» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 18
»»

FlyingBee ::

Zadeva je v mlinu govoric že kar nekaj časa, me je pa ena od treh napovedanih varijant S10-ke, in sicer tista s flat screen, navdušila. Nekak mi curved screen na robovih ne potegne, razen kar lepo izgleda. Med uporabo pa so odsevi in lomljenje svetlobe le prepreka. Ni mi jasno zakaj sploh bi bilo tako narejeno.

https://m.gsmarena.com/three_samsung_ga...

hojnikb ::

Kdaj bodo šli stran od tega toucwiz (al kakrkol danes imenujejo ta skin) dreka ?
#brezpodpisa

Vazelin ::

touchwiz je tam za vedno:))

klinker ::

Touchwiza ni vec kekci. Zdaj je Samsung experience in je njihov SW od androida 7.0 dalje vec kot odlicen.
Raje vi gonite uni "gimpan" iOS in se ne mesajte, kjer vam ni mesto ;)

hojnikb ::

Bolše gimpan OS z rednimi updejti, kot pa nek ogaben skin na verzijo ali dve uzad proti pixlom...
#brezpodpisa

FlyingBee ::

Eh, na note3 mi je še vedno ok.

blackbfm ::

hojnikb je izjavil:

Bolše gimpan OS z rednimi updejti, kot pa nek ogaben skin na verzijo ali dve uzad proti pixlom...


Dej konkreten primer, screenshot, kje na samsungu vidis ti ta "ogaben skin"

klinker ::

hojnikb je izjavil:

Bolše gimpan OS z rednimi updejti, kot pa nek ogaben skin na verzijo ali dve uzad proti pixlom...


Varnostne posodobitve dobim vsak mesec, ostalo pa nima neke hude veze, ker funkcij je se vedno ene 10x vec kot na "gimpanem" OSu.

hojnikb ::

Kater androidnež je še dobival 5 let varnostne updejte ? 8-O
Pa tlae od 10x funkcij je tut mal bosa.

Ne pozabimo na tale chart

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

FlyingBee ::

Omg, si pa zahteven uporabnik. Ok, tema je o s10, iphoni niso sploh dovoljeni!

klinker ::

hojnikb je izjavil:

Kater androidnež je še dobival 5 let varnostne updejte ? 8-O
Pa tlae od 10x funkcij je tut mal bosa.

Ne pozabimo na tale chart



5 let se nobenega telefona nisem imel, niti prvih gsmov, tako da mi dol visi, iPhone-a pa se najmanj, tako da mi sploh dol visi za teh 5 let :))
Glede funkcionalnosti imas prav, sem premalo stevilko napisal >:D

FlyingBee je izjavil:

Omg, si pa zahteven uporabnik. Ok, tema je o s10, iphoni niso sploh dovoljeni!


Ce kupis 3-4 leta starega pride prav 8-) Ampak ja, tema je o S10 :)

Glede na leake, top zadeva. 9ko sem kr preskocu, ker ni nic kaj dosti vec od trenutne S8ke, 10ko pa vsekakor ubavim.
Osebno pa mi je edge zaslon prav super, najbolj pa to, da imajo cisto svoj design in ne kot ostali kekci, ki so vsi kloni X-a, pa ne samo po blesavem notchu.

FlyingBee ::

S9 mi je premajhna, ima sodelavec. S10+ pa bo sigurno edge in 1k eur. Flat screen 16.9 in vsaj 6 inch bi bil zame super.

klinker ::

Mahh, plus je ze phablet bemu in kr velika zadeva. Sem moji vzel Note-a, pa je kr velik, no, glede na zaslon nit ne, ampak. Res pa je to stvar osebne preference.
Jurja pa ne bo po moje. Ta cena je rezervirana za Note linijo, ceprav glede na tehnologije, ki naj bi imel vgrajene, zadeva ne bo poceni, ker je kr nekaj novosti na vidiku.
Tamali bo pa bolj lite zadeva in bo oskubljen marsicesa, to ves?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

FlyingBee ::

Jah, ne, se mi je pa zdelo. Škoda, res mi ni všeč edge.

klinker ::

Hja dosti izbire nimas, ce hoces flagship. Edge al pa notch :))
Sicer ze "tamali" je 5,8", ce ti je to prioriteta. Une 0,2" res ne bi smela bit problem, preveri pa v cem bo se oskubljen, ker za tega nisem neki dosti bral. Vem samo da fingerprint ne bo ultrasonic ampak navaden opticni, kot ga imajo trenutni telefoni.

njyngs ::

Smo vidli kaj prinesejo redni apdejti v temi o italjanih, applu in samsungu :))

FlyingBee ::

18.9 mi tudi ni ok, če smo že pri tem. S9 je dwarf napram note3, ko je nu skupaj postavil, ozek telefonček za babe.

