» »

Pisarniški material za podjetja, grosist

Pisarniški material za podjetja, grosist

Sopomenka ::

Živjo!

V podjetju bi radi prešli iz nakupovanja v Mladinski Knjigi na bolj profesionalno in ugodno grosistično podjetje, ki se ukvarja s prodajo pisarniškega materiala...
S katerimi imate najboljše izkušnje ter da so pri tem ugodni?

Slišali smo za Redoljuba in Pigo, mnenja?

Hvala

mat xxl ::

Oba relativno draga, tako, kot še DZS..., mi pri prvem specialne mape naročamo, ki jih oni delajo, sicer pa nabavljamo , kar na Mimovrste imajo kar solidne cene, celo za papir so med naj nižjimi.

starfotr ::

Ja, samo pri nas v Sloveniji jih je cel kup. Potem pa še tujina.

kekeck ::

Eurocom kranj.

harvey ::

Plamas z.b.o. Ljubljana
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

jero_no1 ::

Vanadium ::

Kje pa kaj kupujete papir za ploterje? Mislim da imamo dimenzije 1067mmx50m, 814mmx50m pa mislim da 516mmx50m? (Ne me za besedo drzat okoli mer)

knesz ::

Jaz nabavljam na Unibiro, papir za ploterje pa CGS.

Miha 333 ::

Najcenejši kvaliteten papir A4 80g imajo v E-Leclercu. Nekajkrat na leto ga imajo po redni ceni 2,80 € z DDV (Različne znamke: Radeče, Fabriano, ...). Tej ceni se ne približa noben "grosist". Vzameš račun na podjetje in je. Moraš pa gledati, da je redna cena in ne akcija, ker te za podjetja ne veljajo.

Enako velja še za par drugih stvari, npr. rjavi pakirni selotejp Tessa, 10 kosov skupaj, nikjer ceneje.

SeMiNeSanja ::

Miha 333 je izjavil:

Najcenejši kvaliteten papir A4 80g imajo v E-Leclercu. Nekajkrat na leto ga imajo po redni ceni 2,80 € z DDV (Različne znamke: Radeče, Fabriano, ...). Tej ceni se ne približa noben "grosist". Vzameš račun na podjetje in je. Moraš pa gledati, da je redna cena in ne akcija, ker te za podjetja ne veljajo.

Enako velja še za par drugih stvari, npr. rjavi pakirni selotejp Tessa, 10 kosov skupaj, nikjer ceneje.

Če vzameš 100+ zavitkov, ti jih zrihtam po 2.20€...prištej ddv pa prideš na 2.68€.
Pa nisem 'grosist'....

Vendar se pogosto za nek drobiž ne splača komplicirat, pa je kakšen Leclerc čisto sprejemljiv. Za doma ima marsikdo že 5 zavitkov lahko za celo leto in več. To pa nanese par centov razlike.... Zaradi parih centov pa ne greš delat komplikacij, iskat 'najugodnejšega dobavielja', na koncu pa po možnosti še sam iskat...in zapraviš vse, kar si mislil, da si prihranil.

Velika firma ima pa seveda čisto drugačno kalkulacijo in lahko veliko več profitira z pametno izbiro dobavitelja in izpogajanjem čim boljših cen (ne misliti, da se ne da cenkat)....

miller31 ::

@SeMiNeSanja kateri papir prodajaš za 2,20€ + ddv?

SeMiNeSanja ::

miller31 je izjavil:

@SeMiNeSanja kateri papir prodajaš za 2,20€ + ddv?

Jaz sem v bistvu zgolj fakturiral, 'ekspert za papir' je en drug.
Glede na fakturo se je šlo za "Fotokopirni Papir A4 Ecorox Profit 1/500", karkoli že to pomeni. Je pa res, da je bila cena pri 10 zavitkih 2.40+DDV. Nekaj se pa tudi mora poznat pri količini, mar ne?
Drugače pa je to zgolj ena od sort... Če bi vedel kaj konkretno iščeš in koliko, bi lahko posredoval mojemu 'ekspertu'...

Sicer pa se napovedujejo podražitve papirja. Baje, da se na svetovnem trgu že draži. Če si velik porabnik in kje dobiš zares ugodno ponudbo, se mogoče splača tudi napraviti nekaj zaloge.

miller31 ::

Ja sej zato mi je bila čudna cena 2,20€. Ker se surovina za papir strašno draži in se cene zvišujejo praktično vsak mesec.
Ne papir jaz dobim tudi za tako ceno samo informativno me je zanimala znamka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stanovanjski kredit kje najugodnejša obrestna mera? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5911845 (9218) Invictus
»

Ploter (risalnik)

Oddelek: Kaj kupiti
121532 (1313) bobby
»

FERI absolventi

Oddelek: Šola
112040 (1708) Jerry000
»

Asus ali HP

Oddelek: Kaj kupiti
293900 (3217) Metalc666
»

RAM-i

Oddelek: Pomoč in nasveti
61296 (1234) Brias

Več podobnih tem