» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2020

Evropsko prvenstvo v nogometu 2020

Temo vidijo: vsi

Hypathia ::

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.


Idiot rasističen, tako kot tvoj firer Janša, ki je tudi to poobjavljal po twittetju.

D3m ::

luli je izjavil:

Lahko kdo prilepi slike angleških nogometašev, ki so zgrešili 11-metrovke?


Slika prikaza zmage Italije nad Angleži 2021 AD.

Oil on Canvas

|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Potem se pa poljubil zapestje, ko je uvidel kako pomemben faul je naredo :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

D3m ::

Dobro izkoriščen rumeni karton.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Hypathia ::

Bwaze6 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.


Idiot rasističen, tako kot tvoj firer Janša, ki je tudi to poobjavljal po twittetju.



https://pbs.twimg.com/media/E5GreaSVEAE...


Who's crying now, eh? Že zaradi njihovih poden navijačev Angležem ne privoščim naslova prvakov, stupid virtue signaling njihovih igralcev je pa samo češnja vrh torte.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Bwaze6 ::

Lahlo pa rečemo, da je moštvo države s široko koalicijo premagalo moštvo države, ki jo vodi egocentrični evrofobni populist - tipa Trump, Orban, Janša...

Btw., klečanje na grobovih nacistov in njihovih kolaborantov je tudi "virtue signaling". Le malce drugačen "virtue" je...

yoco ::

Hypathia je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.


Idiot rasističen, tako kot tvoj firer Janša, ki je tudi to poobjavljal po twittetju.



https://pbs.twimg.com/media/E5GreaSVEAE...


Who's crying now, eh? Že zaradi njihovih poden navijačev Angležem ne privoščim naslova prvakov, stupid virtue signaling njihovih igralcev je pa samo češnja vrh torte.

A so kje kakšne fotke angleških navijačev? Ali pa od Ferdinanda in Nevilla?

joze67 ::

Bwaze6 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.


Idiot rasističen, tako kot tvoj firer Janša, ki je tudi to poobjavljal po twittetju.

Samo kdor misli, da je klečanje protirasistično, je idiot.

Klečanje pred tekmo izvira iz Premier lige. Britanci, sploh Angleži, imajo vgrajen problem z rasizmom - ampak kaj naredijo? Šov. Če bi hotela PL kaj postoriti, bi lahko rekla, na sezono se igra 20x19x90x11 = 376.200 človek-minut, in zahtevala, da ustrezen (glede na cilje) delež odigrajo predstavniki tistih, za katere klečijo. (Lahko bi v svoji trgovalski maniri odprli borzo - klub, ki ima več nebelih minut, lahko višek proda rasno čistemu klubu.) Na ta način bi odprli vrata tem igralcem in s tem tudi vsem spodaj, iz katerih se ti igralci črpajo.

Ne, dajmo malo klečat, da se lahko trkamo po prsih, kako kul in antirasistični smo.

D3m ::

klečanje pravite.............

|HP EliteBook|R5 6650U|

Badwolff ::

Fantje in dekleta, kaj ko bi si svoje probleme nekam vtaknili. Tle je tema o fuzbalu.

Pa da sem še sam Mal off topic, it was a good day, Messi, Italija in Bucksi vsi in top.

joze67 ::

Škoda, da ne kleči na tistih dveh. :D

Badwolff je izjavil:

Fantje in dekleta, kaj ko bi si svoje probleme nekam vtaknili. Tle je tema o fuzbalu.
Odkar klečijo pred tekmo, je to povezano z nogometom. Nismo si mi tega spomnili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joze67 ()

D3m ::

Badwolff je izjavil:

Fantje in dekleta, kaj ko bi si svoje probleme nekam vtaknili. Tle je tema o fuzbalu.

Pa da sem še sam Mal off topic, it was a good day, Messi, Italija in Bucksi vsi in top.


Pozabil si na Đokovića.

:DDDDDDDD
|HP EliteBook|R5 6650U|

avani ::

So pa imeli srečo, res veliko srečo, da je sodnik dopustil grobo igro. Tudi poteg za dres od chiellinija je bil strel za rdeč karton, prav tako ej grob start od Bonuccija. Je pa Chiesa spet zelo lepo presenetil.

