» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
9 / 18
»»

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

Počak na SGS11. tisto bo popolno:))

že vidim 2020 in 2021 (s11 in s12) kako se mi boš spet smejal ko ga nabavim
alien technology

Vazelin ::

XLapse je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Počak na SGS11. tisto bo popolno:))

že vidim 2020 in 2021 (s11 in s12) kako se mi boš spet smejal ko ga nabavim

Meni je itak full retard kupovati praktično iste telefone vsako leto;) Tako da se ti smejem že sedaj. Morda je res bolje, da se s kakšno pi**o malo poigraš :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

XLapse ::

si dobro se opisal ja, si full retard.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dottor ::

Še včeraj si ga hvalu kot najboljši izum takoj za kolesom :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

sej je telefon čisto nor, ta bug k se ugasne ekran med klicom pa nevem kako rešit, bom šel na A1 uni babi sigurno ve
alien technology

Vazelin ::

tisto je pomoje by design. tko da boš mogu vzet to v zakup da se ugasne med klicem.
Ne znaš telefonirat, shintaro. Se boš mogu navadit pravilno klicat:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

tisto je pomoje by design. tko da boš mogu vzet to v zakup da se ugasne med klicem.
Ne znaš telefonirat, shintaro. Se boš mogu navadit pravilno klicat:))

na telefonu se pojavi 5000€ mesečno , zato ga rabim
alien technology

destroyer2k ::

XLapse je izjavil:

imam dva problema

En je ta, med pogovorom se ekran ugasne. Edino ga lahko vžgem z gumbom za odklep. Wtf ? Pa je sicer naštiman timeout 1 min a se vseeno prej ugasne. Vsekakor med pogovorom ne bi smelo se ugašat. Niti ne morem takoj prekinit ker je ugasnjen ekran
En pixel neki čudno sveti ko kličem, weird drugače ga ni.

in še me ful moti da ne kaže procentov ampak samo baterijo narisano kok je.

Help


Baterija v procentih
nastavitve/obvestila/vrstica stanja/ prikaz odstotka baterije

Piksel ki svetlika ob pogovoru je proximity sensor.

Dimnik ::

XLapse je izjavil:

imam dva problema

En je ta, med pogovorom se ekran ugasne. Edino ga lahko vžgem z gumbom za odklep. Wtf ? Pa je sicer naštiman timeout 1 min a se vseeno prej ugasne. Vsekakor med pogovorom ne bi smelo se ugašat. Niti ne morem takoj prekinit ker je ugasnjen ekran
En pixel neki čudno sveti ko kličem, weird drugače ga ni.

in še me ful moti da ne kaže procentov ampak samo baterijo narisano kok je.

Help


Telefoni imajo senzor in se med pogovorom ugasne, ko ga prisloniš na uho, ko ga odmakneš se spet prižge nazaj, tole lahko izklopiš med nastavitvami

Glede procentov pa

KAVINSKY ::

Je mogoče komu uspelo pogruntati nastaviti bixbi gumb za zagon drugega programa, brez da bi delal samsung račun?

XLapse ::

vse jasno hvala fantje, samo še ne najdem kje je ta nastavitev za med klicanjem ?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

Shintaro, napreden uporabnik operacijskega sistema Android.:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

nekako sm pozabil dat log off na s9+ (prodal) na fb chrome in ta bedak od 'frenda' me je špijoniral par dni in danes sm ga dubu ko je komentiral pod fotko z mojim profilom. Ajej kam smo prišli. Sm dal zdej log off all devices, k ta ni normalen

ko mi je on prodal laptop je isto mel fb logged on pa sm takoj dal mu log off, tako se ti to vrne.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

Sem mislil da je samoumevno naredit reset telefona, ko ga zdealaš naprej....
raje ne bom komentiral sploh
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

Sem mislil da je samoumevno naredit reset telefona, ko ga zdealaš naprej....
raje ne bom komentiral sploh

sej sm, očitno pomankljivo
alien technology

Vazelin ::

a ni like en gumb za stisnit? no, vsaj na iPhone je tako:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dottor ::

Greš v Recovery in daš Wipe data/factory reset in je mir :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Badwolff ::

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Machete ::

Jaz sem izjemno nezadovoljen, v bistvu komaj čakam da zamenjam.
- Baterijo mi požre v 12H 75%. Resolucijo imam srednjo, telefon sem uproabljal izjemno malo npr. včeraj, ko sem opazoval te podatke, ajd 50 min sem uporabljal sportstracker, ki je požrl 25%. Na s 8 mi je v tem času pojedel mogoče 5%.
- v 6H airplain moda mi požre 5% baterije!
- Prstni odtis 1 dan dela skoraj vsakič, drug dan nikoli.
- Lokacijski unlock ne dela skoraj nikoli, čeprav je GPS radij skoraj 100m od oka..
- Komot bi ponudili opcijo brez selfi luknje, ne vem, če dejansko vsi rabijo sprednjo kamero, jaz npr. ne. OK to je pač stvar odločitve pred nakupom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

lukass ::

Machete je izjavil:

