» »

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect?

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect?

«
1
2 3

Soldier ::

Verjetno nisem edini, ki je opazil, da večina radijskih postaj predvaja cca 15 komadov na dan.
Konkretno Radio Rock Celje: majkemi 15 komadov vrtijo nonstop.
V čem je problem? Ali so zaradi kakšnih novih regulativ z avtorskimi pravicami omejeni? Ali so zakupili samo teh 15 komadov in lahko samo te predvajajo. Ali kdo ve kaj več o tem?

To ne velja za Val 202, pa še mogoče za koga, za veliko večino pa.

PunkDude ::

Nič novega.

Vice ::

In kaj ima to veze z zlato ribo?

Machete ::

V bistvu dobra primerjava :)

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Soldier ::

Ja če mislijo da mamo spomin k zlate ribice. No, bol stereotipsko...

Machete ::

Jaz sem bolj razumel, da se vrtijo z izoborm, kot ribica v skledi, kar je res. Prej kot problem radijev je to problem publike ;)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

link_up ::

oe3...se dobro, da lovi v lj. :)
In and Out

Soldier ::

Ma fora je u tem, da imamo v pisarni prižgan radio, kateri vrti to eno in isto. Veliko nas je v pisarni in ne morem kar prestavit...kolektiv pač. lahko si nabijem slušalke gor pa svojo musko, ampak mi ni met 8 ur slušalk na glav...:S

juroz ::

Ena raziskava je nek bla kjer povprečen uporabnik posluša radio cca 45min na dan. Več al manj le prevoz na šiht pa nazaj (vsaj jaz sem tak) in v tem času slišiš teh 15 hit komadov in toj to. Ne prestaviš radia in poskušaš tisto njihovo sranje + reklame.

PunkDude ::

BuDi79 ::

Soldier je izjavil:

Verjetno nisem edini, ki je opazil, da večina radijskih postaj predvaja cca 15 komadov na dan.
V čem je problem?
ABC modernega radia:
Povprešni čas poslušanja radia je ugotovljen na mislim da 45 minut ali nekaj takega.
Ljudje radi poslušajo "uspešnice" oziroma "komade ki jih poznajo" (tudi v jinglu vsaj ene radijske postaje: uu.. poslušam radio xx ker vrtijo uspešnice in komade, ki jih imam rada in jih poznam"
Da se človek sliši ponovljene komade je verjetnost po statistiki precej majhna, če komu začnejo presedat (recimo tisti, ki med delovnim časom ves čas poslušajo radio) je samo zanemarljiva kolateralna škoda.
In mislim da je bilo ob tem rečeno da ima povprečna radijska postaja v resnici ves čas 150 od 200 komadov aktualni v playlisti, ki jo lahko izbira (ne 15)

Kdo je ugotovil da je povprečni as poslušanjatako kratek, katere komade se posluša in da je dovolj 150-200 izbranih komadov ... zelo drage specializirane svetovalne firme kot so Radioforpro in podobne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

3p ::

Kot je napisal BuDi...
Radijske postaje se prilagajajo poslušalcem. Poslušalci radi poslušajo hite. Če postaja vrti aktualne hite, bo non-stop lajnala 50 komadov aktualnih to leto. Še hujše je pri postajah, kot je rock radio. Tam vedno vrtijo istih 200 komadov. Točno tistih, ki so bili zlajnani že, ko sem bil bruc na faksu. Ne vem, če radijske postaje za to lajnanje dobijo količinski popust.
Zato pa gre (klasični) radio po istih korakih kot dodo. Alternativa so internetne postaje, ali "radijske" postaje na streaming servisih.

Opkow ::

Res je, nisi edini, ki je to opazil.

In lani je mujek odprl podobno temo za radio Rock in je šel delat statistiko > Statistika predvajanja pesmi na rock radio

KAVINSKY ::

Radio Bob podobno. Kot da bi poslušal mojo playlisto iz 1GB mp3 playerja izpred 10 let.

Soldier ::

PunkDude...vem da je zlatim ribicam narejena velika napaka, ampak stereotipno so "brez spomina".