Pri Angležih, tisti dve akciji ko so igrali, so bili zelo zelo atraktivni. Škoda da so se tako hitro zaprli

D3m ::

Pač so probali z bunkerjem pa se jim ni izšlo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::

Prvi polčas bi morali zaključiti delo angleži, ko italjanom nikakor ni steklo. Tako pa so se zaprli.

V drugem polčasu ofenziva ITA in sam vprašanje časa je blo kdaj pade gol.

Za penale je že Roy Keane povedal kaka je situacija. To da daš v finalu penal streljat 19 letniku pove vse. Baje je na treningu 19 letnik dobro streljal haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

r3dkv1c4 ::

D3m je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Fantje in dekleta, kaj ko bi si svoje probleme nekam vtaknili. Tle je tema o fuzbalu.

Pa da sem še sam Mal off topic, it was a good day, Messi, Italija in Bucksi vsi in top.


Pozabil si na Đokovića.
Na čega?
Gdje?
Koga?
Nek puši k.....
:DDDDDDDD
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

dild0idis ::

endelin je izjavil:

Prvi polčas bi morali zaključiti delo angleži, ko italjanom nikakor ni steklo. Tako pa so se zaprli.

V drugem polčasu ofenziva ITA in sam vprašanje časa je blo kdaj pade gol.

Za penale je že Roy Keane povedal kaka je situacija. To da daš v finalu penal streljat 19 letniku pove vse. Baje je na treningu 19 letnik dobro streljal haha


Točno tako!

Penali so tudi loterija, kjer odloča trenutek nezbranosti, zato se pa ne igra na penala, ampak se mora svojo prednost izkorstiti in tega Angleži niso zmogli ali znali narediti.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

mtosev ::

Gledal tekmo do konca in mi je malo žal za Angleže. So bili zelo blizu pa vseeno not enough.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

r3dkv1c4 ::

mtosev je izjavil:

Gledal tekmo do konca in mi je malo žal za Angleže. So bili zelo blizu pa vseeno not enough.

Ma čudovito, neprecenljivo.
Angleži še s sodniško in uefino pomočjo ne morejo osvojit nič.
Nekam znan scenarij.....hmmmmmmm....aja, Uefalona je skupen imenovalec, enako kot Barca.

Sramota za Čefurina, da pelje vlakec v napačno smer.

Še super liga zalaufa v roku 2 let in bo konec njegovega kupljenega stolčka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

endelin ::

Čeferin je roko na srce dosti povprečen predsednik. Zakaj? obdal se je z nekimi šejki in sedaj lahko prosto kupujejo igralce. Še dodatno rahljanje ffp! Samo poglejte PSG. Očitno je ostati na stolčku bolj pomembno kot pa fair play za vse ;)
Platini je bil druga klasa glede teh stvari. Fuzbal ratuje samo še bolj centraliziran. FFP je zgolj in samo še na papirju. Saj o njem še Uefa ne govori več. Sem mislil da se bo ffp nadaljeval v žaru od prej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Nedasemiveč ::

Spet janšisti zlorabljajo športno temo, ker jim nora24 narekuje, da ne smejo marat Čeferina :D

Sicer pa Italija zasluženo prvak.

endelin ::

Nedasemiveč je izjavil:

Spet janšisti zlorabljajo športno temo, ker jim nora24 narekuje, da ne smejo marat Čeferina :D

Sicer pa Italija zasluženo prvak.

Kdo zlorablja temo?kje ti vidiš politiko? Tudi napisal sem zakaj. Rahljanje ffp je pač dejstvo dragi moj.;) no pa uživaj kako Čeferin hvali šejka iz PSG haha. Valda je ffp samo še za v smeti

Res ste posebni. Samo da nekdo nekaj reče že vsi skočite v zrak. A ste plačani slučajno? Ti si res bolan. Ker je Čeferin slovenec se ne sme nič reči proti? Si avtomrqt?

No še plusek: Na srečo je Čeferin prepoznal kako zelo beden je bil format tega EPja in ne bodo več eksperimentirali.

Uefo si po evroligi prodali šejkom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Nedasemiveč ::

Vazelin poglej se v ogledalo.

endelin ::

Nedasemiveč je izjavil:

Vazelin poglej se v ogledalo.

Še enkrat. sem jaz kje omenil politiko? Kritiziral sem Čeferina v luči Ffp za kar je svetlobna leta od Platinija in Uefi to ni več prioriteta.

