» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
7 / 18
»»

Han ::

Mogoče si spregledal AnandTech review, ki pravi, da je ameriški S10 občutno boljši. :P

neo5468 ::

Machete je izjavil:

S10 imam v košarici, ampak več kot pregledujem primerjave, boljši se mi zdi fotoaparat na s9.
S10 im neprimerljivo boljšo stabilizacijo pri videposnetkih, ostalo pa se mi zdi, da niti ne zmaga. Sem slep ali kaj sem spregledal? Help.

Ostani na s8 dokler ne dajo vn zaslona z kamero pod zaslonom. Verjetno bo to s12 ali pa s13. Jaz bom ostal na s7 dokler tega ne poštimajo. Nočem lukne. Aja, pa še letošni exynosi so sranje, napram SD 855, tako da če kupiš to generacijo, kupiš inferiorni produkt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neo5468 ()

Machete ::

Rabim nujno, ker mi je krepnu (že dolgo zelo razbit) zaslon, da se zgolj lahko še javim, če imam srečo. Če dolgo gledam yt primerjave, vseeno izsilim čustva, da je s10 boljši. Finta je edino, da je preskok v kvaliteti fotografij iz s8 na s9 precejšen, medtem ko iz 9 na 10 niti ne. Po drugi strani kupovati outdated model je spet malo tako.. Kamera nečimrnosti in narcisoidnosti me ne zanima in je res škoda da preluknja zaslon, mislim pa, da se da preživet z njo. Vse kar rabim je najboljša kamera na trgu in da ni jabolček, drugače bi izbiral med 300 eurskimi telefoni..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Han ::

Huawei P30 te ne gane?

dottor ::

Vsaj meni se zdijo tej Huawei vsako leto večji, še malo boš imel tablico v torbi ker v žep ne bo šlo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Machete ::

Han je izjavil:

Huawei P30 te ne gane?


Me gane, vidim da ima res dober fotič.
Sem pa impresioniran, ampak je vseeno Pro 220 eur dražji in nima 3,5 mm izhoda, plus še večji, ker mi je preveliko.

Navadni P30 je konkurenčen, ampak povsod malo zaostaja za s10. Ima pa zgleda da boljšo kamero. Čekiram sedaj to opcijo, je resen kandidat, res pa da sem se zelo razvadil na ukrivljen rob look.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

klinker ::

Pri Huawei naj te bolj skrbi UI, ki je bistveno drugacen od Samsungovega.
Glede kamer si pa malo mimo. S9 ima prakticno enako kamero kot S8, S9+ je pa druga pesem.

Machete ::

Ja saj vidim, da je malce bolj komplicirano, vseeno pa s10 nima nekaj suoperiornega fotiča. Mikro detajle ima zelo slabe. Pomagam si z gsm arena primerjavami.. Mah ni kaj.. s10 it is.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

feryz ::

Pravzaprav je precej slab.
Edino kar dela, je prepoznavanje, kaj je na fotografijah. Čeprav ne vem, za kaj bi to rabil.

Machete ::

Mja saj se res da spet bolj nagibam k p30. Če bi vedel kateri iztisne boljši zvok (DAC) bi se takoj odločil :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

louser ::

feryz je izjavil:

Pravzaprav je precej slab.
Edino kar dela, je prepoznavanje, kaj je na fotografijah. Čeprav ne vem, za kaj bi to rabil.

Za avtomatično retuširanje fotk. Če tega ne maraš, je Nokia 9 boljša izbira.

GRT ::

klinker je izjavil:

Pri Huawei naj te bolj skrbi UI, ki je bistveno drugacen od Samsungovega.
Glede kamer si pa malo mimo. S9 ima prakticno enako kamero kot S8, S9+ je pa druga pesem.

Ja res. Če si prilagojen program potem te mora skrbet.
Kot je videt tebe klinker to zelo skrbi.

Vazelin ::

Oh dear god kako bedno izgleda za rokovanje S10 OS v primerjavi z iPhone-i X(s)(r) serij.:)) Pri iPhonu swajpaš za odpiranje, zapiranje, pri Samsungu je en beden gumb spodaj (kot prej ko je bil fizični gumb samo da ga sedaj ni več):D Ko bi vsaj imel tisti napredni iPhonov taptic engine (force touch ali kako se že reče).

Design in sam build telefona je pri Samsungu odličen, telefon lepo sedi v roki in tudi odlična kamera. Kar se ostalega tiče se lahko žal samo prikloni iPhoneu.

