» »

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

WallSreet ::

Kaj res čisto nihče ne igra te igre? Nekateri pravijo, da gre za igro leta. Moram priznati, da igric ne igram že nekaj let ampak samo ob gledanju celotnega Gameplaya me ima, da bi si jo naročil. Grafika je ubijalska (Manhattan so zadeli v nulo), misije so prav tako hude. Pri Insomniac Games-u verjetno že slavijo in me prav zanima kakšen bo njihov naslednji korak, kajti z tole igro so zadeli v nulo (že zdaj je ena izmed najbolj prodajanih iger pa je zunaj komaj 2 tedna). Po ba zanimivo videti kaj bodo narediti pri Marvel-u. Mislim da bo Insomiac Games postala podružnica Marvel-a in da bodo v bližnji prihodnosti sledile podobne igre z različnimi superheroji (v mislim imam predvsem črnega panterja). Pravzaprav je to moja napoved da bo Marvel prevzel IG.

Tule še GP



Ljudje pravijo, da jih je igra povsem zasvojila in da se je ne naveličaš tako hitro.

Kot sem zapisal igric ne igram že nekaj let vendar me vseeno zanimajo mnenja. Kar me še najbolj fascinira je to, da se vse skupaj dogaja v New Yorku in da dejansko lahko hodiš bo ulicah New Yorka oblečen v Spider Mana.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

WallSreet ::

BivšiUser2 je izjavil:

Spiderman PS4 (2016)


Tisti thread je flopnil. Zato sem odprl novo temo.

BivšiUser2 ::

Flopnil?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

WallSreet ::

BivšiUser2 je izjavil:

Flopnil?


Yea...thread je bil odprt 2 leti nazaj in samo 10 komentarjev...Zato sem odprl novega.

Zanimivo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

dronyx ::

WallSreet je izjavil:

Yea...thread je bil odprt 2 leti nazaj in samo 10 komentarjev...Zato sem odprl novega.

Igra je PS4 ekskluziva. Ta forum ima posebno rubriko Konzole (svet konzol in igre zanje). PC druščina pač tega ne pozna, verjamem pa da je igra dobra. Naj drugič igro izdajo še za PC, pa bodo imeli na slo-tech več komentarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gendale2018 ::

bv če ni za pc
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

WallSreet ::

dronyx je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Yea...thread je bil odprt 2 leti nazaj in samo 10 komentarjev...Zato sem odprl novega.

Igra je PS4 ekskluziva. Ta forum ima posebno rubriko Konzole (svet konzol in igre zanje). PC druščina pač tega ne pozna, verjamem pa da je igra dobra.


Upam, da tema nebo premaknjena pod konzole kajti potem bo tudi ta thread flopnil glede nato, da titsega oddelka skoraj nihče ne obiskuje. Konec koncev gre za igro in ne vem zakaj tema nebi obstala pod zavihkom "igre".

gendale2018 je izjavil:

bv če ni za pc


PC igre so še vedno v modi? Kot sem zapisal igric že nekaj let ne igram več. Ko se zunaj pogovarjam z prijatelji skoraj vsi nažigajo na PS-ju. Drugače pa sem bral včeraj komentarje o igri in če bo ta na voljo tudi za PC in odgovor je bil NE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

dronyx ::

WallSreet je izjavil:

Upam, da tema nebo premaknjena pod konzole kajti potem bo tudi ta thread flopnil glede nato, da titsega oddelka skoraj nihče ne obiskuje. Konec koncev gre za igro in ne vem zakaj tema nebi obstala pod zavihkom "igre".

