» »

rokavčki za kablovje

rokavčki za kablovje

BaRtMaN ::

Ogledoval sem si neko modifikacijo, kjer je tip večino kablov povil z rokavčki Xoxide. A kdo ve, kje bi se lahko kupilo kaj podobnega? Pa ne mi svetovat rebrastih cevi za el. napeljavo.

sash ::

one tačrne mrežaste kovinske požirke imajo v Čipu v MB (vsak kak mesec nazaj ko sem bil tam so jih imeli), sam morš vedet da to ni poceni stvar, sploh če jih rabiš dost
--------------------
Think different...
TOROiD Group

BaRtMaN ::

A maš telefonsko številko?

Saj ni nujno, da so kovinske požirke... samo da je kolikor toliko upogljivo in privlačno za pogled.

sash ::

klik

saj te požitke niso trde in so tudi precej tanke, si pa primerne za zaščito kablov pred motnjami,na način da kable potegneš skoz in nato požirko na eni strani ozemljiš
--------------------
Think different...
TOROiD Group

BaRtMaN ::

Kul stran. Hvala!

Bevcan ::

A mi lahko gdo razloži kako tuki skos spravš ide konektorje.

sash ::

praktično nevem če bi šlo, je pa zelo verjetno da bi, če imaš ploščat kabl ga moraš itak prvo razrezat , ker premer te mrežice je recimo 10 mm, 20mm,.... in ko imaš kabl narezan na lističe konektor "zviješ" za 90 stopinj v smeri kabla in tako dobiš celotno zadevo v debelini kabla, sicer pa si če bi rad imel okrogle kable le te raje kupi.

So pa te požirke zelo lep dodatek na napajalne žice, kamor jih pa ni problem spravit, saj žice odlotaš iz tiskanine, natakneš požirko ob tem pa na konec še nekaj termoskrčne požirke da zadevo nekako fiskiraš in nato prilotaš žice nazaj.
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere UTP kable v hišo?... cat 5e, 6, 6A, 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
265287 (4556) čuhalev
»

Instalacijski elektro kabel in cevi

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
278496 (8038) telexdell
»

izolir trak:)))

Oddelek: Strojna oprema
212711 (1457) Highlag
»

štukanje kabla

Oddelek: Strojna oprema
81627 (1399) Saintek
»

se spomnite modifikacije modri led/sneg.....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71148 (919) Sahel

Več podobnih tem