» »

Avtomatski DownLoad! How?

Avtomatski DownLoad! How?

Jebiveter ::

Situacija je taksna:
V soli imamo non-stop povezan streznik na net z najeto linijo in NT4 OSjem. Ker imam jaz doma nekako premalo siroko pipico v svet (beri: max 1.5kbs) bi rad 'izkoristil' ponoci nedelujoco oz. neizrabljeno linijo tako, da bi downloadaw wareze, divxe, itd. Problem je v tem, da imam na streznik dostop le enkraz na tri kvarte torej bolj poredko! Znaci rabu bi ne proggy, ki bi deloval kot servis torej neopazno, ki bi lahko dljal vec fajlov hkrati in zaporedoma! Fora je v tem, da naj bi se ne na prvi pogled na ekran ne videlo, da lavfa en proggy in da kej downloada! Aja, pa ce bi imel proggy tud time-limit, da bi lahko nastimal kdaj se vklopi in kdaj izklopi!

Ce se komu sanja kako izvest stvar bi prosu za predloge! linke, proggyje, karkoli!

Pol bi se jst ze zmenu z profijem, bi stvari zapekli na en CD! Tko da ni frke!

1000TNX!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

bastadu ::

To vse kar si napisal ti lahko narediš z programom GetRight.

OZZY ::

Ja z Getright ali pa z Go!zillo. Programčka sta približno enaka. Oba pa se obneseta zelo uredu glede teh stvari. Sprobano.

Jebiveter ::

To oboje poznam, sam sm mislu, da imate kaj vec domisljije ter da obstaja kaka ''hekerska'' resitev za moj problem!:D
Preostane mi le se FlashGet...>:D>:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

appz ::

khmm..sicer nnisem siguren da bo to kar naj bi ti rabu ampak nakaj pribliznga -- in to je da probas getright z kombinacijo z NetBus-mo good luck!(let me know ce je to vsaj priblizno to)

Koci ::

ja, sem ne vem če tu te dva programa delajo glih v ozadju, tista ikonca desno spdoaj se še vedno vidi, jih pa lahko točno naštimaš kdaj naj ti začnejo z downloadom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za download

Oddelek: Programska oprema
295152 (4444) Kebab
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667796 (6770) Tic
»

program za merjenje hitrosti neta

Oddelek: Programska oprema
151085 (862) BaRtMaN
»

Program za DL

Oddelek: Omrežja in internet
181541 (1292) jurcek
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362651 (2185) Quickbeam

Več podobnih tem