» »

Nakup iphone 8 - kdaj?

Nakup iphone 8 - kdaj?

1 2 3
4
5

Egidij88 ::

harmony je izjavil:

Vceraj je dobila zena huaveji p20tko. Haha. Vic od telefona oziroma OS-a. Za njene potrebe bo vredu, saj ne igra igric, ne uporablja veliko aplikacij, ampak da bi to sranje od Androida vlacil okrog ni sans.

Potem pa vzamem v roke svoj XS in zacutim olajsanje. Glatko odpiranje, glatko zapiranje aplikacij, kamera ck ck dela takoj, nobenih stekanj, fejs ID bam in mas ze odklenjen fon...


P20 ima Kirin 970. To za šalo premelje vsak špil. Je pa druga stvar, kakšen skin uporablja Huawei, settingsi itd.

Dimnik ::

janig je izjavil:

Apple je sel na novejsih telefonih na face id. Je tako tezko to razumet?


.....je to težko razumet? Android ima fingerprint in face id.....

janig ::

Good for you.

#000000 ::

Mal prebral temo, zaključek je da ne kupuj 8 ker je out, kupi najnovejši flagship.

zaključek DVE, vsi bi imeli iPhone a je predrag, zato je treba plunit nanj in rečt da je vsak android ki izgleda wannabe iPhone, ful boljši :)

To me spomni na kolegovega fotra, ki je rekel da je v bistvu seat enako audi, kao seat je živi audi :)
sevede si je lastil Seata cordobo takrat. :))

Egidij88 ::

Ne, nebi vsi imeli Apple.

#000000 ::

Egidij88 je izjavil:

Ne, nebi vsi imeli Apple.



Bi bi, ker drugač ne rezumem zakaj vsi z lahkoto kupijo vsak android ki je podoben iPhonu

Dimnik ::

Kaj ne, vsi bi ga imeli...nesmeš govorit kontra

#000000 ::

Dimnik je izjavil:

Kaj ne, vsi bi ga imeli...nesmeš govorit kontra


tako se prića

Furbo ::

Jap. Vse detajle od apple skopirajo, tudi tisto, kar droidi prej popljuvajo.
Od retine, drugačnih vhodov za slušalke, zarez na ekranu, stekla na hrbtu.. če bi apple pomotoma zapakiral drek zraven telefona, grem stavit, da bi to kmalu imeli tudi droidi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

Itak zato je apple eden, droidov pa prek 1200 različnih znamk, a vsi kopirajo od prvega :)

BTW meni se je zdel prvi ki sem ga kupil leto dni nazaj, totalen drek, ker sem bil vajen androida, ZDEJ pa ga ne menjam za nič razen novejšega čez kak teden dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

klinker ::

#000000 je izjavil:

vsi bi imeli iPhone a je predrag, zato je treba plunit nanj in rečt da je vsak android ki izgleda wannabe iPhone, ful boljši :)

To me spomni na kolegovega fotra, ki je rekel da je v bistvu seat enako audi, kao seat je živi audi :)
sevede si je lastil Seata cordobo takrat. :))


Shure ;((
Ker en kup folka ki da 30€/mesec za androidov flagship, jim je tezko primaknit se tega desetaka zraven, ane. Mislim, je tezko ja, ker ves da bos imel funkcionalno inferioren izdelek in gres raje na te 3 pive >:D

#000000 ::

Ne vem kako je kupovat na obroke jest sem ga plačal prvi dan, in skor prvi dan tud hotu prodat, hvala bogu so mi ponujali tudi tukaj nekje pol manj, ker sem ga spljuval do fundamenta, ampak se navadiš in vidiš benefite oz. predvsem brez štekanja, in to je to pol sem obdržal, ter ne menjam za noben droid več. JA je pa drag.

Furbo ::

Da so predragi se verjetno strinjamo vsi. Isto kot primerljivi androidi. Isto kot grafe.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

Furbo je izjavil:

Da so predragi se verjetno strinjamo vsi. Isto kot primerljivi androidi. Isto kot grafe.



To je tko ker bi vsi pogačo appla, niso pa mu niti blizu, ampak ajde dejmo, obliko isto, in nov andriod pa bo folk kupoval

janig ::

funkcionalno inferioren izdelek

Katere so te funkcije, ki so samo na Android?

Vazelin ::

janig je izjavil:

funkcionalno inferioren izdelek

Katere so te funkcije, ki so samo na Android?

Touch latenca:))

klinker ::

#000000 je izjavil:

Ne vem kako je kupovat na obroke jest sem ga plačal prvi dan, in skor prvi dan tud hotu prodat, hvala bogu so mi ponujali tudi tukaj nekje pol manj, ker sem ga spljuval do fundamenta, ampak se navadiš in vidiš benefite oz. predvsem brez štekanja, in to je to pol sem obdržal, ter ne menjam za noben droid več. JA je pa drag.


