» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
2 / 18
»»

Vazelin ::

blackbfm je izjavil:

Ja, tisto, kaj bo tisto nekaj res opazno boljšega. Ali je lahko sploh kaj takega?


Flagship z zaslonom do roba, pa da je žepne velikosti in tehta max 140g.

Vem, zahtevam nekaj nemogočega.. :))

Tole bo imo Apple izdal čez ene 2,3 leta. SE2 in tam 4.5-4.7 diagoanal:D Ne bo sicer flagship, bo pa svinjsko močan

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FlyingBee ::

Slava Applu. Mogoče pa bo Sony s Compact xz4, mogoče.

klinker ::

Vazelin je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ja, tisto, kaj bo tisto nekaj res opazno boljšega. Ali je lahko sploh kaj takega?


Flagship z zaslonom do roba, pa da je žepne velikosti in tehta max 140g.

Vem, zahtevam nekaj nemogočega.. :))

Tole bo imo Apple izdal čez ene 2,3 leta. SE2 in tam 4.5-4.7 diagoanal:D Ne bo sicer flagship, bo pa svinjsko močan


Kot vem je namesto SEja zdaj XR.
CPUji so po benchih res top, samo kako ves da je res, ko nimas s cem primerjat na istem OSu.
No vseeno, odlicne optimizacije in chipset jim je treba priznat, pa animacije so na iOSu tudi res dobro dodelane.

Vazelin ::

SE sem bolj mislil manjši mobilnik za tam do 500$. Trenutno ta segment rešuje iPhone 7, razen manjšega ekrana. Jaz osebno bi takoj kupil mobilnik v stilu X serije, samo da bi bil manjši (da ga spravim kamorkoli in upravljam z eno roko suvereno). Ampak ja, če tako pomislim mobilnik niti nima smisla saj bi hitro dobil tistih 4,7inch diagonale, kot je to pri iphone 7. Ampak v roku par let zna tole biti to drugače, razen če ne mislijo iPhone 7 in 8 furat sedaj nekaj let. SE je sigurno najboljši telefon, ki sem ga kdajkoli imel - najlepši design (poleg nekaj Nokiin in Ericcsonov iz pre smart phone ere). Vsaka čast Ive-ju za design.

Izbira med flagshipi je pa itak precej subjektivna. V bistvu je vse ok, kar nabaviš, saj gre za odlične kose prvovrstne tehnike. Meni osebno tehtnico prevaga OS. Če bi izbiral v Android taboru je izbira precej pestra. Ampak verjetno bi bil Samsung vedno v ožjem izboru. Delajo samosvoje dizajnirane telefone in ne samo copy/paste, kot npr. huawei p20 lite, ki je ogabno podoben Xu. Je bil pa Samsung Galaxy S1 moj prvi flagship

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Stari maček ::

klinker je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Huawei je že zelo velika pretnja in s10 bo moral biti res vse kar obljublja, da bo Samsung ostal konkurenčen. LG sem imel kot glavnega konkurenta, pa jih že Xiaomi šiba po levi in desni. Precej se bo spremenilo.


V cemu Xiaomi sploh sisa kogarkoli?
V stevilkah, tu se pa konca, sory. Jst v Xiaomi temi vidim ne malo tezav, ki jih ima folk in tudi sam sem jih imel. Nizja cena se pac nekje mora poznat in to ni marza, brez skrbi.
Huawei pa je isti smorn, le v drugi malo bolj fenci pakungi.

G R T je izjavil:

klinker je izjavil:

Ce placas dobro, bo tudi Xiaomi Redmi najboljsi telefon leta :))
Specse lahko ima navite, a kaj ko zabloatan EMUI ni vreden pol kurca.
Drugace pa je njegov konkurent Note 9, ne pa S linija. Note ga pa lagano siba, kar potrjuje tudi en kup review-jev po netu.

Spet ti tle ene pravljice sanjaš. Kot prvo, če sta že konkurenta sta to serije Mate vs Note in P vs S. Tolk, da ne boš preveč pameten.
Kot drugo pa, če si ti zabloatan še ne pomeni, da potem velja za vse. Pojdi sanjat nazaj v svojo jamo in se ne duvaj povsod zraven, ker pojma nimaš. Nakladaš ene svoje brezvezne fore. Ne vem kje ti spet vidiš, da Note9, "šiša" P20PRO? Ja, če si pokadil mal preveč "šiša". Ha,ha,ha... Na vseh področjih je slabši: Kamera, Baterija, Hitrost.... Pa kot sem rekel tle sploh ni primerjave, ker je P20PRO prišel že skoraj pol leta nazaj pa še nista v isti kategoriji, če že pa ga boš lahko po prvem "uvajanju" lahko primerjal z MATE20PRO, ko z njim pa nima za burek.
Ti gledaš širšo sliko ha, pa tak si, ko fjakars konj (upam, da si tolk kmeta, da veš kaj je to).
Če že kdo komu plačuje sta to Samsung in Apple zato ne tle prodajat bučk.
Če tebi EMUI ni všeč, ko si samo en drekec v primerjavi z par miljoni uporabniki, ki jim je všeč in so dejansko pobrali najboljše stvari od Samsungovega in Applovega sranja potem boljš, da si tiho in se ne oglašaš več s takimi traparijami.


