» »

Delo na daljavo

Delo na daljavo

SmeskoSnezak ::

Malce se brska po spletu in gleda, ce katera podjetja , ki se ukvarjajo z Informacijsko varnostjo, ponujajo podporo oz. delo na daljavo. Nekako tezko se najde. Bi kdo pomagal? Lahko tudi prek zasebnih sporocil.
@ Pusti soncu v srce... @

Invictus ::

freelancer.de/com
linkedin.com
hays.de
questax.de

Tukaj si ustvari profil. Če ti je to za popoldansko delo, razmisli raje o tem, da se tega lotiš poln delovni čas.

Za foro si lahko daš še lokacijo Nemčija. Znaš prej dobit :).

Samo remote delo boš težko dobil, vsaj na začetku. Če nisi pripravljen nič potovati, pa brez referenc, kaj naj rečem, good luck :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harmony ::

Ja kaj pa ce bi nam ti Invictus kaj zrihtal? Ti si krovni izvajalec, mi pa podizvajalci. In tako bi dobili reference.

Invictus ::

Sem že probal, našel posel in ljudi, pa nihče noče potovat... Pa premalo jih je z znanjem nemščine.

Zdaj se mi trenutno jebe. Mogoče drugo leto...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harmony ::

Invictus je izjavil:

Sem že probal, našel posel in ljudi, pa nihče noče potovat... Pa premalo jih je z znanjem nemščine.

Zdaj se mi trenutno jebe. Mogoče drugo leto...

Ok. Te bom imel v mislih. Nemscina no problemo. Bi moral prej anglescino ponoviti, saj se ze 5 let pogovarjamo samo svabsko.

SmeskoSnezak ::

Nemscina ni tezava, bolj je tezava s pisanjem le-te, ker ni dnevna uporaba. Potovanja tudi niso tezava. Odvisno tudi, kaj tocno se dela in s kom.

freelance se ne isce, ampak bolj vmesna daljsa pogodba, ce ne obstaja "indefinite" moznost. linkedin mogoce v prihodnosti, hays pa se bo preveril. Kako pa je s spansko govorecimi podjetji?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Če nemščina ni problem, znate Javo in imate željo po potovanjih, me kontaktirajte.

lahko malo povprašam.

SmeskoSnezak je izjavil:


freelance se ne isce, ampak bolj vmesna daljsa pogodba, ce ne obstaja "indefinite" moznost. linkedin mogoce v prihodnosti, hays pa se bo preveril. Kako pa je s spansko govorecimi podjetji?

Freelance se dela tudi na daljše obdobje... Sam imam pogodbo za eno leto. 3 leta (pa še malo zraven) delal kot freelancer za IBM v Nemčiji :).

V Španiji so še vedno zahtevali špansko govorečega... Sam so tarife bolj boge, razen če boš manjko nadoknadil s Špankami :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delo v tujini (avstrija, nemčija, severna evropa...) kje najti ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
150101068 (23695) NewHope
»

Nemški jezik (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6413643 (11111) noraguta
»

Iskanje zaposlitve v tujini

Oddelek: Programiranje
346016 (4406) TheBlueOne
»

Pricakovano placilo - delo v tujini (NEM)

Oddelek: Loža
183971 (2976) harmony
»

iskanje zaposlitve

Oddelek: Loža
264871 (3730) St235

Več podobnih tem