Pac, namesto da skesis 1300€, dodas vsak mesec 40€ na poloznico k paketu. Ja, kr enostavno gre to, ne bos verjel >:D
Pa ne vem o kakem stekanju vi Appleovci to. Imel 6S in sem hitro sel nazaj na Nexusa in si olajsal zivljenje od tega omejenega crapa.

To je tko ker bi vsi pogačo appla, niso pa mu niti blizu, ampak ajde dejmo, obliko isto, in nov andriod pa bo folk kupoval


Trenutno na S8ki, ki mu niti malo ni podoben, oz. boljsi in lepsi v vseh pogledih, predvsem pa bistveno bolj funkcionalen.
Sej animacije ima iPhone lepe, kamera je tudi ok, tu se pa konca :) mogoce bo celo s kakim iOS 20 prisel na neko funkcionalnost dansnjih androidev, ko skopirajo ostale funkcije >:D

Vazelin ::

Daj opiši te android funkcionalnosti

#000000 ::

klinker je izjavil:

#000000 je izjavil:

Ne vem kako je kupovat na obroke jest sem ga plačal prvi dan, in skor prvi dan tud hotu prodat, hvala bogu so mi ponujali tudi tukaj nekje pol manj, ker sem ga spljuval do fundamenta, ampak se navadiš in vidiš benefite oz. predvsem brez štekanja, in to je to pol sem obdržal, ter ne menjam za noben droid več. JA je pa drag.


Pac, namesto da skesis 1300€, dodas vsak mesec 40€ na poloznico k paketu. Ja, kr enostavno gre to, ne bos verjel >:D
Pa ne vem o kakem stekanju vi Appleovci to. Imel 6S in sem hitro sel nazaj na Nexusa in si olajsal zivljenje od tega omejenega crapa.

To je tko ker bi vsi pogačo appla, niso pa mu niti blizu, ampak ajde dejmo, obliko isto, in nov andriod pa bo folk kupoval


Trenutno na S8ki, ki mu niti malo ni podoben, oz. boljsi in lepsi v vseh pogledih, predvsem pa bistveno bolj funkcionalen.
Sej animacije ima iPhone lepe, kamera je tudi ok, tu se pa konca :) mogoce bo celo s kakim iOS 20 prisel na neko funkcionalnost dansnjih androidev, ko skopirajo ostale funkcije >:D



Nikol ne kupujem na anexe hočem pač če se ukaže prilika menjat operaterja pač daš tistih 20 eur za odhod in si OUT, ne da te davijo z nekimi kaznimi ipd, fuck off

feryz ::

Če greš stran, odplačaš telefon. V čem pa je tu problem? Saj tudi v štacuni plačaš kar si vzel.

#000000 ::

feryz je izjavil:

Če greš stran, odplačaš telefon. V čem pa je tu problem? Saj tudi v štacuni plačaš kar si vzel.


Ma zakaj bi vzel nekaj na kredo ko ne rabim, sem videl dost folka v lajfu, tam 20 tam 10, tam 15, in internet paket pade pol preko 100, ima pa še kredit za avto, stanovanje in po 18em si že mora sposojat, jebesh tak life.

Vazelin ::

Jp precej stresno življenje če se mene vpraša.

Je pa itak top varianta da vzameš telefon preko koga na bolhi. Vidim da je xs že 930 in naprej, v vakumu;)

#000000 ::

Vazelin je izjavil:

Jp precej stresno življenje če se mene vpraša.

Je pa itak top varianta da vzameš telefon preko koga na bolhi. Vidim da je xs že 930 in naprej, v vakumu;)



Nikol nisem zastopu ta vakum thing, meni so ga odprli, ker sem itak hotel videti kaj je v škatli če kej manjka, mogoče če rečeš da ti ga ne odprejo je vakum sealed, sam pol če kaj fali si pomojem v pisdi ?

Aja seveda bolha, leglo folka ki daje oglase da proda za 600 aparat ki je med brati vreden vsaj 200 več, in tak te kliče ko prodajaš za 900, da pa na bolhi dobiš za 600 in navaja link (sevede svojega oglasa) -pametno vloženi euro-

anyway, definitivno gremo na najdražji flagship od iPhona, ta je leto star, ga bo podedovala nečakinja, in tako dalje dokler ne bo android isti kot iphone (po performansu) ne samo nekoliko nižjo ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

blackbfm ::

P20 ima Kirin 970. To za šalo premelje vsak špil. Je pa druga stvar, kakšen skin uporablja Huawei, settingsi itd.


vseeno kirin ni nek presežek..ga nesejo vsi drugi flagship soci, snapdragon, exynos, apple

Vazelin ::

#000000: boš vzel XS max al kako? Ti ni preveliko?

