» »

Rekreativno smučanje - Oprema, smučišča

Rekreativno smučanje - Oprema, smučišča

1 2
3
»

Apofis ::

_marc_ je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, bom nadaljeval kar tu. Kupujem smučarsko čelado z vezirjem in nekako mi najbolj ustreza Alpina jump. Me pa zanimajo oznaka vezirjev, ki mi jih vsak prodajalec tolmači drugače. Ker se ne bi rad z****al pri nakupu me zanima, če je kdo zasledil legendo teh oznak, ki so: Q-lite, QV, QVM, QVMM, HM, VM in pa VHM.
hvala in lp

q-lite mi je neki novega...sicer pa:
quattro varioflex, quattroflex varioflex mirror, quattroflex varioflex multimirror, hybrid mirror, varioflex mirror, varioflex hybrid mirror
:)
tko na uč, sicer pa na zadnji strani njihovih škatl piše

mihor ::

_marc_ je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, bom nadaljeval kar tu. Kupujem smučarsko čelado z vezirjem in nekako mi najbolj ustreza Alpina jump. Me pa zanimajo oznaka vezirjev, ki mi jih vsak prodajalec tolmači drugače. Ker se ne bi rad z****al pri nakupu me zanima, če je kdo zasledil legendo teh oznak, ki so: Q-lite, QV, QVM, QVMM, HM, VM in pa VHM.
hvala in lp

Nisem vedel, da dobiš celega vezirja skupaj s čelado. ;((
Če že moraš šminkirat s tem, si poglej https://www.decathlon.si/C-92489-celade sicer pa si kupi gogglese kot vsak pošten smučar.

Tega nisi našel? Ravno 10 sekund guglanja...

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: mihor ()

_marc_ ::

Kaj pa manjka čeladam od Alpine?

Groot ::

_marc_ je izjavil:

Kaj pa manjka čeladam od Alpine?

Z Alpino ni nič narobe. Kar ti je mihor najbrž želel povedati je, da so tej kompleti s stekli na čeladi bolj šminkiranje kakor kaj drugega. Tudi sam osebno sem mnenja, da je bolje ločeno očala in čelada. Sem poizkusil oboje in nikakor ne bi vzel vizirja.

Invictus ::

Čelade z vizirji so čisto kul, sploh če nosiš očala.

Poznam več zadovoljnih smučarjev. Z očali...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
1 2
3
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smuči Volant???

Oddelek: Kaj kupiti
121845 (1402) kokpa
»

Pomoč pri nakupu smuči?

Oddelek: Šport
325823 (4874) kremenko1
»

Nakup smuči za rekreativca (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5520531 (8341) G_mAn
»

Smučanje

Oddelek: Loža
254283 (3582) levaky
»

Kakšne smuči?

Oddelek: Loža
297909 (7403) ahac

Več podobnih tem