» »

Pomoč z neonkami

Pomoč z neonkami

Nigga ::

Kupo sem si navadno neonko (belo). Hočem pa imeti barvno. Zanima če bi delovalo če bi jo rahlo obarval z neko barvo??:D
Too Drunk to Fuck

msmiha ::

V COnradu majo posebno barvo za to
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Nigga ::

kaj pa z navadnimi spreji gre?
Too Drunk to Fuck

DrSergioDJ ::

jah, jest sm mel za portorož z običnim sprayom prefarbano, pa je čist kul. Samo, natančno barvej, pa lepo obračej neonko, da se ti ne bo nabrala barva nekje, pol se pa grdo vidi od blizu ( z 1m se ne vidi več :D )
...

msmiha ::

Pa ahči, da ne boš preveč na debelo prefarbav
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Nigga ::

ok, tnx
Too Drunk to Fuck

Nigga ::

pri conradu majo v ceniku uv žarnico, stane pa 3k . Zanima me če se da kje cenej dobit. Pa kaj vse reagira na uv
Too Drunk to Fuck

alien-w ::

Dead Kenedy: jest mam doma eno UV. Je brez veze, ker se nix ne sveti z njo, pa tut nc svetlobe (vidne) ne oddaja. Ce jo vseeno zelis, ti jo podarim za simbolicno ceno: 1 pivo.

Nigga ::

če praviš da ni uporabna, si raje prihrani stroške pošiljanja:) Niti ne vem če mislima enake dimenzije. jaz bi nucal neonko 13.6cm 4w. Če pa se že želiš znebit pa mi povej pa bom hvaležno sprejel ponudbo, tnx
Too Drunk to Fuck

alien-w ::

hja, tale je dolga 23,x CM, pa 6W, tko da... No ja, vseeno, ce bi jo rad imel, mi poslji mail.

Nigga ::

vseeno hvala..
Too Drunk to Fuck


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mrčes dela gužvo v sobi!!!

Oddelek: Loža
363484 (2330) dolenska
»

Neonka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51216 (1099) segi
»

KAKO PRIKLOPITI NEONKO V RAČUNALO??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
573863 (3283) segi
»

LEDice namesto neonke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111438 (1240) EX-B
»

neonka za v ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151556 (1353) Freak

Več podobnih tem