» »

UFC - tema

UFC - tema

««
6 / 20
»»

GRT ::

r00k je izjavil:

Rakic zelo impresivno, samo Smith se ni niti u sanjah enakovredno kosal z Jonom, edino kar je pokazal v tistem dvoboju je, da je ima 'čast' ko ni uzel DQ zmage.

Ja sorry se oproščam. Sem zamešal borbo Jon Jones vs Dominick Reyes. Ja Smith se je tudi tam, čist pokakal.

oo7 ::

UFC 253: Beach Faceoffs

oo7 ::

Costa prvi poraz 13-1-0 Israel Adesanya še vedno brez poraza 20-0-0.

Ganon ::

Costa ni pokazal ničesar, sam jezik ga je. Adesanya v svoji diviziji nima dostojnega nasprotnika. Ogrozil bi ga lahko samo borec tipa Nurmagomedov.

Scaramouche1 ::

Ganon je izjavil:

Costa ni pokazal ničesar, sam jezik ga je. Adesanya v svoji diviziji nima dostojnega nasprotnika. Ogrozil bi ga lahko samo borec tipa Nurmagomedov.


ti to resno, en midget? To je ogromna razlika v dosegu! Pa ne bo tok močnejši tud če se zredi, Jones bi moral biti njegov nasprotnik!

arnecan1 ::

Hja, Adesanya mi ni simpatičen in sem navijal za Costo, ampak izgubil je gladko. Pa imel sem občutek, da je izbral taktiko, kjer je čakal z pritiskom. Po začetku druge runde sem opazil, kakor da mu je zelo padla samozavest, mogoče celo strah, oz. nemoč, da ne gre po njegovem načrtu, da je preslab za zmago, da ima skoraj ničelne možnosti...

Tisti polovični poskus z pritiskom v drugi rundi je bil obupen poskus presenečenja, če bi tako nastopil od prve sekunde, bi mogoče še lahko presenetil, ampak nekje po prvi minuti druge runde sem bil že razočaran, da je zmaga Coste zelo zelo malo verjetna. Če ne bi poskusil z pritiskom, bi verjetno celo lahko pričakal konec 5 runde, ko se je odprl, pri tem skoraj prestrašen, Adesanya pa samozavesten, pa je končalo tako kot je, z KO-jem.

Trenutno na žalost ne vidim, kdo bi Adesanya lahko premagal, kvečjemu Whittaker z boljšo predstavo, če mu seveda poraz ni pustil psihične bariere v glavi. Pa tudi Darren Till seveda ni za odpis, oba borca sta stand-up stil, ampak tukaj bi bil Anglež že underdog.

Iz pol težke mislim, da so vsi boljši borci ali preveliki ali prestari, da bi tvegali spust v nižjo kategorijo. Iz welterwighta je tukaj po moje samo Kamaru Usman, da je konstitucije za dvig v težjo kategorijo. Hkrati je zelo dober rokoborec, čeprav po moje prepočasen, da bi ga dobil v klinč, pa še prijatelja sta zaradi nigerijskega porekla.

Edini vrhunski rokoborec je bil Yoel Romero, vendar je na žalost zaradi let že krepko pod vrhuncom. Pa tudi borba, ki sta jo že imela, je bila ena sama žalost.

Skratka vidim samo zelo dobrega rokoborca, oz. takšnega, ki je dovolj vsestranski in prilagojen kletki, da trenutno prenaga Nigerijca. Ga pa ne vidim, vsaj ne ta trenutek.

Scaramouche1 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Costa ni pokazal ničesar, sam jezik ga je. Adesanya v svoji diviziji nima dostojnega nasprotnika. Ogrozil bi ga lahko samo borec tipa Nurmagomedov.


ti to resno, en midget? To je ogromna razlika v dosegu! Pa ne bo tok močnejši tud če se zredi, Jones bi moral biti njegov nasprotnik!