S kom se ti kregas bebko :))
Sej sem zgoraj napisal, Huawei je malo bolj fenci Xiaomi.
Clanke mas na spletu pa se z njimi kregaj. Nisem ti jst kriv ce gledas omejeno ko konj, pa sej razumem, ce si omejen v glavi je pac tako :)

No, ti bom na kratko razložil, v čem Xiaomi šiša in Samsung in Huavei.
Do nakupa Xiaomijevega Pocophona sem tudi sam malce z višine gledal na to znamko. Zdaj, ko ga uporabljam že dva meseca pa ti povem, da so bili zabloatani vsi Sasmsungi, Huavei pa si lahko svojo z reklamami opevano kamero nekam vtakne. Sem delal neposredno primerjavo z P20PRO s fotografiranjem portreta v temnem prostoru proti svetlobi, pa je bil rezultat na Xiaomiju boljši. O vzdržljivosti baterije, ceni in odzivnosti pa sploh nebi.

Mavrik ::

Vazelin je izjavil:

SE sem bolj mislil manjši mobilnik za tam do 500$. Trenutno ta segment rešuje iPhone 7, razen manjšega ekrana. Jaz osebno bi takoj kupil mobilnik v stilu X serije, samo da bi bil manjši (da ga spravim kamorkoli in upravljam z eno roko suvereno). Ampak ja, če tako pomislim mobilnik niti nima smisla saj bi hitro dobil tistih 4,7inch diagonale, kot je to pri iphone 7. Ampak v roku par let zna tole biti to drugače, razen če ne mislijo iPhone 7 in 8 furat sedaj nekaj let. SE je sigurno najboljši telefon, ki sem ga kdajkoli imel - najlepši design (poleg nekaj Nokiin in Ericcsonov iz pre smart phone ere). Vsaka čast Ive-ju za design.


Kaj točno pa je narobe z Galaxy S9 (ki tudi stane tu nekje te dni)?
The truth is rarely pure and never simple.

G R T ::

Stari maček je izjavil:


No, ti bom na kratko razložil, v čem Xiaomi šiša in Samsung in Huavei.
Do nakupa Xiaomijevega Pocophona sem tudi sam malce z višine gledal na to znamko. Zdaj, ko ga uporabljam že dva meseca pa ti povem, da so bili zabloatani vsi Sasmsungi, Huavei pa si lahko svojo z reklamami opevano kamero nekam vtakne. Sem delal neposredno primerjavo z P20PRO s fotografiranjem portreta v temnem prostoru proti svetlobi, pa je bil rezultat na Xiaomiju boljši. O vzdržljivosti baterije, ceni in odzivnosti pa sploh nebi.

Pol si se pa zbudil, ja.
Hahaha. Xiaomi Pokahontas, igračka za otroke.

FlyingBee ::

Nisi seznanjen, dude!

blackbfm ::

povsem možno da je nastala boljša fotka, ampak fotke v slabih pogojih dostkrat niso konsistentne, zato bo enkrat boljši en, drugič drug

FlyingBee ::

Bilo bi lepo...

LeQuack ::

FlyingBee je izjavil:

Bilo bi lepo...


Ne bo tak ampak bo imel notch ali pa neko luknjo sredi zaslona za kamero, za tiste egocentrične osebke, ki morajo biti sami v vsaki sliki.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

FlyingBee ::

Baje bodo kamero in fingerprint scanner pod zaslon dali

LeQuack ::

FlyingBee je izjavil:

Baje bodo kamero in fingerprint scanner pod zaslon dali


Ne bodo:
https://twitter.com/UniverseIce/status/...

Sicer pa je Samsung že predstavil kako bodo zgledal notchi na konferenci:

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

AapocalypseE ::

New Infinity je brez notcha.

LeQuack ::

AapocalypseE je izjavil:

New Infinity je brez notcha.


