» »

Banja Luka

Banja Luka

Yossarian ::

Dve familiji (8 oseb) bomo med krompirjevimi počitnicami za dva dni (prvi dan tja, eno noč prespimo, drug dan pa domov) šli v Banja Luko. Kakšni predlogi, kaj si obvezno ogledati, kje se dobro je ino pije...
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Nekih idej mi sicer niste dali, me pa še nekaj zanima: na katerem mejnem prehodu je najboljše prečkat hrvaško-bosansko mejo? Kje v Banja Luki so najboljši čevapi?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

pero50 ::

https://www.facebook.com/ROSTILJNICAMEK/
Za novo leto smo se 2x nažrli kot svinje, uredu kelnarji, ugodne cene in super hrana. Potem pa ne vem ali smo bili samo tako sestradani, da se nam je zdelo noro dobro ali je bilo res. Če greš sem definitivno poročaj kako je, če ne prideš pijan na prvi obrok ob šitirh popoldne :))
Šlo nas je osem in vsi smo se strinjali, da je bila to najboljša stvar v celi Banja Luki :D

z3ro ::

Mejo prečkaš v Gradiški, za jesti se ne spomnim kje smo bili, je blo pa fino :))

Yossarian ::

Evo, pravkar sem se vrnil, s tem, da sem 1 uro in 20 min čakal pri Gradiški in 1 uro in 45 minut na Gruškovju. Nice. Sicer pa je Banja Luka bolj raj za tiste, ki radi kupujejo ponaredke; sploh Tommy Hilfiger je kralj tam doli. Mi smo si turistično ogledali Džamijo Ferhadija, novo cerkev Hrista Spasitelja, Safikadin grob, trdnjavo Kaštel, Banske dvore so prenavljali, in neverjetno, futuristično sci-fi-like katoliško cerkev Sv. Bonaventure. Jedli smo v odlični restavraciji Vrbas (v neposredni bližini Banjalučkega splava). Naslednji dan, danes, smo še odšli do samostana trapistov Marija Zvijezda (da bi kupili njihov sir), vendar smo meniha ravno zmotili med kosilom, zato smo se raje pobrali domov. Jedli smo na meji v Gradiški (še v Bosni) v zelo dobri restavraciji Đerdan. In to je to.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

branimirII ::

Cene? Je res ful pocen?

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Hrana in pijača zagotovo: npr. njihovo čisto solidno pivo Nektar stane cca 1,25 EUR, velika porcija čevapov cca 4 EUR, na tržnici sem si recimo kupil mikico (original Tommy, če verjameš) za 15 EUR, seveda pa so cene primerljive z našimi, če greš npr. v kašen Mango ipd. Hrana in pijača sta približno 50 % cenejši, kot pri nas.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

PunkDude ::

Čevape si močno preplačal. Jaz sem tudi bil dol en teden, včeraj prišel domov. Velika porcija čevapov 1,5 eur. Veliki Nektar 0,75 eur.

krneki ::

Za mesne užitke ti je najboljša Zlatna kruna. Poceni in dobro...to vedo tudi drugi in je tam na žalost čisto vedno ful gužva (čevapi 3.5KM, biftek 9KM,...).

Scorpy84 ::

Ko gres v BL gres na izvoz jesenovac ne za gradisko, ce ne dolgo cakas, pa se policaji dostkrat komplicirajo.
Ce pa ze pades v gradisko, lahko z malo iznajdljivosti, preskocis guzvo, tako da gres mimo stadiona ali center pod most, pa se uvrstis v guzvo cez parkirisce, ce pa je tam policaj, pa odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Scorpy84 ()

PunkDude ::

Včeraj čakal v Jasenovcu 6 ur 45 min :D :D
Rekord.

Scorpy84 ::

PunkDude je izjavil:

Včeraj čakal v Jasenovcu 6 ur 45 min :D :D
Rekord.


Zanimivo moj rekord pa pol ure :) gradiska je jeba ko se tovornjaki nabijejo pa pustijo premal prostora za "prehitevanje" in je vsakic cel kaos.

PunkDude ::

Vem, zato sem nehal hoditi tam. Grem vedno prek Jasenovca, načeloma nikoli ne čakam več kot pol ure, razen včeraj :D

Yossarian ::

PunkDude je izjavil:

Čevape si močno preplačal. Jaz sem tudi bil dol en teden, včeraj prišel domov. Velika porcija čevapov 1,5 eur. Veliki Nektar 0,75 eur.

Nisi mogel tega prej povedat? To si dobil extra poceni, ker drugače se cene gibljejo od 5 mark dalje (vsaj v vseh treh restavracijah, kjer smo bili).
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Scorpy84 ::

https://srpskainfo.com/kolaps-u-gradisk...

Zato se ne gre na Gradisko :D

PunkDude ::

Yossarian je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Čevape si močno preplačal. Jaz sem tudi bil dol en teden, včeraj prišel domov. Velika porcija čevapov 1,5 eur. Veliki Nektar 0,75 eur.

Nisi mogel tega prej povedat? To si dobil extra poceni, ker drugače se cene gibljejo od 5 mark dalje (vsaj v vseh treh restavracijah, kjer smo bili).

Ko sem bil dol sem bil bolj ali manj offline :D

Scorpy84 ::

Yossarian je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Čevape si močno preplačal. Jaz sem tudi bil dol en teden, včeraj prišel domov. Velika porcija čevapov 1,5 eur. Veliki Nektar 0,75 eur.

Nisi mogel tega prej povedat? To si dobil extra poceni, ker drugače se cene gibljejo od 5 mark dalje (vsaj v vseh treh restavracijah, kjer smo bili).


Ko sem svoj cas se veliko dol jedel, so mi najboljsi cevapi bili pri obelixu. Sicer niso bili poceni, ampak so znali narediti take kot pred 20 leti ali pa pred vojno. Ostali so tko tko... svoj cas je bil se mujo ok, pol je sel neki svoje prakticirat tako da 15 let nisem bil tam.

Yossarian ::

Mi smo v soboto popoldan čakali eno uro, na Gruškovju pa eno uro in tričetrt.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sarajevski čevapčiči-kje v Lj z okolico so najokusnejši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6119259 (16529) [D]emon
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528020 (25112) Brias
»

Študentske menze

Oddelek: Šola
395556 (4716) žana
»

Cene v Srbiji

Oddelek: Loža
115154 (5154) koyotee

Več podobnih tem