Nisem razumel da bi se Čečen dvignil za dve kategoriji, ampak da bi bil odgovor na Nigerijca borec tipa Khabib.

Takega borca pa vsaj jaz ne vidim, kot sem že napisal zgoraj. Mogoče kakšen nov talent, ki se komaj dviga? Mogoče ima kdo kakšno ime, katerega sem spregledal ali pa ne vem zanj.

Scaramouche1 ::

Mogoče kakšen nov talent, ki se komaj dviga? Mogoče ima kdo kakšno ime, katerega sem spregledal ali pa ne vem zanj.


Ni ,zato se pa tolčejo eno al pa dve divizije gor ali dol...

Govori se nekaj o GSP vs Khabib, pomeni da bi GSP moral kar shujšat..

Za Adesanyo pa vsi ki so eno divizijo gor, dosti jih je njegove višine!

Ganon ::

Scaramouche1 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Costa ni pokazal ničesar, sam jezik ga je. Adesanya v svoji diviziji nima dostojnega nasprotnika. Ogrozil bi ga lahko samo borec tipa Nurmagomedov.


ti to resno, en midget? To je ogromna razlika v dosegu! Pa ne bo tok močnejši tud če se zredi, Jones bi moral biti njegov nasprotnik!


Še enkrat preberi. Borec TIPA Nurmagomedov. Nekdo, ki bi ga zgrabil in podrl na tla. Trenutno ga ni na obzorju, zato bo Adesanya vladal še lep čas.

arnecan1 ::

Scaramouche1 je izjavil:

Mogoče kakšen nov talent, ki se komaj dviga? Mogoče ima kdo kakšno ime, katerega sem spregledal ali pa ne vem zanj.


Ni ,zato se pa tolčejo eno al pa dve divizije gor ali dol...

Govori se nekaj o GSP vs Khabib, pomeni da bi GSP moral kar shujšat..

Za Adesanyo pa vsi ki so eno divizijo gor, dosti jih je njegove višine!

Vsi, ki v poltežki kategoriji kaj veljajo, so veliki fantje. Če bi shujšali za srednjo kategorijo, bi bili okostnjaki. Večina jih je namreč bolj primerna za težko kategorijo, že za poltežko so preveliki. Mogoče je Weidman izjema, ampak zadnje čase sploh več ne more dobiti nobene borbe, zato ga ne štejem med resne izzivalce.

Prav tako je velik problem, da ko veliki fantje hujšajo dosti pod svojo naravno težo, ponavadi hujšajo z dehidracijo. Telo se predvsem pri borcih nad 30 let v tako kratkem času ne opomore na 100% do borbe. Prav tako so možgani so obdani z tekočino, ki se precej zmanjša, zato naj bi bili dehidrirani borci bolj občutljivi na udarce, tudi možnosti hitrejšega KO-ja ter predvsem nevarnosti dolgotrajnih poškodb.

Jon Jones tako ali tako namerava v težko kategorijo, velik je kar 193 cm. Star 33 let. Da lahko še kar hujša za poltežko kategorijo se lahko zahvali samo svojim chicken legs, pa tudi temu, da je do nedavnega veljal še za mladega borca. Ne dvomim, da je hujšanje iz leta v leto težje.


Glover Teixeira je grajen kakor tank, 1,88 m. Star 41 let.


Dominick Reyes visok 1,93 m. Ni pretirano mišičast ali širok, star 31 let. Verjetno bi lahko trenutno brez večjih problemov shujšal.


Jan Blachowicz, visok 1,88 m, ampak grajen kakor tank. Prav tako star kar 37 let.

Volkan Oezdemir je visok 1,85 m, ampak mislim da vseeno naravno prevelik, da bi hujšal. Seveda bi lahko, ampak mislim da v svojo škodo. Je še relativno mlad, 31 let. Nekoč tekmoval celo v težki kategoriji.