Morjo it najprej čez vse iteracije.
Quack !

AapocalypseE ::

Torej S13 brez notcha.

klinker ::

LeQuack je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

New Infinity je brez notcha.


Morjo it najprej čez vse iteracije.


Np. Prvi so za budget zadeve, brez je pa S in Note linija.

klinker ::

louser ::

Samsung še vedno na počasnem polnjenju?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Stari maček ::

G R T je izjavil:

Stari maček je izjavil:


No, ti bom na kratko razložil, v čem Xiaomi šiša in Samsung in Huavei.
Do nakupa Xiaomijevega Pocophona sem tudi sam malce z višine gledal na to znamko. Zdaj, ko ga uporabljam že dva meseca pa ti povem, da so bili zabloatani vsi Sasmsungi, Huavei pa si lahko svojo z reklamami opevano kamero nekam vtakne. Sem delal neposredno primerjavo z P20PRO s fotografiranjem portreta v temnem prostoru proti svetlobi, pa je bil rezultat na Xiaomiju boljši. O vzdržljivosti baterije, ceni in odzivnosti pa sploh nebi.

Pol si se pa zbudil, ja.
Hahaha. Xiaomi Pokahontas, igračka za otroke.

S tem si samo povedal, koliko imaš pojma in širine.

XLapse ::

js si ga piknem s10+ en dan zdej... mogoče grem jutri ga prednaročit na a1.. can't wait.

louser je izjavil:

Samsung še vedno na počasnem polnjenju?

troll. Samsung ima Fast Charger in je telefon poln v 1h
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

c3p0 ::

Že S6 je imel fast charging, s priloženim napajalnikom. Apple ga že prilaga, ali ga moraš še vedno naknadno dokupit?

XLapse ::

c3p0 je izjavil:

Že S6 je imel fast charging, s priloženim napajalnikom. Apple ga že prilaga, ali ga moraš še vedno naknadno dokupit?

meni se zdi da nima by default fast charging in so to večkrat omenjali kot velik minus
alien technology

DeeCoy ::

XLapse je izjavil:

js si ga piknem s10+ en dan zdej... mogoče grem jutri ga prednaročit na a1.. can't wait.

louser je izjavil:

Samsung še vedno na počasnem polnjenju?

troll. Samsung ima Fast Charger in je telefon poln v 1h

Kaj boš kupoval s10+, če pa nima i9 9900K.. To ne bo šlo nikamor. Pa še veliko premalo rama..

M-XXXX ::

XLapse je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Že S6 je imel fast charging, s priloženim napajalnikom. Apple ga že prilaga, ali ga moraš še vedno naknadno dokupit?

meni se zdi da nima by default fast charging in so to večkrat omenjali kot velik minus

Samsung ima (pomoje ravno od S6 naprej) fast charging po defaultu, priloženo. Dela tudi z drugimi napajalci (ne samo samsung original).

louser ::

XLapse je izjavil:

js si ga piknem s10+ en dan zdej... mogoče grem jutri ga prednaročit na a1.. can't wait.

louser je izjavil:

Samsung še vedno na počasnem polnjenju?

troll. Samsung ima Fast Charger in je telefon poln v 1h

18W je v letu 2019 navadno polnjenje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Gambino ::

louser je izjavil:

XLapse je izjavil:

js si ga piknem s10+ en dan zdej... mogoče grem jutri ga prednaročit na a1.. can't wait.

louser je izjavil:

Samsung še vedno na počasnem polnjenju?

troll. Samsung ima Fast Charger in je telefon poln v 1h

18W je v letu 2019 navadno polnjenje.


USB 3.1 (USB-C + USB-PD) 5-20V 0.5A/0.9A/1.5A/3A/5A 100W

c3p0 ::

M-XXXX je izjavil:


Samsung ima (pomoje ravno od S6 naprej) fast charging po defaultu, priloženo. Dela tudi z drugimi napajalci (ne samo samsung original).


Dela z vsem, ki podpira Qualcommovo Quick Charge tehnologijo. Ta pa je že pri verziji 4+.