Jaz sem izjemno nezadovoljen, v bistvu komaj čakam da zamenjam.
- Baterijo mi požre v 12H 75%. Resolucijo imam srednjo, telefon sem uproabljal izjemno malo npr. včeraj, ko sem opazoval te podatke, ajd 50 min sem uporabljal sportstracker, ki je požrl 25%. Na s 8 mi je v tem času pojedel mogoče 5%.
- v 6H airplain moda mi požre 5% baterije!
- Prstni odtis 1 dan dela skoraj vsakič, drug dan nikoli.
- Lokacijski unlock ne dela skoraj nikoli, čeprav je GPS radij skoraj 100m od oka..
- Komot bi ponudili opcijo brez selfi luknje, ne vem, če dejansko vsi rabijo sprednjo kamero, jaz npr. ne. OK to je pač stvar odločitve pred nakupom.

Vem kako ti je, ko ne moreš razumet da "top" telefon ne deluje kot mora (baterija, signal...). Imel galaxy s9 in obupal nad njem po pol leta. Od okobra/novembra dalje imam OP 6T. Čist druga pesem, baterija drži tudi dva dni (30-32h v povprečju z enako uporabo kot pri s9, s tem da pri s9 je baterija držala le 10h), signal tudi tam kjer ga na s9 nisem imel, prilagoditev svetlosti ekrana glede na zunanjo svetlobo dela odlično. Z nakupom SAMSUNG telefona sem videl koliko to pomeni, ko plačaš da imaš na telefonu napis.

Machete ::

Meni napis Samsung ne pomeni čisto nič. Zadovoljen sem bil z s8 in nice touch mi je ukrivljen zaslon, zato sem vzel še enkrat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

T-Back ::

Zanimivo, da nekatere še vedno ne izuči. Pa še vedno tiščijo z glavo skozi zid.

Vazelin ::

Meni je tudi totalno bedno, da ne ponudijo verzije brez front kamere, če je to edino, kar jih loči od popolnega zaslona lol. Ne vem če sem jo uporabil 2x v par letih.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

c3p0 ::

Na S10+ ne opazim nobenega zgornjih problemov. Baterija zvečer na 60%+, ob dejanski uporabi, ne idle.

Dpool ::

Enako c3p0. S10+ nobenih problemov. Baterija v povprecju zdrzi 4 dni, internet (4G oz. WiFi) je prikloljen, razen kadar grem spat izklopim. Ob vecerih pred spanjem brskam malo na njem po socialnih omrezjih. Med dnevom pa primarno kadar dobim klic / SMS / Email.

Sem zelo zadovoljen, predhodno sem imel S6+, tako da kar velika sprememba zame.

LP

chucki ::

Ekrani so lepljeni? Ker me skrbi, zdaj ko so mi novega dali, da bi vodo prepustilo? :|
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

XLapse ::

čestitam C3p0 in Dpool na s10+, smo že trije.. Odličen telefon ni kaj!!!
alien technology

T-Back ::

XLapse je izjavil:

čestitam C3p0 in Dpool na s10+, smo že trije.. Odličen telefon ni kaj!!!

Trije vau. Res vas je veliko.

KAVINSKY ::

c3p0 je izjavil:

Na S10+ ne opazim nobenega zgornjih problemov. Baterija zvečer na 60%+, ob dejanski uporabi, ne idle.


Enako, stalno vklopljen wifi in podatki, občasno BT. Baterija drži čez 2 dni uporabe. Mogoče je samsung sindrom, Linus Tech Tips je naredil video na to temo.

Machete ::

samsung sindrom? Do tell more
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

Se mi zdi, da je tale video:

sm4rt4ss ::

Mislil sem si nabavit Samsung A40, ker je fajn kompakten in samo malenkost višji od S10e, ampak glej ga zlomka, nima Always On Display funkcije. Medtem, ko A30 in A50 imata AOD. Res ne razumem Samsunga, če bi A40 imel to fukcijo bi se po moje še bolje prodajal. Kupili bi ga predvsem tisti, ki hočejo kompakten telefon in ne cigla. Po moje je Samsung to storil namenoma. Telefon je po velikosti v rangu S10e in marsikdo bi raje posegel po A40, če ni zahteven uporabnik in hočejo to funckijo. Ampak Samsung ne bo kanibaliziral S10 linije zaradi enega telefona za 250€.

Je kakšna možnost, da bodo te funkcije prinesle naslednje programske posodobitve? Ali se AOD fukcija sploh da vklopit z programsko posodobitvijo? Super AMOLED zaslon je, ne vem zakaj ne bi.

forplan ::

A si probal katero tisto aplikacijo ko vpišeš v google play "always on display"
da se strinjam

ziga1990 ::

sm4rt4ss je izjavil:

Mislil sem si nabavit Samsung A40, ker je fajn kompakten in samo malenkost višji od S10e, ampak glej ga zlomka, nima Always On Display funkcije. Medtem, ko A30 in A50 imata AOD. Res ne razumem Samsunga, če bi A40 imel to fukcijo bi se po moje še bolje prodajal. Kupili bi ga predvsem tisti, ki hočejo kompakten telefon in ne cigla. Po moje je Samsung to storil namenoma. Telefon je po velikosti v rangu S10e in marsikdo bi raje posegel po A40, če ni zahteven uporabnik in hočejo to funckijo. Ampak Samsung ne bo kanibaliziral S10 linije zaradi enega telefona za 250€.