To se strinjam. Tema Konzole bi moral biti pretežno namenjena za HW, medtem ko bi lahko bile igre v tej rubriki.

gendale2018 ::

>PC igre so še vedno v modi? Kot sem zapisal igric že nekaj let ne igram več. Ko se zunaj pogovarjam z prijatelji skoraj vsi nažigajo na PS-ju. Drugače pa sem bral včeraj komentarje o igri in če bo ta na voljo tudi za PC in odgovor je bil NE.

konzole so za n00be, pc pa za master race 8-)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

WallSreet ::

Grafika je absolutno ubijalska. Spider-Man roaming the streets of New York City

WallSreet ::

Spider-Man PS4 is the fastest-selling game of the year so far

PlayStation 4-exclusive Spider-Man has sold brilliantly. The web-swinging Avenger shifted more copies in his launch week than any other game this year so far.

In fact, UK numbers company Chart-Track reported it is the fastest-selling individual format release since the PS4 version of Call of Duty: WW2 last November.

That means ol' Spidey sold more than fellow PS4 exclusives God of War, Detroit and Yakuza 6, and more than any other exclusive on any other platform.

The records don't stop there. Spider-Man is not only the fastest-selling Spider-Man game ever, it is now the fastest-selling Marvel-branded video game ever. The previous record holder, Lego Marvel Super Heroes, was beaten by a wide margin.

(DC fans, don't worry - Batman: Arkham Knight holds the record for the fastest-selling comic book hero game release this console generation, Eurogamer sister site GamesIndustry.biz worked out.)

https://www.eurogamer.net/articles/2018...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

Kar se tiče igre leta God of war še vedno brez konkurence.

WallSreet ::

Meni je všeč predvsem to, da se vse skupaj dogaja v Manhattan-u in da imaš pravzaprav občutek, da si dejansko tam. World Trade Center, Empire State Building in neskončno število ostalih stolpnic. V bistvu dobiš pravi občutek za kako ogromno mesto gre. Mapa je res ogromna. Central Park je pa itak nekaj posebnega.



To me pravzaprav pri tej igrici še najbolj fascinira.

Vazelin ::

Malo sem bral in baje se začne ponavljat. Me pa zelo mika da malo probam ampak je nekam težko to igro dobit.

WallSreet ::

Naslednji del bi se moral odvijati v Kaliforniji ali pa Chicagu, to bi bilo še bolj noro. Ali pa recimo v Minnesoti po snegu. Idej je res ogromno. Bomo videli kaj bodo rekli pri Marvel-u.

FTad ::

Po igralnosti vidim, da je pravzaprav narejena na isti nacin kot Batman za PC (Arkham Asylum, Knight, etc), kar je seveda super. Skoda da ni za PC.

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:

Malo sem bral in baje se začne ponavljat. Me pa zelo mika da malo probam ampak je nekam težko to igro dobit.


Jaz sem pa bral ravno nasprotno. Ljudje so navdušeni nad zgodbo (pravzaprav je največja kritika ta, da vse skupaj prehitro mine - da je prekratka igra). Kar se tiče pretepov na ulicah ti pravzaprav odpiraš nove poteze in trike. Poleg tega imaš tudi neke dodatne (stranske) misije. Skozi celotno igro odpiraš nove kostume in poteze/trike tako, da se vse skupaj ne ponavlja.

Včeraj sem kar nekaj časa prebiral komentarje in velika večina pravi, da te igra hitro zasvoji in da se je težko odlepiti od ekrana. Verjetno je odvisno tudi od posameznika.

YesMan ::

Nisem ravno ljubitelj super herojev in tudi (še) nisem igral Spiderman-a, ampak verjamem, da je zelo dobra in zabavna igra. Mislim pa, da vseeno ne bo konkurenca God of War-u pri naslovu za igro leta. Ker si ne morem predstavljat kako dobra bi mogla kaka akcijska avantura biti, da bi prekosala to igro :D Bomo vidli čez en mesec kaj je Rockstar spesnil, hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

Ghost007 ::

kaj te vem jaz nisem fan spidermana zato tudi nisem narocil. Samo po pravici povedano mi ne izgleda nic kaj extra.
Raje cakam na Rockstarse.

BivšiUser2 ::

WallSreet je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Flopnil?