Ljubljanski radio rock je drugačen od celjskega. Ljubljanskega (ki je boljši) tu žal ne moremo dobiti preko frekvenc radia, ampak samo preko neta.

Machete ::

Za službo je glede pestrosti primeren edino val202, če se zadevo posluša 8, 9 ur. Res da najedajo s siddharto vsak dan 5x, ampak je vseeno eden redkih modernih radijev na nivoju.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Soldier ::

Aktualni hiti pri rocku nimajo pomena, kajti 95% rock hitov, se je naredilo v prejšnjem stoletju.

Shegevara ::

Machete je izjavil:

Za službo je glede pestrosti primeren edino val202, če se zadevo posluša 8, 9 ur. Res da najedajo s siddharto vsak dan 5x, ampak je vseeno eden redkih modernih radijev na nivoju.


Pizda zame bi bil val202 čista zmaga, če bi imel recimo pol manj slovenske glasbe.
To, da vrtijo siddharto ali kako big foot mamo je še najmanjši problem, sta dve taki svetli izjemi slovenskih komadov, ki imajo sem pa tja kak dober preblisk. Problem so vse te predelave angleških hitov v slovenščino, ki so čisto brez kakršne koli dodane vrednosti in obstajajo samo zaradi tega, da je program izpolnil kvoto slovenskih komadov.

Kadar maš tako visoko kvoto za izpolnit je pač treba vrtet vso to šaro zraven. Jaz bi raje znižal kvoto na kakšnih 20% pa naj to porabijo za originalno in kvalitetno slovensko glasbo. Samo moje opažanje.

Recimo jaz najraje prenašam rock radio, pa sploh nisem nek oboževalec rock glasbe. Na lokalnih radiih je narodno-zabavna za starejšo populacijo, na komercialnih je preveč komercjale, na nacionalnem radiju je preveč slovenske, tako da na koncu ostaneta samo še radio bob in rock radio.

MonoPattern ::

Tudi bob in rock radio se ponavljata. Naši radii so dobri le za dnevni commute tistih pol ure. Da bi pa imel prižganega non-stop ali več kot 1 uro na dan se ti pa zmeša. Morda sta poslušljiva le Val 202 in Slo1, ker imata tudi oddaje, vendar imata glasbo iz vseh vetrov. Če imam rad rock, bi želel postajo ki ima 50/50 rock klasike in nove komade, na valu imajo pa nove artiste vseh žanrov, ki me pač ne zanimajo. Tako da ostane na koncu le kak tuji internet radio.

Soldier ::

Evo, sm pisal mail na rock radio, pa me zanima odgovor, verjetno cez nekaj dni, kajti sem dobil avtomatski odzivnik da te osebe ne bo še do 15. septembra.

iso2000 ::

No, jaz že kakšno leto uporabljam Deezer in glej ga zlomka deluje po istem principu. Npr, med priljubljenimi avtorji imam Dire Straits in razen ob ne vem kakšnem čudežu ne bom slišal druge pesmi kot Money for nothnig. Sedaj sem začel kar na "blef" metati avtorje med priljubljene, da se je nabor pesmi malo razširil, ampak še vedno, načeloma se na samodejni listi znajdejo le najbolj zlajnani in največji hiti posameznih skupin oziroma avtorjev. Všeč mi je, da je na voljo res veliko glasbe, tudi manj popularni in znani avtorji se najdejo. Ampak za med vožnjo najrajši uporabim ravno to samodejno generiranje seznama pesmi, ki je prilagojen glede na priljubljene. No, vsaj gumb naprej poslušno deluje, kar za klasičen radijo ne morem trditi. ;P

Machete ::

Raznovrstnost ni problem, dokler ni treba etra deliti s sodelavci. Solo imam jaz glasbe dovolj in to celo po mojem izboru :D
Včasih raziskovanje preko radija tudi paše, da slišiš kaj novega, četudi čisto izven omiljenega žanra.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

icko ::

De facto najbolj poslušljiv radio v slo je: radio si - international. Vse ostalo je šrot od šrota in ni vredno radijske frekvence na spektru.

jizzer ::

iso2000 je izjavil:

