» »

Deezer naročnina

Deezer naročnina

Tac20 ::

pozdravljeni,

Uporablja kdo Deezer, sicer sem trenutno v 30 day free trialu in mi je zadeva všeč.
Je spotify sploh na voljo za slo normalno - brez vpn itd.

Na ebayu imaš te naročnine po nižjih cenah (plačaš in ti pošljejo username in pass za account) - je kdo stestiral to?

npr:

https://www.ebay.co.uk/itm/Spotify-Prem...

hvala za info

c3p0 ::

Vzameš to kar ni nič slabše, ceneje in ne rabiš VPN. Torej Deezer.

AndyS ::

Imam Deezer Hifi, zadovoljen. Super kvaliteta in izbor, najde tudi eksotiko iz moje "mladosti". Uporabljam kot alternativo youtubu

Tac20 ::

AndyS je izjavil:

Imam Deezer Hifi, zadovoljen. Super kvaliteta in izbor, najde tudi eksotiko iz moje "mladosti". Uporabljam kot alternativo youtubu


A si vzel kar preko Deezer strani ali kaksno alternativo (ebay)

XLapse ::

tisto so ponavadi krekani accounti in ti jih bodo benali. Plačaj samo Deezerju in nobenmu drugemu.

Sicer pa Spotify samo pobereš tunnel bear in free verzija na desktopu dela isto ko deezer (in spotify je boljši)
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

AndyS ::

Direkt Deezerju. Meni se zdi vredno glede na ponujeno.

Tac20 ::

Tale HiFi je zanimiva opcija, samo je 2x dražje kot tisti navadni, ki mislm da bo za moje zvočnike čisto OK. Ok hvala za ves info.

Stokarino ::

Free spotify z vpn registracijo po 14dneh "crkne". A če bi kupil premium bi delalo celotno zakupljeno obdobje?

modelno1 ::

Nič ne crkne, samo vsakih 14 dni se moraš prijaviti z uporabo VPN in potem lahko uporabljaš naprej.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

RegulusDraco ::

google play music je zakon.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Robert ::

Bom uporabil kar to temo, zanima me kateri od pretočnih glasbenih kanalov ima tehnično kvalitetno glasbo in se je nanj vredno naročiti: Deezer, Spotify ali Tidal in da je mogoče prenos glasbe v mp3 ali mp4 formatu ter uporaba na vseh napravah - PC, prenosnik, mobitel......

shadeX ::

in da je mogoče prenos glasbe v mp3 ali mp4 formatu ter uporaba na vseh napravah - PC, prenosnik, mobitel......


Samo piratebay :)

S plačevanjem mesečne naročnine pa je poslušanje mogoče na vseh napravah (brez konvertanja v mp3 seveda).


P.S

Lahko imaš doma NAS, gor tono muzike pa streamaš na vse naprave brezplačno preko npr VLC clienta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spotify prispel v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8113723 (6131) AmokRun
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357593 (1562) Robert
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615605 (8114) OK.d
»

Deezer in kvaliteta glasbe

Oddelek: Pomoč in nasveti
184219 (1746) MrNighthawk
»

Google Play Music je na voljo v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8831390 (26541) Robert

Več podobnih tem