» »

Mobi za fotra

Mobi za fotra

Apofis ::

K že vsi odpirajo nove teme...za fotra iščem telefon. Kaj je zdej nov bestbuy za max 100-150eur, brez naročnine. Uporaba net, youtube, viber. Želje: max 5inč zaslon, pa da baterija kokrtok drži, pa da je lepo odziven. Hvala za pomoč.lp

pwn3rrr ::

Za tako ceno priporočam Xiaomi Redmi Mi A2 Lite, glede velikosti (5,84") pa ni praktično nič večji napram malo starejšim 5,1" telefonom zaradi screen-to-body ratia. Če ujameš kakšno dobro akcijo (tema: Gearbest nakupi in kuponi) ga dobiš iz Kitajske v 14ih dneh brez DDV in carine za cca. 130€. Če imaš pa namen kupovat v Slo (manj problemov z garancijo in hitrejša dostava) pa za tako ceno dobiš Xiaomi Redmi 6, ki je sicer slabši napram Mi A2 Lite, vendar bo za zgoraj omenjeno uporabo čisto OK.

pixelzgaming ::

Problem se že pojavi pri velikosti ekrana. Do 5" imaš na voljo v tvojem cenovnem razredu dokaj malo telefonov. Trendi zadnje čase so proti večjim in večjim ekranom.

Xperia XA1 (160€)
Ta Xperia je recimo 5" ekran, ampak ima screen:body ratio okoli 70%. Verjetno je bolje iskati telefon z manjšimi bezli in 5.2"(16:9) / 5.45"(18:9) ekranom. Če pogledaš velikost telefona je 145x67x8 mm,
LG Q6 (189€ brez vezave) - 5.5" ekran ampak 142x69x8mm footrprint, recimo.
Verjetno najbolje uporabit GSMArena Phone Finder s specsi kot jih foter želi in se potem najde nekaj. Bi pa priporočal da se vzame telefon z 3GB RAM-a..
Kot je napisal pwn zgoraj, za tako nizko ceno A2 Lite in gasa.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

shadeX ::

Se strinjam pri slabi izbiri telefonov, ki so 5 inč in manj.

Drugače je Mimovrste še en teden nazaj imela kar dobro akcijo Nokie 3.1 z Android ONE OS-jem za 105EUR. Bila je razprodana takoj (na voljo pri dobavitelju sedaj), ampak ceno so sedaj dvignili na 160EUR. Ekran je 5.2".

Poglej, mogoče ti pa ustreza.

Vedi pa da bo imel fotr vsaj 2 leti varnostnih posodobitev, Nokia pri tem namreč ne špara, tudi pri low budget telefonih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Stari maček ::

Ne kupuj Nokij, še moja tašča je pogruntala, da so Xiaomiji boljši...

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

K že vsi odpirajo nove teme...za fotra iščem telefon. Kaj je zdej nov bestbuy za max 100-150eur, brez naročnine. Uporaba net, youtube, viber. Želje: max 5inč zaslon, pa da baterija kokrtok drži, pa da je lepo odziven. Hvala za pomoč.lp

Redmi 4-5.
Kupil za mamo. Nosi očala in vmes, ko se ji je pokvaril(zalila voda) ga je prav pogrešala. Zamenjal screen in zdaj je spet "mobilna".
Ko sem ga kupil mi je bilo skoraj žal, da sem sebi kupil samsunga....za tisto moje brskanje je top shit telefon, ki stane 5x manj. Ajde razen če slikaš...

Oh jaz sem naročil preko GearBesta v sezoni, ko NI bilo popustov pa je bil takrat z etuijem vred okol 130 eur.
Ravno zdaj, ko so imeli Black Friday in ostale popuste se ga je dalo dobiti ze za 90 eur.

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

Kupil pol fotru redmija 5 s kitajske, lol, dela vse kt urca, fingrprint, še fotkič je soliden...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543192855 (6791) RockyS

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364582 (38508) bluefish
»

Telefon do max 150eur

Oddelek: Mobilne tehnologije
334519 (2623) kanarin

Več podobnih tem