#000000 ::

Vazelin je izjavil:

#000000: boš vzel XS max al kako? Ti ni preveliko?


zdej mam 7 plus pa je mal prevelik za v žep, bom vidu, ajde nekaj v tej velikosti, večji ne, ker pada ven iz žepa, ta mi je na urgenci padel ven ene 3krat in so ga še zdravniki lovil drugač bi bil že brez.

Egidij88 ::

#000000 je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

Ne, nebi vsi imeli Apple.



Bi bi, ker drugač ne rezumem zakaj vsi z lahkoto kupijo vsak android ki je podoben iPhonu



Vse je v videzu a. Ce bi dajal toliko kesa za telefon potem bi rajsi vzel Note 9 npr.

Ahim ::

Vazelin je izjavil:

Daj opiši te android funkcionalnosti

Niti niso tako zelo ekskluzivno "android funkcionalnosti", kot so "vse razen iOS funkcionalnosti". Cisto banalna stvar recimo je potrdilo o dostavljenem SMSu. Je imel moj cegl pred vec kot 20 leti, imajo vsi nejabolcni telefoni, kar sem jih videl in ni vezano na robotno platformo, Apple pa bo to najbrz izumil nekje v prihodnjih letih.

shadeX ::

Apple pa bo to najbrz izumil nekje v prihodnjih letih.


Ja Apple to sicer ma ampak samo za iMessages. Izumili ne bodo nikoli, ker delež poslanih SMS-jev sploh ni več tako velik kot je bil npr včasih. Za to se sedaj uporablja namenske aplikacije (Viber, WhatsApp,..), ki imajo tako ali tako to že v sami funkcionalnosti appa.

Furbo ::

Ahim je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Daj opiši te android funkcionalnosti

Niti niso tako zelo ekskluzivno "android funkcionalnosti", kot so "vse razen iOS funkcionalnosti". Cisto banalna stvar recimo je potrdilo o dostavljenem SMSu. Je imel moj cegl pred vec kot 20 leti, imajo vsi nejabolcni telefoni, kar sem jih videl in ni vezano na robotno platformo, Apple pa bo to najbrz izumil nekje v prihodnjih letih.

Resno, na pametnem telefonu rabiš potrdila o sms dostavi? To smo še na prastarih nokiah vsi izklapljali.
Če zaradi tega kdo kupi droida, naj me koklja brcne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

louser ::

Smo že govorili o tem nekoč. Podpora za to je sicer kewl, ni pa nuja. Kar zajeten del psmetne telefonije nikoli ni mogel uporabljati SMSov.

Ahim ::

shadeX je izjavil:

Apple pa bo to najbrz izumil nekje v prihodnjih letih.


Ja Apple to sicer ma ampak samo za iMessages. Izumili ne bodo nikoli, ker delež poslanih SMS-jev sploh ni več tako velik kot je bil npr včasih. Za to se sedaj uporablja namenske aplikacije (Viber, WhatsApp,..), ki imajo tako ali tako to že v sami funkcionalnosti appa.

Se bojim, da res nikoli ne bodo. Bebcek zgoraj je zelel slisati za funkcionalnost, katero android premore, iOS pa ne, zato sem pac eno tako stvar napisal, da je se bolj ocitno kako glup izpade :))

Glede omenjenih aplikacij je pa tako, da so sicer zagotovo res prima za mladino, ki jih zeli uporabljat (recimo zaradi dodatne funkcionalnosti ali pa zaradi razlike v ceni uporabe), odrasli pa ponavadi res ne visijo na nekem Viberju ali WhatsAppu, ko se rabijo brez klicanja domeniti s komerkoli za kaksno stvar (razen morda s partnerjem ali sorodnikom, kjer oba ze vnaprej vesta, da imata instaliran tisti program), podobno kot tudi ne klicejo (voice) z nekim takim Viberjem ali WhatsAppom kadar se rabijo kaj domeniti verbalno.

Nekomu mlajsemu najbrz izgleda, da "vsi" okoli njega uporabljajo omenjene programe, a je dejstvo, da jih ogromno uporabnikov ne; ti se zanasajo na normalno delovanje osnovne funkcionalnosti, ki so jo imela ze prva GSM omrezja, torej na (govorne) klice in (ne-govorne) SMSe veliko bolj, kot se na "vgrajeni racunalnik" aspekt modernih telefonov (zato jih tudi ne ganejo igrice in podobno).

klinker ::

Daj opiši te android funkcionalnosti


Tako iz prve, bi vprasal kako lahko instaliram na iOS drugi launcher, kako si postimam UI malo po svoje, kako si geste uredim po svoje, pa kako ustimam app drawer, da niso vse ikone pometane na home screenih?