No, jaz že kakšno leto uporabljam Deezer in glej ga zlomka deluje po istem principu. Npr, med priljubljenimi avtorji imam Dire Straits in razen ob ne vem kakšnem čudežu ne bom slišal druge pesmi kot Money for nothnig. Sedaj sem začel kar na "blef" metati avtorje med priljubljene, da se je nabor pesmi malo razširil, ampak še vedno, načeloma se na samodejni listi znajdejo le najbolj zlajnani in največji hiti posameznih skupin oziroma avtorjev. Všeč mi je, da je na voljo res veliko glasbe, tudi manj popularni in znani avtorji se najdejo. Ampak za med vožnjo najrajši uporabim ravno to samodejno generiranje seznama pesmi, ki je prilagojen glede na priljubljene. No, vsaj gumb naprej poslušno deluje, kar za klasičen radijo ne morem trditi. ;P


To mene skrbi bolj. Sam uporabljam Spotify pa je podobna scena. Komadi se začnejo ponavljat. Isto opažam tudi na youtube, včasih (leto, dve nazaj) so bili tisti njihovi mixi zakon, pa tudi predlagano je imelo smisel. Zdaj pa zavrtiš posnetek pa ti pod predlagano meče nonstop isto (tudi pri mixih ista zgodba primer: poslušaš rock mix pa ti čez 20 komadov začne domačo glasbo ven metat, wtf?), saj zadanejo, ampak ko pa dlje časa isto ven meče pa ni več zanimivo.

Korporacije nas hočejo spravit v loop, jaz vam rečem! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

mailer ::

Se strinjam radijske postaje ustvarjajo hite, ki to niso. Posiljujejo toliko časa, da za nekatere postane očitno top muzika. Leti predvsem na Radio 1 (pretiravanje z non stop latino musko), Aktual(89% jugo muske)/Krka(odkar so pod Aktualom je raznovrstnost padla na cca 10% prejšnjega repertuarja), sploh pa Center (sami "hiti" karkoli že to pomeni),...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

icko ::

Ok jaz imam na kompu cca 81gb oz 9603 komade res top muzike. Od rocka popa electronice softjazza do bluesa evergreenov ipd. V teoriji vse za na radio. Oni pa vrtijo 150 komadov non stop.
Pa še shuffle funkcijo bi rabili kar se mene tiče.

Sssaga ::

Doma NIKOLI ne poslušam radia. Ama nikoli.

Ko urejam videoposnetke za YT, poslušam Laibach in Kralja :)

jype ::

Free market je OK, dokler nenadoma ni več, a?

Radio Študent ne počne tega, drži pa, da se ne zna tako dobro prodajat, kot vse postaje, ki jih redno poslušate, čeprav so zanič.

Poleg RŠ priporočam tudi http://www.radionula.com/ kjer še nisem slišal, da bi se kdaj kakšen komad ponovil.

icko ::

free market ja to bo to.

chrush ::

Na šihtu vedno poslušamo radio Bob in kot ste rekli, se zadeva začne ponavljati. Žal. Je pa res da so mi všeč voditelji. Včasih kako trač novico ali zanimivost, včasih kaj humorja in ne nekega brezzveznega nakladanja, kot imajo to razni centri, cityi, 1, si ipd. Ni pa mi jasno, kako je z avtorskimi pravicami na radiu. Ali morajo kupiti vsak komad, ali plačujejo kak pavšal in lahko vrtijo vse, kar želijo, ali kaj tretjega.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Glugy ::

