» »

Kater fitnes v Ljubljani ali okolici

Kater fitnes v Ljubljani ali okolici

twom ::

Razmišljam, da po nekaj letih neaktivnosti, (mali nogomet, badminton) začel migati v fitnesu (ekipe so razpadle, emšo je naredil selekcijo).

Kakšen predlog za prijeten fitnes v Ljubljani (najraje severovzhodni konec) ali okolici (tam do Mengeša)?

Tudi ideja o vodeni vadbi ali osebnem trenerju s poudarkom na hrani se mi ne zdi tuja. Cilj je pa izgubit par kil (4) in povrniti kondicijo, gibčnost. Volumen me pa ne zanima.

TrumpDonald ::

Ce se vozis iz/v menges sem preprican da je kaksen fitnes v ioc trzin.
Drugace mas pa tistega v btcju blizu hoferja ("za" petrol pumpo na smartinski).
Stegne je panter al fitbit al karkoli. Potem tudi mercator siska takoj ob celovski je nek fitnes.
Sokol gym na vicu mislim da se dela.

2dark ::

twom je izjavil:

Cilj je pa izgubit par kil (4) in povrniti kondicijo, gibčnost.


Vse to lahko počneš doma. 4 kG lahko izgubiš z vadbo doma in to v 1 mesecu. Vaje za kondicijo in gibčnost lahko izvajaš doma.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

twom ::

TrumpDonald je izjavil:

Ce se vozis iz/v menges sem preprican da je kaksen fitnes v ioc trzin.
Drugace mas pa tistega v btcju blizu hoferja ("za" petrol pumpo na smartinski).
Stegne je panter al fitbit al karkoli. Potem tudi mercator siska takoj ob celovski je nek fitnes.
Sokol gym na vicu mislim da se dela.
Google mi najde vse to in še več. Upam na odgovor nekoga ki pozna sceno...

2dark je izjavil:

twom je izjavil:

Cilj je pa izgubit par kil (4) in povrniti kondicijo, gibčnost.


Vse to lahko počneš doma. 4 kG lahko izgubiš z vadbo doma in to v 1 mesecu. Vaje za kondicijo in gibčnost lahko izvajaš doma.
Vem. Včasih je lažje, če imaš termin in te malo "prisili" da greš od doma, tudi ko se ti ne da... Da se ponovim... upam na odgovor nekoga ki pozna sceno...

2dark ::

twom je izjavil:

Vem. Včasih je lažje, če imaš termin in te malo "prisili" da greš od doma, tudi ko se ti ne da... Da se ponovim... upam na odgovor nekoga ki pozna sceno...


To se pa tudi strinjam. Nisem pomislil na to.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

twom ::

A ni nobenega fitneserja tu gor?

Kodrnusa ::

Mas fitnese na vsakem koraku. Izberi enega (najblizjega), tam boš našel tudi osebnega trenerja. Če ti ni do fitnesa maš vodene intervalne vadbe, ki prav tako naredijo svoje.
S fitnesom ne boš shujšal, bo treba kardio malo več pa prehrana. Na Brnčičevi imaš fit13, v Mengšu pa Bodifit. Pojdi probat, prvi obiski so brezplačni ponavadi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Djole ::

Kodrnusa je izjavil:

Mas fitnese na vsakem koraku. Izberi enega (najblizjega), tam boš našel tudi osebnega trenerja. Če ti ni do fitnesa maš vodene intervalne vadbe, ki prav tako naredijo svoje.
S fitnesom ne boš shujšal, bo treba kardio malo več pa prehrana. Na Brnčičevi imaš fit13, v Mengšu pa Bodifit. Pojdi probat, prvi obiski so brezplačni ponavadi.


Shujsal bo s kaloricnim deficitom ;) zdaj, a ga bo dosegel s fitnesom, kardiom, samo s prehrano, je pa stvar osebnih preferenc.

2dark ::

Če se mu doma ne da izvajat vaj in sklepa, da ga bo imel večjo zagnanost, da gre v fitness in tam izvaja karido. Sploh pa sedaj, ko so zunaj temeprature zelo nizke je vsekakor logično,da gre v fitnes in tam teče na tekaški strezi, kolesari..

Vprašanje je bilo, kateti fitness v ljubljani je kvaliteten.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Djole ::

Fitnes center Bit, v štepanjskem, plusi dobre naprave, predvsem sirok izbor naprav, velikokrat ima kaksne akcije za letne, mesecne karte, pri katerih imas se npr neke predstavitvene treninge s trenerjem. Minusi popoldanske in vecerne gnece, in pa lastnik je malo tezek karakter.
Trenerji so vec ali manj "difovci".

Oaza gym(za Tusem cash and carry), malo slabsi izbor naprav, sploh za moje pojme premalo "kletk" za moznost raznih osnovih vaj s prostimi utezmi, plusi pa nobene gnece, in pa bolj domace vse.

Fittin btc, plus veliko prostora, minus vsaj nazadnje ko sem bil, guzva ze od 12, 13ih naprej.

Clever fit, plusi lahko obiskujes vse clever fite(letaliska, center, kranj, siska, ne vem, ce ni se kak celo v smeri domzal), ce imas to malo drazjo karto, moderne nove naprave, ogromen prostor vsaj na letaliski, minusi pa mislim, da je tudi obiskan fitnes kar se gnec tice in pa obiskovalci so malo bolj "douchey".

Imas pa moznost enkratnih obiskov po 5, 10€, kaksni tudi zastonj, ali pa preko spletne strani sport na klik, pa sprobas kateri ti najbolj odgovarja.

Pouh ::

Excel Gym v šiški. Izvajajo vodene vadbe s funkcionalnimi treningi za moč ali kondicijo.
Ni to klasični fitnes s polno napravami in ogledali, ampak delaš treninge v manjši skupini, kjer dobiš tudi individualno obravnavo. Da stestiraš, je prvi trening zastonj.

Han ::

Na Dunajski 270 (Ježica) je MaxxGym z velikim izborom naprav in vodenih vadb.

Če preferiraš malo drugačne skupinske treninge, preveri SportEd v Aleji (Šiška).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

d_DJ ::

Jeklarna v stegnah malo dražje sicer. Clever fit in Fitin je nafilan s folkom in še polno balkancov je ponavadi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitness za začetnike

Oddelek: Šport
382701 (1704) sass628
»

Fitness v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
678951 (4369) Kayzon
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013269 (2803) A110
»

Fitnesi v centru LJ

Oddelek: Loža
255926 (4042) Izaso

Več podobnih tem