» »

Izlet

Izlet

Business ::

Hej!
Kam bi mi priporočali na enodnevni npr. nedeljski izlet?
  • spremenil: Business ()

MadMax ::

Odvisno od kod si...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Business ::

Km niso problem! Važno je, da si v enem dnevu doma oz do večera. Torej Slovenija z okolico. Drugače sem pa štajerc. Ampak tu ni ovir. :)

flipflop ::

Kaj to? Gore,kopališče,rally,...?

Business ::

Ok! da pojasnim. Rad bi familijo peljal nekam... Kjer je z avtom dostop in je lepo.

karafeka ::

Ko sem zadnič mal gledu po knjigarni so imeli turistični vodnik. Zdaj ne vem, mogoč so jim zaloge že pošle. :D

Drgač pa pejt v Bohinj al pa Bled (za 1. silo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

flipflop ::

Jap,v Bohinju je zelo lepo,tudi če ne hodite v hribe.

Tomi ::

Recimo, zadnjič sem bil na poti: Bele vode, Sv. Duh, potem mimo Graške gore, nato čez prelaz do Črne, nato pa v hrib proti Zgornji Savinjski, mimo Macenskovega plazu, do Pavličevega sedla, potem do Logarske, kosilo v Lučah v enem slow-foodu in domov. Je bilo zelo prijetno, pa niti tako daleč, res pa je, da je nekaj makedama, tako, da, če ti je škoda avta, potem to ni ravno ultimativna pot.
metrodusa.blogspot.com

HerrBaron ::

Meni je ful všeč prelaz čez vršič pa nato dolina Trente pa Soča. Sicer nisem preveč navdušen nad naravo in njenimi lepotami, ampak tam mi je pa res nekaj posebnega.
Pa mogoče potem še en rafting?
:))

nevone ::

Izvir Krke. Izvir Ljubljanice. Izvir Kamniške Bistrice. Postojnska jama.
Škocjanske jame. Cerkniško jezero.

o+ nevone

monster-x ::

Malo off-topic: Če hočeš vidt naravo pejt v soboto ali pa nedeljo zjutraj z avtom po avtocesti na morje in boš videl vso naravo, ko boš čakal v kolonah.:D

Hec, na primer men se je ful dopadla Logarska dolina -- je dokaj mirno in maš kr ene par stvari si za ogledat. Drgač pa je tud zanimiv Bohinj, Bovec,...Lahko pa jih pelješ tudi na Bled na kremšnite in nato s čolnom na otok.:)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

schurda ::

Izvir Soče je super zadevica. Potem pa dejte obiskat še muzej 1.sv. vojne v Kobaridu. Menda je dobil nagrado za najboljši muzej v Evropi. Moram priznat, da mene te stvari ne zanimajo preveč, ampak ta muzej je pa zakon.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Business ::

Prejšnjo nedeljo sem šel v Minimundus in na Vrbsko jezero. Vredno ogleda.:) Danes pa žal nikamor.:'( Bom pa zato naslednji vikend kam. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Business ()

Tomi ::

Potrebujem nasvet za izlet za 2-3 dni nekje na zahodu Slovenije ter preko meje ali Italija ali Avstrija, zadnji dan bi bil sicer namenjen kopanju v Bohinju. Ne sme vsebovati raftinga, hoje po hribih in kakšnih preveč adrenalinskih zadev. Izvedba bi bila v tednu med 12. in 18. avgustom, naj pa tudi ne posuši popolnoma denarnice.

Hvala za predloge.
metrodusa.blogspot.com

Goran's Blog ::

Tomi je izjavil:

Potrebujem nasvet za izlet za 2-3 dni nekje na zahodu Slovenije ter preko meje ali Italija ali Avstrija, zadnji dan bi bil sicer namenjen kopanju v Bohinju. Ne sme vsebovati raftinga, hoje po hribih in kakšnih preveč adrenalinskih zadev. Izvedba bi bila v tednu med 12. in 18. avgustom, naj pa tudi ne posuši popolnoma denarnice.

Hvala za predloge.


Poglej si malo Trnovsko Planoto (Lokve,Trnovo...)
http://www.planota.si/sl/domov-planota
Zelo lepi kraji ;)

SkIDiver ::

Lep dan kliče si sposodi v knjižnici. Potem pa poln tank in gasa;) Če zmanjka doma pa je tudi takoj preko meje kar nekaj za videti za en dan.

MadMicka ::

Za delati in za videti je nešteto stvari. V bistvu je vse odvisno od družine oz. družbe, kaj želi početi...
ena ideja: http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/...

krneki0001 ::

Ena taka lepa tura je iz ljubljane preko škofje loke, železnikov in čez hribe v tolmin, potem pa iz tolmina do bovca in preko vršiča do kranjske gore. Od tam preko korenjskega sedla do beljaka in ob jezeru mimo celovca preko borovelj naprej proti miklavžu, od tam pa proti jezerskem ali pa namesto na jezersko greš na pavličevo sedlo in od tam preko logarske doline in preko gornjega grada v kamnik, od tam nazaj v ljubljano.

Lepa tura, izjemni razgledi, ...


Vmes si lahko ogledaš slap boka, izvir soče, vršič, korenjsko sedlo, wörthersee jezero, ....
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

HunterMan ::

Laghi di Fusine Inferiore, Trbiž

Tomi ::

Hvala za predloge, ampak je na koncu ena prasica v službi s svojim dopustom podrla načrte in je vse padlo v vodo.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

SkIDiver ::

Ne planirate dopustov vsaj 14 dni vnaprej, da se izognete takšnim dogodkom?

ToniT ::

Prasice ne planirajo dopustov! >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam najraje odrinete na izlet po Sloveniji?

Oddelek: Loža
243472 (1375) solatko
»

Kaj pokazati turistu v Sloveniji?

Oddelek: Loža
448412 (3508) Samuel
»

Izlet: Kranj, Vršič, Most na Soči, Kranj

Oddelek: Loža
213488 (2751) Okapi
»

kraji za izlete po SI

Oddelek: Loža
227294 (5679) Miha_T
»

Kam na enodnevni izlet?

Oddelek: Loža
3962756 (17786) JayKay

Več podobnih tem