» »

itunes, spotfy, google music.....

itunes, spotfy, google music.....

Tralala999 ::

Kaj koristite, kaj priporočate....

zee ::

Koristim Spotify in Apple Music.

Priporočil bi Spotify, ker dela na vseh platformah.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

martincek1 ::

Spotify je super in ga uporabljam dnevno, edino jezi me, ker Slovenija ni podprta. Na računalniku deluje brez problemov (celo boljše, glede na to da nimam reklam kljub free verziji haha), na telefonu pa imam neko staro aplikacijo iz neta in ne morem skipat glasbe. Sem poizkušal na vse načine kupit plačljivo verzijo, z nemško in angleško kreditno, spreminjal sem naslove itd ampak brez uspeha, nočejo mojega denarja.

No še en minus mogoče - ko imaš enkrat par playlist in veliko poslušane glasbe, je odkrivanje nove glasbe precej težavno. Vedno ti ponuja eno in isto glasbo ala Radio1.

pixelzgaming ::

Spotify uporabljam že okoli 6 let. Sem že poskušal nadomestiti z Deezerjem, GPM ipd. ampak se vedno vrnem na Spotify. Imam free verzijo z blokiranimi host fajli na računalniku ter modan apk na Androidu. Torej brez reklam, neomejeno skipov glasbe itd. Vsaka dva tedna se preko VPNja ponovno vpišem in je to to.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

shadeX ::

Uf kaj vse eni ne naredite, da nekaj dobite "zastonj". Kakšni škrtuhi...

virusZz ::

Kaj vse eni naredimo, ker zadeva ni uradno podprta pri nas :D
virusZz

pixelzgaming ::

shadeX je izjavil:

Uf kaj vse eni ne naredite, da nekaj dobite "zastonj". Kakšni škrtuhi...


Če bi lahko kupil premium, bi ga.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

shadeX ::

Se posipam s pepelom. Nisem namreč vedel da Spotify ni na voljo pri nas. Žal si me sam zavedel, ker si omenjal "bonuse", katere dobiš s krekano verzijo appa.

carlito149 ::

Jaz uporabljam Spotify in Tidal.
Spotify ima bistveno boljso aplikacijo in vec glasbe.
Tidal pa uporabljam za poslusanje Hifija, ker ima res odlicno kvaliteto zvoka.
Za povprecnega uporabnika pa priporocam Spotify.

WaterBoy ::

Uporabljam spotify free preko vpn-ja. Naj bi pa pro verzija delovala če kupiš licenco na ebayu, kar bom pa v kratkem sprobal

OK.d ::

Uporabljam google play music free, 15 GB muzke razdeljene po playlistah dostopne od kjerkoli;)
LPOK.d

madonch ::

Jaz uporabljam google play music. Zdaj pa sem zasledil novice, da naj bi google počasi začel ugašati to storitev, ker želi preusmeriti uporabnike na "youtube music". To bi bilo vse lepo in prav, če bi youtube music bil na voljo v Sloveniji, tako pa ne vem, kako bodo to izvedli.
Ali ima kdo, kaj več informacij na to temo?
leposemejte :-)

k--p ::

Preko Google Home mi je uspelo kreirati free Spotify račun v Slo brez VPN, za uporabo na telefonu/desktopu itd. pa uporabljam Web Player.

Stokarino ::

Nič, gremo spammat spotify da omogoči Slovenijo^

OK.d ::

k--p je izjavil:

Preko Google Home mi je uspelo kreirati free Spotify račun v Slo brez VPN, za uporabo na telefonu/desktopu itd. pa uporabljam Web Player.

Ali lahko malo več poveš na kakšen način?
LPOK.d

c3p0 ::

Stokarino je izjavil:

Nič, gremo spammat spotify da omogoči Slovenijo^


Ni treba, je Deezer več kot dober.

Tac20 ::

Sem testiral deezer in mi je zelo všeč. Sedaj se je poizkusna doba iztekla in je postal glede uporabe dost beden, lahko samo shuffle muziko poslusas itd. Razmisljam da bi dajal tistih 6€ na mesec, ker je youtube postal ne uporaben za poslusanje glasbe (itak temu niti ni namenjen).

duque ::

Sam sem uredil spotify po naslednjih korakih, s to razliko, da sem povezal z Revolut računom. Dela mi BP že cca pol leta.
https://www.monitor.si/clanek/najbolj-b...