Egidij88 je izjavil:

#000000 je izjavil:

Ne, nebi vsi imeli Apple.


Bi bi, ker drugač ne rezumem zakaj vsi z lahkoto kupijo vsak android ki je podoben iPhonu


Ne pa ne, zato imam Samsunga, ki mu ni niti malo podoben, oz. je precej lepsi in nikoli ne bom kupu androida, ki bi mu bil podoben, sploh ne z unim ogabnim notchom. Ne pa zato ker bi bil kao predrag in se tebi ful zdi da si nekaj vec, ker si kupu iPhone-a, ki ga ima marsikdo na minimalcu ;)

shadeX ::

klinker je izjavil:

Daj opiši te android funkcionalnosti


Tako iz prve, bi vprasal kako lahko instaliram na iOS drugi launcher, kako si postimam UI malo po svoje, kako si geste uredim po svoje, pa kako ustimam app drawer, da niso vse ikone pometane na home screenih?


Ne moreš. Smo skupina neandertalcev, ki imamo radi stvari tako kot nam jih določi proizvajalec. Ja smo definicija ovc, ki nam paše da nas nekdo razvaja, čoha po jajcih in predvsem naredi zadeve tako da delajo.

Predvsem pa paše :)

klinker ::

shadeX je izjavil:


Ne moreš. Smo skupina neandertalcev, ki imamo radi stvari tako kot nam jih določi proizvajalec. Ja smo definicija ovc, ki nam paše da nas nekdo omejuje, se neumno čohamo po glavi in predvsem naredi zadeve tako omejene kot smo sami.

Predvsem pa paše da ne moremo sami razmisljat :)


Fixed >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

shadeX ::

Kakorkoli ti temu rečeš mi je ok. Samo da ti ustreza, pa si zadovoljen :)

Egidij88 ::

Ja bogpomagaj, če pri vsi poplavi v ponudbi nisi zadovoljen.



Takšna popolna firma, pa obstajajo BendGate, ChargeGate, BeautyGate... gate na glavo pa dva svinčnika v nos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Vazelin ::

https://gizmodo.com/im-buying-an-iphone...
haha lold

Her : What is the meaning of this green bubble conversation? What non-iPhone gadget is this?! (9:10 PM)
:D

I couldn't believe it. Was she making fun of me? Is Android not cool? My mind was racing, mulling over what she could have meant.

gddr85 ::

jst bi ga kr takoj blokiral, čim se zelena pokaže..

Vazelin ::



:O

klinker ::

Vazelin je izjavil:



:O


Smo skupina neandertalcev, ki imamo radi stvari tako kot nam jih določi proizvajalec. Ja smo definicija ovc, ki nam paše da nas nekdo omejuje, se neumno čohamo po glavi in predvsem naredi zadeve tako omejene kot smo sami.


Dokaz, da je ze nekaj resnice v tem :))

Vazelin ::

Ja ja 90m% androidasev uporablja default launcher in default vse ostalo:D like poor mans iphone.


Ps: minus blue bubble


Na K mi gre teza kako so android userji napredni ker imajo bolj odprt sistem. Edino kar spremenijo je pri 3/4 background :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Dimnik ::

Ne sodi po sebi.....

Sicer pa z napisanim, še bolj potrjuješ klinkerjev citat

Vazelin ::

Jaz pustim default vse skupaj kar sem že priznal;)
Meni se niti po nastavitvah ne da šariti kaj šele da bi kaj drugega customiziral:D

Iphone SE crew checking in

Mesar ::

najboljše, da si ga zaj kupiš, pa še vazelin zraven k ga boš rabu
Your turn to burn!

klinker ::

Vazelin je izjavil:

Edino kar spremenijo je pri 3/4 background :D


Pa ikone v docku, st. njih, ikone na "namizjih", widgete, lockscreen itd itd. Nic takega, le par zadev >:D

Vazelin ::

Jutri bom na sihtu malo povprasal folk z androidi koliko so modificirali ;)

gddr85 ::

en nova launcher, custom icon packs, notif. shade, lockscreen....oh the possibilities

Furbo ::

gddr85 je izjavil:

en nova launcher, custom icon packs, notif. shade, lockscreen....oh the possibilities

No evo, lastnikom iphona ni treba odpravljati zajebov proizvajalca. Če je to tista slavna kustomizacija, potem jo kar imejte. >:D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dimnik ::

Pizda, eni ste res podlegli jabolki, ali se pa delate tako neumne.....zakaj si nebi prilagodil ikon itd... če je možnost
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790627 (76495) MrStein

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14023982 (20797) Mavrik
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202673 (167421) shadeX
»

Q2: Android telefoni obvladujejo 2/3 svetovnega trga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10829281 (26379) Jst
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24258549 (51676) PrimozR

Več podobnih tem