» »

Nakup iphone 8 - kdaj?

Nakup iphone 8 - kdaj?

1
...
3 4
5
»

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Pizda, eni ste res podlegli jabolki, ali se pa delate tako neumne.....zakaj si nebi prilagodil ikon itd... če je možnost


Ko nekaj ne mores nardit, je najboljsi izgovor da se bolje ne da in je ze prav tako :D
Svet je crno bel. Pozabi na barve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Vazelin ::

Dimnik je izjavil:

Pizda, eni ste res podlegli jabolki, ali se pa delate tako neumne.....zakaj si nebi prilagodil ikon itd... če je možnost

Zato ker se enim ne da ukvarjati s tem. Tit pri applu lahko menjaš ozadja, vse vrste zvonenj, velikost pisave. Tudi če bi bila opcija se ne bi zajebaval z menjavo ikon.

Po novem si še tiča lahko zmeriš z appom;)

klinker ::

Vazelin je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Pizda, eni ste res podlegli jabolki, ali se pa delate tako neumne.....zakaj si nebi prilagodil ikon itd... če je možnost

Zato ker se enim ne da ukvarjati s tem. Tit pri applu lahko menjaš ozadja, vse vrste zvonenj, velikost pisave. Tudi če bi bila opcija se ne bi zajebaval z menjavo ikon.

Po novem si še tiča lahko zmeriš z appom;)


A kje pise da moras? Al mislis da na androidu se ne da pustit vse stock :))

Vazelin ::

klinker je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Pizda, eni ste res podlegli jabolki, ali se pa delate tako neumne.....zakaj si nebi prilagodil ikon itd... če je možnost

Zato ker se enim ne da ukvarjati s tem. Tit pri applu lahko menjaš ozadja, vse vrste zvonenj, velikost pisave. Tudi če bi bila opcija se ne bi zajebaval z menjavo ikon.

Po novem si še tiča lahko zmeriš z appom;)


A kje pise da moras? Al mislis da na androidu se ne da pustit vse stock :))

Ne, samo ta navidezna kustomizacija se predstavlja kot nek top 3 faktor pri androidih.
Saj je kul da obstaja sistem ki omogoča tudi več kostumizacije.

klinker ::

Vazelin je izjavil:


Ne, samo ta navidezna kustomizacija se predstavlja kot nek top 3 faktor pri androidih.
Saj je kul da obstaja sistem ki omogoča tudi več kostumizacije.


Mislis vec prilagoditev za vsakega uporabnika?
Sej je ql da obstaja tudi omejen folk, ki zivi zivljenje kot mu pastir naroci ;)

janig ::

klinker je izjavil:

Sej je ql da obstaja tudi omejen folk, ki zivi zivljenje kot mu pastir naroci ;)

No, samo da smo vsi srecni.

klinker ::

Te moti da si dobil odgovor na svoje vprasanje? >:D

janig je izjavil:

Katere so te funkcije, ki so samo na Android?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

shadeX ::

klinker je izjavil:

Vazelin je izjavil:



:O


Smo skupina neandertalcev, ki imamo radi stvari tako kot nam jih določi proizvajalec. Ja smo definicija ovc, ki nam paše da nas nekdo omejuje, se neumno čohamo po glavi in predvsem naredi zadeve tako omejene kot smo sami.


Dokaz, da je ze nekaj resnice v tem :))


Ne. To je zgolj dokaz, da tebe moti predvsem dejstvo, da ne spadaš v to skupino. Moti te ker zagrizeni Applovi uporabniki, vas androidaše tretirajo kot hm... nižji sloj, neglede koliko drag je vaš telefon ali kakšne znamke je.

Žal mi je da se tako počutiš ob branju teh komentarjev, vsekakor sitna zadeva. Je pa res, da lahko to rešiš tako da se ne obremenjuješ s takimi komentarji, ki jih zaslediš po spletu.

janig ::

klinker je izjavil:

Te moti da si dobil odgovor na svoje vprasanje? >:D

Ne, zaka bi me?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

klinker ::

shadeX je izjavil:


Ne. To je zgolj dokaz, da tebe moti predvsem dejstvo, da ne spadaš v to skupino. Moti te ker zagrizeni Applovi uporabniki, vas androidaše tretirajo kot hm... nižji sloj,


Zdaj si pa res dokazal svojo blazno inteligenco :)) ker si porabu par stotakov vec za telefon, ki jih jst porabim v enem tednu za malco in kafe >:D
Jp, prav me grize kako si ti na tako grozno visokem nivoju :))

Žal mi je da se tako počutiš ob branju teh komentarjev, vsekakor sitna zadeva. Je pa res, da lahko to rešiš tako da se ne obremenjuješ s takimi komentarji, ki jih zaslediš po spletu.