Eni ste resnično prizadeti in kar avtomatsko pomeni vse obračunavanje na nivoju politike

Te pa tko vprašam. Podpiraš ukinitev FFP?l in še večjo koncentracijo na enih 8 top evropskih klubov. Psg in City sta v svoji ligi že sedaj in jim ne sledi nobeden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Lol sem mislil da smo v tisti Uefa temi oz da je vse združeno :D lahko premaknete tja moje poste al pa deletate

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Horas ::

čeferin je ubistvu še najbolši predaednik do zdaj. glede na "koronakrizo" je odlično speljal eu. marsikir drug bi se prklonu zahtevm državm in bi še več držav odpovedale udeležbo. in tolk gledalcev je lahk blo d vska čast.

gledw ffp, pa je edin psg(jev nakup neymarja) pa barca bodeta v oči. ostalo je koller tolk dobr. včasih je bilo še vwč nepravilnosti.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Angleži naj rajši vadijo enajstmetrovke kot pa kako klečati pred tekmo. Bo bolj pametno.

RoccoC ::

Hypathia je izjavil:

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.


"Libertarec" ki je to v originalu tvitnil (pa je marsaltvito takoj retvitnil) je tako debel da niti poklekniti ne more, kaj šele streljati enajstmetrovko.

Nedasemiveč ::

Saj ni dvakrat za reči, da je Hypatia ubistvu Libertarec. Da je tip že tako vemo.

RoccoC ::

Ne, je hypatija preveč butast da bi bil libertarec. Libertarec je kar inteligenten.

drvo ::

RoccoC je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Preveč klečanja ni dobro za kolena, potem se pa hitro zgodi, da zgrešiš enajstmetrovko.


"Libertarec" ki je to v originalu tvitnil (pa je marsaltvito takoj retvitnil) je tako debel da niti poklekniti ne more, kaj šele streljati enajstmetrovko.


In kakšno povezavo ima Štihova teža z zapisanim?
Žaljitve o njegovi debelosti povejo več o tebi, kot o njem.
Ker je hlapčevsko klečanje moda na levi, ne pomeni, da si, če se ti to zdi poniževanje, avtomatsko rasist ali slab človek. Jesse Owens Je bil junak, ker se ni uklonil nacistični ideologiji, danes je podobno z levimi radikalnimi dogmami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Hypathia ::

RoccoC je izjavil:

Ne, je hypatija preveč butast da bi bil libertarec. Libertarec je kar inteligenten.

Najbolj butasti ste tisti, ki podpirate BLM in njihove bedne fore.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Bwaze6 ::

Dejansko še vedno govorite o tem, rasistki?

Ni nihče od vas gledal tekme? Ali ste pač prepenasti, da bi dejansko videli, da so VSI IGRALCI IN SODNIK pokleknili?



"Libertarec" Štih je bebec. Janša je bebec. Hipatija je bebec. Drvo je bebec.

Italijani so ravno tako pokleknili kot Angleži.

Kot so razložili ob začetku prvenstva, bodo to storili iz solidarnosti do nasprotnikove ekipe, če se bodo oni odločili za to gesto:

"As Chiellini explained, the team will kneel in solidarity with the opponents," the federation said, according to La Repubblica.

"Not for the campaign itself, which we don't share. The Austrian players didn't kneel and ours remained standing. If those from Belgium do so, ours too will in solidarity with them."

The FIGC went on to add in a second statement: "The Italian Football Federation, in reaffirming its unconditional stance against racism and any form of discrimination, considered it opportune to give the team freedom to adhere to the 'Black Lives Matter' campaign.

"As President Gabriele Gravina already affirmed not more than a week ago, the FIGC considers the imposition of any behaviour in itself a form of speaking and sustains the squad's decision for Euro 2020 games, including against Belgium on Friday.

"The sensibility of each member of the Italian national team in defence of human rights is in the Azzurri DNA, as proven by multiple initiatives and declarations, and cannot be subordinated by the adherence to one - not the only - manifestation of support for the fight against racism."

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Ne, je hypatija preveč butast da bi bil libertarec. Libertarec je kar inteligenten.

Najbolj butasti ste tisti, ki podpirate BLM in njihove bedne fore.


Sem prepričan, da imaš ob postelji Trumpov plakat.

