» »

Cene v Srbiji

Cene v Srbiji

Dzuro10 ::

Zanima me kakšne so kaj cene hrane in pijače v Srbiji? Najbl me še zanima za alkohol:D A je kj cenej kot pri nas?

Binji ::

Vse je kar precej ceneje
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DimmniBurek ::

Mi smo bli dol ene 3leta nazaj v Srbiji in Makedoniji, pa so ble Fructal vodke po 700-800sit, pri nas je bla pa okrog 1100-1200sit, hamburgerje smo žrli za 250sit, res niso bli ogromnjače... Fruci in take pijače tudi ceneje, vse e blo dost ceneje...
There Is No Stronger Drug Than Reality

sheldon ::

glista bi že tihotapu a.a:)

zlobcek ::

Jest sem bil v Beogradu, kjer smo montiral eno zadevo.

Špecerija, kruh, elektronka u tistih centrih je vse podobnih cen kot pri nas.

Bellzmet ::

Ja če greste za novo leto tja, boste na splavu dali ene 3-4 EUR za malo pivo. Pač kokr se jim bo zdelo takrat. Tut v Beogradu v centru je pir cca. tko k pri nas tko da ful nižje cene tam niso, posebi če greste nekam, kjer vedo, da so tujci oz. je za vas rezervirano. Če greste pa ven iz centra oz. sploh ven iz Beograda se da pa kar fino poceni kaj dobit:)

lp

sicko ::

glista zihr gres za novlet u beograd a a ? jz grem isto hehe :)
||| Intel Core 2 Duo 6750 2.66 GHz ||| ASUS P5KC ||| Radeon X1950 Pro |||
||| SuperRigid 2GB (2x1GB) PC6400 DDR2 |||LC Power 550W |||
||| THERMALTAKE Mambo ||| WD 500GB 7.2/16M/S300 |||

AndrejS ::

V Merkatorju je kava več kot 1€.

Dzuro10 ::

hehe, ja gremo za nov let dol, samo ne v Beograd, ampak v Novi sad. Tko, da nevem a bi se klele pr nas kupu kaksen cc, stock itd, al bi ga doL? :D

Bellzmet ::

Ti kar tukaj kupi...sej veš...rabiš nekaj za na bus!:D

Drugače pa ne vem, kje je 1l cc dražji/cenejši.

lp

trot ::

Ko sem bil dol v začetku oktobra, se mi cene niso zdele ravno nizke. Vsaj v centru Beograda ne. Recimo eno kosilce (pomfri, zarolovani čevapi+priloga, paradižnikova solata in ledeni čaj) je prišlo nekje 10 EUR.
Ob vsej fami okoli Srbije in Beograd uauuu sem bil kar razočaran. Cigansko naselje sredi Beograda, ruševine od NATO bombardiranja, pa še pri ljudeh je kar ena brezvoljnost. Pa še češplje nč kej bogve kaj. >:D Vse v trenirkah itd;(
Mi je bila Banja Luka bistveno bolj všeč, fantastično 8-O 8-O pečenje vse po vrsti - res vrhunski čevapi, pleskavice, klobasice, kajmak za izredno pametno ceno. Pa še folk je tak podjeten, vsi nekaj delajo, prodajajo - bolj živo. Takšno je moje mnenje in ko grem naslednjič spet kam daol, grem v Bosno. Če pa Srbija, pa verjetno raje Novi Sad kot Beograd.

koyotee ::

Bil V novem sadu julija(exit festival), pa tudi takrat nisem obcutil kaksne posebne draginje, pol kilska struca=30din=cca 30€c, ne rabis kupovat kj za s sabo.
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam za Novo leto(Balkan)?

Oddelek: Loža
111871 (1170) Trupl0
»

Srbija

Oddelek: Loža
435074 (4002) Lightning17
»

Koliko ur vožnje od Maribora do Beograda

Oddelek: Loža
238007 (7352) St235
»

Novo leto: Novi Sad

Oddelek: Loža
61813 (1616) Aljosa.k
»

Vstop v Srbijo in Črno goro

Oddelek: Loža
153208 (2936) OmegaM

Več podobnih tem