Zgodovina sprememb…

klinker ::

njyngs je izjavil:

Smo vidli kaj prinesejo redni apdejti v temi o italjanih, applu in samsungu :))


Mahh, una o Samsungu je kr malo bosa. Takrat je njihov OS bil res en drek vreden in ni delal prav dobro niti na telefonih, ki so ze prisli s to verzijo ven. Note 4 je sicer bil res neka izjema, ker s prvim OSom je res delal neverjetno dobro za takratne Samsunge, pol so pac spet zasrali in to je to. Lih namerno dvomim da je blo, razen tega da so imel z en drek developerje.
Nasprotno je Apple ravnal cisto nacrtno, ker kar se optimizacij OSa tice jim res ni para in so tu vsekakor top.
Je pa tudi dejstvo da je Italija u kurcu in zdaj samo gledajo kje bodo kaj miljonckov izvlekli.

FlyingBee ::

https://www.phonearena.com/phones/size/...

Mora biti vsaj kot nova Note serija širok

klinker ::

FlyingBee je izjavil:

18.9 mi tudi ni ok, če smo že pri tem. S9 je dwarf napram note3, ko je nu skupaj postavil, ozek telefonček za babe.


Bo pol treba drugam pogledat, samo kot vidim ze skoraj vsi furajo ta ratio.

FlyingBee je izjavil:

https://www.phonearena.com/phones/size/...

Mora biti vsaj kot nova Note serija širok


Note ima tudi ta ratio, ampak je pac vecji in zato tudi sirsi. S9+ je zelo blizu npr., samo je spet malo manjsi od Note-a.

https://www.phonearena.com/phones/size/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

FlyingBee ::

Itak ne moremo vplivat, upam le, da bodo spet na 16.9 prešaltali.

V glavnem, bo zanimivo videti kaj mislijo z 10ko narediti vse, ker je že obletnica.

klinker ::

Tu je nekaj info...

https://www.forbes.com/sites/gordonkell...

Glavne zadeve..

Fingerprint on Display (FoD) - is widely expected on the Galaxy S10 but with a twist. While current in-display readers are optical (effectively taking a photo of your fingerprint), Samsung will use Ultrasonic pulses which use reverberation to build a complex and highly secure 3D map of a user's fingerprint.

Haptics on Display (HoD) - is far more than the standard vibration feedback we all know. It works to create the sensation of physical buttons on a display, something Samsung illustrated with physical-feeling controller buttons for gaming.

Sound on Display (SoD)- scraps the need for external speakers, instead it uses the screen itself as a single giant surface to conduct sound.

Under Panel Sensors (UPS) - are arguably the most exciting of all. This enables components such as the camera lens and facial recognition sensor to be placed behind the screen so they are hidden, but they can see through it when in use.

Stari maček ::

klinker je izjavil:

Hja dosti izbire nimas, ce hoces flagship. Edge al pa notch :))
Sicer ze "tamali" je 5,8", ce ti je to prioriteta. Une 0,2" res ne bi smela bit problem, preveri pa v cem bo se oskubljen, ker za tega nisem neki dosti bral. Vem samo da fingerprint ne bo ultrasonic ampak navaden opticni, kot ga imajo trenutni telefoni.

Na trg prihaja tudi tretja varianta, sliding camera....
https://www.hindustantimes.com/tech/xia...

FlyingBee ::

Kitajci imajo tudi že skrite sliding kamere. Samsung in Apple imata pedigre, niso pa več nič posebnega, prej obratno.

klinker ::

Kr naj imajo. Me zanima kolko bo slidealo, ko se bo prah tam zazru.
Sem sicer poskusu s kitajci tudi sam, ker specse imajo res dobre, pa ne vec, hvala :)

LeQuack ::

Men je najbolj idiotsko to, da dajejo več kamer zadaj, pri čemer ima samo ena recimo tisti boljši senzor z funkcijami, ostale pa so ponavadi slabše. Torej imaš potem na izbiro ali slikati ne vem wide z dobro kamero, ali pa zoomirano s slabšo. Namesto da bi se en spomnil nekega sistema rotiranja leč, mislim da sem to že videl na enem od telefonov.
Quack !

