» »

Prva Liga - Supege - Jože Urankar

Prva Liga - Supege - Jože Urankar

1
2
»

LeQuack ::

Se pravi ta Urankar bo lastnoročno uničil prodajo čevljev v Sloveniji, ker bodo vsi raje v tujini nabavljali sedaj? Dobr mu je uspelo ni kej.
Quack !

2dark ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi ta Urankar bo lastnoročno uničil prodajo čevljev v Sloveniji, ker bodo vsi raje v tujini nabavljali sedaj? Dobr mu je uspelo ni kej.


Jap. pekota ni več. Ga je uničil.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

LeQuack ::

Jap, pa Alpina.
Quack !

2dark ::

LeQuack je izjavil:

Jap, pa Alpina.


Alpina še brca. Vsaj zdi se mi. Samo kako dolgo bodo še obstajali je pa vprašanje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mr.G. ::

Alpina, kplikor je meni znano, čist lpo dela.

Samael ::

Ja, so se prilagodili trgu :P Poleg proizvodnje v Žireh, imajo dve tovarni v BIH in eno na Kitajskem :)
Zhongshan Alpina Footwear Co. FTW! :P
Samael != Samuel

LeQuack ::

Se pravi navkljub Urankarju jim nekako uspeva preživeti.
Quack !

Mr.G. ::

No. Da se mal javim.
Alpinini čevlji/obutev se mi je strgala na opetnem delu. In tud pri vezalkah.
Pograbm račun in obutev in v Žiri.
Prodajalec vzame, zapiševa nekaj in to je to.
Po 4 dneh me pokličejo, da lagko prevzamem popravljeno obutev. Brez sodnih mešetarjev. Zrihtano vse v nulo.
Ker pa ni blo umes enga butlna...oh, oprostite...Urankarja...sem kupil še eno drugačno obutev. Seveda od Alpine.

LeQuack ::

A se je situacija na trgu čevljev že kaj spremenila ali še vedno trgovine najemajo tega modela ki serijska zavrača pritožbe?
Quack !

domenc ::

LeQuack ::

domenc je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/s... :)


He made it. Zdaj ko je slaven bo imel še več biznisa.
Quack !

2dark ::

Odvzeti bi mu morali licenco, ker je navaden odruh in prevarant.


Recimo v Hervisu ne komplicirajo in rade volje menjajo, če se izkaže, da je z obutvijo kaj narobe. Recimo v Grosbasketu je pa že druga pesem ( izjemno nekorektni )...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Tudi meni so superge iz Prve lige razpadle v 3 mesecih res povprečne uporabe... mesto, suho, ravno... odlepil se je podplat, tko cela sprednja polovica... tako, da se Prve lige ne dotikam več... tudi sam sem dal za superge nekih 80-90€... pa niti nisem menjaval oz. se kregal, vidim pa, da tako ne bi bil uspešen, v kolikor se mi ne da seveda posredovat dalje... sem pa podobne zgodbe imel tudi sam z Intersportom... tako da tudi jaz večinoma kopujem v tujini... oz. od drugih trgovin v Sloveniji...

2dark ::

Jaz imam z Intersportom dobre izkušnje. VSa obutev, ki sem jo kupil tam mi še po več letih odlično služi.

2dark je izjavil:

Jaz imam z Intersportom dobre izkušnje. VSa obutev, ki sem jo kupil tam, mi še po več letih odlično služi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

BuDi79 ::

tomaz- ::

ooooo, tega Urankarja se pa spomnim : pred cca letom dni je moja boljša polovica kupila v Massu superge ( ne glih poceni ) , se ji je odlepil podplat po 3 mesecih in sem takrat nesel ŠE PRED reklamacijo čevlje v pregled k izvedencu v Ljubljani ( ne bom imen - vse imate na spletu ) . Ga poklical po telefonu in prosil, če bi lahko prišel "na obisk" in jih na hitro pokazal - jih je takrat samo pogledal in rekel: ja itak, lim je spustu... Super, bi lahko proti plačilu to dali na pisno?
Mi je napisal izjavo, bil je super prijazen, takrat sem mu dal 15€ za kavo, ker ni hotel računat.
Nesem v Mass in se že za pultom začne kompliciranje, kako bo tole treba dat pregledat in zna bit , da je to posledica nepravilne nošnje...
Pa sem dal poleg samo še mojo kopijo izjave izvedenca in rekel, naj kar "njihov Urankar" to zavrne, če ima kohones..

Je šlo vse lepo skozi, dobil nove superge po 4 dneh - je bilo 15€ well spent.. Sicer zalostno, da se moraš kot potrošnik zajebavati, ampak večinoma je v današnjih časih fino bit že vnaprej pripravljen - kasneje je vse precej težko. Je pa treba vedet, da laična beseda potrošnika oziroma njegovo prepričanje o neobstoju napake nima prav nobene teže, še posebej, ker si kot lastnik blaga pristranski. Ko enkrat oni dajo "v pregled", si že malce pozen

2dark ::

V hervisu ne komplicirajo in menjajo superge za nove. V MAssu pa so pregovorno zategnjeni, zato se v Massu ne kupuje. :)
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodnih čevljev (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
858227995 (4472) theStranger
»

Otroške superge - cena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
553345 (2017) 49106
»

Reklamacija Mass - Razpadli čevlji, porazna izkušnja

Oddelek: Loža
436221 (4692) Alien123
»

Športni čevlji

Oddelek: Loža
4410875 (8117) krepki
»

INTERSPORT težave z reklamacijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7715648 (13735) maco-maco

Več podobnih tem