» »

Program za DL

Program za DL

schummi16 ::

Vprašal bi vas kateri program za dl je po vašem mnenju najboljši???

Tr0n ::

Novi Getright v4.5 je zelo kewl. Veliko opcij, hiter download. The way I like it :). Sem probal ze FlashGet, Download Manager, Godzilla pa je vse bolj bogo.

Loki ::

se popolnoma strinjam.Se link
I left my wallet in El Segundo

krucymucy ::

flashget!!!

JLP ::

Yup GetRight rula.
Live long and prosper!

[t502] ::

Jaz se strinjam najboljsi manager za prenose datotek z neta :)

[t502]

_Boky_ ::

Kaj pa pravite na Download Accelerator ?

Windi ::

Meni je še Download Accel. še boljši kot GetRight. Zdaj ko imam Downlo. Acce. imam od 10 uri zvečer natančno 8-9 kilo prenosa z njim, če prav imam 56K modem. Z GetRightom pa 3-4 kilo.

Nemelk ::

jst mam tut download accelerator
Nemelk ™

Boky ::

Windi ampak ne zip-e. Zipe lahko dl-jas kvecjemu z hitrostjo malce nad 5 kilo.

sifu ::

download accelerator...sm uporablju prej getright...in lohk povem da je download accelerator boljši...najprej ti razdeli datoteko na 7 delov pa se sam ti najde mirror site najblizji sloveniji tko da zadeva šopa 100 na uro

Tr0n ::

To in se vec ima tudi novi GetRight. Pa se dejansko hitrost kaze, ne tako kot drugi programi.

goba ::

sumi: (pa tud vsi ostali)
sprobi tegale Download Mage http://www.dlmage.com/
No?

Paramedic ::

Sem js probo oba DL Acceleratorja in GetRighta in povem, da je GR skor isto ko kr un explorerjev. Sam še prekinjanje omogoča zraven...
Medtem ko DAC pa res seka, vleče s polno paro, ampak js mam raje kr FlashGet, ker mam w2k.
End transmission.

lordgreg ::

DAP je kratica za Download Accelerator Plus, kar je njegovo polno ime.. in ima eno prednost pred ostalimi kot so gozmila in getwrong.. hitro nalaganje nič gnjavatorstva.. nič samosvoje implementacije.. rula preprosto!!!

Tr0n ::

Zakaj ne uporabljam DAP?

- integrira se v explorerja
- ima premalo opcij za costumizacijo
- pozere vec resoursov kot GR
- nima opcije za izracun najhitreje povezave med vec izbirami

SLOWWWeb.net ::

Daleč najboljš programza prenašanje datotek je prav gotovo FLASGET, če seveda poseduješ hitro linijo [ADSL ali Kabel]. Razlika med zgoraj naštetimi programi je v tem, da flashget zna razdrobiti datotekon na 10 delov in se tako na strežnik prijavi kot da je 10 uporabnikov zainteresiranih za download. Zato ponavadi kakšen reče da je prenos 10x hitrejši. O, a sem že omenil da je tudi v slovenščini:D?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Tr0n ::

Heh, to imata tudi GR in DAP. FG ima tudi zelo slabo narejen multi mirror oz. iskanje najhitrejsega mirrorja, kar sploh nima.

jurcek ::

Samo skorej vse je tudi odvisno od servera ki je fajl.Ker če je neki šrot server pol lahko maš ti ADSL,KABL,..pa bo počasi šlo!Je pa res da je GET RIGHT ThE BEST!!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za download

Oddelek: Programska oprema
295177 (4469) Kebab
»

Preprost program za download

Oddelek: Omrežja in internet
161612 (1325) koyotee
»

Kateri program za nemoteno dolvlečenje???

Oddelek: Omrežja in internet
131212 (970) neki123
»

Pospešitev internetne povezave za 300% ???

Oddelek: Programska oprema
132483 (1974) Ikarus
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362677 (2211) Quickbeam

Več podobnih tem