Dimnik ::

To slide kamero že furata oppo in vivo, pa tudi fingerprint pod ekranom, prav tako tudi xiaomi, tako da ni nič novega...no za samsung je novo

klinker ::

Jup, preberi ponovno ce ni nic novo ;)

AapocalypseE ::

Huawei Mate 20 PRO, najboljši telefon 2018.

Drugo leto pa bo Huawei Mate 30 PRO. Mark my words...

Sem letos vzel Galaxy S9+, ampak mi je žal, da raje nisem P20 PRO.

Verjetno pa drugo leto pade P30 PRO.

klinker ::

Ce placas dobro, bo tudi Xiaomi Redmi najboljsi telefon leta :))
Specse lahko ima navite, a kaj ko zabloatan EMUI ni vreden pol kurca.
Drugace pa je njegov konkurent Note 9, ne pa S linija. Note ga pa lagano siba, kar potrjuje tudi en kup review-jev po netu.

AapocalypseE ::

Mate 20 Pro vzamem anyday raje kot Note 9.

klinker ::

Pa menjaj, ane. Ne vem kje je problem :)

Dimnik ::

klinker je izjavil:

Ce placas dobro, bo tudi Xiaomi Redmi najboljsi telefon leta :))
Specse lahko ima navite, a kaj ko zabloatan EMUI ni vreden pol kurca.
Drugace pa je njegov konkurent Note 9, ne pa S linija. Note ga pa lagano siba, kar potrjuje tudi en kup review-jev po netu.



Redmi serija ne, lahko se pa menimo z xiaomi mi serijo in sams s serijo kateri je boljši

Po tvojem pisanju, ti drugo ne vidiš kot samsung,( ni dober oneplus, huawei, xiaomi, a dejansko vsi šišajo samsung), saj včasih imaš prav, včasih pa preveč hvališ s8 proti drugim telefonom oz primerjaš z par let starimi, ki si jih imel...

klinker ::

Ker gledam sirso sliko, ne pa samo dolocen del.
1+ ima dober oz. hiter OS, v ostalem pesa, Xiaomi dobre specse, SW pa z en drek, enako Huawei. Sony je ogaben, tako zunaj kot UI, pa SW s casom zacne dobro jebat, HTC ima stalno neke HW tezave. Za LG se lahko recem da mi je bil soliden, vendar nikoli res ne nek presezek v nicemer, pa Nexusi in Pixli so top, ceprav funkcionalno malo inferiorni ostalim in design je pac bolj tako. Apple-a imel cele 3 mesece, lepo dela, tu se pa konca.
Overall pa ja, je Samsung od S7ke v vsakem pogledu naprednejsi. Najboljsi zasloni, med najboljsimi kamerami, OS je od 7.0 dalje odlicen in logicen ter ne zasvinjan (prvic da nisem imel potrebe po Nova launcherju), da o moznostih ki jih ponuja Samsung Good Lock ne bi, design odlicen in predvsem ne skopiran, konstrukcijsko tudi na zelo visokem nivoju, avtonomija dobra, vodoodporen, moznost SD kartice, jack za slusalke itd. Gor si se poglej novosti S10ke, pa povej keri fon se ima te featurje. Seveda ga kiksnejo tudi oni, do zdaj se ni blo proizvajalca brez kakega kiksa, ampak gledano overall izkusnjo, ta trenutek Samsung nima neke konkurence. V kaki zadevi ga seveda kak fon sisa, a kje drugje spet Samsung njega itd.
Sej na koncu je itak bolj kot ne izbira posameznika kaj preferira in predvsem kolko je pripravljen placat, ter posledicno keri kompromis sprejet, ampak pri Samsungu das malo vec in imas v vseh pogledih odlicno napravo, brez nobenega kompromisa, ker je prav vse na visokem nivoju.
Kar jim je za ocitat, so edino pocasne posodobitve verzij androida, so pa security patchi redni vsak mesec, kar je glavno. Funkcije so itak del njihovega "skina" in jih je ze tako vec kot v stock androidu.

FlyingBee ::

Huawei je že zelo velika pretnja in s10 bo moral biti res vse kar obljublja, da bo Samsung ostal konkurenčen. LG sem imel kot glavnega konkurenta, pa jih že Xiaomi šiba po levi in desni. Precej se bo spremenilo.

G R T ::

klinker je izjavil:

Ce placas dobro, bo tudi Xiaomi Redmi najboljsi telefon leta :))
Specse lahko ima navite, a kaj ko zabloatan EMUI ni vreden pol kurca.
Drugace pa je njegov konkurent Note 9, ne pa S linija. Note ga pa lagano siba, kar potrjuje tudi en kup review-jev po netu.

