» »

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4

VaeVictis ::

Dpool je izjavil:

Apple / iPhone uporabniki -> kaksno je dejansko vase mnenje o tem novem produktu?
Jaz trenutno se zmeraj uporabljam Samsung Galaxy S6Edge+ . Nisem Android fanboy in tudi ne Apple, torej nevtralno in spremljam sceno v mobilnih tehnologijah. Nameravam to ali naslednje leto zamenjat svoj mobilni telefon po 3-4 letih.
Nameraval sem kupiti iPhone Xs, ampak vcerajsni reveal me nekako ni preprical. Naj povem da mi je 32GB povsem dovolj, saj ze cetrto leto uporabljam telefon s taksno kapaciteto.


Zanima me predvsem malce bolj nevtralni Apple ownerji, ki ne zapiskajo takoj ko omenis Samsung kot alternativo. Ker v zacetku 2019 naj bi prisel Samsung Galaxy S10 (ali kako bo mu ze pac ime) in se mi zdi, da bi morda pocakal rajsi na tisti release, ceprav zaenkrat ni nekih zanimivih leak-ov.

Cena mi je OK ce je v rangu 1000 EUR.


Cena Galaxy S10 bo verjetno v rangu iPhone Xs, bodo pa verjetno predstavili še neke vrste foldable Galaxy, katerga bo cena okrog 1,5k do 2k EUR IMHO.

Zanimivo bo opazovati kaj bo Google na svoji konferenci I/O predstvil in kake bodo cene novih Pixel telefonov.

Osebno sem pričakoval in si želel kakih 100 EUR cenejše iPhone.

Pričakujem pa, da bodo tudi ostali proizvajalci občutno povišali cene svojih flagship telefonov približno na raven +-100 EUR glede na iPhone Xs, če želijo imeti dobičke ali pa se bodo borili za drobtinice z Redmi, Realme, Honor ipd. serijami...

Machete ::

A nimamo teh klicov na pomoč že v avtu? (Vsaj meni se zdi, da imam). Bi pa stavil, da bo ta funkcija na voljo na začetku samo v USA, kasneje v Avstraliji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

flbroker ::

m0LN4r je izjavil:

Mam jaz se boljsi User experience z Samsung telefonom, tablico+tipkovnico, hladilnikom, pralnim strojem, tvjem in docking stationom in SSD diskom T5.


Pogresam smeskota ki se tolce po glavi z kladivom.

m0LN4r ::

flbroker je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mam jaz se boljsi User experience z Samsung telefonom, tablico+tipkovnico, hladilnikom, pralnim strojem, tvjem in docking stationom in SSD diskom T5.


Pogresam smeskota ki se tolce po glavi z kladivom.

Nimas se kaj tolct, zadeve so fenomenalno dobre in samoumevne. Priporocam.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

FX6300B ::

huh zmlet pa za v štrudl :P
May the force be with you!

MrStein ::

Ja.... Will it blend???
:)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Jeronimo ::

VaeVictis je izjavil:

Jeronimo je izjavil:

Prvi uradni EKG, ki ima vsa zdravstvena potrdila in se smatra kot medicinski pripomoček, ter se ga dobi brez recepta je: http://www.savvy.si/

Slovensko znanje in proizvod.

LP


Nice, koliko je pa cena!?

NVM, sem našel 432,00 EUR.


Stvar je odlična. Sem imel možnost testirati zadevo. Izpis je sicer samo en odvod, vendar za nek normalen monitoring je čisto OK. Programsko so tudi dobro uredili - zadevo lahko kontroliraš na telefonu oz. delaš izpiske v pdf ... le te lahko pokažeš izbranemu zdravniku oz. zdajle končujejo platformo, da boš po emailu poslal izpisek kardiologu, ki ga bo ocenil.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

kanarin ::

Novi iPhone-i ? V čem je pravzaprav novost oz napredek - razen tega da morajo pač po urniku oz vnaprejšnjem planu pač predstaviti "nove" modele ? Kaj imajo takega kar ni imel že lani Iphone X ? Pač ukinili so staromodne (po izgledu oz dizajnu) osmice in naredili 3 klone Iphone X, to pa je tudi vsa novost.

