» »

Nakup volana s sklopko

Nakup volana s sklopko

hammer1 ::

Ali mogoče kdo ve kje kupiti volan s sklopko in koliko izbire je v Sloveniji s takšnimi volani?
Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor! l.p.

Hux ::

nowhere. tak bos samo pocasnejsi rato nic druga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

maticm ::

avto

humanoid ::

To je zelo zanimivo. Jaz itak nimam namena kupit volana, ker so predragi... ampak, če kaj takega obstaja je dobro, ker še tako povdari realnost. Nenazadnje nekateri dajejo 150k SIT za grafične, da je slika čimbolj realna, potem pa kupijo avtomatski volan LOL, realnost pa taka ;)

Hux ::

Avtomatski volan je pa kaj ze? :\

TEDY ::

Kaj pa če bi kupu navaden volan, pol bi pa doba naredu še sklopko?
Samo kako bi potem v igri to nastavu?

bzp ::

ce ne rabis force feedback, si ga naredi sam. Je dost simpl, par potenciometrov, vzmeti, pa dosti domisljije pa je ... Dela zelo zadovoljivo, samo bolj malo spilov podpira sklopko ...

humanoid ::

Hux... kaj pa je drugega tisto? Gas stiskaš, bremzo in zavijaš... brezzveze. Če je že realnost in užitek povdarjen... brez sklopke ni užitka.

dolenska ::

moj sosolc ima tak volan, in povem vam da je viperja super igrat, k mas se sklopko. kupil ga je pa ze kr nekaj let nazaj in mislm d takh sploh ne prodajajo več

Hux ::

Aja in pol je realno da jaz Formulo z skopko vozim :\

humanoid ::

KLIK1

KLIK2

Ne vem pa kere igre to podpirajo... po mojem podpira to Live for Speed in še ena... ne vem naslova, tista, ki jo lahko samo z volanom igraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: humanoid ()

Hux ::

Ce se nisi upazo je vpraso za trgovine v sloveniji in ne ameriki.

Daedalus ::

Podpirajo sklopko ponavadi kake resno resne simulacije - tipa Grand Prix Legends, Viper Racing, Live For Speed, mislim, da tud kaka Nascar simulacija... pa še bi se kaj našlo. Je pa nekaj časa (par let) nazaj nekdo v Sloveniji izdeloval volane s sklopko, zelo kvalitetne, samo kaj, ko ne vem kdo... So v Jokerju pisali o tem, tak da tam vprašaj na forumu, bo mogoče kdo vedel...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

humanoid ::

Ej Hux, kaj je narobe s tabo?

Piz** kot, da telefoni in maili ne obstajajo, kakor vem, se lahko pokliče in povpraša v kakšni trgovini. Ampak ti moraš vse na pladnju dobiti. Poleg tega sploh nisi ti spraševal za to in nehaj težit, če nimaš kaj pametnega povedati. Niti enega predloga nisio dal, samo kako je sklopka debilna.

LP

maticm ::

narobe si razumu...kupi si avto

Sba ::

Nekaj časa nazaj, sem gledal volan, kateremu si lahko dodal pedala s sklopko ter ročnim menjalnikom.
Malo sam pobrskal po spletu in z začudenjem ugotovil da se jih ne dobi več...:\
Tukaj!
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTR2

Oddelek: Igre
402705 (1496) Blinder
»

PC volani s sklopko

Oddelek: Strojna oprema
82124 (1848) 7h3_1
»

dirkaške igre

Oddelek: Igre
273043 (2433) globoko grlo
»

NFS-U2 in podo0bne dirke - par začetniških vprašanj...

Oddelek: Igre
61396 (1308) Thanatos
»

igre za volan s sklopko

Oddelek: Igre
113228 (3004) wish157

Več podobnih tem