Spet ti tle ene pravljice sanjaš. Kot prvo, če sta že konkurenta sta to serije Mate vs Note in P vs S. Tolk, da ne boš preveč pameten.
Kot drugo pa, če si ti zabloatan še ne pomeni, da potem velja za vse. Pojdi sanjat nazaj v svojo jamo in se ne duvaj povsod zraven, ker pojma nimaš. Nakladaš ene svoje brezvezne fore. Ne vem kje ti spet vidiš, da Note9, "šiša" P20PRO? Ja, če si pokadil mal preveč "šiša". Ha,ha,ha... Na vseh področjih je slabši: Kamera, Baterija, Hitrost.... Pa kot sem rekel tle sploh ni primerjave, ker je P20PRO prišel že skoraj pol leta nazaj pa še nista v isti kategoriji, če že pa ga boš lahko po prvem "uvajanju" lahko primerjal z MATE20PRO, ko z njim pa nima za burek.
Ti gledaš širšo sliko ha, pa tak si, ko fjakars konj (upam, da si tolk kmeta, da veš kaj je to).
Če že kdo komu plačuje sta to Samsung in Apple zato ne tle prodajat bučk.
Če tebi EMUI ni všeč, ko si samo en drekec v primerjavi z par miljoni uporabniki, ki jim je všeč in so dejansko pobrali najboljše stvari od Samsungovega in Applovega sranja potem boljš, da si tiho in se ne oglašaš več s takimi traparijami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: klinker ()

klinker ::

FlyingBee je izjavil:

Huawei je že zelo velika pretnja in s10 bo moral biti res vse kar obljublja, da bo Samsung ostal konkurenčen. LG sem imel kot glavnega konkurenta, pa jih že Xiaomi šiba po levi in desni. Precej se bo spremenilo.


V cemu Xiaomi sploh sisa kogarkoli?
V stevilkah, tu se pa konca, sory. Jst v Xiaomi temi vidim ne malo tezav, ki jih ima folk in tudi sam sem jih imel. Nizja cena se pac nekje mora poznat in to ni marza, brez skrbi.
Huawei pa je isti smorn, le v drugi malo bolj fenci pakungi.

G R T je izjavil:

klinker je izjavil:

Ce placas dobro, bo tudi Xiaomi Redmi najboljsi telefon leta :))
Specse lahko ima navite, a kaj ko zabloatan EMUI ni vreden pol kurca.
Drugace pa je njegov konkurent Note 9, ne pa S linija. Note ga pa lagano siba, kar potrjuje tudi en kup review-jev po netu.

Spet ti tle ene pravljice sanjaš. Kot prvo, če sta že konkurenta sta to serije Mate vs Note in P vs S. Tolk, da ne boš preveč pameten.
Kot drugo pa, če si ti zabloatan še ne pomeni, da potem velja za vse. Pojdi sanjat nazaj v svojo jamo in se ne duvaj povsod zraven, ker pojma nimaš. Nakladaš ene svoje brezvezne fore. Ne vem kje ti spet vidiš, da Note9, "šiša" P20PRO? Ja, če si pokadil mal preveč "šiša". Ha,ha,ha... Na vseh področjih je slabši: Kamera, Baterija, Hitrost.... Pa kot sem rekel tle sploh ni primerjave, ker je P20PRO prišel že skoraj pol leta nazaj pa še nista v isti kategoriji, če že pa ga boš lahko po prvem "uvajanju" lahko primerjal z MATE20PRO, ko z njim pa nima za burek.
Ti gledaš širšo sliko ha, pa tak si, ko fjakars konj (upam, da si tolk kmeta, da veš kaj je to).
Če že kdo komu plačuje sta to Samsung in Apple zato ne tle prodajat bučk.
Če tebi EMUI ni všeč, ko si samo en drekec v primerjavi z par miljoni uporabniki, ki jim je všeč in so dejansko pobrali najboljše stvari od Samsungovega in Applovega sranja potem boljš, da si tiho in se ne oglašaš več s takimi traparijami.


S kom se ti kregas bebko :))
Sej sem zgoraj napisal, Huawei je malo bolj fenci Xiaomi.
Clanke mas na spletu pa se z njimi kregaj. Nisem ti jst kriv ce gledas omejeno ko konj, pa sej razumem, ce si omejen v glavi je pac tako :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

AapocalypseE ::

klinker je izjavil:

Pa menjaj, ane. Ne vem kje je problem :)


Čakam P30 pro.

klinker ::

Se bos nacakal.
Prodaj S9+ dokler dobis se lep denar zanj in kupis P20Pro.