Anthony Smith visok 1,93 m. Relativno manj nabit, star 32 let. Do pred dvema letoma je bil srednje težka kategorija.


Aleksandar Rakić velik kar 1,93 m. Še vedno mlad, 28 let. Ne dvomim, da bi lahko shujšal, ampak ni to njegova naravna kategorija.


Corey Anderson, 1,91 m, star 31 let. Mislim, da bi lažje prestopil v srednjo kategorijo, ampak po moje bi bil prevelik underdog, skratka nezanimivo.


Tu je seveda še Thiago Santos, visok 1,88 m, vendar precej star, kar 36 let. Bil je že v srednje težki kategoriji, vendar je tega že več kakor dve leti. Mislim, da se nazaj ne bo več vračal. Se preveč dobro počuti v poltežki kategoriji.


Mislim, da sem s tem pokril vse borce med 10 najboljšimi. Nekateri bi bili dober izziv za Adesanyo, ampak ne v srednji, ampak v poltežki kategoriji.

Israel Adesanya visok kar 1,93 m, star 31 let. Ni nabit z mišicami, bi pa lahko prestopil v poltežko kategorijo.


Vitko telo, suhe noge, če bi hotel v poltežko kategorijo, bi verjetno moral nabiti mišično maso. Potem seveda ne bi bil več airbender. Sam je trdil, da tehta izven ringa 92 kg, kar je pravzaprav skoraj toliko, kot je največja dovoljena teža za pol težko kategorijo, to je 93 kg. To je trdil ko je poskusil doseči borbo z Jon Jonesom. Marsikdo ga je obtožil, da pretirava, med drugim tudi Chael Sonnen. Tudi njegov trener je v intervjuju povedal, da Adesanya hodi okoli z kakšnim kg ali dvema več kakor 84 kg, tako da skoraj ne rabi kaj dosti hujšati pred borbo.

Ko sem še malo gledal srednje težko kategorijo, sem naletel na Jareda Cannoniera. Je visok samo 1,8 m, relativno star, že 36 let. Do 2016 je bil celo težka kategorija, do 2018 pol težka, sedaj se je našel v srednje težki. Ima izredno močan udarec, kakor se tudi spodobi za bivšega težkaša, ampak seveda moraš zadeti nasprotnikovo brado. In Adesanya je hiter.


Skratka, Jared ima 24.10.2020 dogovorjeno borbo z Whittakerjem, verjetno se bo zmagovalec pomeril z Adesanyo. Po tej borbi bomo sodili, če je material za presenetiti Adesanyo, drugače bomo gledali rematch z Whittakerjem. Če Adesanya premaga enega od teh dveh izzivalcev, v njegovi kategoriji razen Darrena Tilla ni borca, ki bi bil vreden sploh stopiti v ring z njim. Potem res preostane zanj samo še super borba z Jon Jonesom ali pa prestop v pol težko kategorijo.

P.S: Glede nadutosti Adesanye še novička, pripravljen se je spoprijeti tudi z Miočićem, ne samo z Jon Jonesom. Kaj je naredil Miočić z Maldonadom, Brazilcem, kateri je sicer bil zelo trden borec, z neverjetno brado, pa vsi vemo:


Maldonado je nastopal v pol težki kategoriji, čeprav je bil konstitucije za srednjo kategorijo (1,85 m). Sprejel je na hitro borbo z Miočićem kot nadomestni borec za Dos Santosa, brez priprav, predvsem pa kot naravni borec za srednje težko kategorijo. Ne trdim, da bi tudi Adesanya končal na tleh v par sekundah, ne dvomim pa, da nima kaj početi z najboljšimi težkaši, že z najboljšimi poltežkaši bi imel velike probleme. Četudi bi nabil mišično maso, bi izgubil pomembno orodje, njegov doseg. Pridobil bi sicer na hitrosti pred nasprotniki v tej kategoriji v primerjavi s srednjo, ampak izgubil na fizični moči. Njegov udarec ne bi bil več tako nevaren, nasprotno bi bili udarci nasprotnikov dosti močnejši kakor v srednje težki.


