» »

UPSi

UPSi

Monster ::

em nevem no kupujem UPs za serverja pa me zanima kakše UPSe kaj uporabljate(kok VA pa to) pa kok dolgo vam drzijo.. Hvala
Ka zaboga...

DMouse ::

Ja, mene tut to zanima... v naši vasi je kriza s štromom in že resno razmišljam da bi en UPS kupil... ker pa elektrike ponavadi zmanjka le za slabo sekundo, se mi verjetno ne splača vlagat v Smart UPS, ampak bo navaden čisto vredu, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

boha ::

ene par mesecev nazaj sem si kupil socomec sicon ups 620va. zadeva caruje. nanj sem priklopil 350w komp in 19 " monitor. zdrži približno 10 minut in vse tiste tečne šoke "sfiltrira" brez problema. ima še software-sko podporo in si lahko poljubno naštimaš izklope, vklope, pogledaš log, graf (napetost) itd itd. edina stvar ki me moti je ta, da ob manjku elektrike software prevzame shutdown in po izteku časa winsi čakajo na ročni izklop. nisem še pogruntal kako bi to rešil. ma zadevo drugače visoko priporočam, sem zelo zadovoljen. :)

Odpadnik ::

tud sam že nekaj časa pogledujem za kakim solidnim UPSom. Če ti zdrži 10 minut je to kar dobro. Kje si ga kupil in koliko si dal?

boha ::

gambit, za 37k


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13027279 (8690) Vuli
»

Katero brezprekinitveno napajanje?

Oddelek: Kaj kupiti
162983 (2496) jernejl
»

UPS-neprekinjeno napajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
809135 (6396) ender
»

UPS - brezprekinitveno napajanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232969 (2389) MTm2H37rqt7B
»

Kateri UPS

Oddelek: Kaj kupiti
453979 (2963) Muzo

Več podobnih tem