Imam na sumu da založbe plačujejo radijskim postajam da se vrtijo določeni komadi. Zanimivo je bilo kako so se radijske postaje uprle da bi bilo več slovenske glasbe v naši domoljubni in beguncev se boječi Sloveniji. Vsi so bli polnih besed tega kako se mora slovenska kultura ohranit ( pa ker vemo da kultura ni statična pomeni da se mora tudi razvijat ) ; po drugi strani pa vsi jamrajo nad slovenskimi komadi ki niso bodisi balade; bodisi uveljavljeni bendi ( recimo Siddharta) bodisi domača glasba ( Avseniki ipd ).
Kaj češ pol z takim narodom ki ga je sram slovenske glasbe poslušat ( razen tistih redkih izjem ) ? To je zelo osiromašen trg slovenske glasbe; nič kaj raznolik; nič kaj razvijajoč. Vsi so neki takoj na nogah če poslušajo slovenske komade. Kaj bi vi sploh radi od slovenskih izvajalcev da bi vam bila slovenščina ok ? A se jo je res treba tok sramovat ? Tud na družabnih omrežjih velikokrat vidiš ko se misli navdiha ( ki imajo ozadje ) zapiše v srbohrvaščini al pa angleščini; v slovenščini je že bolj redkost; oziroma nas je Slovence očitno kr mal sram v slovenščini kaj pomembnejšega napisat al pa globokega napisat.
To ni prav. Pol brezveze da imamo svoj jezik če se ga sramujemo; če nam skoraj nič v slovenski glasbi ni všeč razen tistih parih izjem.

Drgač pa jasno je da založbam gre za to da se komadi ponavljajo ker večkrat ko slišiš komad bolj se ga navadiš; in ko gre obdobje ponavljanja mimo se ga še vedno spomniš in si ga še vedno kdaj zavrtiš. Vsaj večina. In ja Slovenija nima take mašinereje pa vpliva kot milijončki ZDA ; Britanije in njim podobnim da bi nam lepo propagandno dopovedali kateri komadi nam morajo biti všeč z raznimi tržniki in njihovimi prijemi.

kuall ::

To da vrtijo hite je že prav. Se mi ne da poslušat nekega dolgočasnega sranja, kar je trenutno na radio študent in radio nula, kar je jypetek predlagal. Edino to je problem, da bi lahko vrteli hite, ki jih že dolgo niso. Tudi takih je veliko. Ne mislim tiste zlajnane hite iz 80ih ampak kakšen Elvis, 2pac, kakšne narodne, ki jih ljudje zelo radi poslušajo na veselicah. Radio Gorenc občasno preseneti, radio Salomon je še najbližje temu.

jype ::

icko je izjavil:

free market ja to bo to.
Ja, očitno je to to. Kuall bi rad še malce nižjo kvaliteto in verjetno ni edini, zato bo kvaliteta še padala.

KAVINSKY ::

Radio študent kvaliteten in se samo prodajati ne zna? Lepo prosim.

_Dormage_ ::

Rock radio je še dober, probaj radio 1 :))






repeat

Shegevara ::

Glugy je izjavil:


Kaj češ pol z takim narodom ki ga je sram slovenske glasbe poslušat ( razen tistih redkih izjem ) ? To je zelo osiromašen trg slovenske glasbe; nič kaj raznolik; nič kaj razvijajoč.


Kaj ti pomaga ukazano vrtenje glasbe v slovenskem jeziku? Kvaliteta slovenske glasbe ni prav nič odvisna od tega, kolikokrat je predvajana na radiu. Prej obratno: Če bo glasba dobra, jo bo radio tudi sam od sebe raje predvajal. Če so pa prisiljeni vrtet poleg ostalega programa še vse komade v slovenščini, se pa slovenska glasbena scena v svetovnem merilu ne bo nič izboljšala. Če kaj, bo še slabše, saj takih komadov, ki jih še slovenski radiji predvajajo samo zaradi kvot tuji radiji še povohali ne bodo.

In ja Slovenija nima take mašinereje pa vpliva kot milijončki ZDA ; Britanije in njim podobnim da bi nam lepo propagandno dopovedali kateri komadi nam morajo biti všeč z raznimi tržniki in njihovimi prijemi.


Kakšen je to en smisel glasbe, da se jo po industrijsko štanca "za na radio"? Kaj bo to hlastanje za denarjem pripomoglo k večjemu svetovnemu ugledu slovenske glasbe?

MonoPattern ::

To poteka tako, da radijska postaja kupi pravice za glasbo v paketu od založbe bolj poceni, kot če bi kupila enako število skladb posamično. Radijska postaja prišpara, založba pa da v paket svoje ljubljence in določa hite. Ne vem, če imajo te postaje sploh zaposlenega glasbenega urednika.

black ice ::

KAVINSKY je izjavil:

Radio študent kvaliteten in se samo prodajati ne zna? Lepo prosim.