Hypathia ::

Bwaze6 je izjavil:


Kot so razložili ob začetku prvenstva, bodo to storili iz solidarnosti do nasprotnikove ekipe, če se bodo oni odločili za to gesto...

No vidiš, Angleži so skoz klečali, Italijani pa samo sem in tja in to je na koncu naredilo tisto razliko pri streljanju enajstmetrovk.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:


Kot so razložili ob začetku prvenstva, bodo to storili iz solidarnosti do nasprotnikove ekipe, če se bodo oni odločili za to gesto...

No vidiš, Angleži so skoz klečali, Italijani pa samo sem in tja in to je na koncu naredilo tisto razliko pri streljanju enajstmetrovk.


Priznaj, Libertardec se je motil, Twito in ti nista niti pogledala, ker REDNECK OUTRAGE!!!

Nedasemiveč ::

Naravnost nagravžno je, ko janšisti komentirajo šport, kljub temu, da jim dol visi za vse kar ni Janša. Kako šele trpijo ob uspehih košarkarske reprezentance, kjer je 3/4 ekipe na ić 8-)

RoccoC ::

Janša je celo čestital reprezentanci, celo Dončiću je dal palm up. Verjetno je ob tem Hypatij kar menstruacijo dobil...

ADIJOOO ::

Nedasemiveč je izjavil:

Naravnost nagravžno je, ko janšisti komentirajo šport, kljub temu, da jim dol visi za vse kar ni Janša. Kako šele trpijo ob uspehih košarkarske reprezentance, kjer je 3/4 ekipe na ić 8-)


Kako je šele vam levakom hudo, ker ne živite več pod vašo zastavo :)) si boš opomogu Hipi ?



Ti HipoHipi pa itak nisi več isti odkar so ti podrli ROG od takrat si čista čustvena razvalina.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bwaze6 ()

Bwaze6 ::

katero "vašo" zastavo?

Na plebiscitu je 95% volivcev obkrožilo samostojno Republiko Slovenijo.

Edini referendum, ki je v vseh 30 letih prišel vsaj blizu, je bil včeraj - kjer je 86,6% ljudi glasovalo PROTI zakonu vlade Janeza Janše.

drvo ::

Bwaze6 je izjavil:

Dejansko še vedno govorite o tem, rasistki?

Ni nihče od vas gledal tekme? Ali ste pač prepenasti, da bi dejansko videli, da so VSI IGRALCI IN SODNIK pokleknili?



"Libertarec" Štih je bebec. Janša je bebec. Hipatija je bebec. Drvo je bebec.

Italijani so ravno tako pokleknili kot Angleži.

Kot so razložili ob začetku prvenstva, bodo to storili iz solidarnosti do nasprotnikove ekipe, če se bodo oni odločili za to gesto:

"As Chiellini explained, the team will kneel in solidarity with the opponents," the federation said, according to La Repubblica.

"Not for the campaign itself, which we don't share. The Austrian players didn't kneel and ours remained standing. If those from Belgium do so, ours too will in solidarity with them."

The FIGC went on to add in a second statement: "The Italian Football Federation, in reaffirming its unconditional stance against racism and any form of discrimination, considered it opportune to give the team freedom to adhere to the 'Black Lives Matter' campaign.

"As President Gabriele Gravina already affirmed not more than a week ago, the FIGC considers the imposition of any behaviour in itself a form of speaking and sustains the squad's decision for Euro 2020 games, including against Belgium on Friday.

"The sensibility of each member of the Italian national team in defence of human rights is in the Azzurri DNA, as proven by multiple initiatives and declarations, and cannot be subordinated by the adherence to one - not the only - manifestation of support for the fight against racism."


Še ne nestrpen izpad, strpnega levičarja. Če želiš klečati, izvoli. Ker se ne uklanjam tvoji fašistični ideologiji nisem rasist. Jesse Owens je bil vzor človeka s hrbtenico. Ni se uklonil diktatorski ideologiji.

Nedasemiveč ::

ADIJOOO nevem zakaj bi hrepenel po zastavi in načinu vodenja, katerega nam vsiluje tvoj Jajo?

admin briši komentar. Sem se malce spozabil. Temu totalno retardiranemu idiotu ne smem odpisovati.

Zgodovina sprememb…

ADIJOOO ::

Nedasemiveč je izjavil:

ADIJOOO nevem zakaj bi hrepenel po zastavi in načinu vodenja, katerega nam vsiluje tvoj Jajo?

admin briši komentar. Sem se malce spozabil. Temu totalno retardiranemu idiotu ne smem odpisovati.