Yea...thread je bil odprt 2 leti nazaj in samo 10 komentarjev...Zato sem odprl novega.

Zanimivo:


Poglej zadnji komentar. Igra niti slučajno ni za igro leta, jo GoW 2018 gladko poseka.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

WallSreet ::

BivšiUser2 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Flopnil?


Yea...thread je bil odprt 2 leti nazaj in samo 10 komentarjev...Zato sem odprl novega.

Zanimivo:


Poglej zadnji komentar. Igra niti slučajno ni za igro leta, jo GoW 2018 gladko poseka.


Verjetno imaš prav (sem šel malo gledati GP GOW-a) vendar je meni pri Spider-Manu všeč predvsem to, da se vse skupaj dogaja v New Yorku. Podobno kot recimo GTA San Andreas, ki se je odvijala v "LA". Oziroma je bila tvoja prva asociacija ob igranju GTA San Andreasa LA in Kalifornija. Upam, da bomo v prihodnosti videli še več iger s strani Insomniac Games-a in da bo lokacija kakšen Chicago oziroma Kalifornija ali pa kakšna Minnesota oziroma Dakota kjer bi lahko naredili kakšno igro z zimskimi razmerami. Idej je ogromno. Meni so predvsem všeč igre kjer so mesta resnična.

Ghost007 je izjavil:

kaj te vem jaz nisem fan spidermana zato tudi nisem narocil. Samo po pravici povedano mi ne izgleda nic kaj extra.
Raje cakam na Rockstarse.


Kaj pa pripravljajo pri Rockstarsih? Sem šel pogledati na njihovo uradno stran in vidim da promovirajo Red Dead Redemption 2. Mimogrede ali morda veš če imajo Rockstarsi še kdaj v planu kakšen novi GTA?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Vazelin ::

Pomoje bodo GTA 6 najavili drugo leto. Sedaj rabijo fokus na RDR2, ki bo sigurno ena najdražjih iger po budgetu.

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:

Pomoje bodo GTA 6 najavili drugo leto. Sedaj rabijo fokus na RDR2, ki bo sigurno ena najdražjih iger po budgetu.


V bistvu sem si zdajle pogledal trailer za RDR2 in moram priznati, da vse skupaj deluje noro. Westerne igre so mi bile vedno všeč. Vse skupaj me takoj spomni na klasiko Outlaws ki sem jo kot otrok nažigal kot nor. Upam, da bo RDR2 uspešen in da bodo potem celoten budget usmerili v GTA6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Vazelin ::

Sem igral Spidermana pri kolegu ene pol ure. Mene igra nekako ni pritegnila. GoW me je že od začetka. Ampak ne vem, saj je fino tam po mestu malo se podit z mrežo. Malo sem tudi kickal badguyse. Uvod je precej povprečen, za razliko od GoW, kjer je že uvod impresiven.

Bom probal dobit igro, da igram ene 5-6 ur in da vidim. imam pa občute, da bi se lahko zadeva začela ponavljati

oo7 ::

Igra Spider-Man 2 bi lahko izšla konec leta 2021 če so govorice resnične.

kitl76 ::

Komaj čakam.

PH03N1X ::

Samo bodo morali pokazati kaj več. Trebalo bi narediti boljše boss fighte, pa zmanjšati repetetitivnost, tudi pri DLCjih. Se ravnokar trudim za 100% trophy completion (če sem jo že platiniral - kar je sicer easy) in mi je že skoraj pain, predvsem reševanje crimeov v vseh distriktih.

So pa letvico za bodoče Spider Man igre kar visoko postavili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PH03N1X ()

z3ro ::

Jaz sem si igro izposodil od kolega ter jo po pol ure igranja izbrisal...vse skupaj se mi je preveč ponavljalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144549 (9732) dolenc
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12234976 (11005) opeter
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211619 (9665) jype
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285587 (4556) Nikec3

Več podobnih tem