Pa še tabela, ki pokaže, kako z večanjem teže narašča doseg rok, višina in predvsem pri težjih kategorijah tudi leta.
https://pbs.twimg.com/media/CZmVXlGUcAA...

Scaramouche1 ::

Sej to že vemo glede hujšanja, fora je bl v tem da je več denarja v kategorijah pod HW ker je tudi več izzivalcev torej posledično več dobrih borb...

Jones bo šel gor zaradi tega da si legacy naredi, tepsti se z ostalimi pod njegovo kategorijo ni zmaga ampak samo slučaj kjer ima kaj zgubiti...

Če pa zmaga prvaka težkaša je težko reči da ni GOAT...

oo7 ::

Naj se Adesanjya in Jones zgarbata. Visoka sta enako samo še kilažo ujameta in borba.

oo7 ::

UFC 254: Khabib vs Gaethje - Unbreakable




24 OKTOBER 2020

oo7 ::

Impa Kasanganay vs. Joaquin Buckley | WHAT a KO!! | FullFight Highlights




Hud KO 8-)



Čez tri dni - UFC 254: Nurmagomedov vs. Gaethje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Čez tri dni - UFC 254: Nurmagomedov vs. Gaethje

arnecan1 ::

Uf, upam da bo borba leta. Justin je verjetno eden najbolj brezkompromisnih borcev, to ga je tudi znalo stati poraza. Zadnje čase se je umiril in se boril bolj pametno, izgleda da je ugotovil, da samo na ta način lahko prileze do vrha. Je pa zaradi svojega, na trenutke celo surovega stila borbe, izredno priljubljen, saj so njegove borbe ponavadi surove, krvave, končajo se s KO-jem.

Kolikor sem čital, je marsikdo napovedal, da je možno presenečenje. Vsekakor je Khabib še vedno favorit, ampak Justina le redkokdo odpiše. Osebno mislim, da bo odvisno od Justinove rokoborbe. Vedno je možen eden udarec, ki bo uspaval Khabiba, ampak to je mala verjetnost. Enostavno se mora Justin ali obraniti, da ga Khabib spravi na tla ali pa da se hitro vstane nazaj na noge, preden mu Čečen na tleh nanese preveč škode. Če mu bo to uspelo, mislim, da je na nogah boljši od Khabiba, čeprav je ta v boksu, predvsem defenzivnem, zelo napredoval, odkar je v ZDA.

Justina v UFC-ju praktično nismo videli wrestlati, ampak glede na to, da je tekmoval v diviziji I, mora biti zelo dober. Koliko je še treniral na rokoborbi je vprašanje, po moje do sedaj bolj malo. Nedvomno več, od kar pričakuje borbo z Khabibom. Rokoborba je specifičen šport, če ga ne treniraš dovolj redno in resno, ti predvsem v ofenzivi ne pomaga toliko. Prav tako ti poškodbe nog in leta staranja vzamejo dosti stran od tega orodja. Zato gledamo stare rokoborce na zatonu slave, da se zanašajo predvsem na power punch, s katerim še vedno pokosijo bika, če pade na čisto. Spodaj je link večine borb, katere ji imel Justin pred UFC. Na začetku je zmagoval praktično samo z rokoborbo, nato je vedno več poskušal z boksom in udarci v nogo nasprotnika, na koncu je napredoval v borca z zelo dobro ročno tehniko ter rokoborbe praktično več ni uporabljal.

Za zanimivost še to, da je Justin večinoma tekmoval v folkstyle rokoborbi, katera je ekskluzivno ameriška tradicija in nekaj malega tudi v prostem slogu. Sam je napovedal, da bo ključ v tem, da se čimprej vstane, ko ga Khabib zruši. In prav folkstyle naj bi bil ključ do tega. Ta slog rokoborbe mi sicer ni znan, ampak kolikor se da prečitati, je ena od prvin predvsem ta, da se hitro pobereš s tal in kljub temu, da nasprotniku na tleh obrneš hrbet, ne izgubiš točke. https://mmajunkie.usatoday.com/2019/09/...

