» »

Pomoč: Please sign in using one of the owner's previous accounts for this device.

Pomoč: Please sign in using one of the owner's previous accounts for this device.

ScottDJ_ ::

Tole se mi izpiše, ko sem na novo naredil telefon. Torej HARD reset (telefon je star kakšno leto, in je pričel štekat. Je kikiriki znamka, saj gre za mladostnika. Ni variante, da se vpišem z mailom. 2 maila je imel, nobenega ne zazna.

Je najboljše da nesem telefon nazaj na mimovrste? Ali kakšne so možnosti?


Lp :)

Tr0n ::

Odvisno od telefona, ampak mnogi imajo reset to factory defaults ali kaj takega, ki zresetirajo dolocene nastavitve, morda tudi accounte in pobrisejo vse podatke/aplikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ScottDJ_ ::

Sem naredil hard reset. Takrat bi se naj zbrisalo vse, čisto vsi podatki. Problem je, da novejši telefoni imajo nekako varnostno, če se telefon ukrade, da ne moreš se vpisat.

Ampak, vpisujem se s mailoma, ki sta bila na telefonu, pa vseeno ne prime. Mislim, da je še kakšno leto v garanciji, boljše da nesem nazaj?

Lp

Tr0n ::

Ce ni druge opcije, seveda.

s1ck ::

Googlaj "FRP Android bypass"

Se da zaobiti zascito, preizkuseno na vecih novejsih telefonih razlicne znamke.

ScottDJ_ ::

Ni variante. Ta TalkBack, tega sploh telefon nima. Kupil sem ga na mimovrstah, Blackview S6, če komu kaj pomaga.

Vglavnem hardreset ne deluje :)

s1ck ::

Imas vec nacinov zaobitve, ni talkback edina resitev, sem imel tudi situacijo, da sem se z enim telefonom ukvarjal po 3 tedne da sem ga odklenil, ker je imel cisto drugacne nastavitve (vsebino) in nisem mogel preko klasicnih iti, se je pa dalo, samo treba najti pravi nacin na youtube/forumih.

SumTingWong ::

Z mobilno številko ne gre oziroma SMS sporočilom, kot je to pri Googlu?

ScottDJ_ ::

@s1ck. Iščem že zdaj 3 ure, nič pametnega. Verjetno ker je kikiriki telefon. Nima pol stvari kot ostali.

@sumtingwong, njet. Tudi če pošlje kodo, potem vseeno napiše se mora kao skrbnik vpisat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna je šansa, da dobim svoj telefon nazaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8327231 (10635) Mare2
»

Toptime servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
484696 (2656) papa962
»

GPS ne zazna položaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014172 (10839) miha1135899
»

Mobitel Samsung se ne prižge

Oddelek: Mobilne tehnologije
74439 (4192) yuser33
»

samsung b7330 omnia pro problemi

Oddelek: Mobilne tehnologije
71746 (1573) koro13

Več podobnih tem