Np. Komentarji so mi smesni, ker spet, dokazujejo vas inteligencni kvocijent, na ravni zunanje temperature ta trenutek, kar je sicer zalostno, ampak smesno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Vazelin ::

klinker je izjavil:

shadeX je izjavil:


Ne. To je zgolj dokaz, da tebe moti predvsem dejstvo, da ne spadaš v to skupino. Moti te ker zagrizeni Applovi uporabniki, vas androidaše tretirajo kot hm... nižji sloj,


Zdaj si pa res dokazal svojo blazno inteligenco :)) ker si porabu par stotakov vec za telefon, ki jih jst porabim v enem tednu za malco in kafe >:D
Jp, prav me grize kako si ti na tako grozno visokem nivoju :))

Poanta je še vedno, da je miselnost "iphone rich", "android poverty" še vedno kar zasidrana - tudi v glavah androidovcev, ki mislijo kako je apple dražji, čeprav so pri flagshipih cene niso tako različne. Konec koncev je na začetku iPhone vedno "vodil" s svojimi cenami, šele kasneje so prišli dragi android telefoni (pustimo dejstvo, da so android flagshipi zelo blizu iphonu po cenah trenutno).
Ko se zbere poslovodstvo podjetja in vsi položijo telefone na mize te lahko izobčijo, če se pokažeš z manj kot takrat (na dan sestanka) aktualnim iPhonom. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

klinker ::

Mene bk za take stvari.
Zadeve kupim za svoj gust ne za tuj. Denar je moj in ga bom porabu za kar je meni vsec, ne pa drugim, se manj pa za neko neumno postavljanje pred glupim folkom opranim od reklam, kot je shadeX.
Sem imel iPhone-a, imel WP, meka ipd,...pac, rad sprobam zadeve sam, ne glede na hvalisanje ali klincanje drugih, ker oni niso jst, imam pa se bolj rad da zadeva sluzi meni, ne pa jst njej.
Apple je pa vedno najdrazji in tudi tokrat je tako. To je njihova politika in strategija, ker pac jurja ali dva je vsak kekec sposoben spacat skupaj, da se lahko pokaze pred glupo mnozico kako je pa on high, ceprav dela za niti jurja v neki fabriki (karikiram).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

janig ::

Mene bk za take stvari.
Zadeve kupim za svoj gust ne za tuj. Denar je moj in ga bom porabu za kar je meni vsec

No potem je reseno. Samo, da se mamo vsi fanj.

shadeX ::

pac, rad sprobam zadeve sam, ne glede na hvalisanje ali klincanje drugih, ker oni niso jst, imam pa se bolj rad da zadeva sluzi meni, ne pa jst njej.


Kako zanimivo. Sam pa bi na vsak način rad vsilil svoje mnenje oz. prepričanja drugače mislečim.

se manj pa za neko neumno postavljanje pred glupim folkom opranim od reklam, kot je shadeX.



shadeX je izjavil:

Razen melodijo zvonenja spremenim, da me folk ne obsoja oz. gleda postrani kadar zvoni. Pa da ne "trigga" kakšnega Android privrženeca, na take se je potrebno še posebno pazit.
Pa telefon obvezno v zaprtem ovitku.



Kaj točno moram še naredit, da boš zadovoljen? Očitno imaš nekaj hudo proti meni.

A ti moram obljubit, da bo moj naslednji telefon Android? Mogoče kakšen specifičen brand?

klinker ::

Kako zanimivo. Sam pa bi na vsak način rad vsilil svoje mnenje oz. prepričanja drugače mislečim.


Ne obracaj zdaj besed.
Je gor jasno kdo komu kaj vsiljuje. Vi pisete kako je iPhone superioren in kako ste njegovi uporabniki nad ostalimi ;)

c3p0 ::

Seveda, oni lahko delajo, mi pa se pol dneva le ukvarjamo s telefonom, preden se sploh zažene prva aplikacija.

feryz ::

Ta cajt, ko se vi tukaj slinite in prepucavate, sem našel žrtev in ji poturil Max-a. :)
Oddan je bil gratis, jasno, kdo pa bi plačeval za ta jajca?

Furbo ::

Dimnik je izjavil:

Pizda, eni ste res podlegli jabolki, ali se pa delate tako neumne.....zakaj si nebi prilagodil ikon itd... če je možnost

Ker jih ne rabim prilagajati, ker so tam, kjer jih rabim, dizajnersko niso slabe.. a zdaj naj si dam pa namesto ikon od vrhunskih oblikovalcev ene izdelke 15letnika iz kitajske gor?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ashrack ::

Pozdravljeni.