Seveda pa je obrniti hrbet Čečenu zelo nevarno. Ne dvomim, da ima Justinov štab načrt, kako priti do zmage, problem je samo, da so to imeli tudi vsi pred njim, pa ni nobenemu uspelo.

Vsekakor je Justin rokoborec z najboljšim pedigrejem, katerega bo Khabib srečal, že zaradi tega bo zanimivo.

P.S.: In za posladek, borba bo v soboto ob 20.00 uri!!!!!8-)

49106 ::

arnecan1 je izjavil:



Kolikor sem čital, je marsikdo napovedal, da je možno presenečenje. Vsekakor je Khabib še vedno favorit, ampak Justina le redkokdo odpiše. Osebno mislim, da bo odvisno od Justinove rokoborbe. Vedno je možen eden udarec, ki bo uspaval Khabiba, ampak to je mala verjetnost. Enostavno se mora Justin ali obraniti, da ga Khabib spravi na tla ali pa da se hitro vstane nazaj na noge, preden mu Čečen na tleh nanese preveč škode. Če mu bo to uspelo, mislim, da je na nogah boljši od Khabiba, čeprav je ta v boksu, predvsem defenzivnem, zelo napredoval, odkar je v ZDA.

Justina v UFC-ju praktično nismo videli wrestlati, ampak glede na to, da je tekmoval v diviziji I, mora biti zelo dober. Koliko je še treniral na rokoborbi je vprašanje, po moje do sedaj bolj malo. Nedvomno več, od kar pričakuje borbo z Khabibom. Rokoborba je specifičen šport, če ga ne treniraš dovolj redno in resno, ti predvsem v ofenzivi ne pomaga toliko.

Za zanimivost še to, da je Justin večinoma tekmoval v folkstyle rokoborbi, katera je ekskluzivno ameriška tradicija in nekaj malega tudi v prostem slogu. Sam je napovedal, da bo ključ v tem, da se čimprej vstane, ko ga Khabib zruši. In prav folkstyle naj bi bil ključ do tega. Ta slog rokoborbe mi sicer ni znan, ampak kolikor se da prečitati, je ena od prvin predvsem ta, da se hitro pobereš s tal in kljub temu, da nasprotniku na tleh obrneš hrbet, ne izgubiš točke. https://mmajunkie.usatoday.com/2019/09/...

Seveda pa je obrniti hrbet Čečenu zelo nevarno. Ne dvomim, da ima Justinov štab načrt, kako priti do zmage, problem je samo, da so to imeli tudi vsi pred njim, pa ni nobenemu uspelo.

Vsekakor je Justin rokoborec z najboljšim pedigrejem, katerega bo Khabib srečal, že zaradi tega bo zanimivo.

P.S.: In za posladek, borba bo v soboto ob 20.00 uri!!!!!8-)


Tudi sam sem dajal največ možnost Justinu in mu še vedno dajem, ampak zdaj se bolj nagibam k predčasni zmagi Khabiba, morda besede podkrepim s kakšnim zelencem @1.80

Folkstyle rokoborbe ne poznam, strinjam se, da mu je prenevarno obračati hrbet. In ja, tisto malo rokoborbe (oz scramble) kar smo videli je izgledalo štorasto, res pa je, da ni pričakoval takedowna s strani Dustina. Upam, da se motim, in da bo dvoboj bolj izenačen. Če Justinu uspe obraniti takefdowne, je praktično že zmagal.

Mislim, da je imel khabib še največ težav s conorjem.

