» »

Na ircu mi je nekdo ugasnil comp, zdaj se pa se naprej ugasa

Na ircu mi je nekdo ugasnil comp, zdaj se pa se naprej ugasa

Damny ::

Lp all

Bil sm na ircu in mi je en bedak comp ugasnu. Nevem kako, sam uprasal me je ce uporablam xp-je(ker sm mel ene tezave sm prosu za pomoc). Zdaj pa se mi, usake toliko casa, pojavi okno v katerem se odstevajo sekunde do izklopa compa. Ce kdo ve kaj mam na compu, kje to najdem in kako odstranem to zadevico naj mi pls pove. Sj bi postregel z vec informacijami pa zal nevem za kaj gre... Tnx
  • zaklenil: Tomi ()

mihhec ::

Po vsej verjetnosti je to kak program.A si mogoce kej prejemal od njega kak file al pa kj takiga.

BigWhale ::

Reinstall, just to be on a safe side...

;>

DMouse ::

Damny: Vsem administratorskim uporabnikom nastavi geslo ali vklopi firewall!

Damny ::

Ne da bi vedu da sm kj prejemal... Tip me uprasa ce mam XP-je in zelo hitro mi je ugasnu comp oz. tist program mi ga je. ;((

mihhec ::

Kak program.Najbols format c:

Damny ::

Ce bi usaj vedu ime programa bi ga ze odstranu. Bi probal resit ker se mi ne da na novo nalagat Wisow.

mihhec ::

Aja ej a se ti to nardi ko prizges irc.drgac pa lahko probas z odstranitvijo irca in pregledas comp z trojanci virusi..

mihhec ::

Pa se nekaj poskusi z obnovitvijo sistema na čas pred tem to orodje je zelo uporabno v xp-jih dam en velik plus microsoftu

Damny ::

Kje dobim program z6a comp pregledat ce je kak trojanc gor.

DMouse ::

a jest sm pa vosek?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

mihhec ::

Program za trojance trenutno tut jest iščem.Probi z obnovitvijo sistema.

Damny ::

HrabriMisek: kaj hoces povedat?

Predator ::

ah ja, ljudi z nepatchani winsi ki so mel v zadnjem tednu problem zarad tele traparije bi najraje...

ms page....

pa še slikca za vse ki patchajo računalnike

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

DMouse ::

Damny: ali ti je ta slikica kaj znana? Če ja, upoštevaj moj nasvet (4. post na tej strani). Hvala :|

DMouse ::

Oz. še bolje, upoštevaj Predatorjev nasvet :)
Očitno je on bolj na tekočem kaj se dogaja na sceni, sem pa kljub temu imel pravi instinkt glede okenca kjer se odšteva čas do izklopa :D

Damny ::

OK, ce updatam bo pol use ql.

mihhec ::

ej damny a si updatov povj hitr ker mamo nekateri tut ta problem a si to odpravu

KrizaniX ::

T0RN4D0 ::

imam ist proble, pa še večga, ker mam dial up
še 50 sec

fuck
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Damny ::

Sm updatav s tega linka k ga je napisal KrizaniX, zdaj bomo pa vidl. Sporočim ko grem spat. >:D

Damny ::

Eto, do zdaj dela dobr. Ti z dial up pa okomot updatas k je sam 1200 Kb za dol zvlect. TNX za help. :))

kyon ::

Imam pa res sreco. Meni se je to zgodilo vceraj nekaj sekund zatem, ko sem se uspesno priklopil na net. Tale post na forumu mi je resnicno resil veliko poskodovanih zivcev. Patch sem si ze nalozil in zaenkrat ne kaze, da se bo sesul. Tnx.

BigWhale ::

Dejte zapret to temo, ker mamo ze eno temo na to temo in da bi imel dve temi na isto temo, to je cista tema... :P

Tomi ::

Podvojena tema. Poglejte temo Autoshutdown. Linka vam pa ne morem dati, ker imam še 30 s do shutdowna. Če verjamete.

Povezava do sorodne, updatene teme.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win32 napaka, virus | Generic Host Process for Win32

Oddelek: Pomoč in nasveti
465508 (3530) Caniggia
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339623 (14605) brainiac20
»

Spysheriff? - wallpaper problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
151923 (1623) cryptozaver
»

win. XP

Oddelek: Operacijski sistemi
71210 (1114) Lith
»

Windows XP sesutje

Oddelek: Pomoč in nasveti
81015 (944) krneki

Več podobnih tem