» »

Pogodba o zaposlitvi

Pogodba o zaposlitvi

1
2
»

delavec44 ::

Hotel sem povedati le, da ne bodo plačali mesečne vozovnice za potni promet temveč dnevne karte za bus/vlak (najcenejšo kombinacijo) za toliko dni kolikor bo na lokaciji. Obračunati te dneve po kilometrini je pa na nekaterih podjetjih kar problem, čeprav so seveda ti zneski po novem zakonu neobdavčeni.

Zgodovina sprememb…

wcpapir ::

Jaz sem danes po par mesecih videl direktorja in mu namignil da delam, pravi ja super...ja delam pogodba mi je potekla par dni nazaj. Ja super da delaš to pač pomeni da si za NDČ dalje. Ok pol pa vas bom še gledal en čas kristusi :)

mancini ::

jizzer je izjavil:


Hvala ti za tole, bom pazil predvsem pri tej "Odredbi o delu od doma", da nebo kake cake not. Gre pa se za IT sektor. Če računam da grem 2x tedensko tja (1 tank => 4x na mesec), mi je 350EUR čist ok.
Finta je v tem, da strmiju k delo od doma, sam pa bi želim biti vsaj 1x na teden tam. Oziroma prvi mesec (decembra) celo vsaki dan zaradi lažjega onboardinga.


Tebi ni jasno da so potni stroski placani glede na stevilo dni, ko se ti dejansko vozis.
Ce bos sel 1 ali 5 na mesec v sluzbo, potem ne bos dobil polnih potnih.

Pa si ze bil opozorjen na to.

jizzer ::

mancini je izjavil:

jizzer je izjavil:


Hvala ti za tole, bom pazil predvsem pri tej "Odredbi o delu od doma", da nebo kake cake not. Gre pa se za IT sektor. Če računam da grem 2x tedensko tja (1 tank => 4x na mesec), mi je 350EUR čist ok.
Finta je v tem, da strmiju k delo od doma, sam pa bi želim biti vsaj 1x na teden tam. Oziroma prvi mesec (decembra) celo vsaki dan zaradi lažjega onboardinga.


Tebi ni jasno da so potni stroski placani glede na stevilo dni, ko se ti dejansko vozis.
Ce bos sel 1 ali 5 na mesec v sluzbo, potem ne bos dobil polnih potnih.

Pa si ze bil opozorjen na to.


Vse jasno, smo že uredili ;) hvala!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačilo službenega zdravniškega pregleda

Oddelek: Loža
4613589 (2691) BALIST4
»

Potek pogodbe za določen čas in denarno nadomestilo za brezposelnost

Oddelek: Loža
3710445 (8842) St235
»

Delo v poskusni dobi

Oddelek: Loža
459261 (7206) finpol1
»

Redna zaposlitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514862 (12330) Double_J
»

Odpuščanje starih delavcev, zaposlovanje novih

Oddelek: Loža
363863 (2833) hruske

Več podobnih tem