Ganon ::

Khabib je Dagestanec in ne Čečen. Preveč je fokusiran in še dodatno podžgan po smrti očeta, da bi izgubil. Kot je že povedal na novinarski konferenci, bo naredil vse, da se bosta borila na tleh in pri tem ne bo odnehal niti za trenutek.

oo7 ::

Kje boste gledali tisti, ki ne boste gledali na Voyo ?

Ganon ::

Dobiš povezavo v soboto.

lisaac ::

Oba borca sta mi trenutno TOP zato mislim da se obeta dobra fajt
Ne glede na razplet pa upam, da se bo kmalu zgodil tudi fight med Justinom in Ircem (McGregor)..da ga še Justin spravi na realna tla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

arnecan1 ::

49106 je izjavil:


Tudi sam sem dajal največ možnost Justinu in mu še vedno dajem, ampak zdaj se bolj nagibam k predčasni zmagi Khabiba, morda besede podkrepim s kakšnim zelencem @1.80

Folkstyle rokoborbe ne poznam, strinjam se, da mu je prenevarno obračati hrbet. In ja, tisto malo rokoborbe (oz scramble) kar smo videli je izgledalo štorasto, res pa je, da ni pričakoval takedowna s strani Dustina. Upam, da se motim, in da bo dvoboj bolj izenačen. Če Justinu uspe obraniti takefdowne, je praktično že zmagal.

Mislim, da je imel khabib še največ težav s conorjem.

Saj pravim, mislim da je do sedaj na rokoborbi delal malo, verjetno največ na takedownih, zato je verjetno izgledal nekoliko štorasto. Sedaj verjamem, da je več časa posvetil wrestlanju. Iz priloženega videa se je videlo, da je na začetku rokoborbo zelo dobro in učinkovito uporabljal.

Če se bo zanašal preveč na svoje sicer nevarne roke, se bojim, da je slabo zastavil taktiko. McCregor je nedvomno vsaj tako dober na nogah kakor Justin, pa mu to ni pomagalo do zmage. Celo pri rušenjih je bil soliden, pa se je borba prej kot slej preselila na tla ob žico. Khabib je dokazal, da kljub nekoliko na pogled nerodnemu boksanju ni slab na nogah. Je zelo dober pri izmikanju pred močnimi udarci, ne naleti na protiudarce, sam zna udarit nazaj, če že dobi udarec, ima solidno brado, ne zapade v paniko kakor npr. Brock Lesnar.

P.S.: Khabib res ni Čečen, kot sem napačno pisal. Je Avar iz Dagestana, kateri so sicer jezikovno, geografsko, versko in genetsko sorodni Čečenom, definitivno pa niso isto ljudstvo. Kakor da bi Slovence zamenjal z Hrvati ali Slovaki. Se opravičujem.

lisaac ::

P.S.: In za posladek, borba bo v soboto ob 20.00 uri


Bo borba dejansko ob 8 al se bodo začeli pre-fighti takrat?

arnecan1 ::

lisaac je izjavil:

P.S.: In za posladek, borba bo v soboto ob 20.00 uri


Bo borba dejansko ob 8 al se bodo začeli pre-fighti takrat?

Main card se začne ob 20.00 uri, tudi prenos na Voyu se začne ob tem času. Torej lahko pričakujemo glavno borbo Nekje okoli 22.30 do 23 ure jutri v soboto 24.10.

Približno računam, glede na to, da traja ca. dobrih 30 minut od borbe do borbe, torej poskušajo vsakih pol ure začeti z borbo.

oo7 ::

UFC 254: Weigh-in Faceoffs








Ganon je izjavil:

Dobiš povezavo v soboto.


To ja HVALA :)

MoveOut ::

Ganon je izjavil:

Dobiš povezavo v soboto.