Do zdaj sem vedno uporabljal samo Android. Ampak je naneslo na to da poleg Andorida potrebujem se iPhone 8 64 GB.
Kje bi ga lahko dobil? iStyle kot Mimovrste in se nekateri ga nimajo na zalogi.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

klinker ::

Italija/Avstrija?

klinker ::

Tu imas crnega 8 plus
https://www.electronic4you.si/apple-iph...
...al pa navaden gold za 100EUR manj
https://www.electronic4you.si/apple-iph...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Vazelin ::

https://www.soundguys.com/sony-wf-sp700...

Audio-visual lag (unless using iPhone)

:))

louser ::

Te itak niso namenjeni glasbi, pa še slabe so.

Ahim ::

klinker je izjavil:

...al pa navaden gold za 100EUR manj
https://www.electronic4you.si/apple-iph...

iPhone 8 64 GB (torej ne-plus model) ima tudi Hofer za 649 EUR vkljucno z "dostavo do vrat".

Vazelin ::

So že objavljene cene za XR-ja. Kupovat nov iphone 8 je nonsense. Tako ali tako bodo XRjke na bolhi tja 650 eur, če je brez vezave malo pod 900 64gb verzija.;) Vse kar je pod XR je postalo obsolete.

Furbo ::

Kaj je fora s temi iphoni, ki se ceneje prodajajo na bolhi.
Ok vem za kreditiranje, ampak vmes so tudi telefoni, zapakirani, ki jih je folk kupil za keš.

Kje je logika kupiti nekaj, se obrniti okoli in prodajati ceneje?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Vazelin ::

Mislim da je takih v prosti prodaji bolj malo. Več ali manj je vse preko naročniškega razmerja.

Tile telefoni na naročnino si lahko predstavljaš tudi kot kredit, s tem da ne vpliva na kreditno sposobnost. Če vzameš 1000 eur kredita pomeni da imaš vsaj 100 eur stroškov odobritve, zavarovanja, obresti na koncu.

Bodite pa previdni pri nakupi preko Bolhe, ker so bile že takšne in drugačne zgodbe. Že res, da dobite račun, garancijo ... kar pa še ne pomeni, da vam ne more policija telefona zapleniti.;)

tomaz- ::

Saj imaš tudi vsaj 100€ "stroškov", ko tak telefon prodaš ceneje na bolhi.... Vsaj 100€ - prej več..
Verjetno bo drugi razlog - ne rabijo novega telefona, imajo pa prost aneks..

Vazelin ::

tomaz- je izjavil:

Saj imaš tudi vsaj 100€ "stroškov", ko tak telefon prodaš ceneje na bolhi.... Vsaj 100€ - prej več..
Verjetno bo drugi razlog - ne rabijo novega telefona, imajo pa prost aneks..

Ja aneks imajo frej. Plus tole je skor najcenejši način da prides do gotovine če nimas denarja ali kreditni nisi sposoben. Tega sem se enkrat tudu jaz poslužil med krizo ko sem nujno rabil denar

Tilen ::

Uporablja trenutno kdo fast charge? Kako ste zadovoljni? Se splača? Ima Apple sploh uradno kak polnilec oziroma paket, ki ustreza in se ga da s par kliki naročiti? Potreboval bi polnilec in kabel.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Furbo ::

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

shadeX ::

IPadov polnilec preverjeno napolni baterijo prej, ker ima večjo amperažo. Nimam sicer pojma kakšen je vpliv na baterijo na dolgi rok ampak jaz ga uporabim sam kadar res rabim da se telefon napolni čim hitreje.

Tilen ::

V kombinaciji s katerim kablom?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dimnik ::

Jaooo, pa ti misliš da so navadni polnilci vsi enaki, če vzameš navadnega z enakimi karakteristikami od ipada, bo enako polnjenje

shadeX ::

Tilen je izjavil:

V kombinaciji s katerim kablom?


Original.

Tilen ::

Optimist, ja. :) Razen, če je tvoj obstoječ polnilec zanič.

https://www.apple.com/shop/question/ans...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

XS!D3 ::

shadeX je izjavil:

IPadov polnilec preverjeno napolni baterijo prej, ker ima večjo amperažo. Nimam sicer pojma kakšen je vpliv na baterijo na dolgi rok ampak jaz ga uporabim sam kadar res rabim da se telefon napolni čim hitreje.

Mogoče bo hitreje, definitno ne bo na ta način imel fast chargea. Kolikor je meni znano, za fast charge na iPhoneu rabiš USB-C polnilec, ki podpira USB-PD (lahko thirdparty ali original Applovega, ki je sicer zraven iPad Projev ali novih MB/MBPjev, čeprav za telefon so slednji že overkill) in USB-C - lightning kabel.

shadeX ::

definitno ne bo na ta način imel fast chargea.


Res je.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790553 (76421) MrStein

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14023973 (20788) Mavrik
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202578 (167326) shadeX
»

Q2: Android telefoni obvladujejo 2/3 svetovnega trga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10829275 (26373) Jst
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24258534 (51661) PrimozR

Več podobnih tem