. Na nek nacin vseeno hvala, da osvezis temo...

Zgodovina sprememb…

looser ::

Np, v redu zgradita in se čimprej vselita...

TheBlueOne ::

Tnx

Matejjjjj ::

tole se iz prve prebere, da bo hiša v avstriji, sestanek pa v lj v RD... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

TheBlueOne ::

Matejjjjj je izjavil:

tole se iz prve prebere, da bo hiša v avstriji, sestanek pa v lj v RD... :D


To bi se slo. :) Cisto iskreno nisem vedel, da je v Lj. Rozna dolina, predvsem del "dolina".

Invictus ::

Pazi malo, ker ni nujno da bo slovenski izvajalec cenejši.

Avstrijci zahtevajo, da so tuji delavci plačani po avstrijskih urnih postavkah, in držati se morajo avstrijskih zakonov glede dela.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:

Pazi malo, ker ni nujno da bo slovenski izvajalec cenejši.

Avstrijci zahtevajo, da so tuji delavci plačani po avstrijskih urnih postavkah, in držati se morajo avstrijskih zakonov glede dela.


Ja bom se videl. Drugace pa so vecinoma Slovenska podjetja se vedno cenejsa, ceprav morajo delavce placevati enako kot, ce bi delali v Avstrijci oziroma po njihovih kolektivnih. Kar je morda najvecji plus je, da vsi radi gredo delat v Avstrijo, ker je napram Sloveniji ugoden trg in so posledicno dosti bolj kooperativni.

Ponudbe za hiso so na vsak nacin dosti bolj ugodne iz Slovenije. Bova pa verjetno gradila masivno leseno ampak bi imel vseeno kaksen predracun ali dva za "klasiko". Tam se tezko recem kaksna je primerjava. Za klet se po prvi ponudbi nakazuje, da bo dejansko Avstrisjko podjetje cenejse (boljsa tehologija), morda je ponudnik iz Slovenija dal se davek na Avstrijsko placo. :)

nsa_ag3nt ::

Nova hiša in klet ?
Ne pozabi na radiatorje, viadrusko na premog, velike balkone ter vsaj dve nadstropji.


In potem pravijo da time travelerji ne obstajajo :D.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

PacificBlue ::

Pazi se slovenwkih izvajalcev..zdaj se ful gradi, zaradi gospodarskega pozitivnega stanja in imajo izvajalci dela cez glavo. Zaradi tega znajo tudi mastno zaracunat..sploh kaksni za izkop. Tako, da naredi vec predracunov.
I’m out.
:3

TheBlueOne ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Nova hiša in klet ?
Ne pozabi na radiatorje, viadrusko na premog, velike balkone ter vsaj dve nadstropji.


In potem pravijo da time travelerji ne obstajajo :D.


Ti, je bil prvi nacrt ena etaza brez kleti, drugi dve etazi brez kleti, brez balkonov (ker je ceneje) in realnost po pregledu parcele, da bo klet in dve etazi (brez balkonov). :D Za izkop je treba nekoliko globlje zaradi geologije, kar pomeni, da klet ni vec toliko drazja in ko stejes, da potem ne potrebujes carporta, ki ga hocejo madam je v mojem primeru klet cenejsa alternativa in se delavnico dobim takoj. Prej bi bila delavnica dodaten objekt.

Kar se tice talno vs radiatorji vs kaksni paneli, pa tudi ni tako enoznacno, ko gres v detajle.

@PacificBlue, dej ne govori. Dobil predracun, ki je bil skoraj dvakratnik. Zato pa bi imel se kaksno referenco.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013638 (3172) A110
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12146058 (23790) Marat
»

Lokali v Ljubljani

Oddelek: Loža
477089 (3240) Oktan
»

enosmerna ulica

Oddelek: Loža
181883 (1246) St235
»

Ljubljana: kje jesti kot študent? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6013023 (8828) suntrace1

Več podobnih tem