Govoriš o najstarejšem, še delujočem community radiu v Evropi, ki je med drugim tudi odskočna deska za veliko število ljudi v slovenskem medijskem prostoru. Zakaj po tvojem mnenju ne bi bil kvaliteten?

3p ::

KAVINSKY je izjavil:

Radio študent kvaliteten in se samo prodajati ne zna? Lepo prosim.


Je. Širši izbor glasbe kot druge postaje. Seveda ni mainstream hitov, za tiste, ki jim je to všeč.
Informativni program je špica. Razen, če so ti odmevi z Rosvito Pesek top.

Nadležno pa je, da se ves čas pretirano trudijo, da bi bili kul (oz. karkoli je trenutno pravi izraz).
Pa nemogoče ga je, recimo v službi poslušati, ke ni tipičnih hitov, brez katerih tričetrt ljudi ne more.

BuDi79 ::

3p je izjavil:

Nadležno pa je, da se ves čas pretirano trudijo, da bi bili kul (oz. karkoli je trenutno pravi izraz).
Pa delajo se da so mladinci, povprečna starost na radiu je pa 45. S študensko generacijo pa so v resnici izgubili stik že vsaj 1997.

black ice ::

Če pogledaš glasbeni okus trenutne študentske generacije to ni nujno slabo.

kalorijagr ::

Glugy je izjavil:


Kaj češ pol z takim narodom ki ga je sram slovenske glasbe poslušat ( razen tistih redkih izjem ) ? To je zelo osiromašen trg slovenske glasbe; nič kaj raznolik; nič kaj razvijajoč. Vsi so neki takoj na nogah če poslušajo slovenske komade. Kaj bi vi sploh radi od slovenskih izvajalcev da bi vam bila slovenščina ok ?


Spominjaš me na Dragana Buliča, ki je menil, da je slo popularna glasba na nivoju. V resnici so stebri prekopirani iz tujine (pop design, ipd.). Da o kakšni harmoniki niti ne govorim. Danes je dobra slovenska glasba izpostavljena na Val 202. Predvsem imam v mislih Mrfy, Koala voice, Matter, ipd. Je pa res, da so veselice pustile posledice na glasbenem okusu mnogih ljudi, zato veliko mladih ne zmore prepoznati dobrih zadev. Prav tako pa ne pomagajo Radio 1, City ipd.

MIHAc27 ::

Soldier je izjavil:

Evo, sm pisal mail na rock radio, pa me zanima odgovor, verjetno cez nekaj dni, kajti sem dobil avtomatski odzivnik da te osebe ne bo še do 15. septembra.


Jaz sem jim že 2x pisal... nikoli nisem dobil odgovora. Me vedno bolj razočarajo. Isto Salomon. Vedno eni in isti komadi.
Na veliko srečo imam možnost USB-ja v avto...ampak včasih paše še kaj drugega poslušat.

Po moje je problem, ker naši radiji nimajo jajc, in igrajo na preverjene strune in vrtijo čimbolj splošno znane komade ki so 'priljubleni'.

Jaz se vsake toliko lotim youtuba in vedno najdem kak nov band za katerega še nisem slišal, ki ima vsaj kak dober komad.
To pogrešam na radijih... da zavrtijo kaj neznanega, novega... pa tega ne predvajajo potem 10x na dan cel mesec.

Gagatronix ::

Ne pozabit da majo radijske postaje predpisane kvote. In ce si neki prisiljen furat bos pac vzel najcenejso varianto. Pa primesas zraven se SAZAS mafijo in imas drek za kosilo.

dexterboy ::

Zato sem jaz skrčil število radijskih postaj preko etra na manj kot pet, če sem na terenu je pa še par solidnih lokalnih postaj, odvisno, kje po Sloveniji se vozim... Radio 1, Radio 2, Rock radio, Hit Radio, Antena, Bob, Radio Center in ostalo sem nehal poslušati. Ampak res, čisto zares, eni in isti komadi... Ko sem doma, si pa vrtim medmrežni strimig smoothjazz in smoothlounge (dot com). Pa recimo, ampak res, recimo, da bi glasbo še prebavil, ampak, ko začnejo utrujati z reklamami in ko voditelji/ce začnejo razlagati, kako je pet minut zjutraj telovadbe pozitivno na lepšo kožo in boljši sex... makes me puke, bro.

