» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
8 / 18
»»

ETI3n ::

XLapse je izjavil:

hudo. a ti pokažem fotke tegale podnevi? tvoj pixlol gre jokat se
Že videne slike, preizkušeno, ter prodan naslednji dan (govorim za s10 plus)
Da smo si na jasnem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

XLapse ::

edge screen, edge shortcut tab.. design... vse zadeve k p30 pro in pixel nimajo... Samsung ftw..
alien technology

dottor ::

Meni pa tale edge screen malo ne odgovarja, tako da vsakemu svoje.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

dottor je izjavil:

Meni pa tale edge screen malo ne odgovarja, tako da vsakemu svoje.


odgovarja al ne, zgleda ful dobro. in je tudi zelo uporaben EDGE TAB. Ne veš kako je dobro dokler ga nimaš
alien technology

dottor ::

To je tako posplošeno da kar glava boli...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Vazelin ::

Edge tab mora bit ful uporaben
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

ok tko : S9plus mi je 'dosadil' ... Vse.. od barve do designa do uporabe.. Sm hotel neki novega .. Telefon sm dobil črn čeprav nism hotel te barve in sm ga sovražil ker je črn ful grd telefon. Padel mi je enkrat.

In sm nabavil tega in mi je spet telefon zanimiv in nov. Nov design vse drugo in drugega dejansko nimaš kaj vzet. Huwaei Google in ostali majo vsi kr ene telefone. Edini pametn je s10 plus
Apple je dober ampak ni to zame iOS
Sploh ko vidim bolj slabše telefone od mojega, si rečem 'ojoj kok mora ta folk trpet s takim telefonom'. Po eni strani smiljenje , treba investirat v nove telefone fantje in ne kupovat Kitajce..
In tisti komentar saj so to Južno Korejci, saj to ni niti pod razno isto, samo kaže kolko si neizobražen glede kdo je J Korejc in Kitajc in kakšna je to razlika v vsemu. Japonska in Južna Koreja so stokrat bolj razvite države od Kitajske.
Huwaei te bo tudi špijonirali kitajci, no thx.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dottor ::

Zdej me že firbec mantra kaj za boga počneš s telefonom da ti je edino S10+ "edini pameten", česar s kateri koli drugim telefonom nebi mogu delat? Pa preberi na škatli od Samsunga kje je narjen.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

dottor je izjavil:

Zdej me že firbec mantra kaj za boga počneš s telefonom da ti je edino S10+ "edini pameten", česar s kateri koli drugim telefonom nebi mogu delat? Pa preberi na škatli od Samsunga kje je narjen.

ja kje je narejen sej je vse narejeno tam. Inženiring pa je Korejski

ricapitoliamo (obnovimo)

Če kupiš S10 plus ko je komaj prišel ven, si največji idiot očitno. Ok hvala. Pol pa najboljše da date temi naslov ' s10 hate tema' ker tle ni enega pozitivnega komentarja glede telefona.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dottor ::

Dejansko me zanima kaj ostali telefoni ne morejo kar S10+ lahko?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

destroyer2k ::

XLapse

Ali uporabljaš ovitek na s10+, če ga potem kakšnega?

XLapse ::

destroyer2k je izjavil:

XLapse

Ali uporabljaš ovitek na s10+, če ga potem kakšnega?

uporabljam brez ovitka in brez zaščite , mam ga pa zavarovanega (6EUR na mesec). Računam na to da mi NE pade.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

klinker ::

dottor je izjavil:

Dejansko me zanima kaj ostali telefoni ne morejo kar S10+ lahko?


Pisat take neumnosti, kot jih on :))
Take frike, kot so XLapse, GRT, stari macek ipd je bolj za jih dat na ignore listo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

neo5468 ::



Ko Exynos ni le počasnejši od sd 855, ampak ima tudi slabše kamere :D.

Drugače pa poglejte malo zgodovino komentarjev XLapsa. Kot kaže tukej še ne veste kakšen trol/baiter/otrok je. Tisti komentarji v temah z strojno opremo so bili next level cringe. Ko vidim njegov nick, kar stran pogledam. Telefon so mu pa definitivno kupili starši. Pač samo ignoriraj and move on.

jizzer ::

Kaj je narobe s tem oglasom? Zgleda valid, glede na to da ga dobiš zapakiranega (s folijo), ampak mi je suspicious zaradi cene.