V tem je razlika med enimi in drugimi. Pri iPhonu so razširitev ekrana čez celotno sprednjo stran izkoristili tudi za spremembo rokovanja s telefonom. Pri Samsungu je provizorični (narisan gumb) kjer je bil prej fizični gumb. Ljubi bog no, res uno 5 minut časa so si vzeli, namest da bi dejansko izboljšali uporabniško izkušnjo.;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

Škoda samo da je p30 kamera boljša. Huvafeji jih bo pregazil s takim tempom že čez naslednjo generacijo ali 2 (v sketorju mobilcev).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gagarin ::

Vazelin je izjavil:

Oh dear god kako bedno izgleda za rokovanje S10 OS v primerjavi z iPhone-i X(s)(r) serij.:)) Pri iPhonu swajpaš za odpiranje, zapiranje, pri Samsungu je en beden gumb spodaj (kot prej ko je bil fizični gumb samo da ga sedaj ni več):D Ko bi vsaj imel tisti napredni iPhonov taptic engine (force touch ali kako se že reče).

Design in sam build telefona je pri Samsungu odličen, telefon lepo sedi v roki in tudi odlična kamera. Kar se ostalega tiče se lahko žal samo prikloni iPhoneu.

V tem je razlika med enimi in drugimi. Pri iPhonu so razširitev ekrana čez celotno sprednjo stran izkoristili tudi za spremembo rokovanja s telefonom. Pri Samsungu je provizorični (narisan gumb) kjer je bil prej fizični gumb. Ljubi bog no, res uno 5 minut časa so si vzeli, namest da bi dejansko izboljšali uporabniško izkušnjo.;)


LOLZ...preden pljuvaš bi vsaj lahko dejansko preveril zadevo: pri PIE samsungih lahko sam izbereš Navigation buttons ali pa Full screen gestures. Full screen gestures so meni boljše kot na iphonu - imaš tri kretnje, back, home in recent...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Gambino ::

Vazelin je izjavil:

Oh dear god kako bedno izgleda za rokovanje S10 OS v primerjavi z iPhone-i X(s)(r) serij.:)) Pri iPhonu swajpaš za odpiranje, zapiranje, pri Samsungu je en beden gumb spodaj (kot prej ko je bil fizični gumb samo da ga sedaj ni več):D Ko bi vsaj imel tisti napredni iPhonov taptic engine (force touch ali kako se že reče).

Design in sam build telefona je pri Samsungu odličen, telefon lepo sedi v roki in tudi odlična kamera. Kar se ostalega tiče se lahko žal samo prikloni iPhoneu.

V tem je razlika med enimi in drugimi. Pri iPhonu so razširitev ekrana čez celotno sprednjo stran izkoristili tudi za spremembo rokovanja s telefonom. Pri Samsungu je provizorični (narisan gumb) kjer je bil prej fizični gumb. Ljubi bog no, res uno 5 minut časa so si vzeli, namest da bi dejansko izboljšali uporabniško izkušnjo.;)



Preden napišeš, se prepričaj, kaj samsung vse ponuja. Ker si izpadel smešen!

Dimnik ::

To se samo lahko smejiš uporabnikom jabolk..hahaha kake mečejo iz sebe, vazelin in še en primer od sobote, na eni privat zadevi v gostilni imamo prenosni zvočnik, ima mažnost priklopa z 3,5 jackom, blutot in usb ključ, sedaj se pa začne, pravim da ne morem priklopit jacka, ker moj mi8 nima izhoda in da sem pozabil adapter za jacka, tip z jabolko serije x(nevem kateri model) pravi ah to imate neka jajčka, vzamem bratov s9 ga priklopim in on ah to so jajčka, halooo. Potem mu povem naj on priklopi svojega, aja moj tudi nima izhoda, se mu samo smejim, med tem je pa kabel za polnjenje od svojega telefona tiščal v režo za usb ključ, halo model. Pride na vrsto slikanje, potem slišiš še izpade, to ne moreš slikati, ker otroci niso na miru, potem dajte se drugače postavit zaradi svetlobe, ker moti svetloba, jaz z svojim kitajcem mi8, pa samo slikam, naredim še par slik v portret mode, mi ostali govorijo pošlji mi slike kako so super, potem se je model končno ohladil in utihnil....

Vazelin ::

Se opravičujem Samsungašem;) Mi je čudno, da sta bila privzeto potem oba razstavljena modela s tistim imaginarnim gumbom spodaj.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Že s8 ima na pritisk občutljiv del, vsaj za odklep zaslona je meni super.
Drugače pa jutri dobim ta sveti gral korejski.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GRT ::

Vazelin je izjavil:

Se opravičujem Samsungašem;) Mi je čudno, da sta bila privzeto potem oba razstavljena modela s tistim imaginarnim gumbom spodaj.