Me pa čudi oz preseneče, da nekateri prostodušno pišete, da je 1000 € sprejemljiva cena za (nov) telefon. Kaj če bi iPhone stal 2000 € bi bil potem mogoče še bolj mamljiv oz kakšna je tu logika ? Saj ne rečem, tisti, ki si ga tako močno želi in mu ni škoda dajat tolik denarja za telefon, naj si ga pač privošči. Za ostale (bolj zahtevne) uporabnike bo bodo po mojem povsem zadostovali že določeni telefoni v rangu 300-500 € (t.i. flagship killerji). Izbire je dandanes na srečo precej - v vseh rangih.

MrStein ::

Dpool je izjavil:

Apple / iPhone uporabniki -> kaksno je dejansko vase mnenje o tem novem produktu?

Mnenje o nečem, kar še noben videl ni, kaj šele prijel?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Furbo ::

Ales je izjavil:

Mogoče, ampak Apple predstavi svoj proizvod in ga takoj začne prodajat, pa zapakira vse tako da misliš da kupuješ vesoljsko ladjo, četudi so ti uturili navaden "pameten" telefon za 3x preveč denarja.

Hmm zanimivo mišljenje, jaz sem pa vsak telefon pred iphonom dobil s precej več embalaže, kot pa jo ima katerikoli iphone.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MrStein ::

Mogoče je mislil na kako drugo "pakiranje"...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Furbo ::

Eh, reklamarji bullshitajo pri vseh firmah.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

falconnn ::

Kratko in jedrnato. LOL :))

fizolcek ::

Veron je izjavil:

iOS 4?


Še vedno v naslovu novice, noben admin vsaj ne preleti naslovke?

blackbfm ::

Sej zgledajo kr ok. Ampak navdušenje nad globinsko ostrino je blo pa res..."ahm.. to ima Huawei in Honor že dve leti ali več, in to na telefonih za 300€". 8-) gotta love Apple.


To od huawei je navadno sranje, nenatančno in grdo.

Sicer za apple sem tut rahlo v dvomih, ampak oni imajo zdaj resnično zmogljiv čip ki bi pa ze mogu ipljunit nekaj solidnega.

ircr ::

          je izjavil:

ircr je izjavil:

OMG. Cene so pa res previsoke in vsako leto bodo višali. Dejansko je res telefon dražji od gum na avtu :))


A imaš Yugota?


Golfa 7. In so gume cenejše od iphona :)
check out my server -> <a href="http://ircr.info">

Evolve ::

Ovce navalite

Dpool je izjavil:

Apple / iPhone uporabniki -> kaksno je dejansko vase mnenje o tem novem produktu?
Jaz trenutno se zmeraj uporabljam Samsung Galaxy S6Edge+ . Nisem Android fanboy in tudi ne Apple, torej nevtralno in spremljam sceno v mobilnih tehnologijah. Nameravam to ali naslednje leto zamenjat svoj mobilni telefon po 3-4 letih.
Nameraval sem kupiti iPhone Xs, ampak vcerajsni reveal me nekako ni preprical. Naj povem da mi je 32GB povsem dovolj, saj ze cetrto leto uporabljam telefon s taksno kapaciteto.


Zanima me predvsem malce bolj nevtralni Apple ownerji, ki ne zapiskajo takoj ko omenis Samsung kot alternativo. Ker v zacetku 2019 naj bi prisel Samsung Galaxy S10 (ali kako bo mu ze pac ime) in se mi zdi, da bi morda pocakal rajsi na tisti release, ceprav zaenkrat ni nekih zanimivih leak-ov.