Je to kaj internega ali boš tukaj prilepil link :D

Ganon ::

Nič internega. Ko se dogodek začne in najdem kvaliteten prenos, prilepim tukaj. Če bo kdo hitrejši, naj deli z nami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

arnecan1 ::

Najboljši za ogled dogodka je Voyo, imajo brezplačni preizkus za 14 dni, vendar pa moraš v tem roku prekiniti preizkus, drugače se ti avtomatsko podaljša v pogodbo. Seveda lahko Voyo preizkusiš samo enkrat.

Ker se spodobi napovedati zmagovalca, bom rekel Khabib. Ker pa je to prvi resni rokoborec, kateri mu bo stal naproti, bom rekel nekako slabih 7:3 ali 6,5:3,5 za Khabiba. Torej dajem Justinu kar resne šanse, da preseneti. Pravzaprav to ne bi bilo toliko presenečenje, kakor pa dokaz, da je vrhunski rokoborec protistrup za Khabiba.

Če je Justin ta tip rokoborca, pa nisem prepričan, oz. manjka dokazov. Tekmoval je v diviziji I, kar je sicer smetana rokoborcev v ZDA, vendar nismo videli, kako je rokoborbo prilagodil kletki. Prav tako ne moremo jemati za ne vem kakšen dokaz, kako je na začetku kariere razmetaval tretjerazredne nasprotnike z rokoborbo, saj ko so nasprotniki postajali vedno kvalitetnejši, je rokoborbo opuščal in presedlal na ročne tehnike.

Zatorej bo zanimivo videti, če je njegova rokoborba, oz. obrambna rokoborba dovolj dobra, da borba ostane na nogah in se izogne izčrpavanju na tleh.

49106 ::

UFC gre na roko wreslerjem. Po Pride pravilih bi ob takšnem stilu prej ali slej naletel na serijo narta in še kaj hujšega.

https://www.facebook.com/UFCFightPass/v...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ganon ::

CleanPower ::

Hvala! :)

arnecan1 ::

49106 je izjavil:

UFC gre na roko wreslerjem. Po Pride pravilih bi ob takšnem stilu prej ali slej naletel na serijo narta in še kaj hujšega.

https://www.facebook.com/UFCFightPass/v...


Udarec na tleh z nogo v glavo spravi vsakogar v težave, ne samo rokoborca. So pa zelo nevarni za resne možganske poškodbe.

Po drugi strani, če bi bili na tleh legalni udarci v glavo nasprotnika z koleni in glavo, bi bili rokoborci še bolj nevarni.

oo7 ::

Ganon je izjavil:

https://www.treesnetwork.com/c/ufc/s/uf...


A vam dela ?

drvo ::

oo7 je izjavil:

Ganon je izjavil:

https://www.treesnetwork.com/c/ufc/s/uf...


A vam dela ?

http://bilasport.xyz/ufc-streams.php

PS: Upam, da kebab zgubi

IL_DIAVOLO ::

Opa, lep stream si nam našo ganon. Upam, da ne bo štekalo :P

Go khabib!

oo7 ::

Zdaj dela :)

Koliko borb še pred glavno borbo ?

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

Zdaj dela :)

Koliko borb še pred glavno borbo ?

Pet borb po 3 runde. Na papirju 2,5 ure, ampak do glavne borbe verjetno ca. 3 ure ali celo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Ganon ::

Alternativa:

http://freestreams-live1.com/ufc/

Čeprav meni zgornji deluje brezhibno (1080p).

oo7 ::

Dobro ga je skipal.

arnecan1 ::

Prvi KO. Sem tudi pričakoval, da bo Kavkazijec zmagal.

IL_DIAVOLO ::

Pozna kdo razpored oz. kdaj je glavni fight?

oo7 ::

Ja koliko borb je že bilo. Nisem spremljal od začetka.

IL_DIAVOLO ::

Kurba tale s kitami je shredded af

arnecan1 ::

Glavna borba verjetno ne bo pred 23 uro ali pa vsaj ne kaj dosti. Pred glavno borbo je 5 borb po 3 runde, to je ca. 2,5 ure, teoretično se torej glavna borba lahko začne ob 22.30 uri.