Itak, pametujejo vedno samo taki, ki ga vidijo samo v trgovini za pet minut in potem po forumih pljuvajo o zadevah, ki se jim tudi približno ne sanjajo.

abyssus ::

V trgovini bi moralo biti tako razstavljeno, da se vidita obe opciji. Kako se sicer naj uporabnik odloči, če ima neka funkcionalnost opcijo, pa je bila na vseh modelih samo ena nastavitev? :)

Groot ::

abyssus je izjavil:

V trgovini bi moralo biti tako razstavljeno, da se vidita obe opciji. Kako se sicer naj uporabnik odloči, če ima neka funkcionalnost opcijo, pa je bila na vseh modelih samo ena nastavitev? :)


Pa še vsaj 10 modelov z različnimi ozadji in layouti za vsak slučaj ne?

Ne vem a je res tako težko prebrat (ok to verjamem da je očitno nekaterim res težko) ali pa pogledat (to pa že res ne more bit več težko) kakšen review.

abyssus ::

Potrebe po pretiravanju ni. Če imaš dva telefona (ista serija) in imaš na obeh tako posebno nastavitev kot so ti soft-touch buttni oz. gestures potem pač človek misli, potem se mora to seveda oboje pokazat, sicer lahko nažene koga.

Sem pri prvem reviewu tudi bil malce začuden, ko sem to videl - in v samem videu reviewer ni omenil, da se da to zamenjat. Ker se mi ta stvar ne dopade, zaradi tega telefona ne bi kupil, če bi se seveda odločil na podlagi enega samega reviewa.

Primer z ozadji pa... ne bi zgubljal besed.

GRT ::

Uporabniki sami prčkajo po telefonih, jih preizkušajo in spreminjajo nastavitve. Kaj po tvoje bi potem moral prodajalec za vsakim prečekirat in nastavit nazaj po tvojih željah. Daj nehi no. Če ti kaj ni jasno vprašaj prodajalca (res da ti v večini nimajo pojma) ali pa kot je rekel Leo... Pred nakupom se pregleda določene reviewe...to v štacuni je pa bolj, da si ga ogledaš v živo kako izgleda, kako sede v roke in podobne zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

chucki ::



;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Gapi182 ::

neo5468 je izjavil:

Machete je izjavil:

S10 imam v košarici, ampak več kot pregledujem primerjave, boljši se mi zdi fotoaparat na s9.
S10 im neprimerljivo boljšo stabilizacijo pri videposnetkih, ostalo pa se mi zdi, da niti ne zmaga. Sem slep ali kaj sem spregledal? Help.

Ostani na s8 dokler ne dajo vn zaslona z kamero pod zaslonom. Verjetno bo to s12 ali pa s13. Jaz bom ostal na s7 dokler tega ne poštimajo. Nočem lukne. Aja, pa še letošni exynosi so sranje, napram SD 855, tako da če kupiš to generacijo, kupiš inferiorni produkt.

btw ta hole punch je gladko najmanj motljiva stvar. Dejansko me bolj moti ko gledam svoj stari S6 edge in se počutim kot da imam v roki nek mali iphone 4 :D

sm4rt4ss ::

Jaz sem se igral s S10e v trgovini ene 20minut in punch hole kr hitro odmislil. kot da možgani samo zapolnijo manko prostora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

anketar ::

iz s7 na s10e, je velka razlika v fotkah? yes/no, asking for a friend

Gapi182 ::

anketar je izjavil:

iz s7 na s10e, je velka razlika v fotkah? yes/no, asking for a friend

zame kar. Največja razlika mi je selfie kamera in seveda tista ultrawide leča.

Gapi182 ::

Vazelin je izjavil:

Se opravičujem Samsungašem;) Mi je čudno, da sta bila privzeto potem oba razstavljena modela s tistim imaginarnim gumbom spodaj.

čudno je folku da ma iPhone 20% funkcij od Androida in si poskusu mal potrollat pa ti ni uspelo. Raje se javi ko bo Apple dal svojemu telefonu osnovne funkcije kot so close all tabs ali split screen. Ah zakaj bi to nardil, če me lahko raje jebete že pri osnovnih zadevah kot so dodajanje glasbe na telefon. Ne hvala, od 5ke naprej sem na androidu pa še takrat mi je bil iPhone neuporaben brez jailbreaka. Ko sem kupil 4s sem dejansko čakal na jailbreak in uporabljal 3GS.