Cena mi je OK ce je v rangu 1000 EUR.


kupi pocophone f1 in pojdi raje za denar ki ti ostane 3x na dopust...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Evolve ()

dexterboy ::

Žalostno je to, da imaš za 1500 evrov flegšipkiler za 500 evrov, za 1000 pa dobiš še DSLR fotoaparat...
Ampak owce se bodo oglasile, da moram poleg telefona še torbo z aparatom nositi... pa ni tako.
Fotkič vzamem takrat, ko RES rabim hude fotke, za ostalo jih pa tudi foun za 500 ojrov dela več kot solidne.
In dokler bo folk pripravljen dajati tako veliko denarja za tak telefon, toliko časa ga bodo prodajali.
Nikomur ni jasno, da če nihče ne bi kupil novega telefona (oz. njih zelo malo), bi jabuk hitro obrnil ploščo in znižal price.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

flbroker ::

^^ Isto velja za nepremicnine, avtomobile, dopust pakete, letalske karte, prehrambene izdelke, TV sprejemnike...

s1m0n ::

flbroker je izjavil:

^^ Isto velja za nepremicnine, avtomobile, dopust pakete, letalske karte, prehrambene izdelke, TV sprejemnike...


Definitivno za oboje jemljejo ljudje kredit.

leiito ::

bajsibajsi je izjavil:

leiito je izjavil:

Po daljšem času se nabere, audio knjige mimogrede vzamejo 64GB


Ker non-stop poslusas vse naenkrat.


Vse ravno ne, ampak je fajn imeti široko možnost izbire, sej tudi glasne ne poslušamo vsega naenkrat, pa imamo vseeno top 30-40 albumov na telefonu za primer, da se nam posluša to ali ono.

leiito ::

Ni dvoma, da so današnji telefoni dragi, ampak res je tudi, da to danes niso več samo telefoni, ampak link do digitalnega sveta in da imajo ljudje v povprečju telefon v roki več ur na dan, najbrž se samo še postelje in stola v službi dotikamo več časa in s tega stališča dober telefon ni nič večji luksuz kot dobra postelja in tudi stane ne veliko več kot ornk vzmetnica, okvir in vse kar spada zraven.

Rahlo razočaranje je, da ni brezžičnega polnjenja, sploh ker so AirPower napovedali že lani, pa ga še vedno ni, atipično za Apple, ki je sicer ena tistih znamk, ki jim res lahko zaupaš, da bo izdelek as advertised in še več.

blackbfm ::

Nikomur ni jasno, da če nihče ne bi kupil novega telefona (oz. njih zelo malo), bi jabuk hitro obrnil ploščo in znižal price.


Vsem je vse jasno, samo tebi ni dejstvo da cena (še) ni tako visoka da bi kupci iphona razmisljali o alternativah

flbroker ::

s1m0n je izjavil:

flbroker je izjavil:

^^ Isto velja za nepremicnine, avtomobile, dopust pakete, letalske karte, prehrambene izdelke, TV sprejemnike...


Definitivno za oboje jemljejo ljudje kredit.


Kaksni casi so prisli niti ni cudno. Ljudje so jemali kredite da "vlozijo" v Bitcoin, pa so potem delali samomore. Moj nekdanji sodelavec je avto kupil na 5 kreditnih kartic...

hojnikb ::

Evolve je izjavil:

Ovce navalite

Dpool je izjavil:

Apple / iPhone uporabniki -> kaksno je dejansko vase mnenje o tem novem produktu?
Jaz trenutno se zmeraj uporabljam Samsung Galaxy S6Edge+ . Nisem Android fanboy in tudi ne Apple, torej nevtralno in spremljam sceno v mobilnih tehnologijah. Nameravam to ali naslednje leto zamenjat svoj mobilni telefon po 3-4 letih.
Nameraval sem kupiti iPhone Xs, ampak vcerajsni reveal me nekako ni preprical. Naj povem da mi je 32GB povsem dovolj, saj ze cetrto leto uporabljam telefon s taksno kapaciteto.


Zanima me predvsem malce bolj nevtralni Apple ownerji, ki ne zapiskajo takoj ko omenis Samsung kot alternativo. Ker v zacetku 2019 naj bi prisel Samsung Galaxy S10 (ali kako bo mu ze pac ime) in se mi zdi, da bi morda pocakal rajsi na tisti release, ceprav zaenkrat ni nekih zanimivih leak-ov.