Ostali proizvajalci imajo svoje izpeljanke, večinoma 18W.

louser ::

Tudi Samsung ima svojo. Ki je ekvivalent QC2/3.
Galaxy S10 max 15W.
Galaxy S10 5G USB PD max 25W.
Torej ne, nima hitrega polnjenja primernega letu 2019

Machete ::

s8 hitro polnjenje 1h 39min .. :8)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gambino ::

louser je izjavil:

Tudi Samsung ima svojo. Ki je ekvivalent QC2/3.
Galaxy S10 max 15W.
Galaxy S10 5G USB PD max 25W.
Torej ne, nima hitrega polnjenja primernega letu 2019


Qualcommov čip od S8 naprej podpira quick charge 4, vendar je samsung to blokiral zaradi življenjske dobe baterije, ki z hitrejšim polnjenjem strmo upada. Zato tista peščica proizvajalcev, ki podpira quick charge 3 oz 4 polnjenje zavestno znižuje življenjsko dobo baterije. Ni pa veliko proizvajalcev, ki podpirajo quick charge 4 polnjenje!!!

louser ::

Ker je QC do 4+ en sam nesmisel.

louser ::

, ki z hitrejšim polnjenjem strmo upada.

To sicer ni res. Življenjska doba se skrajša, a je ta podatek zanemarljiv.

klinker ::

Machete je izjavil:

s8 hitro polnjenje 1h 39min .. :8)


To ti nekaj polnilec ne stima al pa kabel, ker moj je v ~30 min na 80% in za zadnjih 20% rabi se ~20 min, ker tu upocasni polnenje.

louser ::

Tvoja baterija je fuč.

Dimnik ::

Kliker, koga ti farbaš?
Pred kratkim imel s8 za en teden in ni res. Pa še video za primerjavo

Vazelin ::

Shintaro: si že rezerviral?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Kliker, koga ti farbaš?
Pred kratkim imel s8 za en teden in ni res. Pa še video za primerjavo



Ok ;)

XLapse ::

DeeCoy je izjavil:

XLapse je izjavil:

js si ga piknem s10+ en dan zdej... mogoče grem jutri ga prednaročit na a1.. can't wait.

louser je izjavil:

Samsung še vedno na počasnem polnjenju?

troll. Samsung ima Fast Charger in je telefon poln v 1h

Kaj boš kupoval s10+, če pa nima i9 9900K.. To ne bo šlo nikamor. Pa še veliko premalo rama..


Jah s10+ je itak na obroke ni tak zalogaj kot i9 9900k ni za burek 1600EUR

M-XXXX je izjavil:

XLapse je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Že S6 je imel fast charging, s priloženim napajalnikom. Apple ga že prilaga, ali ga moraš še vedno naknadno dokupit?

meni se zdi da nima by default fast charging in so to večkrat omenjali kot velik minus

Samsung ima (pomoje ravno od S6 naprej) fast charging po defaultu, priloženo. Dela tudi z drugimi napajalci (ne samo samsung original).


jaz govorim o apple-u, saj sem gor napisal da samsung ma fast charger

Vazelin je izjavil:

Shintaro: si že rezerviral?:D

nisem še. Grem pa zdej en dan.. Mogoče jutri
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

update.

Danes prednaročil S10+ Green 128gb. Noice
alien technology

Vazelin ::

Lepo. Pa še slušalice dobiš

XLapse ::

Ja, jih kupi kdo za 80EUR prečrtano na 60EUR ker jaz hejtam na smrt te brezžične? Nove so 150EUR, jaz jih dam zapakirane. Msg me
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

FlyingBee ::

Note or Nothing!

XLapse ::

kaj mi bo tisto pisalo.. note je krneki
alien technology

ivanuscha ::

V EU se bodo izgleda prodajala Exyons verzije, ki so občutno počasnejše od S855. Mogoče kdo ve, kje se bo dalo dobit S10 z 855 čipsetom?

Vazelin ::

Haha en model in različno močni proci:)) spet
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

louser ::

ivanuscha je izjavil:

V EU se bodo izgleda prodajala Exyons verzije, ki so občutno počasnejše od S855. Mogoče kdo ve, kje se bo dalo dobit S10 z 855 čipsetom?

Nah. Razlike ni opaziti. Pa še proper NPU ima.

sm4rt4ss ::

Danes sem se igračkal v Big Bangu s S10e in sem kar malo nostalgije za Xperio Z3 Compact dobil. :) UI oz. One UI so pa kr fajn in všečno dodelali napram TocuhWizu in Samsung Expirience. Verjetno ga bom nabavil čez kake pol leta, ko bo cena konkretno padla. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

Vazelin ::

Samsung se je rešil GarbageWiz-a?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ivanuscha ::

Seveda je razlika, predvsem pri GPU, seveda pri normalni uporabi tega ne boš opazil, dejstvo pa je da je S855 boljši procesor.

Tako je, TouchWiz je zgodovina, ima pa baje tudi tale nov OneUI svoje cvetke..
««
2 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419376 (6540) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447041 (5979) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719541 (16428) louser

Več podobnih tem