Je kakšna možnost, da bodo te funkcije prinesle naslednje programske posodobitve? Ali se AOD fukcija sploh da vklopit z programsko posodobitvijo? Super AMOLED zaslon je, ne vem zakaj ne bi.


Da se samo kot si rekel zakaj bi kanabaliziral S10 linije in zato verjetno nebo uradno AOD prišel sicer pa je meni osebno AOD neuporaben na moji S9+
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

XLapse ::

kako do dobrih Theme poleg tega da se plača na galaxy store?

zakaj se mi AOD ugasne , potemni namesto da kaže non stop recimo uro in datum?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

Nisi ti nek advanced Android user since 2010?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

ne. do 2016 nism sploh uporabljal smartphone

2013, Sony Xperia k sm jo razbil med rolanjem. Pred tem kr en na tipke
2014-2015 , na tipke tel
2016 Htc
2017 s8+
2018 s9+
2019 s10+
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dottor ::

Vidim da eni starši pa imajo denarja za se vsako leto lahko sinček kurči z novim top Samsungom :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

klinker ::

XLapse je izjavil:

kako do dobrih Theme poleg tega da se plača na galaxy store?


Kaj zdaj. Fon ti nardi 5k mesecno, ti pa mu skrtaris par € >:D

T-Back ::

XLapse je izjavil:



zakaj se mi AOD ugasne , potemni namesto da kaže non stop recimo uro in datum?

Zato ker imaš klump od telefona. Vrzi v smeti in si vzemi raje kakšen "kr na tipke".
Glede na to kakšne mečeš ven za kaj drugega itak nisi spodoben upravljat.

Machete ::

Jaz sem bil z baterijo krivičen, moram opazovati malo dlje. Lahko da se mi je dejansko tisti dan ko sem bil dvignjene obrvi namestilo mnogo posodobitev..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

krepki ::

Pa ja vidite da model nima pet pik v glavi.

Vazelin ::

Meni je všeč ta zagnanost, da vsako leto kupiš nov, praktično isti model telefona.8-) In pol po dveh dneh ugotoviš, da ti ne odgovarja, po začetnem orjaškem navdušenju
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-Back ::

Fantek je komaj zlezel iz planičk. Potrebuje še par let, da ga bo izučilo.

Trupl0 ::

Dpool je izjavil:

Enako c3p0. S10+ nobenih problemov. Baterija v povprecju zdrzi 4 dni, internet (4G oz. WiFi) je prikloljen, razen kadar grem spat izklopim. Ob vecerih pred spanjem brskam malo na njem po socialnih omrezjih. Med dnevom pa primarno kadar dobim klic / SMS / Email.

Sem zelo zadovoljen, predhodno sem imel S6+, tako da kar velika sprememba zame.

LP


Kako je kaj razlika med šestko? Imam sam tudi s6+ pa bom jeseni menjal ampak mi zaenkrat deluje. Nimam pa desetke da bi recimo teden dni jo uporabljal pa videl :D
If you are going through Hell, keep going !

klinker ::

Vazelin je izjavil:

Meni je všeč ta zagnanost, da vsako leto kupiš nov, praktično isti model telefona.8-) In pol po dveh dneh ugotoviš, da ti ne odgovarja, po začetnem orjaškem navdušenju


In to napise jabuk fanboy :)) ip6, 6+, 7, 7+, 8 >:D
10ka je precej drugacna od 8ke in 9ke.

dottor ::

Meni danes S7 v 12ih uraj (5-17) je požru pol baterije (ob 5ih sem ga pobral iz polnilca), pa imam AOD in mogoče 30-40 minut mobilnih podatkov+messenger+chrome+e-pošta v celem dnevu. Bo treba počasi it v poslovalnico videt kateri mi bolj paše v roki S10 al S10e.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ziga1990 ::

dottor je izjavil:

Meni danes S7 v 12ih uraj (5-17) je požru pol baterije (ob 5ih sem ga pobral iz polnilca), pa imam AOD in mogoče 30-40 minut mobilnih podatkov+messenger+chrome+e-pošta v celem dnevu. Bo treba počasi it v poslovalnico videt kateri mi bolj paše v roki S10 al S10e.


moja S9+ zdrži 48ur na bateriji samo nevem ali bi me moralo skrbeti ali ne
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

dottor ::

Moj S7 je tudi to počel brez problema, ampak zgleda da me ima po treh letih dovolj :)) Pa tudi vsakonočno polnjenje mu do sedaj ni delalo težav.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

S7 podn star telefon. Rabiš s10+
torej kako naštimaš če se ekran ugasne al ne med klicem?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()
««
9 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419376 (6540) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447041 (5979) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719541 (16428) louser

Več podobnih tem