Cena mi je OK ce je v rangu 1000 EUR.


kupi pocophone f1 in pojdi raje za denar ki ti ostane 3x na dopust...

poco nima widewine l1, torej odpade kaj vec kot 480p v netflix in podobnih appih. Pa nfcja tut nima, pravtako je coating displaya bol zanic.
malo para malo muzike.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Evolve ()

VaeVictis ::

blackbfm je izjavil:

Nikomur ni jasno, da če nihče ne bi kupil novega telefona (oz. njih zelo malo), bi jabuk hitro obrnil ploščo in znižal price.


Vsem je vse jasno, samo tebi ni dejstvo da cena (še) ni tako visoka da bi kupci iphona razmisljali o alternativah


To je ena zadeva.

Druga zadeva pa je, da bodo oz. že imajo tudi drugi flagship telefoni približno enako ceno!

Itak pa, zakaj vedno, ko Apple nekaj predstavi, poslušamo vedno iste argumente od skoraj vedno istih ljudi, ki skoraj ziher ne bi nikoli kupili Apple izdelka....

Pač eni kupujemo Apple izdelke in smo z njimi bolj ali manj zadovojlni (niso popolni in imajo svoje napake, večina nas se jih še predobro zaveda), drugi pa kupujete izdelke drugih prodajalcev (ki imajo spet napake in bedarije, eni večje, drugi manjše) in ste tudi več ali manj zadovoljni in prav je tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

gendale2018 ::

kanarin je izjavil:

Novi iPhone-i ? V čem je pravzaprav novost oz napredek - razen tega da morajo pač po urniku oz vnaprejšnjem planu pač predstaviti "nove" modele ? Kaj imajo takega kar ni imel že lani Iphone X ? Pač ukinili so staromodne (po izgledu oz dizajnu) osmice in naredili 3 klone Iphone X, to pa je tudi vsa novost.

Me pa čudi oz preseneče, da nekateri prostodušno pišete, da je 1000 € sprejemljiva cena za (nov) telefon. Kaj če bi iPhone stal 2000 € bi bil potem mogoče še bolj mamljiv oz kakšna je tu logika ? Saj ne rečem, tisti, ki si ga tako močno želi in mu ni škoda dajat tolik denarja za telefon, naj si ga pač privošči. Za ostale (bolj zahtevne) uporabnike bo bodo po mojem povsem zadostovali že določeni telefoni v rangu 300-500 € (t.i. flagship killerji). Izbire je dandanes na srečo precej - v vseh rangih.

novo je to da lahko ponovno in še več plačaš, da applu ne bi zmanjkalo denarja

hojnikb je izjavil:

Evolve je izjavil:

Ovce navalite

Dpool je izjavil:

Apple / iPhone uporabniki -> kaksno je dejansko vase mnenje o tem novem produktu?
Jaz trenutno se zmeraj uporabljam Samsung Galaxy S6Edge+ . Nisem Android fanboy in tudi ne Apple, torej nevtralno in spremljam sceno v mobilnih tehnologijah. Nameravam to ali naslednje leto zamenjat svoj mobilni telefon po 3-4 letih.
Nameraval sem kupiti iPhone Xs, ampak vcerajsni reveal me nekako ni preprical. Naj povem da mi je 32GB povsem dovolj, saj ze cetrto leto uporabljam telefon s taksno kapaciteto.


Zanima me predvsem malce bolj nevtralni Apple ownerji, ki ne zapiskajo takoj ko omenis Samsung kot alternativo. Ker v zacetku 2019 naj bi prisel Samsung Galaxy S10 (ali kako bo mu ze pac ime) in se mi zdi, da bi morda pocakal rajsi na tisti release, ceprav zaenkrat ni nekih zanimivih leak-ov.

Cena mi je OK ce je v rangu 1000 EUR.


kupi pocophone f1 in pojdi raje za denar ki ti ostane 3x na dopust...

poco nima widewine l1, torej odpade kaj vec kot 480p v netflix in podobnih appih. Pa nfcja tut nima, pravtako je coating displaya bol zanic.
malo para malo muzike.

zakaj bi hotu met widewine, to je proti uporabniku

pač zloadaš torrent in maš ful hd

blackbfm je izjavil:

zdej postaja ze normalno da imajo telefoni po 200 gramov8-O to sploh ne mores vec nosit v zepu normalno


Zadnjic je bla debata kaj je luksuz. No, ... ta telefon zagotovo. Sumim, da si ga večina raje ne more privoščit.


