» »

ThermalTake Silent Boost

ThermalTake Silent Boost

kuglvinkl ::

Tko, prvi test.

Sicer je absolutno treba še počakat na overclockers.com ali dansdata.com, ampak recimo, da se nekaj vidi.









Da ne bo začel razmišljati o opustitvi nakupa SK7?
Your focus determines your reallity
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

DjTonic ::

Hja en test so izvedli tudi na LegitReviews Novica :D

kuglvinkl ::

Mah, bom počakal do "uradnih" rezultatov. ;)
Your focus determines your reallity

freejack ::

Če bo zanimiva cena, letim po njega... :D Čeprav šparam za SLK :))

Čeprav, no ja, za tiste, ki majo radi tišje abake, bo tole definitivno zanimivost,..

Odpadnik ::

no, še tle se bom uštulu zraven :8) Ker bom rabil en meša-zrak, za Bartona 2,5 na Abitovi nf7-s plati. Kako bi se pa obnesel Vulcano 9 Silent+Smart zaenkrat za non-OC potrebe? Pomembna mi je predvsem tihost delovanja in pametna cena MAX. 5.000.

mihhec ::

Sam neki povem glede vulkanotov pa mislim da se bojo usi strinjal z mano.Ce bi rad tihost ne gledat za vulkanoti to ti polagam.Imam izkusnje.Pr men sm ga meu na palomino 1800+ na 5000 rpm cela bajta se je prtozvala zard glasnost.Tak da bejz cim dlje od vulcano res pa je da kr dobr hladi.Sam tihost????????????????????????

mihhec ::

Mam pa eno vprasanje a so kje testiral zalmana CNPS7000-Cu k bi zlo rad vidu test od njega.

DjTonic ::

Mihhec evo en VIDEO Review za tebe Zalman CNPS 7000A Klik za DLL :D

mihhec ::

Zakon slin slin.A je mogoce kje test tisti grafi z temperaturam

C_maniak ::

se strinjam, da čimdlje od vulcanotov, mihec. sm meu sedemko včasi (NON plus), ko ma še tist senzor, da se vrti pač tulk, kulkr je proc vroč. in pol je bil tuki še problem, da mam nek defektn proc, ki se pregreva in je zato skoz pr 5000 rpm pr odprti kišti tulu. auauau!!
zato pa grem po zalmana...:)

gamer ::

fantje vse kar lohk rečem je da me je slk900 zlo razočaru... slk900u iz škatle... nč zbrušen... (vrjetn je to problem)+SMARTFAN2@4800rpm prot volcanu7+ samo zbrušen na 1200 pa ma vulkano 52C slk pa 54...

zdej pa kr... komentirajte... BTW prtrjen je kokr se na plato da... tistih šraufov ne morš nč več zategnt... vzmeti so čist pr tleh... skratka tako razočaranje da sploh nevem kaj bi napisu...

Iztirjenec ::

Jaz pa mislim da bo tale Silent Boost trgal gate... Sam naj ga že enkrat v slovenijo dobijo... Prvi bo moj...

Cranchi ::

haha moj V11+ trga gate na MAX obratih 5400 Rpm boli me kita ce ropota (ja res je ropota :D) sam sm zadovoln k svina !

DjTonic ::

neboš več dolgo tak mislil še malo pa ga boš dal na low :D

pingo76 ::

Mihhec: Tisti zalman 7000 je zelo dobra stvarca (zadovoljen uporabnik) imam ga na P4 2.4 in dela kot urca. Odličil sem se raje za Al-cu verzijo ker je bakren pretežek in ga baje moraš dol odšravfat za prenašat kišto:\. Imam ga na minimum obratih da ga je nemogoče slišat tudi ko spiš 2m od pc-ja (vse ostale komponente v pc-u so tihe ali neslišne).
Soba: 33C
Cpu idle 38C
Cpu load 50-51C
Res da temperature niso pohvlane ampak tišina je pa neverjetna.

Gamer: Imaš vsaj malo prepiha v ohišju? Ker ta cooler ne zgleda ravno slab.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221770 (1276) pitagora
»

Tt Volcano 12 vs. Silent Boost

Oddelek: Kaj kupiti
402114 (1431) G@MER
»

Kateri hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351826 (1267) Grimlord
»

Hladilnik(tihost) - Zalman CNPS7000A-Cu ali TR SK7 z Papst 8412N/2GL ventilatorjem

Oddelek: Kaj kupiti
51077 (1035) log2

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373448 (2866) boštjan

Več podobnih tem