AapocalypseE ::

Mah... ni mi panike. Bom še počakal do aprila ali maja. Če pa bi že pa bi menjal za Mate 20 Pro. Baterija zmaga in še širokokotno kamero ma. To mi zmaga, ker mi že na GoPro pride zelo prav.

Vazelin ::

klinker je izjavil:

Se bos nacakal.
Prodaj S9+ dokler dobis se lep denar zanj in kupis P20Pro.

Sedaj zraven talajo se samsung smartwatch če novga kupiß

Dimnik ::

Klinker...da nebomo o samsungovih težavah, če se tako rad hvališ kakšne probleme ima xiaomi...seveda imajo določene težave, ampak začetne serije, ki stanejo malo več od stotaka...ko ti težave dela telefon za 600e in več pa je druga pesem, pa o neki avtonomiji govoriš....4-5 ur sot, na xiaomi z enako baterijo vedno čez 7ur sot ob skoraj enaki uporabi in dvema simkama na xiaomiju

Imel to skropucalo od samsunga s8+ pa prodal, šel nazaj na xiomi mi serijo, vmes imel honor8, lg g6, mi serija z sd660 že poseka s8,s8+ in zaenkrat nimam nobenih težav

TOP ::

Dimnik je izjavil:

Klinker...da nebomo o samsungovih težavah, če se tako rad hvališ kakšne probleme ima xiaomi...seveda imajo določene težave, ampak začetne serije, ki stanejo malo več od stotaka...ko ti težave dela telefon za 600e in več pa je druga pesem, pa o neki avtonomiji govoriš....4-5 ur sot, na xiaomi z enako baterijo vedno čez 7ur sot ob skoraj enaki uporabi in dvema simkama na xiaomiju

Imel to skropucalo od samsunga s8+ pa prodal, šel nazaj na xiomi mi serijo, vmes imel honor8, lg g6, mi serija z sd660 že poseka s8,s8+ in zaenkrat nimam nobenih težav

V čem poseka S8 v fotografijah definitivno ne.

klinker ::

TOP je izjavil:


V čem poseka S8 v fotografijah definitivno ne.


V ceni, to je pa vse. Ostalo je bolj tolazba :)

Vazelin ::

Klinker: a ti bos menjal za s10?

G R T ::

klinker je izjavil:



S kom se ti kregas bebko :))
Sej sem zgoraj napisal, Huawei je malo bolj fenci Xiaomi.
Clanke mas na spletu pa se z njimi kregaj. Nisem ti jst kriv ce gledas omejeno ko konj, pa sej razumem, ce si omejen v glavi je pac tako :)

Hahaha.
Pa kaj je s tabo človek? Kaj ne vidiš, da komentiraš sam s sabo. Malo si preštej svoje komentarje samo na tej strani.
Sam s sabo se kregaš pa ne pokapiraš. Znaš ponavljat kot papiga.
Nehaj se brukat človek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: klinker ()

klinker ::

Vazelin je izjavil:

Klinker: a ti bos menjal za s10?


Bom vzel S10, mogoce plusa...odvisno kake bodo razlike, mogoce celo na Note pocakam, ce se bo izkazal za opazno boljsega. Za zdaj so vse to leaki, ki jih jemljem vedno z rezervo in bo vse jasno ob izidu.

FlyingBee ::

Ja, tisto, kaj bo tisto nekaj res opazno boljšega. Ali je lahko sploh kaj takega? Pri baterijah mogoče, 50% napolnjenost v 12 minutah bi bilo revolucinarno ali pa 2 dni aktivne uporabe.

LeQuack ::

FlyingBee je izjavil:

Ja, tisto, kaj bo tisto nekaj res opazno boljšega. Ali je lahko sploh kaj takega? Pri baterijah mogoče, 50% napolnjenost v 12 minutah bi bilo revolucinarno ali pa 2 dni aktivne uporabe.


Pti baterijah imajo kartelni dogovor, da ne tekmujejo.
Quack !

blackbfm ::

Ja, tisto, kaj bo tisto nekaj res opazno boljšega. Ali je lahko sploh kaj takega?


Flagship z zaslonom do roba, pa da je žepne velikosti in tehta max 140g.

Vem, zahtevam nekaj nemogočega.. :))
««
«
1 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419376 (6540) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447041 (5979) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719541 (16428) louser

Več podobnih tem