To ni luksuz, marsikdo več denarja zmeče za kavice pa čike.

gendale2018 je izjavil:

512gb model je od 256gb modela dražji z več kot stane 500gb nvme ssd, lol, a lahko še bolj nategujejo


To sploh ne igra nobene vloge. Nabavi si 500gb nvme ssd pa telefoniraj z njim če lahko:))

igra veliko vlogo, ker vidiš kolk te apple nateguje ko ti za 256gb počasnejšega flasha računa tolk kot stane cel nvme ssd z dvakrat več hitrejšega flasha in kontrolerjem... pa že pri tem ssdju te nategnejo
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

MrNighthawk ::

blackbfm je izjavil:

Sej zgledajo kr ok. Ampak navdušenje nad globinsko ostrino je blo pa res..."ahm.. to ima Huawei in Honor že dve leti ali več, in to na telefonih za 300€". 8-) gotta love Apple.


To od huawei je navadno sranje, nenatančno in grdo.

Sicer za apple sem tut rahlo v dvomih, ampak oni imajo zdaj resnično zmogljiv čip ki bi pa ze mogu ipljunit nekaj solidnega.


Jah...grdo, mogoče kdaj res ne izpade super ampak kar sem jaz videl je bilo zadovoljivo. Apple je pa imel sedaj par let časa, da je izboljšal zadevo. Ampak tako kot so portrati mode opevali, še daleč ni bil tako dober v praksi kot so ga prikazali na predstavitvi.

In naj že vsi proizvajalci nehajo primerjat DSLR kvaliteto s telefoni.

#000000 ::

Kdaj se bo tole dalo pr nas kupit ?

blackbfm ::

igra veliko vlogo, ker vidiš kolk te apple nateguje ko ti za 256gb počasnejšega flasha računa tolk kot stane cel nvme ssd z dvakrat več hitrejšega flasha in kontrolerjem... pa že pri tem ssdju te nategnejo


Gleda se celoten telefon, komplet. In apple ponuja tak komplet za tako ceno. Kok stane neka komponenta X od proizvajalca Y je popolnoma ampak res popolnoma ne-relevantno.

MrStein ::

Če je tak poceni, zakaj konkurenca ne ponudi tega in obogati? V bistvu, zakaj ti ne prodajaš "enak, a za pol cene" izdelek in obogatiš (pa še uslugo svojim kupcem narediš)?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gendale2018 ::

komplet je še večji nateg, stane tok kot avto

MrStein, če bi mel jst tolk denarja kot Apple bi ti dal zastojn
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

leiito je izjavil:


Rahlo razočaranje je, da ni brezžičnega polnjenja, sploh ker so AirPower napovedali že lani, pa ga še vedno ni,

Misliš "ni brezžičnega polnilca"? Ker polnjenje je že od lani.

gendale2018 je izjavil:


MrStein, če bi mel jst tolk denarja kot Apple bi ti dal zastojn

Če bi čebula če ne imela, bi bila bula.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

gendale2018 ::

bila bi česen
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

mirancar ::

ircr je izjavil:

          je izjavil:

ircr je izjavil:

OMG. Cene so pa res previsoke in vsako leto bodo višali. Dejansko je res telefon dražji od gum na avtu :))


A imaš Yugota?


