» »

Vulcano-I vs Vulcano-II !!!

Vulcano-I vs Vulcano-II !!!

R@C@ ::

A ma kdo mogoče link do tega testa! Jest sem si kupil Vulcano I, ker je manjši in tišji (predvsem TIŠJI) zdej me pa zanima, kolk stopinj hlajenja je razlike med njima!

Binji ::

Jst mam Durona 700@945 z Vulcanotom2, temperatura je pa najvec 44 stopinj. Na 700 je bla drgaci najvec 36. Zdej se nej sam se kdu z Vulcanotom1 javi da primerjamo;)

malinavc ::

jst če po pravic povem sploh ne vem al mam volcano al ne, je cca 4cm visok + cca. 1cm ventilator visok, ventilator je črne barve, hladilna rebra so pa srebrne, s temperaturo je pa tkole, zdele mam 26 stopinj, računalnik je pržgan prbližn 1 uro, če grem za kako urco špile igrat mi naraste na max 40 stopinj, gor je bla že neka original termalna pasta, aja, sistem je pa AbitKt7A, D800, Radeon64,128mb 133.
Jst sm zadovoljen s hladilnikom, sam bi bil bolj vesel če bi vedel kateri je sploh.Aja, firma je sigurn Thermal take, ker je na škatli pisalo :D:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

R@C@ ::

Kakšna je bla pa škatla...Vulcano I ma čist belo škatlo in gor z rdečo piše Thermaltake, pa še ene par stvari s črnim tiskom, pa nikjer ne najdeš oznake Vulcano!
Pri vulcano II, pa je napisano na škatli Vulcano II!

Huey P ::

malinavc a maš tole;


Al tole;

..::DOOM III: The Legacy::..

malinavc ::

jp...pol mam Volcano I ker je res bela škatla z rdečim napisom TT...
Huey...spodnjega mam...a je velka razlika med VolcanoI in II, ker meni tale (vsaj za moje pojme) zelo dobro hladi...v idlanju ne gre prek 28!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

R@C@ ::

Men tud dobro hladi V1. Z Orbi sem mel skoz tam okoli 43-46, zdej mam pa od 32-35...........pri obremenitvi do 60!
Mam pa T1000 na 1200!

element ::

Vulcano 2 rocks. Je boljši od V1. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vulcano 6cu VS 6cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211536 (1123) Jux
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201337 (976) Yurko
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261417 (1091) borut-t
»

vulcano 2 in celeron 2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311080 (813) Boško
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604125 (3375) miguell

Več podobnih tem