Link: https://1clickurls.com/9bJFrPl
Slika: https://imgur.com/a/ZeUFh1k

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

neo5468 ::

Če je uporabnik na bolhi od danes, lahko avtomatsko zapreš oglas.

jizzer ::

Hvala, nisem pogledal tega podatka.

Še koga moti razlika SD855 vs Exynos?
Mene moti ampak računam na to da v uporabi nebo razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

XLapse ::

neo5468 je izjavil:



Ko Exynos ni le počasnejši od sd 855, ampak ima tudi slabše kamere :D.

Drugače pa poglejte malo zgodovino komentarjev XLapsa. Kot kaže tukej še ne veste kakšen trol/baiter/otrok je. Tisti komentarji v temah z strojno opremo so bili next level cringe. Ko vidim njegov nick, kar stran pogledam. Telefon so mu pa definitivno kupili starši. Pač samo ignoriraj and move on.

će imam 16 let še ne pomeni da sm otrok
alien technology

chucki ::

Pri 16 si nedonošenček :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

XLapse ::

starši me namesto tepst, kupijo telefone, kaj ni to lepo?
alien technology

XLapse ::

prosim za preimenovanje teme v 's10 je piece of shit'
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

c3p0 ::

jizzer je izjavil:


Še koga moti razlika SD855 vs Exynos?
Mene moti ampak računam na to da v uporabi nebo razlike.


To je za bencherje pomemebno, ostali ne opazimo.

klinker ::

Seveda moti. Kako bos rendal videje, fural virtualke, programiral itd na 5% slabsem CPUju...pa verjetno se vse steka na Exynos-u >:D

LeQuack ::

Ni problem v top speed, ampak v tem da je manj učinkovit, kar pomeni da baterija zdrži manj kot pri Snapdragon.
Quack !

Vazelin ::

Zakaj Samsung sploh dela sve verziji lol?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin kakšen maš ti telefon?

In danes bil pri Telekomu kjer sm plačeval račun... in gledam te telefone , dok sm čakal 20 minuT!!!! eno pred mano.

Apple = Da Fuq is this shit, kje je back gumb, home in to? Meni niso všeč niti malo. Totalna zmeda na ekranu večinoma časa. Design je smešen, da fuq je to telefon brez edge screena in high end? Ha ha. Telefon koda si ga dobil v kinder jajčki iz leta 2005. Grdobe od telefonov.

Grem pogledat še Huwaei stand, in na veliko P30 spam oglaševanje. In prvo kar opazim, pa sej p30 sploh nima dvojne kamere spredaj? AHAHAHAHAHA ajej. In pogledam spredaj in kaj je tisto zaobljeno v ekran kamera koda ima tumor? BAahahahaha kakšni telefoni spačkasti, res depresija.


In pol potegnem ven iz žepa moj Glorious S10 plus zelen in se počutim mega, ker vem da nimam krš telefon.
alien technology

ALT ::

8-O
;((

Vazelin ::

XLapse je izjavil:

Vazelin kakšen maš ti telefon?

Apple = Da Fuq is this shit, kje je back gumb, home in to? Meni niso všeč niti malo. Totalna zmeda na ekranu večinoma časa. Design je smešen, da fuq je to telefon brez edge screena in high end? Ha ha. Telefon koda si ga dobil v kinder jajčki iz leta 2005. Grdobe od telefonov.

iPhone valda.

Problem Androida je, ker je meni osebno precej, za razliko od tebe, zmedeno, da so šli delat namizje in menu posebej - meni recimo ko si nikoli ne prilagajam telefona je to brezveze in mi je sistem iOS pač boljši. Meni je bolj clean iOS. Prav tako verjamem, da če daš eni penzionerki, ki še ni držala smartphonea v roke, da se prej navadi iOS kot Androide.

ps: vsi vemo, da je iPhone referenčni design za ostale. Mi je pa Samsung všeč, da ne kopira več iPhonea kot včasih ampak so šli v svojo smer in njihovi zadnji telefoni izgledajo unique in zelo lepi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

XLapse je izjavil:

Vazelin kakšen maš ti telefon?