Golfa 7. In so gume cenejše od iphona :)

Ej se strinjam da so cene previsoke in so te novi telefoni nezanimivi ampak zakaj bi mogle bit gume dražje od telefona... Na eni strani maš high end tech na voljo samo v temu izdelku, en del proizvodnje izdelka je za zdaj ekskluziva za apple. Na drugi maš jebeno gumo. Pa še guma je isto lep primer predmeta ki ga ljudje radi preplačajo zato da je malo boljša. Tako kot golf 7.

aborko ::

Škoda... tak potencial ko imajo s tem ultra varčnim in super zmogljivim A12, sploh prvim na 7nm, a baterija spet ne bo zdržala več kot 1 dan. Cene ne bom komentiral - že vedo kaj delajo, ampak da daš 800€, dobiš pa skoraj 720p zaslon in da daš 1500€, pa ne dobiš hitrega in brezžičnega polnilca, to pa se mi zdi norčevanje iz folka. Pa spet posiljevanje z s tem lightning namesto da bi šli na USB-C. Eh...

blackbfm ::

Ej se strinjam da so cene previsoke in so te novi telefoni nezanimivi




tole je blo cenovno previsoko in nezanimivo:)):)) kljub vsemu, danes dobiš precej več za svoj denar

hojnikb ::

pa 599$ pred 11 leti ni enako 599$ danes.

zakaj bi hotu met widewine, to je proti uporabniku

pač zloadaš torrent in maš ful hd


vsakmu pac ni do loadanja torrentov, sploh na telefonu.

igra veliko vlogo, ker vidiš kolk te apple nateguje ko ti za 256gb počasnejšega flasha računa tolk kot stane cel nvme ssd z dvakrat več hitrejšega flasha in kontrolerjem... pa že pri tem ssdju te nategnejo


enako kot vsi ostali proizvajalci. s to razliko, da je applov eMMC dejansko hiter (nvme in pcie ze od 6S naprej) tudi pri manjsih kapacitetah, medtem ko na nekaterih androidnezih je se vedno drek.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

shadeX ::


Me pa čudi oz preseneče, da nekateri prostodušno pišete, da je 1000 € sprejemljiva cena za (nov) telefon.


Ne samo 1000€. Ko bo cena 2500€, mi ne bo težko dat za telefon (brez sarkazma). Je praktično računalnik s katerim delam skorajda že vse.


Kaj če bi iPhone stal 2000 € bi bil potem mogoče še bolj mamljiv oz kakšna je tu logika ?


Lani ko je izšel iPhone X, sem v enem postu napisal, da bodo cene šle do 2k in še več. Če je bila prodaja iPhona X uspešna, ne vidim razloga, da cene ne bi dvignili - dokler pač gre.

Če je folk kupoval Bitcoine za pet jurjev, pa bojo tud en telefon za 3 jurje. Sej konc koncev, če ga ne razbiješ ga maš lahko tja do 5 let.

Jaz sem s svojim iPhone 7, zadovoljen. Kupil sem ga lani februarja, imel ga bom dokler bo delal hitro in po pričakovanjih. Potem pa seveda nov flagship, karkšen koli že bo in za kakršno koli ceno.

Je pa res, da z minimalcem si boš ta luksuz težko privoščil.

gendale2018 ::

>enako kot vsi ostali proizvajalci. s to razliko, da je applov eMMC dejansko hiter (nvme in pcie ze od 6S naprej) tudi pri manjsih kapacitetah, medtem ko na nekaterih androidnezih je se vedno drek.
aha, torej praviš da ima jabukfon že 2000+ MB/s branje/pisanje :))

pa praviš še da če te drugi nategnejo, te pa lahko apple še bolj, ker imaš že pripravljen anus :))

>vsakmu pac ni do loadanja torrentov, sploh na telefonu.
zakaj bi na telefonu loadu torrente, to jih zloadaš na računalniku potem imaš pa na vseh napravah na katerih si želiš
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

blink ::

GreenT je izjavil:

The 512GB option goes for $1,449. .... To je res velik denarja. Jest mam se kr miselnost, da je telefon neki, kar dobis zastonj ali pa za 1euro vsake dve leti. Zadnjic je bla debata kaj je luksuz. No, ... ta telefon zagotovo. Sumim, da si ga večina raje ne more privoščit. Drugače pa zame nič revolucionarno novga.


