» »

Powercube opozorilo

Powercube opozorilo

morosito ::

Lp vsem,
Pred 8mi meseci sem kupil Powercube od allocacoc ki se prodaja dejansko vse povsod po trgovinah. Kupil sem drugace model ki se zalepi pa ima se 2x usb izhodi.

Na dva modela mi se je pri usb prikljucki napihnila stranica in popokala plastika (na teh smo polnili telefone). V spalnici pa smo polnili powerbank od ankerja, ta edini je prvo se kot ostali napihnil nato cez noc ko smo spali je zacel dimit in je vrglo ven glavno varovalko v hisi.

Ostal sem zelo razocaran nad izdelkom ki je deloval zelo zanimiven in koristen.
Sem sprozil za garancijo ker sem imel tisto dodatno zavarovanje pri znanemu slo trgovcu, dobim odgovor da ki oni so ugotovili da je do izdelkov prislo do poskodbe (udarci) iz moje strani in da ne morem uveljavit garancijo (sem si mislil....pa ce se je napihnila stran iz notranjosti od kje njim udarci iz zunanje...lazejo ko psi)...

Skratka dodatno garancijo si jo lahko vtaknem v rit....sorry za izraz.
Če vam jo nudijo jo ne uzamite (razen za obrocno placevanje vam je vsilijo notri ker je kao obvezno)...

Tako da preverite vase powercube ce jih imate pa da vam nebo sla hisa v plamenih...
Na amazonu berem iste primere....torej gre za tovarnoski “fail”

mat xxl ::

Prijavi tržni inšpekciji....... vakum udarca menda nisi delal, da bi jo na ven nabreknilo.

gusto ::

Jaz imam tudi enega že kaki 2 leti, zaenkrat nisem opazil težav. Ni pa nekaj hudo obremenjen.

TehDucky ::

Tudi jaz sem kupil PowerCube od allocacoc, z dvema usb izhodoma. Ko sem polnil na enega je bilo še v redu, ko sem polnil dva telefona hkrati je začelo smrdeti po zažaganem in ga od takrat nisem več taknil, ker ni vreden, da ga vtaknem v vtičnico.

Reklamiral pa je nisem, ker sem pač pozabil na njega, ker ga nimam doma, sem se pa kake 2-3 dni nazaj spomnil, da bi ga reklamiral preden je 1 leto okoli.

Ima kdo idejo kako naj se ga losam? Kupljen pri mimovrste, ni poškodovan fizično, samo če povoham od blizu se voha po zažganem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple znatno otežil menjavo baterij v iPhonu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12321836 (16370) bbf
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295062 (3935) VIP58
»

Izbira družinskega šotora

Oddelek: Loža
245760 (4910) buttcrack
»

Baterija pametnega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
193556 (2702) miko22
»

Tesla odpira patentni portfelj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
8428356 (24692) iosox

Več podobnih tem