Apple = Da Fuq is this shit, kje je back gumb, home in to? Meni niso všeč niti malo. Totalna zmeda na ekranu večinoma časa. Design je smešen, da fuq je to telefon brez edge screena in high end? Ha ha. Telefon koda si ga dobil v kinder jajčki iz leta 2005. Grdobe od telefonov.

iPhone valda.

Problem Androida je, ker je meni osebno precej, za razliko od tebe, zmedeno, da so šli delat namizje in menu posebej - meni recimo ko si nikoli ne prilagajam telefona je to brezveze in mi je sistem iOS pač boljši. Meni je bolj clean iOS. Prav tako verjamem, da če daš eni penzionerki, ki še ni držala smartphonea v roke, da se prej navadi iOS kot Androide.

ps: vsi vemo, da je iPhone referenčni design za ostale. Mi je pa Samsung všeč, da ne kopira več iPhonea kot včasih ampak so šli v svojo smer in njihovi zadnji telefoni izgledajo unique in zelo lepi

žalosten post .. kdaj te bodo benali?


By the way sm podaril mtki (penzionerka) s8 + in se je navadla zelo hitro na vse, pa drugače je to njen prvi smart phone. No.

Vsekakor se deloma strinjam da je iOS clean ampak tistega k sm mel dans v roki je bil čista zmeda, preveč vse natrpano in tudi se nisem znajdel za home in back. Jaz sem bil v depri ga samo probat kje ga še met.

ti bom priznal da sm nekoč si lastil iphone 5s ... in je bil res ql telefonček/iOS . Vsekakor mam raje Samsung zdej
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

klinker ::

LeQuack je izjavil:

Ni problem v top speed, ampak v tem da je manj učinkovit, kar pomeni da baterija zdrži manj kot pri Snapdragon.


Torej Exynos zdrzi samo pol dneva, namesto celega al kako >:D

mat11 ::

XLapse je izjavil:

Vazelin kakšen maš ti telefon?

In danes bil pri Telekomu kjer sm plačeval račun... in gledam te telefone , dok sm čakal 20 minuT!!!! eno pred mano.

Apple = Da Fuq is this shit, kje je back gumb, home in to? Meni niso všeč niti malo. Totalna zmeda na ekranu večinoma časa. Design je smešen, da fuq je to telefon brez edge screena in high end? Ha ha. Telefon koda si ga dobil v kinder jajčki iz leta 2005. Grdobe od telefonov.

Grem pogledat še Huwaei stand, in na veliko P30 spam oglaševanje. In prvo kar opazim, pa sej p30 sploh nima dvojne kamere spredaj? AHAHAHAHAHA ajej. In pogledam spredaj in kaj je tisto zaobljeno v ekran kamera koda ima tumor? BAahahahaha kakšni telefoni spačkasti, res depresija.


In pol potegnem ven iz žepa moj Glorious S10 plus zelen in se počutim mega, ker vem da nimam krš telefon.


Od kje so pa tebe potegnili???????
mat

Vazelin ::

shintaro: se s10+ dobro sveti na mizi v kafiču? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

louser ::

neo5468 je izjavil:



Ko Exynos ni le počasnejši od sd 855, ampak ima tudi slabše kamere :D.

Drugače pa poglejte malo zgodovino komentarjev XLapsa. Kot kaže tukej še ne veste kakšen trol/baiter/otrok je. Tisti komentarji v temah z strojno opremo so bili next level cringe. Ko vidim njegov nick, kar stran pogledam. Telefon so mu pa definitivno kupili starši. Pač samo ignoriraj and move on.

Procesiranje verjetno drugačno.

