» »

PC Volan s pravim šaltheblom!

PC Volan s pravim šaltheblom!

R0K ::

Sploh obstaja?

Ne vem al se en dela norca iz mene, ker mi je reku da mu je fotr iz nemčije prnesu tak volan. In ne tist šalthebl k ga majo vsi (sekvenčni - sam gor in dol). Tega prov prestavljaš kot v avtomobilu, 1,2,3,4,5,6,R.

Firme mi ni znal povedat...pomoje kaka bolj 'češka', ker sem mu ene par bolj znanih naštel pa ni bla nobena.

Uglavnem. Ve kdo za kak podoben volan? blo bi ga zanimivo met. Za njega je pa dal slabih 200evrov, kar je tko povprečno za dober volan...

Samuel ::

povprecno 45k SIT za dober volan??

za to dobis ze Jugota, z volanom, motorjem in stirimi kolesi. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

flipflop ::

Saj ni rekel za povprečen volan,ampak povprečno za dober volan. Drgač je tole z yugom res:D Pa še simulacija mehanika je,ob "dobrem" vozniku tudi simulacija urgence>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

darkomoder ::

Jaz imam Active Labs Force RS z menjalnikom in dela super. Force je zelo dober, le pedala bi lahko imela malo več hoda, kar pa se da popravit z manjšo modifikacijo. Ali z nakupom Act-labsovih pedal. Za dobavljivost in ceno pri nas pa ne bi vedel, sem dobil od kolega.

flipflop ::

Pa kok je to drago.8-O

ali3n ::

Yugec za 45k sit mora imeti poln tank! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

R0K ::

Pobje slabih 200evrov je blo mišljeno 189 (tko mi je pred 15min reku ko sem se z njim menil) - štojer, tko da za ta dnar si lohk srečen če ima yugo gor oboja vrata! ;)

Uglavnem. Model je točno ta, kot ga je omenil darkomoder. VSej pomoje. tko mi je on razložu. Jutr grem pogledat to zverino...

Samuel ::

pravzaprav dobis za ta dnar stiri jugece 45, vozne.

pol pa mal po grapah in makedamu, ce se kam butnes, kva pol, ga kar tam pustis, pa domov po naslednjega... :D

real NFS 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lightgun za PC

Oddelek: Igre
6861 (769) R33D3M33R
»

dirkaške igre

Oddelek: Igre
273038 (2428) globoko grlo
»

Nakup volana s sklopko

Oddelek: Kaj kupiti
151840 (1573) Sba
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422430 (1963) borchi
»

Kateri force feedback volan?

Oddelek: Igre
191555 (1320) AtaStrumf

Več podobnih tem