» »

Hladilnik

Hladilnik

Kleemen ::

Kateri kombiniran hladilnik priporočate v cenovnem rangu do 300eur? Spodaj zmrzovalna skrinja, zgoraj hladilnik. Na Mimovrste sem gledal je kar veliko znižanih, glede znamke se nagibam h Gorenje, Electrolux ali Whirlpool. Hvala za nasvete.

koyotee ::

Vse je en in isti k. Samo glej da ima inverter motor in cimvec garancije.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kleemen ::

Kako inverter motor? Najboljše je da ima hladilnik svojega in zamrzovalnik svojega, kot pravijo..

kixs ::

Best buy ti je kaksen Beko.

Miha 333 ::

Takih z 2 kompresorjema ne prodajajo več. Vsekakor glej, da ima možnost ločenega nastavljanja za hladilni in zamrzovalni del, na moje presenečenje vsi tega nimajo.

Kleemen ::

https://www.mimovrste.com/hladilniki/ca...

Ta mislim, da bo ok za takšen denar. Je pa verjetno pomota 91% popusta, realna redna cena pomoje 318eur, ne 3180eur :D

r3dkv1c4 ::

Ma super je.
Nič mu ne manjka, saj je nov;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Filip8 ::

pozdravljeni, doma kupujemo en hladilnik, nekje do 180 cm, dejansko ni pomembno koliko je visok, samo da je višji kot recimo 130-140cm, išče se neka poceni rešitev, zamrzovalna skrinja ni potrebna, saj imamo to posebej. katere znamke gledati, da se ne kvarijo preveč?

jocoj ::

Vse se bolj ali manj pokvari kmalu po izteku garancije, tako da vzemi nekaj s čim daljšo garancijo in s servisom v bližini, da ti ne bo treba čakati predolgo serviserja, če bo potrebno popravilo.

tech level ::

Filip8 je izjavil:

pozdravljeni, doma kupujemo en hladilnik, nekje do 180 cm, dejansko ni pomembno koliko je visok, samo da je višji kot recimo 130-140cm, išče se neka poceni rešitev, zamrzovalna skrinja ni potrebna, saj imamo to posebej. katere znamke gledati, da se ne kvarijo preveč?

jaz sem kupil Beko, deluje FUL dobro. Kolko bo pa trajal pa upam čimveč, zaenkrat mega. Se mi zdi da sm dal samo 300EUR mogoče kaj več

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Gorenje še dela hladilnike?

Midva sma na začetku iskala isto zgoraj hladilni del spodaj skrinjo, vsi taki hladilniki imajo en kompresor, na koncu sma našla prostor za "ameriško" varianto, v Harvey Norman se še da kar nekaj scenkat. Konec koncev nisem hotel ne take oblike ne ledomata ampak mi je stalno bolj všeč.

Filip8 ::

mi ne potrebujemo skrinje, saj imamo posebej, pa je tut tko več prostora potem za hladilni prostor.

krneki ::

Jaz sem po malo iskanja vzel Beko RSSA290M33W. Kupoval sem za vikend tako, da mi je bilo skoraj vseeno kako glasen je. Ima pa tudi dokaj majhno porabo. Edino mi ni všeč kako se odpira. Kljuka je iz dveh delov in se prelomi ko ga odpiraš...ma čudno mi je. Ne odpre se, če ga samo potegneš k sebi. Ajd dobro, za 250eur.

Spajky ::

Filip8 je izjavil:

dejansko ni pomembno koliko je visok, samo da je višji kot recimo 130-140cm, išče se neka poceni rešitev, zamrzovalna skrinja ni potrebna
... jest imam že desetletja pod hladilnikom eno DIY "kocko" oz. mizico pol metra visoko ... pa se mi ni treba sklanjat do tal, za kaj vzet iz zelenjavnega predala ... trotl ziher rešitev ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

shadeX ::

Pozdrav,

Enkrat po tej korona krizi imam namen kupiti hladilnik. Kar gledam po ponudbi na Mimovrste (in tudi drugje), imajo vsi hladilniki odpiranje vrat iz leve proti desni (torej ročaj na levi). Jaz zaradi same postavitve elementov, potrebujem odpiranje vrat hladilnika iz desne proti levi (torej ročaj na desni strani).

V celi ponudbi sem zasledil samo en hladilnik s takim odpiranjem vrat. Kako je mogoče, da delajo danes hladilnike samo z odpiranjem vrat iz leve proti desni oz. bolj verjetno, mi manjka kakšna informacija glede tega, ker se mi to skorajda zdi nemogoče.

Hvaležen bi bil za kakršnokoli uporabno informacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

freesty ::

Mislim, da na vecini hladilnikov lahko zamenjas stran s katere se vrata odpirajo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Alien123 ::

Imaš hladilnike, ki se odpirajo na obeh straneh. Poguglaj

WhiteAngel ::

shadeX je izjavil:



V celi ponudbi sem zasledil samo en hladilnik s takim odpiranjem vrat. Kako je mogoče, da delajo danes hladilnike samo z odpiranjem vrat iz leve proti desni oz. bolj verjetno, mi manjka kakšna informacija glede tega, ker se mi to skorajda zdi nemogoče.


Lahko menjaš strani. Tam pri strani na vratih sta običajni 2 luknjici za ročaj in čez pokrovčka. Pante moraš pa prešraufati.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Lahko menjaš strani.


:O

Zanimivo. Mogoče še tole:

1. Se to da pri vseh hladilnikih ali mora izpolnjevat kakšen kriterij da se to da naredit?
2. Kako je če ima hladilnik kakšen display oz. kos elektronike na vratih? Kakšni problemi z žicami?

Mislim, da je to to zaenkrat. Hvala.

Ganon ::

Še pri vsakem, ki sem ga videl, se je dalo zamenjati.

Šimpanz ::

Vem da se da menjat pri Gorenju (sem že delal pri dveh modelih). Oba sta imela elektroniko v vratih. Pri zadnjem smo imel dela ene 15 minut, saj moraš sneti oboje vrat. Ni noben kunšt (maš vse razloženo v navodilih).

donvito ::

shadeX je izjavil:

Pozdrav,

Enkrat po tej korona krizi imam namen kupiti hladilnik. Kar gledam po ponudbi na Mimovrste (in tudi drugje), imajo vsi hladilniki odpiranje vrat iz leve proti desni (torej ročaj na levi). Jaz zaradi same postavitve elementov, potrebujem odpiranje vrat hladilnika iz desne proti levi (torej ročaj na desni strani).

V celi ponudbi sem zasledil samo en hladilnik s takim odpiranjem vrat. Kako je mogoče, da delajo danes hladilnike samo z odpiranjem vrat iz leve proti desni oz. bolj verjetno, mi manjka kakšna informacija glede tega, ker se mi to skorajda zdi nemogoče.

Hvaležen bi bil za kakršnokoli uporabno informacijo.

Saj ti piše v opisu, kakšno odpiranje je na voljo, ali samo eno ali obe varianti. Rečeš in ti oni spremenijo stran odpiranja.
Recimo primera:
https://www.merkur.si/hladilnik-in-zamr...
https://www.merkur.si/hladilnik-in-zamr...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gospodinjski hladilnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12839159 (954) klekej
»

Hladilnik z zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
135347 (4733) matobeli
»

Razlika PORABE med GASTRO in gospodinjskim zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
171986 (1599) d4vid
»

Intel predstavlja tridimenzionalne tranzistorje

Oddelek: Novice / Procesorji
146290 (5278) PrimozR
»

hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51015 (889) DominusSLO

Več podobnih tem