Machete ::

chucki je izjavil:



;((


Padel na tla? Jaz sem imel s8 podobno (ampak sem kar fajn butnil levi rob do črne display kosti).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Konlov ::

Odločitev padla: S9. Potem pa šok: 3000mah

Machete ::

Meni je to z dokaj intenzivno uporabo na s8 (ja vem relativno) zadoščalo za 48ur. Res pa da ne vključuje to kakih daljših etap youtuba in da ponoči večinoma vklopim letalski način. Torej jaz se na tvojem mestu ne bi odvrnil od aparata, ker je lifetime baterije povsem OK in znotraj okvirjev konkurence.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Badwolff ::

Machete je izjavil:

Meni je to z dokaj intenzivno uporabo na s8 (ja vem relativno) zadoščalo za 48ur.


Eh, gotovo nimaš intenzivne uporabe :D

Budsi so končno prišli včeraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

dottor ::

Danes sem šel malo pogledat na Telemach ponudbo (hodim v poslovalnico njihove račune plačevat), pa S10 niti ni tolko večji od S10e. Pa Pexel 3 mi je padel v oči, P30 PRO mi je pa hudo prevelik.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

danes sm nabavil s10 plus, green. Priložim slike kasneje... KAMERA JE TOTALNO NORA. še tako grdoba kot js dobro zgledam. KAMERA JE ČISTI ODKLOP. Ta telefon je nor!
alien technology

Vazelin ::

kaj pa kaj drugega poleg kamere, Shintaro?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

kaj pa kaj drugega poleg kamere, Shintaro?

fingerprint scanner se vidi na displayu ... Mega fail, Vsaj js k mam oster vid.

Procenti baterije niso več na home screenu ampak moreš pogledat... še en fail


Ostalo bom še postal





Fingerprint na ekranu je NOPE ZAME. Sm mel raje kjer je bil prej.


Telefon se zelo profi čuti v rokah in delovanje je noro. Sem zelo zadovoljen , ma pa nek omenjenih failov
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

Kamera je bolana!!! Priporočam za vse take grdobe kot js , s tako kamero boste zgledali OK. Drgač nism tko grd samo mam dolge lase pa je težko naredit dobro fotko ampak s tako kamero vse kar slikaš je umetniško zgodovinsko delo.
alien technology

ETI3n ::

XLapse je izjavil:

Kamera je bolana!!! Priporočam za vse take grdobe kot js , s tako kamero boste zgledali OK. Drgač nism tko grd samo mam dolge lase pa je težko naredit dobro fotko ampak s tako kamero vse kar slikaš je umetniško zgodovinsko delo.

Aham, ampak Night mode sucks, bojda je za en drek

XLapse ::

če nočeš da je night mode 'shit' , nabavi si DSLR
alien technology

ETI3n ::

XLapse je izjavil:

če nočeš da je night mode 'shit' , nabavi si DSLR

V ta namen mi služi Pixel, ki pokosi Samsunga na celi črti :)

XLapse ::

hudo. a ti pokažem fotke tegale podnevi? tvoj pixlol gre jokat se
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

Obsedeni ste s temi fotoaparati
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

GRT ::

XLapse je izjavil:

hudo. a ti pokažem fotke tegale podnevi? tvoj pixlol gre jokat se

Ti jaz pokažem slike od P30 PRO. Boš šel jokat, ker si nabavil tak klump.
Nima za burek, po celi črti pogrne.
Slabši fotoaparat.
Slabša baterija.
Poleg tega pa še grdo izgleda s tisto kamero nek v vogalu. Kokr, da ne bi vedel kam bi jo dal, pa so jo stlačl v en vogal.
Tako da pašeta ravno skupaj, ti grd pa še grd telefon imaš:))

klinker ::

GRT in action....Huawei Apple copy forever :))

Vazelin ::

Grt: daj kupi si enkrat iphone da vidiš kako izgleda original:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

da vidim tiste kitajske zmazke od fotk umrem od smeha. Kako te ni sram imet Huwaei
alien technology

ziga1990 ::

ma kaj se kregate te dni je vsak Flagship telefon odlična izbira vprašanje je samo kateri ti je vseč z nobenmu neboš zgrešil.

sicer kljub temu da imam S9+ mi S10 niso vizualno vseč
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mtic ::

http://m.bolha.com/telefonija/mobilna-t...

Cena je bomba a je ze kdo kupil (:
««
7 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419581 (6745) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425382 (3591) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447231 (6169) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719856 (16743) louser

Več podobnih tem