OK.d ::

Samo to je samo za premim račun in ne za free, sem kaj spregledal?
LPOK.d

c3p0 ::

Tac20 je izjavil:

Sem testiral deezer in mi je zelo všeč. Sedaj se je poizkusna doba iztekla in je postal glede uporabe dost beden, lahko samo shuffle muziko poslusas itd. Razmisljam da bi dajal tistih 6€ na mesec, ker je youtube postal ne uporaben za poslusanje glasbe (itak temu niti ni namenjen).


Daš tistih 6-7€ in imaš mir. Za freeloading pa je boljši kak tematski internetni radio.

k--p ::

OK.d je izjavil:

k--p je izjavil:

Preko Google Home mi je uspelo kreirati free Spotify račun v Slo brez VPN, za uporabo na telefonu/desktopu itd. pa uporabljam Web Player.

Ali lahko malo več poveš na kakšen način?


Preko Google Home Mini napravice lahko urediš Spotify account, prej napravo povežeš s Google Home appu na androidu in povezes Spotify account pod accounts.

Edit: iskreno ne vem natanko, kako točno je uspelo, pvem pa da pred tem (brez Google Home naprave) registracija ni delala brez VPN. Google Home pa tega ne preverja in vrti glasbo s Spotify-ja, nato pa se lahko loginaš na web playeju na katerikoli napravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

OK.d ::

Pri meni še vedno to piše?
LPOK.d

k--p ::

Ja, z aplikacijo ne bo šlo. Ko se ti uspe registrirati, lahko koristiš web player na https://open.spotify.com/browse (na telefonu si narediš še npr. bližnjico na prvi zaslon in koristiš kot aplikacijo)

OK.d ::

In koliko deluje na ta način free prijava, 1 mesec ali nonstop?
LPOK.d

OK.d ::

Pa tudi preko Google home aplikacije mi ne ponudi možnost prijave, ker seveda ni aplikacije gor naložene, kako je tebi to uspelo brez VPN-ja??
LPOK.d

WaterBoy ::

Meni isto ne gre. Sem preko ebaya kupil spotify premium in drugače super dela na telefonu (z aplikacijo), računalniku in na bratovi Alexi :)

freesty ::

Tu je nekdo prodajal(ali se prodaja) spotify premium za 25eur za celo leto. Sem kupil, na racunalniku deluje brez problema. Za 2eur na mesec se mi ne da ukvarjat z vpni in podobno. Priporocam.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

k--p ::

OK.d je izjavil:

Pa tudi preko Google home aplikacije mi ne ponudi možnost prijave, ker seveda ni aplikacije gor naložene, kako je tebi to uspelo brez VPN-ja??


Poskusi še direktno iti na login https://accounts.spotify.com/en/login/?... in prijava preko FB. Meni je tako ustvarilo account - web player pa nato deluje
(ter google home mini predvaja muziko, je pa res da ne mores izbirati točno določenga komada, ampak "station-e")

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

googleg1 ::

freesty je izjavil:

Tu je nekdo prodajal(ali se prodaja) spotify premium za 25eur za celo leto. Sem kupil, na racunalniku deluje brez problema. Za 2eur na mesec se mi ne da ukvarjat z vpni in podobno. Priporocam.
Tudi jaz. Sicer je Filipinski account ampak je res ugodno in dobro dela.

Tac20 ::

Jaz bom isto prešaltal na Spotify, zdele sem prekinil Deezer. Se pravi če kupš ta premium acc za celo leto ni treba nič delati z vpnji se ponovno prijavljati itd?.

XLapse ::

Če imaš premium , ne rabiš vpnja ne nič. Deluje. Samo za se registrirat ga enkrat rabiš in konec potem.

In ne bit trolli in poslušat na filipinskih accountih, ampak si kupite premium sami tukaj https://dundle.com/spotify/ (sprejme slovenska plačilna sredstva in tudi paypal), vzamte recimo united states je 8.9EUR + boste imeli US playliste k so seveda boljše kot tiste filipinske lol.

Sploh se ne rabiš ukvarjat z ničemer, samo kupiš na linku kodo katero redeemaš (si pošlješ sam sebi kot gift) in deluje profesionalno.

