» »

Kam najraje odrinete na izlet po Sloveniji?

Kam najraje odrinete na izlet po Sloveniji?

hlače13 ::

Kam pa vi najraje odidete od težav, se sprostit ali samo na izlet po Sloveniji?

Mi že kar nekaj časa radi obiščemo SZ Slovenijo. In hitro smo odkrili, da tam ni samo Bleda in Bohinja, temveč nešteto drugih čudovitih krajev, ki jih ponuja naša Slovenija.

hlače13 ::

In to so ti kraji ...

Kranjska Gora, dolina Tamar, izviri rek, Soča, Nadiža ... Slapovi, Gozd Martuljek in še ...

jype ::

Savinjska dolina.

hlače13 ::

Jype odlično!

SimplyMiha ::

K svojim tastarim na kmetijo na vasi. Nobene gužve, domača kuhinja, zagotovljeno prenočišče in idila daleč od mestnega ter turističnega vrveža... Dokler si pripravljen zavihat rokave. Ni boljše izkušnje!

hlače13 ::

SimplyMiha je izjavil:

K svojim tastarim na kmetijo na vasi. Nobene gužve, domača kuhinja, zagotovljeno prenočišče in idila daleč od mestnega ter turističnega vrveža... Dokler si pripravljen zavihat rokave. Ni boljše izkušnje!


zakaj pa ne! fino

shotalick ::

Kočevje -Rog, Baza 20 in vse te poti, ki vodijo skozi. Priporočam. Navigacija obvezna. Kot praviš SZ Slovenija je tudi nam všeč.

hlače13 ::

super

jype ::

hlače13 je izjavil:

Jype odlično!
Ko sem bil še v Sloveniji, sem vsakih par tednov iz Ljubljane odkolesaril preko Črnivca pa potem gor do Avstrije, nazaj pa prek Jezerskega ali Ljubelja, kakor je kazalo vreme.

Če je bil vroč dan, sem krenil zelo zgodaj in so nastale take fotografije:

#000000 ::

Jezersko, poleti ko v LJ nabija sonce je tam ene 5 manj, škoda ker ni več turistov, tko da je kak dan malo dolgčas, ampak jebiga sej se parkat dnevno helikopter pojavi in odpelje ranjene hribolazce ki gredo v šlapah v gore, aja pa motoristov iz SG ne manjka dok je suha cesta :)

hlače13 ::

super!

ToniT ::

Kolpa - od Osilnice do Metlike

klemenSLO ::

Lj kotlina:
-s kolesom na Rakitno, morda še na krim in dol na iški vintgar
-s kolesom v Iški vintgar. pa kr peš po vodi do zgornjih tolmunov :)
-s kolesom do Pekla pri Borovnici, potem pa gor peš mimo vseh slapov (krožna pot)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

Eden zadnjih namenskih izletov, ki sem ga naredil, je bil potepanje po: http://www.kocevarskevasi.si/

Sicer pa hribi, luknje, doline, odročni kraji. Pogledaš zemljevid pokritosti z gsm signalom in greš tja, kjer ga ni. Pravi zen.

r3dkv1c4 ::

Lokacij milijon.
Rakitna je lahko le izhodišče, ker vsi žabarji rinejo gor.
Cerkniško jezero do Snežnika, lepo je Bloško jezero(zame preveč gužve).
Idrijske krnice, okolje Cerknega, Menina planina in okolica, Pokljuka, itd...Lepo je tudi po Goričkem, ....

...vzameš v roke karto in pogledaš......Slovenija je prečudovita...pa seveda čim manj z avtom.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

TheBlueOne ::

- Ljubljana
- Nadiza
- Soca
- Pohorje

GupeM ::

BTC, Supernova Rudnik, Qlandia Kranj. Najraje ob nedeljah.

Drugače je pa res povsod po Sloveniji lepo, in povsod se najde kaj zanimivega. Ogromno je zanimivosi, za katere sploh ne vemo. Poznajo jih lokalni prebivalci, še to pogosto samo starejši. Včasih se usedem v avto, se zapeljem 20-30 minut v neko x smer, parkiram, kjer se mi zdi primerno, ruzak na rame in grem raziskovat malo naokoli. Seveda vedno z GPS-om, da približno vem, s katere smeri sem prišel. Vidiš ogromno zanimivih stvari, za katere vejo le "redki".

hlače13 ::

ODL! Hvala

hlače13 ::

Kranjska Gora, Gozd Martuljek, Planica, Dolina Tamar, Belopeška jezera, Izvir Soče, prelaz Vršič, jezero Jasna .... še in še!

hlače13 ::



Odšli smo v dolino reke Pišnice. Čudovita neokrnjena narava, tudi z nekaj pragozda, skozi dolino katere teče reka Pišnica. Kristalno čista voda, ki osveži, ko temperature dosežejo višje stopinje. Odličen izlet za posameznika ali družino!

Močno priporočamo. Narava je enostavno čudovita in pravi raj za dušo in pomiritev.

Goran's Blog ::

Kobarid, Tolmin, Bovec, Trenta (vsa hribovja okoli teh krajev)...
Trnovsko Banjška planota s Trnovskim gozdom...

hlače13 ::



Ko se zima poslavlja na Jasni ... pogled z razglednega stolpa ob sončnem vzhodu!

Vice ::

Ribarit na drugo tretino Piranskega zaliva.

atubbuta ::

jype je izjavil:

hlače13 je izjavil:

Jype odlično!
Ko sem bil še v Sloveniji, sem vsakih par tednov iz Ljubljane odkolesaril preko Črnivca pa potem gor do Avstrije, nazaj pa prek Jezerskega ali Ljubelja, kakor je kazalo vreme.

Če je bil vroč dan, sem krenil zelo zgodaj in so nastale take fotografije:



Bomba!

Ampak zdaj, ko sem že malo star in betežen, bi to raztegnil na 2 dni. Sončna hiša nad Lučami za postanek ali pa Železna kaplja (Logarska je že dražja).

Tudi po Polhograjskih Dolomitih se da s kolesom narediti zelo lepo in razgibano turo, vse do Planine nad Horjulom.

Malo več kolesarjev boste srečali na poti od Jesenic pa vse do Belopeških jezer. Je pa vrhunsko lep izlet v celoti s kolesarsko potjo.

Super je peš za z družino okoli izvira Tolminke, pa še z žičnico, ki jo sam poganjaš se pelješ. :)
:)

solatko ::

Rakov Škocjan, Snežnik, Cerkniško jezero in Slivnica.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarjenje na daljše razdalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
589392 (6123) energetik
»

Najvišji hrib z avtom

Oddelek: Loža
465256 (3152) jype
»

Ceste z lepimi razgledi (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506052 (4375) Smurf
»

Izlet

Oddelek: Loža
213416 (1796) ToniT
»

Kam na enodnevni izlet?

Oddelek: Loža
3962760 (17790) JayKay

Več podobnih tem