Ampak sama borba sama se bo verjetno začela ob ca. 23 uri.

Čakajo nas še 4 borbe pred glavno, naslednji dve me ne zanimata tako, zadnji dve pa. Predvsem Whittaker in Cannonier. Verjetno bo odločala o izzivalcu za Adesanyo.

49106 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pozna kdo razpored oz. kdaj je glavni fight?


https://www.sherdog.com/news/news/UFC-2...



arnecan1 je izjavil:


Udarec na tleh z nogo v glavo spravi vsakogar v težave, ne samo rokoborca. So pa zelo nevarni za resne možganske poškodbe.


Prečrtano je odveč.

arnecan1 je izjavil:



Po drugi strani, če bi bili na tleh legalni udarci v glavo nasprotnika z koleni in glavo, bi bili rokoborci še bolj nevarni.


How so? Ker je izjava vsaj na prvi pogled kontradiktorna. Wresleji ob neuspešnem napadu radi položijo dlani na tla, in tako postanejo kolenčki nelegalni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

oo7 ::

Se pravi še tri borbe po 3 runde potem pa glavna borba.

Anney ::

Hiter in brutalen KO. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

arnecan1 ::

49106 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:



Po drugi strani, če bi bili na tleh legalni udarci v glavo nasprotnika z koleni in glavo, bi bili rokoborci še bolj nevarni.


How so? Ker je izjava vsaj na prvi pogled kontradiktorna. Wresleji ob neuspešnem napadu radi položijo dlani na tla, in tako postanejo kolenčki nelegalni.

Saj si sam nakazal, oz. je vsaj bilo razvidno iz tvojega videa, da če bi bili udarci na tleh v glavo legalni, potem bi verjetno lahko bila tudi kolena na tleh v glavo legalna. Tudi kakšni komolci zadani navpično na borca pod soborcem so izredno nevarni in zatorej prepovedani.

Se pa strinjam, da bi bil rokoborec v primeru, da so dovoljeni udarci z nogo v glavo na tleh ležečega nasprotnika dovoljeni, da bi bili rokoborci precej bolj previdni pri podiranju. razen grško-rimskega sloga, kateri preferira takedowne iz klinča. Ampak če bi bili udarci z nogo v glavo na tleh ležečih borcev dovoljeni, potem bi bilo smiselno, da se dovolijo tudi udarci z kolenom. To bi bila pa velika prednost za rokoborce, saj so večinoma oni tisti, ki pristanejo na borcu, ko padeta na tla.

Sicer pa že sama kletka preferira rokoborce in graplerje, že če bi bile borbe v ringu, rokoborci ne bi bili tako dominantni.

oo7 ::

Volkov vs Harris

Se upa kdo napovedati zmagovalca :D

Ganon ::

Stavim na Rusa.

arnecan1 ::

Volkov - Harris težko napovedat. Volkov ni upravičil, da je med top 3. Sicer je zelo nesrečno izgubil proti Lewisa, čeprav je dominiral praktično celotno borbo razen zadnjih 10 sekund.

Ampak že Blaydes ga je z rokoborbo precej gladko premagal, čeprav se je Volkov izkazal za žilavega borca.

Seveda si upam napovedati zmagovalca, pravzaprav je to potrebno, če že komentiramo. Zmagati bi moral Volkov, ampak seveda je Harris zelo nevaren, njegov udarec pobije vola na tla. Nekako dobrih 6:4 za Volkova, torej blagi favorit. Volkov ali z odločitvijo, predvsem ker so samo 3 runde ali pa Harris z prekinitvijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()
««
6 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3286394096 (1455) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033608 (27256) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

UFC 200

Oddelek: Šport
142598 (2012) leiito
»

Profesionalni borec v striptiz klubu brutalno pretepel štiri moške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15431589 (25583) Avenger

Več podobnih tem