@OK.d ful izi, samo googlaj 'Spotify APK' najdi link, tam downloadaj, ne rabiš na app store.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

freesty ::

9eur je dosti vec kot 2eur. Playliste pa si lahko poisces. Predlaga ti itak svoje playliste glede na tvoj stil glasbe.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

googleg1 ::

Poanta je, da Spotify ne stane enako v vseh drzavah. Izkaze se, da je na Filipinih 50% cenejsi kot v EU. Nekdo je odkril kako se lahko dela poceni Filipinske kreditne kartice in zacel kupovati filipinske family plane in jih prodajati na slo-tech. Amazing ce mene prasas :)

XLapse ::

freesty je izjavil:

9eur je dosti vec kot 2eur. Playliste pa si lahko poisces. Predlaga ti itak svoje playliste glede na tvoj stil glasbe.


Sem imel omenjen filipinski account in mi ni bil všeč.. Če vam je, pač uporabljajte ga.

googleg1 je izjavil:

Poanta je, da Spotify ne stane enako v vseh drzavah. Izkaze se, da je na Filipinih 50% cenejsi kot v EU. Nekdo je odkril kako se lahko dela poceni Filipinske kreditne kartice in zacel kupovati filipinske family plane in jih prodajati na slo-tech. Amazing ce mene prasas :)


Ja super, dokler vas spotify ne ugotovi da niste dejansko family plan, ampak razpršeni po celi sloveniji in vam bo onemogočil dostop :

Emails requesting GPS coordinates are being sent to some subscribers
https://www.theverge.com/2018/9/28/1791...


Drugače se strinjam da je amazing, če bo delovalo! Pravite da deluje, super, jaz z filipinskim sem probal in mi je blo katastrofa, mam stokrat raje UK acc. (tiste filipinske playliste so bruh)

Plus nobeden ne razume da v Sloveniji imaš lahko Free account ki deluje kot premium (ni reklam), če se vam pa ne da 1x na mesec login z recimo Tunnel Bear al Windscribe, ste pa lenuhi
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

pixelzgaming je izjavil:

modan apk na Androidu.

in , si že dobil ban na ta modan apk? Javi se ha ha
alien technology

PARTyZAN ::

Free account ne deluje kot premium. Omejena je kvaliteta avdia, na voljo je samo shuffle play in omejeno je število preskakovanj komadov "Next" - 6 na uro. Edino kar drži je, da ni oglasov.

XLapse ::

PARTyZAN je izjavil:

Free account ne deluje kot premium. Omejena je kvaliteta avdia, na voljo je samo shuffle play in omejeno je število preskakovanj komadov "Next" - 6 na uro. Edino kar drži je, da ni oglasov.

na desktopu dela isto kot premium, mogoče le kvaliteta kot praviš ni ista. ostalo vse isto. kar si omenil je samo na mobilcu, kar se da prebavit.
alien technology

pixelzgaming ::

XLapse je izjavil:

pixelzgaming je izjavil:

modan apk na Androidu.

in , si že dobil ban na ta modan apk? Javi se ha ha

Ne, še vedno deluje bp.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

XLapse ::

bo treba nehat brat novice k non stop pišejo da folk z modanim apkjem dobiva opozorila da inštalirajo original spotify al account ban.

Nevem zakaj to nekaterim ja, nekaterim ne, mogoče ker si v Slo, zato.
Jaz sem na free, tisti skipi na mobilcu me ne motijo, pač si naštimaš profi playliste in rešeno. Na desktop dela isto kot premium. Modan APK pa ne bom pobiral.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Zaphod_B75 ::

Priporočam:
-Soundcloud (free verzija)
-Bandcamp
-Tunein Radio (free verzija)
In z AdAway skorajda nimam reklam klub tem da uporabljam free verzije.

btw: A obstaja kakšna spodobna alternativa za "8tracks" svoje čase (dokler niso uvedli geoblockinga) je bil daaaaleč najboljša opcija...
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

kurnik121 ::

kaj je fora se z vsem tem ukvarjat če lahko dobiš direkt datoteke in jih predvajaš na kateri koli napravi brezplačno

shadeX ::

Mene bolj fascinira dejstvo, da se vam še zmer da iskat, downloadad in prenašat na naprave na katerih želite zadevo poslušat, namest da plačate tistih nekaj EUR (2 škatlici cigaret ali pa cca 4 kave) za service.