Evropska cena: 1649 eur

Vazelin ::

Jaz bi mel 4 do 4.2 inčni iPhone X:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

blink ::

mat xxl je izjavil:

Res je, samo vprašanje pa je, kdo rabi 512 GB ??? Sam sem, ko so me posilili z Ifonom, imam 7 ko, ker sem moral menjati z Win sistema, ker neke aplikacije nujne za posel ni, je samo za IOS in ko so me spraševali, kakega, jasno sem pameten odgovoril, tistega z največ 256 GB memorije :(. Danes je pa , kaj več od 100 GB nikakor ne morem nafilati ....... Tako, da ja če bi danes kupoval, pa da je nekaj rezerve 256 po mojem vrh glave .....


Takole na uč bi rekel da nekdo, ki rad snema 4K @ 60fps video.

shadeX ::

Pa še 1TB na iCloudu in si zmagal. :))

gendale2018 ::

blink je izjavil:

GreenT je izjavil:

The 512GB option goes for $1,449. .... To je res velik denarja. Jest mam se kr miselnost, da je telefon neki, kar dobis zastonj ali pa za 1euro vsake dve leti. Zadnjic je bla debata kaj je luksuz. No, ... ta telefon zagotovo. Sumim, da si ga večina raje ne more privoščit. Drugače pa zame nič revolucionarno novga.


Evropska cena: 1649 eur

slovenska: 1800 eur
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Nikec3 ::

Meni je bila predstavitev izjemno cringy. Ko bi se vsaj znali malo pošalit sami iz sebe, ali pa se nebi jemali tako resno. Potem pa pride Cook na oder s svojim nadležnim Texaškim naglasom, s katerim 100x reče "the best "vstavi poljubni fičer" ever"". Prvič, da sem kar nehal gledat.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MrStein ::

hojnikb je izjavil:

pa 599$ pred 11 leti ni enako 599$ danes.

Ja, danes je to 728$, če upoštevamo inflacijo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

kar je praktično na nivoju cene Xr

gendale2018 je izjavil:

>enako kot vsi ostali proizvajalci. s to razliko, da je applov eMMC dejansko hiter (nvme in pcie ze od 6S naprej) tudi pri manjsih kapacitetah, medtem ko na nekaterih androidnezih je se vedno drek.
aha, torej praviš da ima jabukfon že 2000+ MB/s branje/pisanje :))

pa praviš še da če te drugi nategnejo, te pa lahko apple še bolj, ker imaš že pripravljen anus :))

>vsakmu pac ni do loadanja torrentov, sploh na telefonu.
zakaj bi na telefonu loadu torrente, to jih zloadaš na računalniku potem imaš pa na vseh napravah na katerih si želiš


Sekvečno branje pomeni bolj kot ne drek pri teh zadevah; ravno random performance je tisti, ki odloča o odzivnosti (sploh random 4k write, ki je na nekaterih telefonih še vedno porazen)...

loadanje na računalniku je silno praktično ko le tega nimaš pri sebi...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gendale2018 ::

>loadanje na računalniku je silno praktično ko le tega nimaš pri sebi...
zloadal si ko je prišlo na internet, ko hočeš na telefonu gledat se samo povežeš na računalnik in gledaš

>Sekvečno branje pomeni bolj kot ne drek pri teh zadevah; ravno random performance je tisti, ki odloča o odzivnosti (sploh random 4k write, ki je na nekaterih telefonih še vedno porazen)...
dober nvme ssd ima tudi višji random performance
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

hojnikb ::

>zloadal si ko je prišlo na internet, ko hočeš na telefonu gledat se samo povežeš na računalnik in gledaš

Again, precej bolj inconvenient kot enostavno kliknat neflix app in zbrat serijo/film. Nemorš rečt, da je torrentanje lažje, ker ni.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple konkretiziral mikavne storitve, novi iPhoni stavijo na objektive (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20336016 (26612) c3p0
»

Apple znatno otežil menjavo baterij v iPhonu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12321822 (16356) bbf
»

Qualcomm dosegel prepoved prodaje iPhona 7 in 8 v Nemčiji

Oddelek: Novice / Tožbe
237257 (4244) shadeX
»

Dva tedna po prepovedi prodaje na Kitajskem Apple še vedno prodaja iPhone

Oddelek: Novice / Tožbe
76505 (2893) oiwedfhjweif
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790565 (76433) MrStein

Več podobnih tem