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

shintaro: se s10+ dobro sveti na mizi v kafiču? :D


KING, samo še audi rs 4 ;)
alien technology

dottor ::

Sam sem imel Iphone 5S pa mi je šou malo na živce ko sem hotel glasbo gor nalagat, pa za vsako neumnost si mogu preko njihovega programa delat... Sicer tisti swajp levo/desno namesto tipka ti pride hitro v kri ampak nekako telefon ni bil zame, sploh ko si navajen kolko si lahko Android prirediš z appi. Prej sem kupoval nek srednji razred in po letu pa pol so se vedno začele težave (al je šla baterija, al je štekalo, al je pol ure nalagalo, ...), pol sem pa takrat vzel HTC One X (ker One S niso imeli) in sem bil prijetno presenečen. Tako da zdej jemljem flagship in ga furam 3-4 leta. Telefon je pa itak vedno v žepu in ga nimam za se hvalit pred kolegi ampak kot ljubiteljski fotograf ne nosim vedno sabo cele krame DSLR opreme in dosti poslikam s telefonom, tako da tukaj se pozna in zato prisegam na flagshipe.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

nice dottor.


Js počasi opažam da je fingerprint na ekranu MILINA. To je koda sm v Sci Fi filmu res, ne morem opisat. Design je prelep uživam vsakič ko se ga dotaknem. So happy s tem telefonom. Da bi pa vzel kej druzga pa uno koda ne bi blo nč, še ena bv stvar bi si mislu
alien technology

dottor ::

Kar sem gledal je skener full počasnejši na S10 kot pa na S7, je pa na S10e super hiter.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

klinker ::

Imajo zgleda nekaj tezav z ultrasonicom, ja. Bodo ze porihtali.
Zato pa nikoli ne kupim telefona takoj ob izidu, sploh ce so kake bolj drasticne spremebe.
Sam bom kr na izid Note-a pocakal, pa pol se ena dva meseca ce se pokazejo kaki kiksi in pa prvi padec cen. S10 me ni lih preprical v menjavo S8ke.

XLapse ::

klinker je izjavil:

Imajo zgleda nekaj tezav z ultrasonicom, ja. Bodo ze porihtali.
Zato pa nikoli ne kupim telefona takoj ob izidu, sploh ce so kake bolj drasticne spremebe.
Sam bom kr na izid Note-a pocakal, pa pol se ena dva meseca ce se pokazejo kaki kiksi in pa prvi padec cen. S10 me ni lih preprical v menjavo S8ke.

ogromna razlika s8 in s10

čuj, note ima stylus in je zaradi tega bolj debel. Kaj ti bo telefon z stylusom resno? Vzami s10 plus k je bomba, ne čakaj na note
alien technology

Machete ::

@Klinker: Če ti dela, nima smisla. Nič posebnega in rahlo precenjen. Meni prstni prstni odtis zagrabi 2x od 10 mogoče.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

XLapse ::

dottor je izjavil:

Kar sem gledal je skener full počasnejši na S10 kot pa na S7, je pa na S10e super hiter.

malo je problem ker si moreš točno zapomnit pozicijo na ekranu če ga hočeš direktno s pritiskom odklenit ampak ko skineš pa si v Sci Fi filmu naročil vesoljski ladji premikanje
alien technology

Vazelin ::

XLapse je izjavil:

dottor je izjavil:

Kar sem gledal je skener full počasnejši na S10 kot pa na S7, je pa na S10e super hiter.

malo je problem ker si moreš točno zapomnit pozicijo na ekranu če ga hočeš direktno s pritiskom odklenit ampak ko skineš pa si v Sci Fi filmu naročil vesoljski ladji premikanje

A ni lažje samo pogledati in uporabiti prepoznavo obraza kot iskat nek senzor pod ekranom lol,. Aja sem pozabil da je samsungov "FaceId" smeti
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

XLapse ::

Machete je izjavil:

@Klinker: Če ti dela, nima smisla. Nič posebnega in rahlo precenjen. Meni prstni prstni odtis zagrabi 2x od 10 mogoče.

kaj ti zagrabi tako slabo? očitno si slabo ga vnesel ko si ga registriral. Al pa maš kej potn ekran al neki.

Meni zgrabi skoraj vedno first time

a to maš s10 ?