Tipično zate, da takoj kličeš mamo in admina na pomoč odkar so ti podrli ROG si ostal tudi brez jajc.
Zdaj, ko klečiš pred BLM lordi ti nič dol ne visi si pa po vzoru levičarstva zdaj tam eden od 89 priznanih spolov .

Bwaze6 je izjavil:

katero "vašo" zastavo?

Na plebiscitu je 95% volivcev obkrožilo samostojno Republiko Slovenijo.

Edini referendum, ki je v vseh 30 letih prišel vsaj blizu, je bil včeraj - kjer je 86,6% ljudi glasovalo PROTI zakonu vlade Janeza Janše.


Tisti ki ste glasovali za ali proti ste v manjšini. Največ nas je tistih, ki sploh nismo šli na referendum. Tista pesem malo vas je malo vas je pičkice...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bwaze6 ()

Bwaze6 ::

drvo je izjavil:



Še ne nestrpen izpad, strpnega levičarja. Če želiš klečati, izvoli. Ker se ne uklanjam tvoji fašistični ideologiji nisem rasist. Jesse Owens je bil vzor človeka s hrbtenico. Ni se uklonil diktatorski ideologiji.


To ste že večkrat ponovili.

Sploh veste, o čem govorite? Jesse Owens je povedal, da so nacisti z njim ravnali veliko lepše kot celotna rasistična Bela Hiša ob prihodu domov.

His stay in Germany showed Owens that a different life was possible for him as a Black man. Unlike back home in the United States, in Germany, Owens trained, traveled and stayed in the same hotels as his white teammates. In the United States, Owens was asked to ride a hotel’s freight elevator to get to a reception being held in his honor. Upon his return to the United States, Owens was faced with fresh challenges. He did not come home to the reception expected for such a winning Olympian. He was not invited to the White House and was personally insulted that he was not offered any honors by President Franklin D. Roosevelt. “After I came home from the 1936 Olympics with my four medals, it became increasingly apparent that everyone was going to slap me on the back, want to shake my hand, or have me up to their suite. But no one was going to offer me a job,” he later said. Due to time spent training and competing at the Olympic level, Owens’ academics suffered, and he was declared ineligible to compete at the university level. He gave up on his education and began pursuing other career opportunities, from starting a Negro baseball league to opening a dry cleaning business. Three years after his Olympic success, he declared bankruptcy.


ravno nasprotno, kot želiš sporočiti ti. Ampak potvarjanje vam je hobi.

ADIJOOO ::

Levičarji, ko vidite temnopoltega v Sloveniji se nu morate priklonit in ga prosit odpuščanja ali pa ste fašisti in rasisti.

Razumeš bwaze6.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bwaze6 ()

Bwaze6 ::

ADIJOOO je izjavil:

Levičarji, ko vidite temnopoltega v Sloveniji se nu morate priklonit in ga prosit odpuščanja ali pa ste fašisti in rasisti.

Razumeš bwaze6.


Ne, daj malo bolj razloži, kakšne bolne fantazije o temnopoltih se pletejo v tvoji glavi. Freud bi imel field day tule. :D

ADIJOOO ::

Bwaze6 je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Levičarji, ko vidite temnopoltega v Sloveniji se nu morate priklonit in ga prosit odpuščanja ali pa ste fašisti in rasisti.

Razumeš bwaze6.


Ne, daj malo bolj razloži, kakšne bolne fantazije o temnopoltih se pletejo v tvoji glavi. Freud bi imel field day tule. :D


Jaz kot fašist se ne klanjam ti pa kot podpornik Blm in kot levičar se moraš priklonit vsakemu temnopoltemu, ki ga srečaš in ga prositi odpuščanja. Ti si sedaj suženj ker te daje white guilt.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bwaze6 ()

IL_DIAVOLO ::

Speljite se z vašimi politicnimi zadevami.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

D3m ::

Kaj za vraga imamo Slovani veze z BLM???

Čemu bi se nekateri klanjali, če mi nimamo z njimi NIČ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bwaze6 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno rokometno prvenstvo Katar 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
557132 (1023) oo7
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154780 (33459) bambam20
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274465 (53512) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901210534 (171343) DarwiN

Več podobnih tem