» »

Rabm neonke

Rabm neonke

kayot ::

Prosim če mi kdo pove kje bi dobu neonske žarnice. Hvala.

msmiha ::

V vsaki trgovini z elektroniko. Če si doma v Mariboru je to Čip, če si v okolici Celja je to Žarnica. Če si pa v Ljubljani je pa to Conrad
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

me2rd ::

V bauhausu dobis raznobarvne.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi
dabis ad capultuum saxum immane mittam.

alien-w ::

V Bauhausu sem biu dons, majo neki, sam nix dobrga, pa vse je svinjsko drago. Conrad ma tut neki, sam je tut drago, pa nix special. Bom sel v osram pogledat v zeleno jamo. Baje da majo poceni pa velik izbire.

OZZY ::

Kaj pa IC-Elektronika za Bežigradom v LJ? Tam bi stvar tudi morali imeti. Za ceno pa ne vem.

me2rd ::

V BTC hala A Global v kleti imajo 12v neonke za v avto - Barvne cena je odvisna od velikosti.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi
dabis ad capultuum saxum immane mittam.

jugonostalgik ::

Jest sem jo kupu v Žarnici v Celju za 1.400 SIT kar je pol ceneje kot v Conradu.
Žarnica je pa black light (UV) dolžine 20 cm. Za njeno delovanje rabiš krmilno elektroniko, ki jo prodaja Conrad.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Dalmatinc ::

Kolk je prebližane cena tega šita>:D

Dami ::

Pa so to res neonke al so fluro žarnce? Jst sn v Obiju gledu pa majo sam fluro. Kje točn je ta Čip v MB-ju? Kwa vse pol še nucaš (poleg neonk samih), da lahk to prklopiš na napajlc v računalniku (kr nočem met posebi kabla na štrom sam za luči)?

kayot ::

Vsem se zahvaljujem za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UV žarnica

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
253153 (2808) ethelred
»

Neonka 11W na 18W dušilko?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
233325 (2968) SHORTEE
»

Ali obstaja UV LED dioda??

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
333276 (2731) Brane2
»

Sunon venti pri IC-ELEKTRONIKI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141362 (1085) Tomi
»

Pomoč z neonkami

Oddelek: Pomoč in nasveti
10703 (598) Nigga

Več podobnih tem