» »

Elektronsko podpisovanje pdf dokumentov

Elektronsko podpisovanje pdf dokumentov

St753 ::

Ali ima kdo izkusnje z elektronskim podpisovanjem pdf dokumentov? Na strani si-ca me pricaka sledece obvestilo, ko poizkusam namestiti vticnik v Firefoxu: "Opozorilo za uporabnike Firefoxa: dodatek ne deluje v Firefox 22 in novejših verzijah."

gendale2018 ::

a res rabiš 5+ let staro verzijo da dela :))

pa koga to nategujejo
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

mm&r ::

Kakšen nivo/tip podpisovanje PDF-jev pa imaš v mislih? Timestamp, signature appearance ali čisto osnovo?

Mogoče z iText

WhiteLenate ::

Večni problem s temi podpisnimi komponentami ;(

Jaz jih podpišem v Adobe Acrobatu in po potrebi vključim še timestamp.

St753 ::

mm&r je izjavil:

Kakšen nivo/tip podpisovanje PDF-jev pa imaš v mislih? Timestamp, signature appearance ali čisto osnovo?

Mogoče z iText

SI-PASS naj bi se uporabljal za elektronsko podpisovanje in ce prav razumem je vezan na moje digitalno potrdilo. Kako izgleda pa tak podpis pa ne vem, vendar sigurno ni moj lastnorocni podpis.

Mesar ::

Dela samo če imaš potrdilo in ključ
Your turn to burn!

St753 ::

In kako potem to uporabim za podpisovanje pdf dokumentov? V eUpravi se mi zdi, da sem ze podpisoval neke dokumente, vendar je tam bilo preko brskalnika - pojavi se pop-up da podpises, ce me spomin ne vara.

Mesar ::

uporabiti moraš njihov vmesnik
Your turn to burn!

St753 ::

A imas kaksen link, kje lahko to uredim? Ker meni na njihovi kaze samo moznosti za urejanje nastavitev racuna in podobne zadeve. Lahko pa, da iscem na napacnem koncu.

SeMiNeSanja ::

Namestiš si svoj certifikat, odpreš pdf v Acrobat readerju, klikneš 'Tools', izbereš 'Certificates'.....

Ni neka hujša znanost.

PaX_MaN ::

St753 je izjavil:

A imas kaksen link, kje lahko to uredim? Ker meni na njihovi kaze samo moznosti za urejanje nastavitev racuna in podobne zadeve. Lahko pa, da iscem na napacnem koncu.

Si-CES moraš gledat. "Zunanje aplikacije" naj bi se lahko "priklopile" nanj, toda ne vem če ne pomeni to v resnici "zunanje aplikacije v državni/javni upravi".
Pobaraj jih.

PaX_MaN ::

Hm, kaže da je mesar imel prav.
Tule: https://sicas.gov.si/CES-Sign/sign/sign...

St753 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Namestiš si svoj certifikat, odpreš pdf v Acrobat readerju, klikneš 'Tools', izbereš 'Certificates'.....

Ni neka hujša znanost.

Hvala, sem uredil :) Sprva sem mislil, da se to uredi preko browserja oz. kaksne razsiritve, tako da sem iskal na napacnih mestih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se da stisniti pdf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202588 (1786) jedateruk
»

PDF urejevalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
203893 (2371) Mavrik
»

edavki ubuntu 13 chrome

Oddelek: Omrežja in internet
184524 (2179) harvey
»

Digitalni podpis dokumentov na Mac OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
112261 (2066) noraguta
»

[java] Kreiranje word/PDF dokumentov.

Oddelek: Programiranje
6884 (755) driver_x

Več podobnih tem