» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
18 / 18
»
»»

Yossarian ::

Samsung S10+: po zadnji posodobitvi ta teden sem opazil izboljšanje delovanja senzorja za prstni odtis. Imam pa en problem pri klicanju. V telefonu imam dve SIM kartici, pri čemer je SIM 1 že ves čas določena kot prednostna (za vsa opravila). Ko sem hotel nekoga poklicati, se mi je vedno prikazala možnost, da sem izbral, s katero SIM kartico bom poklical, sedaj pa te možnosti naenkrat ni več, ampak mi pokaže samo prednostno SIM; šele, če nekaj časa držim na ikonico SIM 1,mi telefon ponudi možnost, da izberem, s katero kartico naj kličem. Upam, da sem primerno pojasnil, v čem je problem.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Akits ::

Yossarian je izjavil:

Samsung S10+: po zadnji posodobitvi ta teden sem opazil izboljšanje delovanja senzorja za prstni odtis. Imam pa en problem pri klicanju. V telefonu imam dve SIM kartici, pri čemer je SIM 1 že ves čas določena kot prednostna (za vsa opravila). Ko sem hotel nekoga poklicati, se mi je vedno prikazala možnost, da sem izbral, s katero SIM kartico bom poklical, sedaj pa te možnosti naenkrat ni več, ampak mi pokaže samo prednostno SIM; šele, če nekaj časa držim na ikonico SIM 1,mi telefon ponudi možnost, da izberem, s katero kartico naj kličem. Upam, da sem primerno pojasnil, v čem je problem.

Pod nastavitvah je sim card manager, kjer nastaviš ali default klice iz določene sim ali pa da vedno vpraša iz katere sim in potrdiš pred vsakim klicem.

Yossarian ::

Akits je izjavil:

Pod nastavitvah je sim card manager, kjer nastaviš ali default klice iz določene sim ali pa da vedno vpraša iz katere sim in potrdiš pred vsakim klicem.

Pred posodobitvijo sem imel kot prednostno nastavljeno SIM 1, pa sta bili pod številčnico vseeno ikoni za obe SIM kartici, zdaj pa je samo ena in to primarna.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
442972 (1910) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
776735 (3622) louser
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31761295 (19174) vonmimek

Več podobnih tem