» »

razlike med komponentami

razlike med komponentami

slofreak ::

pozdrav

vidim da ste tle gor kr "norci" glede masinerije pa mam par vprašanj

mi lahko kdo pojasni kaksna je razlika med
- ASUS P4C800 Deluxe / ASUS P4C800-E Deluxe (sm gledal na strani pa ne najdem nic kaj konkretnega razn to da je cena višja pri slednji)

zdej pa nism hotu odpirati novega posta pa bom tlele vprasal za vasa mnenja kaj mislite glede nakupa rama oz. a je vseeno ce kupim
- 2X512MB PC3200 DDR TwinMOS/Winbond (ki je cenejsi in ga imajo na zalogi) ali je vseeno boljse dati ene 20.000 sit vec za
- Corsair DIMM Kit 1024MB PC3200 DDR CL2-2-2-6-1T (PC400) (TWINX1024-3200LL) (sicer se ga tezko dobi v sloveniji, ampak v avstriji ga majo)

kaj menite o - Sony DRU-510A (dvd pekač)

lep pozdrav in hvala za odgovore

BoLhCa ::

razlika v platah je ta da ima ASUS P4C800-E Deluxe intelovo mrezno kartica, ASUS P4C800 Deluxe pa jo ima od 3com-a!!
lp

boom-bar ::

Vzem Twinmosa.
Corsair je boljši za navijanje je pa dražji.
Legalizirajte mehke droge!!!

BoLhCa ::

ni receno de je corsair bolsi za navijat kot twinmos, ker meni se twinmos dosti lepse in predvsem stabilnejse navije. zdej je na 250fsb!>:D
corsair je predvsem drazji zaradi kvalitete in pa ker bos prej najdel poskodovanega twinmosa kokr corsaira, to pa ima svojo ceno!
jest osebno ti priporočam twinmose! odločitev pa je seveda tvoja:D
lp

slofreak ::

a sam to je razlika si 100%??? ker potem se mi ne splaca dajati tolk vec kesha za plato sam zaradi mrezne kartice

glede rama bom pa uzel kar twinmosa / itak nimam namena navijati masine

hvala

BoLhCa ::

razlika je in samo v mrezni! za ram si se pametno odločil. kaksno grafo pa imas? sporoc 3dmark score k kups kisto:D
lep dan se naprej
bolhca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjam masino (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513209 (2568) MadMax
»

P4C800 Deluxe

Oddelek: Strojna oprema
9900 (754) asPeteR
»

Springdale/Canterwood -- kaj je že boljše? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565766 (4540) VASkO
»

Kupujem novo kisto - prosim pomentirajte moj izbor....

Oddelek: Kaj kupiti
262037 (1504) schurda
»

P4

Oddelek: Kaj kupiti
471667 (1249) OwcA

Več podobnih tem