Vazelin je izjavil:

XLapse je izjavil:

dottor je izjavil:

Kar sem gledal je skener full počasnejši na S10 kot pa na S7, je pa na S10e super hiter.

malo je problem ker si moreš točno zapomnit pozicijo na ekranu če ga hočeš direktno s pritiskom odklenit ampak ko skineš pa si v Sci Fi filmu naročil vesoljski ladji premikanje

A ni lažje samo pogledati in uporabiti prepoznavo obraza kot iskat nek senzor pod ekranom lol,. Aja sem pozabil da je samsungov "FaceId" smeti

ja prepoznava obraza je lažja ampak jo še nism začel uporabljat. Si jo bom pa verjetno naštimal. Je malo buggy, pozablja te. Zaenkrat fingerprint , je pa tudi bolj varen
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dottor ::

Jaz sem nabavu kopijo stylusa za tablični. Ko sem par let pomagal en dogodek organizirat je blo super uporabno. Sploh LG ki ima tisto funkcijo risanja čez trenutno sliko na ekranu. Za risanje zemljevida, postavitev stojnic, ... je bil top šit. Če bi se še vedno ukvarjal s tem bi verjetno tudi sam prešel na Note.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

chucki ::

Machete je izjavil:

chucki je izjavil:



;((


Padel na tla? Jaz sem imel s8 podobno (ampak sem kar fajn butnil levi rob do črne display kosti).


Z zascitnim ovitkom padel priblizno 40 cm na tla.... So mi pa pod samsung garancijo menjali zaslon, pa baterijo... :D Ne vem zakaj baterijo menjajo? Drugace sem ga pa na sreco tudi zavaroval, ampak bi pusnil 100€ odbitne fransize.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Badwolff ::

Kaj če bi modi popucali tole skropucalo od teme, da bi bila za kaj uporabna...

klinker ::

XLapse je izjavil:

klinker je izjavil:

Imajo zgleda nekaj tezav z ultrasonicom, ja. Bodo ze porihtali.
Zato pa nikoli ne kupim telefona takoj ob izidu, sploh ce so kake bolj drasticne spremebe.
Sam bom kr na izid Note-a pocakal, pa pol se ena dva meseca ce se pokazejo kaki kiksi in pa prvi padec cen. S10 me ni lih preprical v menjavo S8ke.

ogromna razlika s8 in s10

čuj, note ima stylus in je zaradi tega bolj debel. Kaj ti bo telefon z stylusom resno? Vzami s10 plus k je bomba, ne čakaj na note


Resno, zresni se, pa se raje s kako picko poigraj namesto da na fone drkas ;((

Gambino ::

XLapse je izjavil:

Vazelin kakšen maš ti telefon?

In danes bil pri Telekomu kjer sm plačeval račun... in gledam te telefone , dok sm čakal 20 minuT!!!! eno pred mano.

Apple = Da Fuq is this shit, kje je back gumb, home in to? Meni niso všeč niti malo. Totalna zmeda na ekranu večinoma časa. Design je smešen, da fuq je to telefon brez edge screena in high end? Ha ha. Telefon koda si ga dobil v kinder jajčki iz leta 2005. Grdobe od telefonov.

Grem pogledat še Huwaei stand, in na veliko P30 spam oglaševanje. In prvo kar opazim, pa sej p30 sploh nima dvojne kamere spredaj? AHAHAHAHAHA ajej. In pogledam spredaj in kaj je tisto zaobljeno v ekran kamera koda ima tumor? BAahahahaha kakšni telefoni spačkasti, res depresija.


In pol potegnem ven iz žepa moj Glorious S10 plus zelen in se počutim mega, ker vem da nimam krš telefon.


Ti pa si malo ...

XLapse ::

imam dva problema

En je ta, med pogovorom se ekran ugasne. Edino ga lahko vžgem z gumbom za odklep. Wtf ? Pa je sicer naštiman timeout 1 min a se vseeno prej ugasne. Vsekakor med pogovorom ne bi smelo se ugašat. Niti ne morem takoj prekinit ker je ugasnjen ekran
En pixel neki čudno sveti ko kličem, weird drugače ga ni.

in še me ful moti da ne kaže procentov ampak samo baterijo narisano kok je.

Help
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

Počak na SGS11. tisto bo popolno:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
8 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419380 (6544) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447044 (5982) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719547 (16434) louser

Več podobnih tem