Včasih ko je bil 1 CD (cca 15 komadov) po 40EUR je bilo to popolnoma razumljivo. Sam da maš na dlani sto milijonov fajlov muzike za drobiž na mesec, in istočasno se še zmer trudiš po "starem" načinu, se mi zdi to mal tko ... neverjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

XLapse ::

shadeX je izjavil:

Mene bolj fascinira dejstvo, da se vam še zmer da iskat, downloadad in prenašat na naprave na katerih želite zadevo poslušat, namest da plačate tistih nekaj EUR (2 škatlici cigaret ali pa cca 4 kave) za service.

Včasih ko je bil 1 CD (cca 15 komadov) po 40EUR je bilo to popolnoma razumljivo. Sam da maš na dlani sto milijonov fajlov muzike za drobiž na mesec, in istočasno se še zmer trudiš po "starem" načinu, se mi zdi to mal tko ... neverjetno.


meni so rusi spiratizirali enega prvih mojih albumov, davnega 2006.... na pirate site... 15.000 downloads - medtem ko sm prodal kakih 100 albumov sam... Če bi dobil plačano teh 15.000 downloads na itunes, bi pokasiral 105.000€ ... Seveda pa nisem dobil niti centa.

Point te zgodbe je , da ne samo da plačaš manj kot za CDje in tako dalje... ko poslušaš na takih site-ih, glasbenik je dejansko plačan. Ko piratiziraš, ne dobi nič. Eni pač ne bodo nikoli plačali za glasbo.
alien technology

scipascapa ::

se da dobiti ITUNES card pri nas?

Jakkob ::

XLapse je izjavil:

shadeX je izjavil:

Mene bolj fascinira dejstvo, da se vam še zmer da iskat, downloadad in prenašat na naprave na katerih želite zadevo poslušat, namest da plačate tistih nekaj EUR (2 škatlici cigaret ali pa cca 4 kave) za service.

Včasih ko je bil 1 CD (cca 15 komadov) po 40EUR je bilo to popolnoma razumljivo. Sam da maš na dlani sto milijonov fajlov muzike za drobiž na mesec, in istočasno se še zmer trudiš po "starem" načinu, se mi zdi to mal tko ... neverjetno.


meni so rusi spiratizirali enega prvih mojih albumov, davnega 2006.... na pirate site... 15.000 downloads - medtem ko sm prodal kakih 100 albumov sam... Če bi dobil plačano teh 15.000 downloads na itunes, bi pokasiral 105.000€ ... Seveda pa nisem dobil niti centa.

Point te zgodbe je , da ne samo da plačaš manj kot za CDje in tako dalje... ko poslušaš na takih site-ih, glasbenik je dejansko plačan. Ko piratiziraš, ne dobi nič. Eni pač ne bodo nikoli plačali za glasbo.


Podpiram plačevanje glasbenikov, da ne bo pomote. So pa tvoje številke o tem koliko pride na koncu do avtorja močno pretirane.

In the popular digital realm, a $9.99 download on a program like iTunes nets artists a modest 94 cents -- less than a 10% cut. The record company takes $5.35 and Apple keeps the remaining $3.70.

https://investinganswers.com/articles/w...

Blaz90 ::

Od 17.7.2019 dalje sta YouTube Music (5,99 EUR/mesec) in YouTube Premium (7,19 EUR/mesec) na voljo tudi v Sloveniji.

https://www.youtube.com/musicpremium

https://www.youtube.com/premium

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blaz90 ()

s1ck ::

scipascapa je izjavil:

se da dobiti ITUNES card pri nas?

Ne in pazi tudi ce kupis v tujini, pri nas ne deluje (vezano je na lokacijo racuna, ce je racun slovenski, ne mores uporabiti avstrijske itunes kode)

Romancek1 ::

OK.d je izjavil:

Uporabljam google play music free, 15 GB muzke razdeljene po playlistah dostopne od kjerkoli;)


Imam Google Home mini in chromecast audio za dodatni Onyx 4 zvočnik. Rad bi, da bi preko mini Homa poslušal svojo glasbo, katero bi uploadal na Google Music player. Ko hočem to izvesti, mi ne pride čez opcijo "Dodaj kartico" (Preverjanje države bivanja). Mi lahko kdo pomaga?

Sem že uredil!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deezer naročnina

Oddelek: Pomoč in nasveti
111392 (438) shadeX
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357538 (1507) Robert
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325545 (12682) Reaper
»

Echo Dot 2nd. gen. + Spotify

Oddelek: Zvok in slika
10905 (513) akulp

Več podobnih tem