Sedaj odkrivam Rado Nula, nije loše, brate 8-)
Aja, lahko še kdo napiše kakšen komad, ki ga že dolgo ni slišal na radiu, pa so ga včasih vrteli, sedaj pa ne več. Meni je ostal v spominu "Manhattan Transfer - Soul Food To Go" :)

Kar je pa zeeeelo poslušljivo, so pa znanstvene in edukativne oddaje skozi podcat. Za to mi je pa žal, da nimam več časa. Oziroma, da si ga vzamem :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

KAVINSKY ::

3p je izjavil:

Je. Širši izbor glasbe kot druge postaje. Seveda ni mainstream hitov, za tiste, ki jim je to všeč.
Informativni program je špica. Razen, če so ti odmevi z Rosvito Pesek top.

Nadležno pa je, da se ves čas pretirano trudijo, da bi bili kul (oz. karkoli je trenutno pravi izraz).
Pa nemogoče ga je, recimo v službi poslušati, ke ni tipičnih hitov, brez katerih tričetrt ljudi ne more.




To da se trudijo biti "hip" je cringey. "cool-cool-cool-cool-tura". Poslušaš program naprej, dve napovedovalki bereta kje bodo dogodki iz lista, polovico časa pa momljata in govorita ammmmmmmm in ummmmmmmmmm. Informativni program je branje STA novic. Komentatorstvo pa je levo usmerjeno - če se že gredo mlade intelektualce / novinarje bi vsaj lahko neko centristično stališče predstavljali. Tako pa dobiš kontra verzijo nova24tv. Muzika; veliko jo je dobre, imaš pa ogromno višje filozofksih in političnih skropucal.

Komu je res lahko tak program všeč, meni pač ni. "Novinarjev" in novinarjev je na internetu ogromno, podobno stremov manj poznane glasbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

Invictus ::

Kar se tiče radio postaj, ima še najbolj raznoliko glasbo Val 202.

Čeprav je včasih blazno zatežena...

Postaja, oz. njen lastnik pač kupi playlisto na trgu (za to obstajajo firme, ki jih delajo), pač glede na trenutne trende raje in popularnost glasbe in to vrti v nedogled...

Glasbeni uredniki so bolj izjeme danes kot pravilo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

r3dkv1c4 ::

Čeprav je včasih blazno zatežena...


Vsaka postaja ima blok t.i. zateženih skladb, nekomu so pa te skladbe všeč in tisti moment stisnemo zobe oz. zapremo ušesa.

Kvaliteta programa, izbor skladb, profesionalnost voditeljev,. raznolikost tem, ...je trenutno na strani Vala 202.

Ostale komercialne postaje so pač podrejene toku trenda na glasbenih pop in dance lestvicah.

V tujini je ravno tako.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Gagatronix ::

Tle se bolj postavlja vprasanje zakaj za vraga folk sploh se poslusa radio...

Machete ::

Zaradi zanimivih oddaj in mešanega okusa ljudi na delovnem mestu. Veliko jih posluša športne prenose. Mnogo jih posluša novice, vreme, pogovorne oddaje. Ne živijo vsi prilepljeni na google music s slušalkami v ušesih in smart phone v faci 24/7.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komercializacija medijev

Oddelek: Loža
192652 (2426) PreviousUser
»

Statistika predvajanja pesmi na rock radio

Oddelek: Sedem umetnosti
284283 (3196) AmokRun
»

Glasba na radiju

Oddelek: Loža
254671 (3742) Thuban
»

Slovenski komercialni radiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7913099 (11066) LuiIII
»

Rock in metal na slovenskih radijskih postajah...kje?

Oddelek: Loža
419387 (8380) šernk

Več podobnih tem