» »

Iščem robotski sesalnik Miele!

Iščem robotski sesalnik Miele!

Sinaloa ::

Pozdravljeni vsem skupaj,

Namreč sem v iskanju robotskega sesalnika Miele Scout RX2 Home Vision. Pri nas je malce "predrag" oz. mislim, da bi ga lahko dobil ceneje v tujini. Zanima me, kje se splača pogledati za omenjen sesalnik in, da pošiljajo po pošti (DHL, itd.) Zaželjeno EU, ali Velika Britanija, spletna prodaja.


Vnaprej hvala,

LP.

||pSyCh0| ::

Če je to prdrago, imaš drugje v EU za celih 10eur manj in sicer tukaj. Nagradno vprašanje pa je, kakšni so stroški pošiljanja. Ne trdim pa, da se nikjer ne najde ugodneje. Lp

mmario82 ::

Saturn, Mediamarkt in Amazon.de ga prodajajo za EUR699, kar je EUR160 ceneje kot pri nas.

Nisem pa preprican ce je to isti paket ali mogoce kaksna cenejsa razlicica modela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mmario82 ()

Sinaloa ::

Hvala za odgovor. To tudi mene zanima zakaj so v Mediamartku in amazon.de sesalnika cenejša. Se bom malce pozanimal.

Sinaloa ::

Še to vprašanje. Ali Amazon.de pošilja v Slovenijo? Za Mediamarkt dvomim da pošiljajo, bi mogel osebno it po njega najbližje v Graz.

smacker ::

V Mediamarkt AT je 850EUR, tak da bi mogel v Munchen ;) Preglej ponudbo v Evropi na geizhals, če ne pošiljajo v SLO, lahko uporabiš mailbox: https://geizhals.eu/miele-scout-rx2-hom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

||pSyCh0| ::

Na amazon.de piše, da tega artikla ne pošiljajo v Slovenijo. Lahko pa koristiš katero od podjetij za prepošiljanje, ti bodo pa drugi bolje svetovali ali pa poišči na forumu.

tony1 ::

Uporabi cheaperandmore.com.

alkor ::

zakaj pa ne kupis xiaomi Roborock S50? baje je top.



miele se ni glih dobro odrezal.

https://test.no/miele-scout-rx2
LP, a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alkor ()

Sinaloa ::

Sem malce videl ja da ni tako "super", doma imam sicer vse od Miele in sem zelo zadovoljen, za robotske pa nevem kakšni so..... Danes ga grem pogledat v Miele center da vidim kako deluje "in real time, iz DE bi ga dobil za 740€ sem pisal eni trgovini če pošiljajo v SLO in je možno :) . Sicer je pa zdaj na izbiro še Electrolux Purei9 in ekvivalent AEG RX9. Najbolj pomembno za začetek mi je da obvlada kote... Electrolux bi dobil v SLO za 600€ znižan iz 1000€ malce čudno?
Stanovanje imam čisto, ampak je fino nekaj imet za vzdrževanje. Sem pa imel prej že 2 robota Hoover in iRobot, ki sem jih dobil poceni in potem popravil ampak me nista presenetila...
Pozna kdo kakšno dobro, zanesljivo stran za test teh robotov?

Lp

Sinaloa ::

Dobim sesalnik na preizkus na dom za 3dni. Pa bomo videli kako čisti :)

darkolord ::

Enako priporočam Roborock S50. Posesa dobro (tudi pri dnevnem sesanju je vedno kaj za stresti iz posodice), poleg tega res dobro navigira - je strašno vztrajen in obdela vsak kotiček, tudi če je treba preplezati do tja.

Sinaloa ::

Xiaomi odpade, ne odločujem samo jaz nažalost. Verjamem pa da ni slab.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21450618 (17881) jopar

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364527 (38453) bluefish
»

Amazon in Bezos rekordno

Oddelek: Novice / Rezultati
129078 (7753) Nebomgabiksa

Več podobnih tem