» »

Mnenjo o študiju multimedije na FRI

Mnenjo o študiju multimedije na FRI

cookiepanda1 ::

Pozdravljeni, kot bodoči študent se malo zanimam glede naših fakultet in študijskih programov. Ker me zanima računalništvo, je bila sprva logična izbira seveda RIT, a nisem prepričan da je programinje nekaj, kar bi rad počel celo življenje. Zato sem med iskanjem alternativ naletel na študij Multimedije, ki zgleda zelo razgiban in zanimiv.

Zanima me, če je tu kakšen zdajšnji ali nekdanji študent, ki bi lahko delil malo svoje izkušnje. Predvsem bi rad vedel, kakšna je zaposljivost z opravljenim programom, kako zahteven je predmetnik in kakšne so opcije izmenjav v tujino.

Hvala in lp!

tony1 ::

Še tako brezvezno programiranje je n-krat bolj razgibano in zanimivo od vseh multimedijev.

BivšiUser2 ::

cookiepanda1 je izjavil:

Pozdravljeni, kot bodoči študent se malo zanimam glede naših fakultet in študijskih programov. Ker me zanima računalništvo, je bila sprva logična izbira seveda RIT, a nisem prepričan da je programinje nekaj, kar bi rad počel celo življenje. Zato sem med iskanjem alternativ naletel na študij Multimedije, ki zgleda zelo razgiban in zanimiv.

Zanima me, če je tu kakšen zdajšnji ali nekdanji študent, ki bi lahko delil malo svoje izkušnje. Predvsem bi rad vedel, kakšna je zaposljivost z opravljenim programom, kako zahteven je predmetnik in kakšne so opcije izmenjav v tujino.

Hvala in lp!

Pokukaj kako temo FRI vs FE style, kjer sem nekaj že napisal. Mimogrede je na FRI za kurac, ker te zajebavajo in lažejo, celo jebeni dekan je en velik lažnivec. Pač FRI nas večina smatra kot nujno zlo,bpa čeprav tudi programiramo. Se bojim, da tega dolgo ne bo več.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cookiepanda1 ::

Pač FRI nas večina smatra kot nujno zlo,bpa čeprav tudi programiramo. Se bojim, da tega dolgo ne bo več.

Kaj si mislis s tem?

Unknown_001 ::

Bo bolje na FE
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

cookiepanda1 ::

BivšiUser2 je izjavil:

cookiepanda1 je izjavil:

Pozdravljeni, kot bodoči študent se malo zanimam glede naših fakultet in študijskih programov. Ker me zanima računalništvo, je bila sprva logična izbira seveda RIT, a nisem prepričan da je programinje nekaj, kar bi rad počel celo življenje. Zato sem med iskanjem alternativ naletel na študij Multimedije, ki zgleda zelo razgiban in zanimiv.

Zanima me, če je tu kakšen zdajšnji ali nekdanji študent, ki bi lahko delil malo svoje izkušnje. Predvsem bi rad vedel, kakšna je zaposljivost z opravljenim programom, kako zahteven je predmetnik in kakšne so opcije izmenjav v tujino.

Hvala in lp!

Pokukaj kako temo FRI vs FE style, kjer sem nekaj že napisal. Mimogrede je na FRI za kurac, ker te zajebavajo in lažejo, celo jebeni dekan je en velik lažnivec. Pač FRI nas večina smatra kot nujno zlo,bpa čeprav tudi programiramo. Se bojim, da tega dolgo ne bo več.


Sem malo pregledal tvoje teme. Če bi se še enkrat vpisoval, bi se vpisal na multimedijo?

Mavrik ::

Glede na predmetnik bo faks zate neuporaben če ne boš nič programiral (kar v bistvu velja za vse na FRI). Študij zgleda zelo tehnični in specializiran v tehnološki del in ne vidim kako ti bo koristil če ne boš delal na softwaru za delo z videom in radijem.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

BivšiUser2 ::

Pa saj na FRIju nič konkretnega ne programiraš.(FRI) 1. Letnik je selekcija P1 in P2,2. Webgl in C# (Unity), 3. Spletno programiranje. (FE) 1. Narediš (konzolni) app, ki ga povežeš se svojo bazo,2. programiraš Arduino in (spletno) aplikacijo ter se učiš MATLAB pri digitalni obdelavi signalov in (izbirni predmet) govorne in slikovne tehnologije, 3. pa je bolj povezan z montažo. Ars še imate na predmetniku?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Vazelin ::

res je bogo to računalništvo če se poleg programiranja nič ne najde, mavrik:))

Mavrik ::

Vazelin je izjavil:

res je bogo to računalništvo če se poleg programiranja nič ne najde, mavrik:))


Mislim, da si (namenoma?) narobe prebral moje sporočilo. Predmetnik ima veliko stvari poleg programiranja, ampak so predmeti zelo tehnični (arhitektura sistemov, DAB protokoli, procesiranje signalov) in ti ne pomagajo, če ne boš delal res v tehničnem delu infrastrukture. Odkar je cela multimedija na softwaru, dejansko nimaš kaj veliko drugega početi kot programirati... ali pa biti Ops tip ki programira skripte sred noči ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Feri rit ali itk

Oddelek: Šola
194718 (2158) majster123
»

FIŠ-fakulteta za informacijske študije

Oddelek: Šola
3411039 (5111) cheetah2
»

FRI ali FE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
11619339 (14110) 7982884e
»

FRI

Oddelek: Šola
193951 (2965)          
»

Kateri faks (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7120743 (18890) romat

Več podobnih tem